Adını Sen Koy 10 Ocak Salı Özeti 82. Bölümde neler olacak

Adını Sen Koy dizisi 10 ocak salı günü 82. bölümü ile Trt 1 ekranlarında olacak. Adını Sen Koy dizisinin 82. bölüm özetini ilk ve tek olarak sitemizde.

Adını Sen Koy 10 Ocak  Özeti

Yener tutuklanmak üzere savcılığa gönderilir.

Doktor Ömer’e kafasına aldığı darbe sebebi ile sabaha kadar uyanık kalmasını söylerken Zehra Ömer’e rağmen bin dereden su getirerek Ömer’i ayakta tutmaya çalışmaya devam eder. Bu durum ikili arasında zaman zaman komik ve romantik anlar yaşanmasına neden olurken Zehra, dağ evinin zor koşulları ile mücadele edecektir. Ömer Zehra’nın bilmediği yeni özellikleri ile tanışacak ve Alev ikilinin dağ evinde bir nevi balayı yaşamalarını istemeyecek ve saçma sapan bir nedenle dağ evine gelecek ve duruma bakacak. Zehra en başından beri bu evliliğe inanmayan Alev’in annesinin gitmesi ile bir alakasının olup olmadığını merak etmektedir. Gecenin yarısında dağ evinde dışarıdan gelen sesler Ömer ve Zehra’yı korkutur. Peki sizce korkan Zehra Ömer’e mi sarılacaktır?

Adını Sen Koy 17. Hafta Tüyoları

Yener Ömer’i vurmuştur. Ömer kolundan yaralanmıştır. Yener Zehra’nın kollarına düşmüştür. Yener Zehra’yı da alıp Ömer’i orada yaralı şekilde yalnız bırakmak ister. Zehra ise  çılgına dönmüş gibi çığlık atmaktadır. Yener aslında Ömer’i öldürmeye değil korkutmaya sıkmıştır bu nedenle de Ömer’in ölmediğinden emindir; ancak silah sesinin duyulmuş olmasından korkmaktadır.  Bu sırada Ömer ve Zehra’yı Yener’in elinden kurtarmak için oraya Komiser Tayfun gelir. Tayfun daha önceden Yener’i araştırmış ve Yener’in ne kadar tehlikeli bir tip olduğunu bildiği için Yener’i takip ettirmiştir. Tayfun’un dikkati Ömer ve Zehra’nın hayatını kurtarır.   Ömer ise Yener’in gitmesi biraz olsun rahatlar ve Zehra’yı sakinleştirmeye çalışır. 

Tayfun Yener’i yakalar ve ona sağlam bir dayak atar. Yener’i Tayfun eşşek sudan gelene kadar dövünce hepimizin içi soğuyacak. Yener hafta içinde mahkemeye çıkacak ve hapse atılacak. Yener hapse atılınca çok daha öfkeli olarak geri dönecek ancak Yener basit adam yaralamak suçundan ceza alır.

Ömer hastahaneye gitmeden bu işi çözmek ister. Ömer’in hastahaneye gitmek istememesinin tek sebebi Ayşe’nin duyma ihtimalidir. Ayşe’nin vurulduğunu duyması onun için çok sıkıntılı bir sürecin başlamasına neden olabilir.

Nihat ise karısının hastalığı ile ilgili şüphelerini daha da derinleştirir. Nihat gerçeklerin ortaya çıkması için Ayşe’nin başka bir doktora daha gitmesini ister.

Ömer’in yarası sterile edildikten sonra Zehra’nın şifacı yönü ortaya çıkar. Zehra doğal ilaç yapar Ömer’e. Antibiyotik yönü olan şifalı otlar Ömer’in yarasını günden güne iyileştirir. Demir ise hala yaşananlara inanamamaktadır. Ömer nasıl olur da Zehra için vurulmuş ve ölümü göze almıştır.

Zehra ve Ömer arasında ise bizleri karlı sahneler ve romantik anlar beklemektedir.

Demir ise Leyla’yı bu hafta yemeğe çıkarmayı planlayacak; ancak Leyla Zehra ile olan bağının ortaya çıkmaması için Kervancıoğlu ile olan projeyi başka bir proje danışmanına devredecek. Demir ise bu duruma bir anlam veremeyecek ve Leyla’nın projede başarılı olduğunu ve yeniden bu projeyi onun devralması gerektiğini Nedim beye söyleyecek. Aslında hem Ömer Zehra için hemde Demir Leyla için çok özel bir hafta olacak. Ömer ve Zehra’yı bu kötü olay biraz daha bir birlerine yaklaştıracak; çünkü ortak düşman Yener’dir artık.

Alev ise  Sevim’in peşini bırakmaz ve mahallede Sevim’i sorar herkese. Sevim’i arayan Alev mahallede sürpriz bir isimle karşılaşır.

Mehtap ise abisini arar ancak bulamaz. Mehtap Zehra’ya ulaşmaya çalışır ancak ona da ulaşamaz. Mehtap araştırmaları sonun da abisinin tutuklandığını öğrenir. 

Adını Sen Koy 10 Ocak Salı Özeti 82. Bölümde neler olacak (79 Yorum)

 1. Valla biz bekliyodukki zehrayla omerin sarilmasını çok bekliyoduk beraber olmalarını karı koca olmalarını herkese raman birbirlerinin olmalarını dedik artık bunlar karı koca olmaz dedik yazan da yapamaz dedik madiyat cikti yazan değişti şimdiki yazan da zirvalayacak karıştıracak dizinin akışı değişecek dizi sıkacak abi alev yener gibi biz isterdim karı koca olursa kendi leri için mücadele eder yanildik asla yazana inanmıyoruz karı koca olmamaz dizi başka şeylere olaylara akip gidecek biz bebek bekliyorduk bekliyoruz zehra omerden

  • Aslıcım Aylincim oh ranızda su sızmıyor izlemeyen izlemesin bu ne ya sizden cekidiklerimiş arkadaş yazık paranıza sevdiniz diziye güzel yorum yapın bizim dizimize karışmayın aslıcım aylincim size demedim bazı arkadaşlara dedim .

  • Azezi cınare evet bu dizi biterse bizde biteriz ne ğüzel 3 tane yorum yazan arkadaşım oldu dün cok komik ve romantik oldu buğünde ğüzel olsun isterim niğdeden salamlar ğöderiyorum.

 2. Ya aleve bak ya kadin bi uslanmiyorki bu yazacam yorum alev ve fundaya ait ( ayrica sunu soyleyimki soylediklerim yalniz filimdeki karakterler icin ve boyle kadinlar icin lutfen yanlis anlasilmasin) Ben hic anliyamiyorum bi kadin bu kadar qurursuz olurmu ya allah askina kizim sizi sevmiyor bu adamlar zorlami ya tamam anladik mucadele denen bir sey var amma bu bukadarda kendini asalamaya deymezki deyelimki bin bir tutlu oyun cevirerek adamila beraber oldun sevgili oldun hattda evlendi hani demisler gun doner dovran doner bakarsin hesab doner ( bilmem dorumu yazdim) yapdiqin pilikler orta cikar ve o adam seni sevmek ne hatda senden olesiye nefret eder ceker geder simdi deyermi seni bi iyi insan gibi tanimak nerde nefret etmek nerde

 3. Bana oyle geliyor ki Omer bilerekden dusdu baygin gibi kqldi Zehra ve Yeneri dinlesin yani Insaaallah oyledir yoksa bu nasil bir erkek bir kursun siyirmasina dusuyor. Zehra o zaiflikla kadinligi ile kolundan vurulanda hic boyle mizmizlanmadi hatta Omer onu surukleyib arabaya goturdu ya da doktor Omere hastaneye gelmesini soyledi. Belki de Omerin gizli bir hastaligi cikacak. Yeni bolumleri merakla bekliyoruz. Zehranin kardesinin asker oldugu daha ilk bolumde Zehra ve mehtap bahcede konusarken Mehtab soyledi ki kardesin askerde bir de yener salim hastayken yeni eve tasinanda soylemisdi ki oglunu evlendireceksin demisdi Sinan gelecmis bakalimmo nasil biri olaca nolur iyi biri olsun bir kotu daha istemiyoruz. Bir dahaki bolumlerde o boydaki Omeri bir kursuna yere sermeyin

 4. zehrayı ömer kervancıoğluna yakışır giydirin.biraz olsun zehra nın lehinde olaylar olsun.

 5. 81. bölüm Bizim İnatçı Keçilerin Keçileri Yener Sayesinde Dağ Kaçtı 😀
  Teşekkürler Yener 😀

  Ömer’i vuran Yener, Zehra’ya olan aşkından bahsetti, Ömer için ölümü göze alacak kadar onu sevdiğini gördüğünde gözü döndü. Söylediklerini inşallah Ömer duymuştur.
  Tayfun’un geldiğinden söylediklerinden haberi oldu o esna da Yener hep Zehra diye bağırıyor, Tayfunda onu bir güzel dövüyordu.

  Zehra, Ömer için çok korktu ve Yener ona silah doğrultup vuracaktı, silahın önüne kendini siper etti.
  Yener, Zehra ya bu kadar mı çok seviyorsun ha? böyle ölecek kadar çok mu seviyorsun bu herifi? dedi.
  Tayfun geldi Yener’i aldı gitti.
  Zehra Ömer’i koltuğa aldı ve orada yarasına pansuman yaptı.
  Ömer, sordu Zehra ya sana bir şey yaptı mı? Bir şey yaptı mı dedim?
  diye iki kere sordu.
  İyi misin dedi.
  Zehra o anları hatırladı korktu ve hayır dedi. Ömer, Yener’in nasıl biri olduğunu anladı. İnşallah.
  Kendini suçlama senin bir suçun yoktu derken Ömer, Zehra’nın ellerini tutuyordu sevgiyle.
  Artık Ömer de Zehra yı düşünüyor üzülmesini istemiyor. Bu dağ havası onlara iyi geldi.
  Bizim Zehra’nın keçileri de dağ kaçmış, iyilik meleği eski Zehra mız yeniden gelmişti. Sevindim senin adına da bunun olması için Ömer’in vurulması mı gerekiyordu illa.
  Bak nasılda korktun bir daha o keçilerin dağdan gelmesin tamam mı?
  Üzmeyin birbirinizi.

  Zehra, Ömer için yaptığın çorbayı bıraksaydın da kendisi içseydi de döken o olsaydı, bir kaşık çorba içti, sonraki kaşığı üstüne döktün, heyecandan elin ayağına dolandı demi seni gidi seni. 🙂
  O halde ilaç içirdin midesi ağrımaz inşallah aç karnına içti ilacı.
  Doktor geldi, 24 saat uyumasın dedi, Zehra da Ömer uyumasın diye yapmadığı şey kalmadı.
  Allah’ım bir insan, bir insan için kendi üstüne sıcak çay döker mi ? bizim Zehra döktü hemde Ömer için.
  Ömer uyumasın diye, kendi üstüne sıcak çay döktü, uyumak üzere olan Ömer kalktı çıkar çıkar hemen yanmadan dedi ve Zehra’nın elbisesini çıkarmasında yardımcı olmaya başladı 😀
  Durun çocuklar napı yosunuz siz? coştunuz 😀

  Alemsin Zehra. Ömer için yanmayı göze aldın ha, aşıksın sen aşıksın Zehra. Hem de öyle böyle değil, çok fena aşıksın ki, evden gideceğim diye hazırladığın bir bavul dolusu eşyanı unutup, Ömer’in eşyalarını giymeyi kabul edecek kadar aşıksın. 😀

  Ömer utandı garibim, Odaya gönderdi, orada bir şeyler olacak daha fazla yanmadan değiştir dedi..
  değişti geldi Zehra.
  Başka bişi bulamadım dedi,

  ( hadi aramızda kalsın bir bavul dolusu eşyan araba da.. bak aramızda Zehra ona göre, 3 maymunu oynuyorum, senin bavulu görmedim ama arabada, Duymadım Cevriye hala gelince Ömer elinden aldı arabaya koydu, ben bilmiyorum hadi iyisin 😀 )

  sen öyle diyorsan Zehra, başka giyecek bir şeyin yoktur. Tabii tabii.. 😀
  Giydiği Ömer’in kıyafetleri, onu öyle görünce Ömer’inde hoşuna gitti içten içten gülüyor. Çifte kumrular sizi, hadi yine iyisiniz, kağıt üstündeki evliliğiniz ciddi evliliğe doğru gidiyor, kıyafetler de giyilmeye başlandı yavaştan yavaştan.

  Uykusu iyice kaçtı Ömer beyimizin, Zehra’nın kıyafetlerini giymesiyle..
  Bunun şerefine, E bir çay yaparsın artık demi Zehra bak Ömer de istiyor. Hadi bir çay içelim.
  Zehra, Ömer uyumasın derken kendi uyuyacaktı ki, gitti camı açtı, babaannesinden bahsetti iyice üşüdü.
  Ömer kapat dedikçe kapatmadı, sonra Ömer’in üşüdüğünü fark edince kapattı hapşurdu.
  Ahanda bizim Zehra şifayı kaptı.

  Ömer tekrardan uyuyor gibi olunca Zehra elindeki çayları bıraktı bardaklar kırıldı, Ömer’in uykusu yine kaçtı. Elektrikli süpürge istedi, süpürge fareli oda daydı, Zehra korka korka gitti aldı geldi, makinayla aldı cam kırıklarını, süpürgeyle faraşla alsaydın daha iyi olmaz mıydı? Epey bir güldüm hallerine. 😀
  Bu bölümde çok güldüm beni güldürenler kimlerdi, Bizim Ömer ile Zehra..
  Yener iyi ki de Ömer’i vurdun yoksa bizim inatçı keçilerin, keçilerinin dağ kaçmasına imkan yoktu. Sağol Yener.
  Ömercim vurulduğun için üzüldüm desem yalan olur.
  Sizi böyle görünce iyi ki vuruldun sen..
  Canın yandığı için kıyamam sana ama Zehra’n iyileştirecek seni.

  • Aslicim cok gulmusdum ama senin yorumunu okuyunca ve aklima geldikce aptal aptal siritiyorum anem kizim deli olmus deyi soyleniyor insalah bu gunki bolumdede bu kadar gulur ya

   • Canım,
    benimde senden farkım yok 😀
    annem beni de gördü, bilgisayarın başında gülerken ve ne var orada niye gülüyon, bu kadar gülünecek ne var ? diyor..
    Gün boyunca yüzümde o tatlı gülümseme ile dolaştım, bizimkilerin de hoşuna gitti bu durum.
    Ben evdeki konuşmaları ustalıkla bir yerlere bağlayıp basıyordum kahkahayı 😀
    Durduk yere gülecem olmayacak, ortaya bir şey atıp o bahane ile rahatça güldüm 😀
    Sende öyle yap Aylin.
    Gülme sebebim Zehra Ve Ömer.

    Hala da yüzümde gülümseme var. 😀
    Teşekkürler Erkan ve Hazal
    Bir insanı ağlatmak kolay da, güldürmek zor.
    Zor olanı başardınız teşekkürler.

  • Ya asli cik gerçekten nasıl uzun yazmışsınız öyle cook tatlısın yazılarına cook guldum şirine gerçek ten ömer in zehra kolunu sararken o bakişleri ne idi sanki erkan meriç gerçekten asık bu kıza yani gerçekte birini sevse yani gerçek hayatta veya evli felan olsa deriz ki sevdiği biri var ona bakarken onu hatırlıyor sevdiği birinde yok o bu bakışları nasıl yapıyor şaşıyorum ama o bakislarini kurban birde zehra nin fare nin gördüğü oda ya girip supurge alması ömer in ona gülmesi ay cook tatlı

   • 😀 Teşekkür ederim bitanem.
    Erkan’ın bakışları süper, çok güzel kullanıyor bakışlarını. Maşallah nazar değmesin ona.
    Allah özenmiş, bezenmiş de yaratmış.
    (Erkan) Ömer’in gülüşü de çok güzel.
    Dedim ya Allah özenmiş, bezenmiş yaratmış. Yusuf gibi güzel.

 6. Omer ve zehra arasida iletisim cok kotu hala.isimleriyle bile hitap edemiyolar.bu cok sacma

  • İletişim kurmaya daha yeni başladılar.
   O yüzden birbirlerine isimleri ile hitap etmemeleri Saçma değil, Çok normal.
   Geçmişin izlerini öyle hemen silmelerine imkan yok, bu kadar yaklaşmaları bile çok iyi.
   Birbirleri için isimleri ile hitap ettikleri zaman, her ikisininde kafasında soru işaretleri gitmiş olacak.
   Onun içinde daha zamana ihtiyaçları var.
   Çünkü, her ikisininde kafasında hala cevaplanmamış sorular var.

 7. Bence yapımcı değiştiğine göre bu dizi kalitede seneyodada zirve yapacak demedi demeyin inşalah yanılmam

 8. Merhaba!Ben Türkmenistanliyim ben diziyi çok sevdim! Sizlere Türkmenistandan selamlarimizi söyliyorum!Inşallah bu dizi devam edecek!

 9. BEN BU GÜKI KIBI BÖLÜM GÖRMEDIM ARQADAŞ COQ COQ IY ROMATIQAYNAN DOLYUDU BUTUN SAHINE KEDIMI TUTAMIYORDUM QAHQAHALARIM BUTUN ISTABULU BURDU RESIMEN. qaqalarim.bi qiz kedi dizisin cekimede gecey bu dünyada özde bir dizi icin gülmeyden diyordular bayildim bu bölme elerinize saliq Atela bey. Emeyi kece her kese teşekürer etiyorum.

 10. Tayfun tam zamanında yetişti yeneri eşşek sudan gelinceye kadar dövdü oh canımada deysin bu arada hem dayak yiyor hem de zehrayı almaya çalışıyor
  ama her seferinde tayfundan dayak yiyor oh olsun zehra nın gözü önünde durdu ama sonunda hapse girdi

 11. Zeyira ömere göre caninan kecirdi.Zehira ömerin yarasini sararken ömerin baqişdari aşiq baqişidi bide elinden tutmasi.Zehira ömer uymasin diye kedisini yaqdi bildiki ömer ona dayanamayacaq oyanacaq zehiraya üstünü ciqrtirdi resimen.Zehira qiyafetini deyişdikden ömerin ona baqib şirin şirin gülmesine doyamadim.veeeeeeee en sevdiyim sehine TAYUFUNU zehiraya HEGE demesiydi zehirada bu durmdan qayet memununidi.

 12. Tayfunun Zehraya yenge deye hitap etmesine bayiliyorum,supersin tayfun,hem de yakisiklisin

 13. Fotoraf cok guzel olmus bilmem zehra sarilir omere yoksa sarilmazmi cunki ben bir cok sahnelerde bu defa sarilacak dedim amma sarilmadi mesala fare sahnesinde sora hani anisi gitdiyinde omerin kolarinda aliyicak dedim amma olmadi ve bir cok boyle sahne amma ne diyelim insalah sarilir bizde seviniriz

  • Bizimkiler birbirini mesafeli seviyor, sarılmak çok sonraları ama Zehra Ömer vurulup yere düşünce, Yener tam Ömer’e ateş edecekti ki, Zehra Ömer’e sarılarak ona siper oldu. Vurulmasını istemedi. Ömer bunu hissetti mi? Yener’in söylediklerini duydu mu? bilmiyorum. inşallah hissetmiş ve duymuştur da Zehra ya söylemiyordur.
   Ve Zehra’nın kendisi için silahın önüne atladığını biliyordur. Bilirse Zehra ya bakışı biraz daha değişir Ömer’in.

 14. Arkadaslar bu gun mutluyum ya ne kadar guldumse bu bolumde hala gozlerimden yas akiyor dizimiz hakindaki son haberden sonra hec bu kadar mutlu olacami dusunmemisdim ilk mutlulumun sebebi butun arkadaslarda oldu gibi zahranin omere sarilmasiydi yener vurmasin deyi ya omer bayqindi deyilmiydi pek anliyamadim amma omerin butunbunlari duymasini ve hisetmesini cok isderdim ama pek duymus gibi gorunmuyordu yoksa hatirlatma olurdu gerci oldu ama zehra hatirladi bu sahneyi cok sevdim bence bu gune kadar cekilen bolumlerin en guzeliydi hele omerin bakislari zehranin elini tutusu o bakislari kendi yuzumde gormeyi ne kadarda cok isderdim ya (Aslicim canim kizmiyorsun dimi bana kizma sakin :)) evet beni en cok gulduren zehranin kiyafetleri oldu ay ne kadar guldum ve ayni zamanda cayi tokmesi odadan cikisi cok komikdi ayricada takdir etdim hele omerin aman bir sey isdemem demesi zehracim omer cok korkdu ya yeni bi seyleri kirib dokerse valahi benim anaanem gorseydi bunlari bu kiz cok beceriksiz bi cayi bile demleyibde ikram edemiyor derdi zehracim umarim omer senin icin bunu dusunmez:) ve en sonda zehranin omeri tutmasi benim icin guzel bi sonluqdu bence ve yarinki bolumu sabirsizlikla heyacanla ve kalbimdeki mutluluq hisiyle beklememe deyecekdir insallah ve ayrica bizim yorumlarimiz dizi setine ulasiyirsa cok rica ediyorum ayrica soyleyimki ben hic bi zaman dizi icin elestiride bulunmadim cunki ben bu dizi cok seviyorum ve her kesin emeyine kiymet veriyorum yani olur boyle seyler diye dusunuyorum ama sunu iletiyim lutfen omer ve zehra olan sahneleri bir az daha cok gorelim sanki dizide omerile zehranin deyilde diyerlerinin hikayesi anlatiliyor ve ayni zamanda omerin boyuna gore bi kanepe secin ya gonul razi deyildir lutfen ve sonda bu sonuca vardimki omerimiz asik artiq asik siz ne dusunuyorsunuz?

  • Canım benim, senin gibi bende çok güldüm bu bölümde. Teşekkürler bizim inatçı keçilere.
   Bizimkilerin keçileri de Yener’in silahından çıkan sesten korkup kaçtılar galiba iyi oldu.
   şimdik ben sana,
   Kızıyım mı? kızsam mi ki? düşündüm de kızmıycam galiba 😀
   Kızmadım canım benim, neticede senin hayalin bu ve hayalini özgürce yaşa tadını çıkar ve mutlu ol bitanem.
   Gerçeğini de yaşarsın diyeceğim de bu biraz zor.
   Biz hayallerimizle mutlu olalım en iyisi.
   Yukarıda ki resimde, kanepede uyumuş bizimkiler, oradaki Ömer’in üzerine örttüğü battaniyenin aynısından bende var.
   Ve o çok sert batıyor, kullandığım için biliyorum.
   Ama o battaniye şimdi daha bir kıymetlendi gözümde nedense. 😀

   • Tesekurler canim benim. Aaa bataniyeden sendedemi var ne guzel her kulandinda omeri hatirlarsin 🙂

    • Evet ya, o battaniyeden bende de var ve sert batıyor diye kullanmayı sevmiyordum.
     Ama şimdi onu Ömer kullandı diye, çok kıymetli oldu benim için o battaniye, gözüm gibi bakıyorum.
     Batmasını da umursamıyorum, hatta yanımda Ömer varmış gibi hissediyorum.
     Allah’ım bir battaniye beni ne hale getirdi. 😀
     Ömer sağolsun 🙂

 15. Bu dizi bütün dizilerden güzel izlemek isteyen izler izlemek istemeyen de kanal değiştirsin canlarım bu diziden bir cacık olmaz diyenler izlemesin o zaman ömer zehra aşk yeni başlıyor bakalım neler olacak

 16. Zehra bir bavulla dağ evine gştti giyecek bulamadıda ömerin pijamasınımı giydi biraz daha dikkat edin lütfen

 17. Yazan değişmiş yeni yazan da karıştıracak bu diziden dizi olmaz izlenmeezsiniz cocuklar iyi dusunun

 18. Ömer iyi olur diziyecekmeye calisiyorlarmis kabul et çünkü dizi rezil oldu kendini harcama değmez sen ve zehra oldukça izlenirsiniz bu diziden bi cacık olmaz karistidirdilar diziden başka herşeye benziyor yine siz yoksunuz ne ömer ne zehra var bizler sizin için izliyoruz sizden bu bebek volmazsa beraber ve ye karı koca olmasanız bizler yokuz cocuklar

  • Yorumlarınızdan tam anlayamadım çünkü ne yazıldığı okunmuyor anladığım kadarıyla dizinin baş rol oyuncularına söylüyorlar çekil falan nereye çekilecek böylesine gelecek vaad eden pırıl pırıl gençler sapık düşünceli ve onları yaymaya çalışan zihniyetleremi teslim olacak para dan reytingden şöhretten daha önemli şeyler var ömer ve zehra karekteri gibi düzgün dizilerde şöhret olmuş sonra kurtalar sofrasının vaadlerine kanıpda aile hayatı sosyal hayat diye hiç bir değeri kalmamış çok kayıpları var bu ülkenin bu ve benzeri ve tüm pırlanta gençlerimizi Allaha emanet ediyorum arkadaşlar ailelerin izleyemeyeceği belden aşağı yarı çıplakların espiri adı altında dizimi dersin filmmi dersin skeç mi dersin standapmı dersin çoook dileyen onları gece gündüz izlesin Türkiye belki dünyamız artık kaliteli ailece izleyeceğimiz programlar istiyoruz oo gençlerimizde (hepsi) inşaalah normal hayatlarında mutlu yuvalar kurarlar kaliteli evlatlara sahip olurlar hiç bir sanatçı kimsenin tekeline giremez girmemeli Birde şöyle tuzak var ünlüler evlenmesinler niye? Ozaman hayranları azalır çok af edersiniz de bizim insanlarımız yener alev vb karekterinde piskopatmı brğenmekle piskopatloğı karıştırmayın sözüm meclisden dışarı dizi hayranlarını tenzih ediyorum sözüm bu zihniyetleri savunanlara TRT ye ve dizi ekibine teşekkürler başaarılarının devamını diliyorum

 19. Ömer iyi olur diziyecekmeye calisiyorlarmis kabul et çünkü dizi rezil oldu kendini harcama değmez sen ve zehra oldukça izlenirsiniz bu diziden bi cacık olmaz karistidirdilar diziden başka herşeye benziyor yine siz yoksunuz ne ömer ne zehra var bizler sizin için izliyoruz sizden bu bebek volmazsa beraber ve ye karı koca olmasanız bizler yokuz cocuklar

 20. Zehra da ilk bolumlerde kolunan yaralanmiwdi ama duyununde hec 1 wey yokdu kolunda neden boyle weyler oluyor?omerinde kolu izsiz 2gune yok olcaq???dogru dizi bu ama en azinan her kes bi yaranin 1 2 gune iylewmedyin biliyor

  • Aidecim,
   Zehra hiç kısa kol giymediği için kolunun kurşun yarası görünmedi, hemde o olay Ayşe’ye bir kapkaç olayı olarak anlatıldı. Kimse Zehra’nın Yener tarafından vurulduğunu bilmiyor.
   Şimdi Ömer’in Yener tarafından vurulduğunu da kimse bilmeyecek, Ömer kardeşi üzülmesin diye durumu bir şekilde idare edecek. Canım Ömercim benim 🙂

 21. Elbette ki aleve surpriz isim mehtapdir ( bence) alev ve yener yetmiyormus kibi mehtapda çıkacak karşimiza offff biktim bu entrikalardan yaaa. Neyse artik ask haftasi geliyor.
  Ohh bee havadan burum burum ask kokusu geliyorr

 22. Selamlar. Adını sen koy aylesini çok sevdik Ömer Zehra biraz mutlu olsun eleri birleşin bakısınar ayle dizisi olsun saçma sapan sahneler istemiyoruz çok kaliteli bir dizi başatılarınızın devamını diliyorum hutbeden selamlar Ömer Zehra ❤️

 23. Salam olsun bütün kino sevənlərə.nə olur rejissor xaiş edirəm fundaya mənali adama xoş gələn soz verində.bir kəlmə sözü var nə habar koray.aşq olsun koray.nəvaxt korayi görsə bu sözü deyir xaiş edirik ona yeni söz verin. Sinan sevim oğludu .yasemen ve zehra babalarina oxşamiş.sinan isə anasinə bənzəyəcək.yəni anasi kimi pul hərisi olacak.oda zehraya bəla gələcək.sevim bəs nə vaxt qayidacaq? Aişəcim senidə coook seviyoruz .allahdan senə şefa diliyorum

   • twk ederim Derya xanim yorumun ucun inanin ki butun bedenim esirdi o bolumu izleyince hetda cocuklarim da deyirdi ki ada nolub sene esirsen gunumuze baxe bu dizi bitince bizde biteceyiz kaliba

 24. oh be nehayet yeneride doyen olurmuw elerine sagliq Tayfun bey ver bu elleri qurumuw yenerin payin

  • kotuler olmasa dizilerin maragi olmaz ki inan o qeder heyacan kecirik ki dizi bitince az qalir ureyim partdasan her kesede AZERBAYCANAN selam yorum uyazanlar tabi ki

 25. ben dizide daha önce beğenmediğim şeyleri eleş tirmiştim bu ğünde beğendiğim şeyleri ve taktir ettiklerimi yazmak istedim öncelikle zehra ve yaseminle başlamak istiyorum ikisinin kardeşlik ilişkisi çok ğüzel diğer dizilerdeki ğibi bir birlerinin ğözünü oymuyorlar hatta yasemin annesinden çok ablasını rol model almış ğibi geldi bana ve zehra üzerinde salimin terbiyesi daha hakim bence sevim karakteri ne yasemin tarafından nede zehra tarafından fikirleri çok benimsenmemiş ve önemsenmemiş salim her ne kadar pasif ğörünsede kızları üzerinde daha baskın bence ve kızları babalarına karşı çok koruyucu ilerki bölümlerdede yaseminin ablasını tıpkı ayşenin ömeri mutlu etmiye çalıştığı ğibi umarım oda ablasını mutlu etmek için elinden ğeleni yapar ben yasemini ablası söz konusu olunca çok koruyucu buluyorum yenere karşıda annesine karşıda ablasını ğüzel koruyordu umarım bu bağlılık ğüçlenerek devam eder.ve yasemin le zehra karakterlerinin masumiyetini seviyorum tam anlamıyla ğenç kız havası ikisin dede çok ğüzel oturmuş zehra dizi başladığından beri zehranın büyüklerinin önünde baçak baçak üstüne attığını hiç ğörmedik ve boş boğazlık ettiğini her lafa nane olduğunu ğörmedik ve çok sayğılı terbiyeli tavır ve davranışları çok şık insani davranışları onu daha zarif ğösteriyor bazıları zehranın salalık boyutunda saf olduğunu düşünüyor ama ben böyle düşünmüyorum zehra sadece çok masum ve bu onun ğöz kaştırıcı parlak bir hale sokuyor öyle parlakki bu iyiyi de kötüyüde ona doğru mıknatıs ğibi çekiyor ve bu ışık her ğenç kızda olmalı ne derler ğençlerin duası kabul olur el açtıkları zaman çünki onların ğünahı daha azdır fitnelik kötülük bilmedikleri için.ayşe ve nihat onları evliliklerini çok beğeniyorum nihatın karısına olan bağlığını. ilerki bölümlerde umarım zehranın kızı için yaptıklarını öğrenir ve ona olan minnet iyilik borcunu öder alevin asyaya neler yaptığınıda hatta bunu umarım ömerden önce öğrenir ben nihatın ve zehranın kervancı oğlu ailesi için önemli bir parça olmasını istiyorum çünki ikisininde ailesi hiç olmamış ve bunu hakettiklerini düşünüyorum umarım senarist öyle bir aile oluştururki zehranın etrafında herkese örnek ğüçlü sağlam bir aileye zehranın etrafındaki bütün kötülere inat o konaktaki her şeyin konturolünü eline alır alev bir bölümde şöyle demişti ömer bensiz hiç bir şey yapamıyacağını anlamalı. bu zehra için olmalı diye düşünüyorum. zehrayla leylanın arkadaşlığını çok sağlam ve sadık ğörüyorum umarım devam eder buda diziyi çekici hale ğetiriyor. ve aşk ben aşkın insanın iç dünyasındaki yolculuğu olarak düşünüyorum bu yolculuk insani duğuların tahlilini yapıp olğunlaşıp büyümesini sağlar tabi bu söylediğim hayata belli bakışı olanlar için aşkın yoğun duyğularını kaldıra bilecek ğüçlü insanlar için acaba zehra ğibi içine kapanık sesiz bir kıza nasıl etki yapar ben onu dahada çok parlatacağını düşünüyorum daha ğüçlü olur ğibi ğeliyor yener yada alev gibi kaprisli yapmaz çünki bu ikisinin adını aşk koydukları şey onları karanlık ve bataklık haline ğetiriyor aşk insanı yüceltir ruhen bunlar ğitikce batıyor.ömere ğelirsek zehraya duyğuların la karar veriyorsun dedi zehrayı çözmiye başlamış yada çözmüş ğibi bunda ğördüğü rüyanın etkisi var demir ne demişti bir sonraki adımı düşünüyorsun yine bence ömer zehraya duyğusal yaklaşacak ayşe için bu doğru değil ama yaptığı fedakarlık ona körün taşı ğibi aşk olarak dönecek ben ömerin bir avcı olduğunu düşünüyorum ama kurduğu tuzağa kediside zehrayla birlikte düşücek. özette mehtabın abisinin itikamını zehradan alacağı yazıyor umarım mehtap abisinin hasta olduğunu en kısa zamanda fark ederki bence farkında belki oda zehraya olan kıskaçlığının adını intikam koyar ve yasemin herkes kardeşinin yanında yer alırken oda ablasını yalnız bırakmaz ve bu kadar kötüye karşı ablasına destek çıkar doğrusu ablasını koruyan atarlı yasemin çok sevimli buluyorum.iskender palanın babilde ölüm istambulda aşk isimli romanında leyla ve mejnun bir karşılaşması şöyle anlatılıyor bir ğün leyla bir fırsatını bulunca bir devenin sırtına atlamış ve deve nin kulağına sen beni nereye ğötüreceğini bilirsin demiş devede onu alıp mejnuna ğötürmüş mejnun vahşi hayvanlarla oturmuş leylayı anlatıyormuş leyla seslenmiş ey aşık bak ben ğeldim leylan ğeldi mejnun şaşkın şaşkın bakmış eğer sen sen sen ben kimim yok eğer ben ben sem sen kimsin mejnun leylayı bu söyledikleriyle kınamış çünki mejnun leylayı hiç kendinden ayrı düşünmemiş o hep onunla birlikte olduğu için ben ğeldim diyice leylayı kendin ayrı düşündüğü için kırılmış çünki mejnun hep biz olmuş leylayla okuduğum bu hikaye hoşuma ğitti paylaşmak istedim.

 26. Zehradaki telefonkayıtları nezaman çıkacak alevin pislikleri artık gerçekler ortaya çıksın kötüler cezasını bulsun

 27. Admin cok tesekkur ederim ozet icin gercekden cok merak ediyordum dunden kac kez sayfaya bakdim sagolun elinize saglik.

 28. BU DIZIYI COK SEVIYORUZ NEFES ALMADAN IZLIYORUZ KESKE OMER VE ZEHRA HAYATDA DA SEVGILI OLSALAR IR BIRLERINE COK YAKISIYORLAR SIZLERI AZRBAYCANDANIZLIYORUM OPUYORUM

 29. Yakinlassalarda bizler beraber olmasıni istiyoruz bebeklerini yenerlerle alavin çok üzülmesini istiyoruz ay seni abisinden bebekleri olmasını istediğini biliyoruz asya da istiyor ay seye kiyamiyolarya ayseydi bebek haberi ile sevindirsinler belki hayata daha iyi tutunur zehranin hamileligiyle ayseye bir süpriz istiyoruz dağ evinde beraberlik lerini bekliyoz alevin çılgına dönmesini istiyoruz tayfun alevin p0lislok oyları çıkarmalı asya yi kacirtdigi olaylar yenerin peşine dusmeli zehradan annesinin yaptıklarını duyması gerekir zehradan babasından kardeşim saklamaya uğraşsın duydukları eserlerin yalanları olduğunu bilsin

 30. Anlamadigim, ömer gibi iri yari uzun ve o kadar sportiv adami bir zehra iteliyor adam odanin öbür ucuna ucuyor. Yermiyormus gibi yener o yerden bitme boyuyla itiliyor pervane gibi dönerek gene gidip odanin öbür ucuna varpatak duruyor.

  Ömerin hem roll unun hemde vucut yapisinin karizmasino yerle bir ediyorsunuz. Yakismiyor!

  Hadi Zehra meselesinde anladimda ama yener vurdugunda dimidik duracakti arti kadir inanir gibi bir osmanli tokatiyla yere yatiracalti yeneri

  Tamam kahramanimiz yapisina göre hateket etmis olurdu ve sanina uygun

  • Dizi iy olmasina iydir neden kisa versiyada verilir omarim tum yazdiklari bu hafta olacak merakla pazar ertesin bekliyoruz omarim bu hafta daha da güzel olacaktir

 31. Insalah yazildiqi gibi olur romantik sahneler bizi bekler omere bak ya o halde bile zehrayi sakinlesdiriyor ayni zamanda kardasinide dusunuyor

  • Ömer’imiz çok özel bir insan, çok düşünceli, nazik, kibar, efendi, eski zorbalığından eser kalmadı, ( Zorbaykende çok iyiydi, çünkü yaptıklarında kendince haklı sebepleri vardı )
   keçilerde gitti iyi oldu.
   Hayali bir kahraman da olsa, çok sevdim ben Ömer’i. Gerçek hayatta var mıdır onun gibi ? yoktur zannetmiyorum.
   Ömer seni seviyorum, hatta vurulduktan sonra daha çok sevmeye başladım. Ne olacak benim bu halim? 🙂