Adını Sen Koy 107. Bölüm Analizi 14 Şubat Yorumları

“Sevgi şifadır. Sevgi güçtür. Sevgi değişimin sihridir.” Mevlana
Sarılmak da Bir Sevgi Göstergesidir.
Sarılmak neden güzeldir bilir misin
Çünkü sağ tarafta kalp yoktur ve orası hep boştur,
Sarılınca sağ tarafını onun kalbi doldurur..

Ömer kardeşi Ayşe’nin odasında ve ona Zehra’nın nerede diye sorduğu soruya ne cevap vereceğini bilemez bir halde Ayşe yi sakinleştirme çabası içerisinde. Bir an telefonu çalsa da Ayşe abisinin konuşmasına müsaade etmedi. Ayşe kendince bir şeyler düşündü, sakın sorun ciddi falan deme dese ve abisinden bir cevap beklese de, Ömer o an ne söyleyeceğini bilemez bir halde ecel terleri döktüğü an, Ayşe ayrıldınız mı? Ne olur ayrıldık deme dedi ve fena oldu.

Ömer şimdi bu halde kardeşi Ayşe’ye Zehra gitti nasıl desin? Diyemez ki, Ayşe çok hassas kaldıramaz bunu. Ve işte o an kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş ya, hızır gibi yetişti Demir’in anlattıklarıyla Zehra…

O an Ömer’in kurtarıcı bir meleği oldu Zehra. Kurtarıcı bir melek gibi, Ömer’in o en zor anına yetişti Demir sayesinde oldu iyi de oldu. Ömer çok büyük bir sıkıntıdan kurtuldu o an. Dostu arkadaşı Demir sayesinde.

Ayşe, Zehra’yı karşısında görür görmez hemen koşarak Zehra’ya sıkı sıkıya sarıldı. Ondan güç aldı. Kendini toparladı, Zehra’yı görmek ona sarılmak iyi geldi Ayşe’ye.

Sevdiğimiz, güvendiğimiz biriyle dokunsal temasa geçtiğimizde beynimizin oksitosin adı verilen rahatlatıcı bir hormon salgıladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu hormona sarılma hormonu da deniliyormuş. Bu hormon, kişide huzurlu ve mutlu bir ruh hali yaratıp kendini daha güvende hissetmesini sağladığı için iyileşme sürecini de olumlu yönde etkiliyor. Dokunma ve öpme ile yine harekete geçen diğer bir hormon da serotonin; yani mutluluk hormonu. Hani bazılarımız çikolataya sarılır, mutluluk hormonu harekete geçsin diye. Sevdiğiniz birine sarılmak çok daha iyi gelir aslında.

Ömer, Zehra’ya neden döndün diye sordu? Ama Zehra Demir anlattı o yüzden geldim demedi. Demir de söylemedi Ömer’e Zehra ile ben konuştum demedi. Bazen yapılan iyilikler söylenmez. Demirde bunu yaptı söylemedi, dostu Ömer’e yaptığını.

Demir, Zehra ile konuştu; Ayşe’nin hastalığından 6 aylık ömrü kaldığından, Ömer seninle bu yüzden evlendi, Ayşe son günlerini mutlu geçirsin diye, işte o zaman Zehra geçmişe gitti ve bu evliğin neden yapıldığını şimdi çok daha iyi anlamıştı o an anlayamadığını şimdi anladı Zehra. Demir, Ayşe’nin tek ilacı sensin Zehra dedi. Üzüntü, stres, Ayşe için bunlar felaket olur. Ömer den ayrıldığını öğrense ne kadar üzülür düşünsene demişti Demir ve bu sebeple döndü Zehra ve bu konuşmadan Ömer’e hiç bahsetmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy Ömer ve Zehra Ne Zaman Yakınlaşacak?

Zehra, Ayşe’nin yanına gidecekti ancak onu Cevriye hala ile salonda konuşurlarken görünce dayanamadı sessizce ağladı, Ayşe’ye üzülüyordu Zehra. Tam dönmüş gidiyordu ki, Ömer geldi ve Zehra’yı o halde görünce Ayşe’nin yanında duygularına hakim olmalısın, olabilecekmisin dedi.

Zehracım Canım benim Ayşe’nin negatif bir enerjiye değil, pozitif bir enerjiye ihtiyacı var. Bak sana sarılınca nede çabuk toparladı kendini. Şimdi seni üzgün mutsuz ağlamaklı görürse senden daha kötü olur. Hem insan hayatının bir süresi vardır, bu sürenin sona ereceği vakte ecel adı verilmektedir. Eceli gelen herkes ölecektir. Bunu da ancak Allah bilir.

Her canlı gibi insan da sınırlı bir ömre sahiptir. Allah’ın takdir etmiş olduğu ömür sona erdiğinde her insan Allah’ın izniyle ölümü tadacaktır. Allah’tan başka her şey ölümlüdür bu dünyada.

Okuldan dönen Asya, Zehra ablasını görünce koşarak ilk ona sarıldı. Bu durumu biraz kıskanan Ayşe, sen anneyi özlemedin mi ama diye tatlı bir serzenişte bulundu Asya ya:) Durumu fark eden Zehra, koş anneye de sarıl dedi. Annesini hem öpen hemde sarılan Asya bütün pozitif enerjisini annesine vermiş, annesindeki negatif enerjiyi hissetmişti.

Ömer ise Zehra’nın duruşundaki, bakışlarındaki hüznü gördüğünde Zehra’ya lütfen toparla kendini dedi. Haklı Ömer, Zehra Ömer’in bir sürü sıkıntısı var topla kendini. Alev sen herşeye karışmasan olmaz mı? Ömer ve Zehra ya sizin aranızda ne var diye soruyor. Birde içinden, Ömer ile geçirdiğin her anın hesabını acıyla ödeyeceksin Zehra dedi.

Demir, Leyla’nın evinde.. Ömer ve Zehra hakkında konuşuyorlar. Sanki gerçek evlilermiş gibi konuşuyorlar çiftimiz hakkında ve Demir, bazen bunun bir oyun olduğunu unutuyorum, hatta oyun olmasaydı diyorum dedi. Ömer iyidir, doğru insandır, sağlamdır, kadınlar konusunda biraz acemidir. Dedi. Ömer’i tanıyan Demir işte. Leyla’nın patronunun verdiği işleri gördü ve Leyla işlerini tamamlasın diye birlikte çalışalım dese de, Leyla yok deyince çalışsın diye evden ayrıldı Demir.

Gece olmuş Ömer uyuyor ve uykusunda Ayşe’yi görüyor. Kabus gördüğü için kan ter içinde Ayşe diye aniden uykusundan uyanıyor. Ömer öylesine içine atmış ki, rüyasında Ayşe’yi görüyor. Bilinç altında ona bir şey olacak korkusu var. İnşallah bu rüyanda diğer rüyan gibi çıkmaz Ömer. Ayşe iyileşir inşallah.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm Fragmanı

Zehra ise uyuyamamış, banyoda yere oturmuş elinde Ayşe’nin resimlerinin olduğu albüme bakıyor, bir yandan ağlıyor, bir yandan da dua ediyor, ne olur Allah’ım sen yarım et Ayşe’ye bir şey olmasın diye.

Uykusundan korkarak uyanan Ömer, Zehra’yı yatağında göremeyince gitti mi yoksa diye korktu ve odadan çıkıp bakacakken Zehra’nın ağlama sesini duydu ve banyoya gitti Zehra’nın yanına oturdu ve birlikte albüme Ayşe’nin resimlerine baktılar. Ömer, Ayşe’nin gökgürültüsünden nasıl korktuğunu anlattı.. Anlatırken zorlandı öyle bir iç çekişi vardı ki Ömer’in ruhunun nasıl yara aldığını hissettim buradan onlarla birlikte bende ağladım ;(

En azından bu konuşma Ömer’in biraz rahatlaması için iyi oldu. Yalnız kaldığınız zamanlarda konuşun böyle ve rahatlayın her ikinizde. Ömer ayağa kalkmış albümü alıp tam gidecekken gözyaşlarını sildi ve geri dönerek Zehra ya elini uzattı ve o uzattığı eli ile Zehra’nın elini sıkısıkı tutarak yerden kaldırdı. Canımsın sen Ömer. Allah da sana elini uzatsın ve yüreğindeki o yaranı sarsın kardeşin Ayşe’yi iyileştirsin. ( Tüm hastalarımızın, hasta yakınlarımızın Rabbim yar ve yardımcısı olsun, hastalara şafi ismi ile şifa versin )

Ayşe için kahvaltı tabağı hazırlayan Zehra, Hediye abladan Ayşe’nin sevdiği yemekleri öğrendi ve bu arada Ömer de bir çay içerek eşi Zehra’yı seyretti.

Birlikte Ayşe’nin odasına gittiler kahvaltı tepsisini birlikte verdiler. Asya da annesi ile birlikteydi odada ve bugün okula gitmek istemediğini söyledi Asya. Nedenini sorduklarında ise Asya; annesine sen okulda yoksun, seni çok özlüyorum, seninle oynamak istiyorum dedi. Oda da herkes birbirinin gözüne baktı, sanki Asya olanları hissetmiş gibiydi. Çocuk da olsa duygular hissedilir, hani demiştimya Asya annesine sarılınca annesindeki negatif enerjiyi hissetti diye işte buda onun göstergesi. Allah ayırmasın seni annenden Asyam güzel prensesim benim.

Odadan çıkan Zehra ve Ömer, Zehra’nın duygularını yine belli etmesi üzerine Ömer böyle yapma, Ayşe seni bu halde görmesin dedi. Zehra da bir şey olmalı, bunun bir çaresi olmalı dedi ve Ömer ben her şeyi denedim çıkan sonuçları dünyanın çeşitli hastanelerine gönderdim çıkan sonuç dedi kaldı.. Dili varmadı kötü sonucu söylemeye ve çalışma odasına gitti. Zehra ise yalnızken dua etti Ayşe için.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yemin Dizisi 151. Bölüm 152. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Aralık 31 Aralık 2019 Son Bölüm

Ve Ben; Dilek tutmadım hiç. Hep dua ettim. Duasız üşürmüş yürekler bil. Sana bir dua eden olsun, Senin de bir dua ettiğin. Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, sana ummadık kapılar açan. Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan… Hz. Mevlana

Ay Cevriye hala sen çok yaşa emi, evimizin neşe kaynağı, Ayşe’ye hediye ettiğin yüzüğü nasılda parmağına taktın ve çıkaramadın öyle 😀 Parmak aynı parmak, zeytin yağ aynı zeytin yağ, ben çıkaramadım sen mi çıkaracaksın? Dedi Hediye ablaya 😀 Müzeyyen hanımda niye böyle oldu acaba diye sorduğunda halamız; bende ödem var, vücudum çok su topluyor dedi.. Hediye ablamda Müzeyyen hanımda güldüler tabi bende. Allah hep güldürsün sizi inşallah.

Fikret bey de Koray’ın peşinde, Salim amcanın dükkanının önüne diktiği adamları Salim amca ile Yasemin’in resmini çekip Fikret beye gönderdi. Fikret bey de, baba kız oğlumu kafesleyeceksiniz bende buna müsaade edeceğim öylemi sefil yaratıklar bırakırmıyım oğlumu size dedi. Bu Fikret bey Salim amcanın başını fena ağrıtacak ve bela olacak gibi.

Zehra bir kere daha Ayşe’nin doktoru ile konuşmaya gitti. Ne yapabilirim dedi? Doktor, onu rahat ettirin, mutlu huzurlu olduğunda direnci artabilir dedi. Ayşe bilse daha iyi olmaz mı dedi Zehra? Doktor buna ben karar veremem dedi?

Zehra eve geldiğinde Ömer ile konuşmak istedi ilk denemesinde olmadı işleri vardı Ömer’in. Uyumaya yakın odaya gelince Ömer’e Ayşe’nin doktoruna gittiğini ve Ayşe’ye hastalığının yeniden başladığını söylemelisin dedi.

O an odanın kapısı açıktı. İnşallah Alev duymadı, o duyarsa ortalık fena karışır. Nihat duydu ise ? bakalım kim duyacak bu konuşmayı?

Zehra, Ayşe’ye söyleme o bunu kaldırabilecek durumda değil. Baksana kızı Asya okula gidip gelmekte zorlanıyor dedi fenalaştı, ev değiştirdi abisi, sen gittiğin için ayrıldığınızı düşündü fenalaştı. Ayşe bunu öğrenirse dayanamaz kaldıramaz bu psikolojiyle Ayşe. O sebeple açıklama Nihat bilsin ama Cevriye hala da bilmesin o da üzer Ayşe’yi.

Ömer:

Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum.

Zehra:

Gel dedin; Geldim işte Sevgili..!
Sen dışında ne varsa kıyısız denizlere dökerek geldim…
Dilimde dua ile, kefenimi vuslatına çeyiz bilerek geldim… Geldim…
Aşkın dergahında ateşleri ıslatmak için neyim varsa yok bilerek geldim…
Şems-i Tebrizi.


Adını Sen Koy 107. Bölüm Analizi 14 Şubat Yorumları (31 Yorum)

   • Aslı yorumu sen mi yazdın .okurken bir kadın elinden çıkmış olması aklıma geldi ,İnandım bu yola yüreğini koymuşsun sabırla dizinin daha mutlu ,sevgi dolu günlerini bekliyorsun .Ömere kazak çok yakışıyor hatta şu saçı da eskiden yaptığı gibi jölelese arada Zehrasına güzel görünmek için .Tekrar eline emeğine sağlık teşekkürler.

  • Canim benim yuzunu guldurdiysem ne mutlu bana . Yok ya espiri olsun diye yazdim , malum dunki bolumde Demir adeta bi iyilik melegi oldu o yuzdun . Yox canim ben Omerden vaz gecermiyim , hic ondan vaz gecilirmi ?.

 1. Analizi yazan arkadas Sizden bi ricam bar bizim yazan yorumlarymyzy dikkata almiyor dizi ekibi galiba sevgililer guni surpriz var diye bi haftadyr yaziyorlar. Sevgililer guninin ady bile gecmedi 107 bolumde. Seyirciyin birazda olsa yuzuni guldurseler. Millet artyk ask istiyor… Lutfan yobetmen yapymcy senarist yorumlary dikkata alsyn!!! Kendileri icin iyi olur.

  • Sevgili bbb, Bir seyirci olarak ben şöyle düşünüyorum, dizide ki zaman ile gerçek hayattaki bizim şuan içerisinde bulunduğumuz zaman birbirini tutmuyor. Ben öyle düşündüğüm içinde şu sonuca varıyorum ki, bir kaç gün sonra, dizimizde sevgililer günü kutlanacaktır. Tahminim o yönde.. Bakalım izleyip göreceğiz.

 2. Yoce allah hazret mosaya boyormos bana gonah etmediyin agzinla doa et koy doan kabol olson hz mosada demis ya rabim ben gonah etmiyen agizi nerden boloyim simdi gonah etmeyen agiz yok ki allah boyormos bir diyerinin agziyla doa et demek istiyorom sen oz agzinla gonah etsende diyerinin agziyla gonah etmemissin . Zehranin doasi ve omerin kirik kalbi aysenin ilaci olor insallah . Tibta biryerde dorsa tib dan boyok goc allahin gocodor . Zehrani omerin kabagina cikartan bir hikmet ozere cikartmisdir yoksa omer zaten biriyle evlilik yolona cikacakdi ama bonon zehrs gibi bi billor kalpli olmasi bir isaret opmali

  • Allah nazarında duadan daha üstün başka bir şey yoktur. Kulları, ellerini kaldırıp bir şey istedikleri zaman Allah onları boş çevirmekten haya eder. Bazen de olur ki, hemen dünyada vermez, bazende Ahiret hayatına saklar o duasını kulunun Allah…
   Onu da ancak kendisi bilir.
   En çok kabul edilen dua, din kardeşin gıyabında yapılan duadır. Aynı senin dediğin gibi Ir.

 3. Vayy be ASLI massalah bravo çok güzel ….BENDE CABUUKKK ADAPTE OLSAM DIYORUUMMM KENDI KENDIMEE !!!!!

 4. Sali gününün bölümünü heyecanla bekledim
  Ama heyecanimla kaldim desen dogrudur

  En saskinlikla izledigim sahne ise
  Zehra nin demir ile konusmasini hatirlamasi ve bu hatirlama sahnesinde tekrar hatirladigi dizinin basindaki olaylar,

  Pes dedim yaaaa, biz hatirlatma sahnelerinden darlandigimizu bu sahnelerin yogunlugu ile dizinin gectiginden yakinirken, senaristler dahasida var bunun diyip hatirlama sahnesinin icine hatirllama sahnesi ekliyorlar, pes bukadarina

  Ben bu gidisle zehra ve ömerin arasinda birsey olacagina daha inanmiyorum, romantik bir yaklasim yok, güzel sözler yok, hosgeldin yok, sadece süclayici bir tavirla niye geldin ,

  Ikilinin arasinda hic bir kivilcim ne görülüyor nede hissediliyor

  Bu durumda acil düzelmeler olmali yoksa, bende elveda edecem bu diziye

 5. ASLIM canım arkadaşım, benim tatlı delim. Diyer analiz sayfasından okudum yoklumu nasılda fark etmişsin. Canım beni merak etdiyin için teşekkür ederim;) Sadece zor dönemlerden geçiyorum. O yüzden fazla uramyorum. Ama merak etme şimdilik iyiyim. Sizin gibi arkdaşlarım oldukdan sonra zaten iyi olmak gerekiyor. Analizini okudum Tatlı deliye yakşr şekilde yazmışsın. Eline salık canım. SEN BENİM BİRTANEMSİN…

  • Canım Ülker’im benim sende benim bir tanemsin, yokluğunu tabiki de fark ettim fark etmez olurmuyum tatlı Ülkerimsin sen benim:) Eh tatlı olmayınca da bu hayat çekilmiyor şekersiz tatsız oluyor ne yaparsın:) Tatlıyı seven birisi olarak, hemen yokluğun fark ediliyor, benim tatlı şekerim ülkerim nerede diye insan arıyor seni tatlı meleğim benim.
   Geçecek inşallah bu zor günlerde geçecek, sen şimdilik değil her zaman iyi ol inşallah. yazmak seni rahatlatırsa gel ve buraya yaz olur mu?

  • Ayrıca Tatlı Ülkercim benim o güzel yanaklarından öpüyor ve sana sıkı sıkı sarılıyorum bunu bil olur mu tatlı meleğim benim. Allah’a emanet ol güzel kardeşim.

 6. Sayın anonim söylediklerinizi o kadar iyi annyorum ki, çünki ben de bir kaç gün önce sevdiyim bir insanı kayp etdim. Hemde doum günüme az zaman kaldğı bir müddetde. Durmadan ağladım. Ama sonunda göz yaşlarımın kayb etdiyim insanı geri getiremiyiceyni, tam aksi sevdiklerimi üzdüyünü anladım. O yüzden de derdimi içime gömdüm. Her kes iyi olduğumu düşünüyo, oysa ben sadece iyi gibi görünüyorum… Bu güne kadar bu söylediklerimi kimseyle paylaşmadım, buna benzer yorum bile yazmadım kimseler üzülmesin diye. Ama bu gün sizin yorumunuzu okuyunca içimdekileri anlatmak istedim. Bu acıları yaşamış birisi olarak, bu hayatda tek amacım var her kesi mutlu etmek…

  • Ulkercim canim benim benim cok kotu bi yanim var , ben kimseyi tesseli edemiyorum , kaybin tesellisi hec olmaz zaten , bitanem ne diyiyim allah sabir versin basin saq olsun .

  • Canım benim başın sağolsun. Allah rahmet eylesin. Gözyaşların gideni getirmez doğru bunun bilincindesin, bunu bildiğin için yazıyorum bu satırları sana, ağlamak seni rahatlatır. Ağlamak istiyorsan ağla, kasma kendini ağlamayacağım diye.. Yazmak istiyorsan da yaz buda rahatlatır seni. Ama içine atma. Seni anlıyorum Unutamazsın, üzülürsün her aklına geldiğinde, ancak Allah öyle bir güç veriyor ki, zamanla bu acı ile yaşamayı öğreniyor insan.. Başkalarından önce kendini mutlu etmelisin. Sen mutlu olacaksın ki başkasını mutlu edebilesin. Sen olmaz isen, senin mutlu edebileceğin başkası olmaz. Allah yardımcın olsun bir tanem.

 7. RABBİM BU DÜNYADA KİMSEYİ ÖLÜMLE AYRILIKLA DENEMESİN İNŞAALLAH. . DÜŞMANIMDA OLSA. ÖLÜM AÇISI YAŞATMASIN. SEVDİĞİNİN GÖZLERİNİN ÖNÜNDE ERİMESİ. VE SENİN CARESİZLİĞİN.HİÇ BİR ŞEYE BENZEMEZ HELEDE EŞİNİN VE KARDEŞİNİN. GENÇ YAŞTA HAKKAAA. YÜRÜMÜŞLERSE VE SEN ELLERİNLE.GÖZLERİNİ KAPATMIŞSAN.BU ACININ TARİFİ YOK ANCAK YAŞANIR:(((
  Hz. Mevlânâ, vefatına yakın günlerde yakınlarına şu gazeli söylemiş; ölüm anlayışını ve ölümünün sevenlerince nasıl karşılanması gerektiğini ifade etmiştir:

  “Öldüğüm gün tabutum götürülürken, bende bu dünya derdi, gamı var, dünyadan ayrıldığına üzülüyorum sanma.

  Sakın, benim için ağlama, “Yazık oldu! Yazık oldu!” deme. Eğer nefse uyup şeytanın tuzağına düşersen, işte o zaman hayıflanmanın sırasıdır.

  Cenazemi görünce “Âh ayrılık! Âh ayrılık!” deme. O vakit benim ayrılık değil, visal ve mülakat (kavuşma ve görüşme) vaktimdir.

  Beni kabre indirdikleri zaman sakın “Elveda! Elveda!” deme. Çünkü kabir, öteki âlemin, can topluluğunun perdesidir.

  Batmayı, gözden kaybolmayı gördün ya, bir de doğmayı gör (düşün). Güneş ve aya gurub etmekten (batmaktan) hiç ziyan gelir mi?

  • Anonim, duanıza Amin diyorum. Yazmış olduğunuz Çok büyük acılar.. Allah yaşatmasın. Yaşayanlara da dayanma gücü versin. Ölenlere de rahmet eylesin.

   • Anonim basin saq olsun . Allaha bi daha boyle bi aci yasatmasin . Kayb edilenin acisi gecmez sadece aciyla yasamaqi oyrenirsin . Allah sabir versin kardesim . Amin

    • hakkınızı helal edin. kardeşim bir anlık duygu seli aslında böyle şeylerin dile gelmemesi gerekiy ama. maalesef takrardan kusura bakmayın.sizleri üzdüğüm için. Rabbim hepimizin geçmişlerine rahmet etsin inşAAllah.

 8. Kizlar ben Omeri biraktim Demire asik oldum adam hizir gibi yetisdi vallahi anmem ove ove bitiremedi Demiri . Saka canim saka ben hic Omerden vaz gecermiyim ? Ben onun acisina asigim. Gozlerindeki huzune asigim kardeslik sevgisine asigim . Bunlarda vaz gece bilirmi insan ? Zehra konaga donsun dedik mutlulugu kendiyle getirsin dedik , Zehra bizi aglatdida ne aglatdi . Bu gunun en sevdigim sahnesi Zehranin mutfakda kahvalti hazirlamasi , Omerin onu tatli ve kucuk bi gulmsemeyle izlemesiydi , o an aklima geldide Omer simdi kendi kendine soyluyordur , keski su inatci keciye en basta anlatsaydim omrumden omur getmezdi . Artik Zehra bir adim daha yaklasdilar bir birlerine , cunku bir derdi paylasiyorlar , askda zaten derleri paylasmakdir . Omer Zehranin , elini sikica tutdu , umariz insallah o eller bir daha bir birini birakmaz .

  • Ama Hep Ömer uzatıyor elini ve hep ayağa kaldıran Ömer oluyor. Ne kadar güçlü Ömer maşallah herkese yetişiyor. Peki Ömer’e Zehra elini ne zaman uzatacak? Demirde olmasa bitmişti Ömer. İyiki Demir var.
   Ayrıca boğazlı kazak da çok yakışmış Ömerciğimize.

   • Evet canim . Kazak cok yakismis , zeten benim sevdiyim bir tarzdir erkeklerin kisin oyle giymesi . Abilerimi hep mecbur ediyorum oyle giymeye , zaten abilerim is gereyi hep Omer gibi takim elbise giyiyorlar , arada sirada zar zor mecbur ediyorum oyle giymeleri icin . Buyuk abimin bazan hosuna gidiyor . Simdi Omerde bi baska daha guzel duruyor tam heyal etdiyim gibi . Canim zehra insallah bi gun elini uzatacak , ama dun Zaten Omer cok kutu bi durumdaydi , Zehra gelerek elini tutdu , o quyunun dibinden kaldirdi .

 9. Burada yorumlayan arkadaşı tebrik ediyorum bence dizinin senarist ekibine almalılar yoksa dizi gittikçe kan kaybedecek ortada bir emek varsa onunda hakkını vermek gerekmez mı? Umarım en yakın zamanda toparlayabilirler. Analizi yapan arkadaşın emeğine sağlık teşekkürler