Adın Sen Koy 238. Bölüm Analizi (“ASLI”) 13 Aralık Çarşamba 2017

Burak 14 Ara 2017 Adını Sen Koy  0

Zehra, Cananı Pitonun elinden kurtarmak için Ömer den bir milyon tl para istedi. Ömer verdi vermesine de annesi gibi olduğunu da düşünerek verdi. Her an  Zehra’nın kendisini terk edeceğini düşünüyor Ömer.

Piton Zehra’nın gözünü korkutmak hem de istediklerini yaptırmak için Zehra’nın gözü önünde hiç acımadan adam vurdu. Sonra da Zehra dan Ömer’in şirketinde yapılacak olan yeni olacak olan iş anlaşmasından vazgeçmesi için elinden geleni yapmasını istedi. Sürekli üzerinde durdukları, Gözdenin Ömer’in gözüne girmek için çaba sarf ettiği iş.

Zehra ben bunu yapamam deyince, Pitonda yapacaksın, yoksa Kervancıoğlu ailesi diye bir aile kalmaz dedi. Öyle ki konakta kim var kim yok hepsi hakkında bilgi verdi. Asyanın okula gidiş geliş saatleri, kimin ne zaman bıraktığından konağa yapılan masrafa kadar. Ömer’in hangi günler erken kalkıp işe gittiğinden gitmediğinde yaptıklarından hepsinden azar azar bilgi verdi. İstediklerini yapmazsa Zehra o aileden birileri mutlaka zarar görecek.

Zehra da söz verdi. Ömer’i bu anlaşmadan vazgeçirmek için elinden geleni yapacağını kimseye bir zarar vermemesini istedi.

 Piton Zehra ya istediklerini yaptırmak için yalandan adam vurmuş. Zehra gittikten sonra ayağa kalktı hiçbir şey olmamış gibi işine gücüne baktı vurulan adam.

Zehra ve Canan birlikte mahalleye döndüler. Canan annesinin yanına, Zehra da konağa döndü.

Ömer Zehra’nın gittiğini ve bir daha dönmeyeceğini düşünürken Zehra girdi kapıdan içeri ve Ömer içten içe mutlu oldu ama belli etmedi. Zehra Ömer ile konuşmak istese de Ömer dinlemedi Zehra yı çekip gitti dışarı attı kendini.

Zehra da çalışma odasında, çalışma masasının üzerinde kül olmuş mektubunu görünce çok üzüldü. İçimi yaktığın gibi mektubumu da yakmışsın diyebildi sadece.

Çetin Piton ile iş birliği yapmış. Karşılığında da bir miktar para aldı Pitondan ve gerekirse arayabilirsin dedi. nasıl iş anlamadım? Pitonu da Sacid bey aradı hani Ömer’i şirketinde ziyaret eden adam dost kılıklı düşman. Ömer ile o konuşma boşuna değilmiş demek ki, bir nevi Ömer’e göz dağı vermiş Sacid bey.

Pitona da anlaşma tarihi yaklaşıyor. Anlaşma yapılmamasını istediğini söyledi. Gerekmedikçe de kan akmayacak dedi, birilerinin canı çok yanacak belli oldu. Pitonda telefonu kapattıktan sonra,  kurşun bu adres sormaz ki, bakarsın Ömer kaza kurşununa kurban gider dedi.

Ömer’e bir şey olmasın ne olur?

Ayşe, Nihat’ın kolundaki çizikleri gördü. Sordu böcek ısırmıştır bende kaşımışımdır ondan olmuştur dedi Nihat. Müge de, Asya ile oyunlar oynadı, bahçeye çıkarmak isteyince Nihat Asya yı dolaştırmaya kendisi götürdü. Nihat ile Mügenin konuşmasını Cevriye hala da gördü ve hiç sevmedi Mügenin bakışlarını. Müge ile Ayşe teras da oturup konuştular. Müge Ayşe’nin morali bozulsun diye olmayan bir evli çifti sanki varmış gibi gösterip eşini aldattı ve o mutlu evli çift ayrıldı dedi.

Bayan kocasının aldattığını önce yazışmalarını okuyarak, sonra da kolunda sırtında çizikleri görmüş Ayşe, Nihat da kendi gördüklerini hatırladı. Yok canım dedi Nihat beni aldatmaz diye düşündü içinden.

Nihat sen bu manyak psikopat Müge ile ne yaşadın geçmişte? Ne zırvalıyor bu? Ayşe ile seni ayırma derdinde.  

Zehra Ömer’in hayatını kurtarmak için şirkette yapılacak olan anlaşmayı yaptırmamanın yolunu arıyor. Çalışma odasında Nihat dan Ömer’i sordu. Nihat da Ömer’in şirkette olduğunu anlaşmaya 24 saatten az kaldığını söyledi. Zehra fena oldu, anlaşma imzalanacak o zaman deyince, Nihat da, yönetim kurulundan biri şerh koymadığı müddetçe imzalanacak dedi.

 Şerh: Not demektir. İmza attığın zaman altına not düşersin ben bu anlaşamaya katılmıyorum diye bunun gibi işte. Zehra bunu yaparsa bu anlaşmanın olmasını engelleyebilir. bayılacak gibi oldu. Nihat sandalyeye oturmasına yardımcı oldu. 

Zehra odasına geçince Piton aradı anlaşmaya kaç saat kaldığını hatırlatarak bu anlaşmanın olmaması için elinden geleni yapmasını yoksa kendi eli ile kocasını tahtalı köye göndereceğini söyledi. Zehra da şirkete gideceğini bir yol bulmaya çalışacağını söyledi. Bunu söylerken de Ömer odaya girdi neden şirkete gideceğini, şirket işlerine neden karıştığını sordu.

 

Zehra da ben yanlış bir şey yapmadım dedi ve bayıldı. Bu yük Zehra’nın omuzlarına ağır geldi. Ömer endişelendi korktu Zehra için.

Zehra kendine gelince, ateşin yok diyerek durumu kurtardı endişelendiğini belli etmedi aklı sıra. Zehra su istedi su içmesine de yardımcı oldu Ömer. Zehra’nın gözyaşlarını elleri ile silecekti ki son anda vazgeçti Ömer. şirketle ilgili ne işler çevirdiğini merak etti.

Anlaşmayı sen mi ifşa ettin? diye içinden sordu. Sinirle odayı terk etti Ömer.

Ayşe, Nihat’ın kolundaki çiziyi bi kere daha görünce, Mügenin anlattıkları geldi aklına ve neler düşünüyorum ben diyerek kendini toparlamaya çalıştı. Nihat da Ayşe’nin yanına gelerek sarıldı ona.

Kerem Sabah’ın gerçek ailesini bulmak için elinden geleni yapıyor. Ayhan beyden yardım alıyor. Ayhan beyde Sabah’ı büyüten ailenin bir akrabasına ulaşmış Kerem onlarla konuşacak.

Gece bitmiş, sabah olmuştu. Ömer çoktan şirkete geçmiş anlaşma için son gözden geçirme toplantısı yapıyordu. Zehra da uyanır uyanmaz hemen arkasını giydi ve şirkete gitmek için Can ile yola koyuldu.

Yolda şirketten Gözdeyi aradı ve anlaşmanın yapılıp yapılmadığını sordu. Ve anlaşmanın yapılmaması için şerh koyduğunu şirkete geldiğini yolda olduğunu söyledi.

Gözde de durumu hemen Ömer’e söyledi.

Ömer de Zehra’nın şirketten istifa ettiğini gösteren belgeyi o zaman işleme koymamıştı şimdi işleme koydu. İstifasını kabul etti. Artık Zehra yönetim kurulu üyesi değil. Anlaşmaya şerh koyamayacak. Zehra şirkete gelince bunu ona da söyledi.

Müge denen psikopat Nihat’ın kıyafetlerinin üzerine saç kılı bıraktı ve gömleğinin birinin yakasını öperek ruj izi bıraktı. Ayşe yi hasta edecek bu manyak Müge.

BENİ KAYBEDİYORSUN DAMLA DAMLA

Anlamı kalmadı artık sensizliğin

Sana adadığım hüzün kokan gecelerin.

Varlığını hissettiğim gündüzlerin

Önemi yok artık saatlerin

Beni kaybediyorsun damla damla

Beni kaybediyorsun parça parça

Beni kaybediyorsun artık anla

Anlamı kalmadı görüyorsun

Yollara sürülmüş bu sevdanın

Avuçlarımda kar gibi eriyorsun

Gereği yok artık konuşmanın

Beni kaybediyorsun damla damla

Beni kaybediyorsun parça parça

Beni kaybediyorsun artık anla

Gökteki tek yıldız sen değilsin

Söner güneş karanlıkta kalırsın

Ay bakmaz yüzüne şavkı vurmaz gözüne

Her şey döner tersine

Dünya durdu sanırsın.

Anahtarı kaybolmuş

Menteşesi çıkmışsa bu sevdanın

Varsın sensizlik bir nehir gibi taşsın aksın

Beni kaybediyorsun damla damla

GÜLAY

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adın Sen Koy 238. Bölüm Analizi (“ASLI”) 13 Aralık Çarşamba 2017” üzerine 49 yorum

 1. Nedim dedi ki:

  Bizler icraat bekliyoz gerçek karı koca olmadın bekliyoz bunu yapımlı bizlere gosterin bizlerde el atalim

 2. Nedim dedi ki:

  Adini sen köy akibiyazani uygulayası senarist yazan çizen yapımcı şansınız artik zorlamayın bizler artik sizin ipinizi çektik gibi bişey yeter artık formalite bi düğünle bizleri oyaladınız veya öyle sanıyorsun sahte sözler yalanlarınıza yete artik son zamanlarımızı oynuyosunuz suz tam bi yalancı siniz bi not düşecek olursak adini sen koy deriz bakin herkez yazmi nit dusmus sizin yalancilinizi yaziyo yalan reklam yalan fragman zehra HAMILE diye yslan fregman yalan reklam yalanlarıza doyurdunuz yazanlar yazmis sizin sizin neyinize inalim hangi yalanınıza diye not dusmuş yeter artık biz icraat istiyoruz bunlar kağıt üstünde evli acaba zehra nasıl hamile zehranin hamile kalması icin ruh ufalanıp hamilemi kalıcak ancak ruh ufleniırse hamile kalır yoksa yok atik biz icrata bakıcaz birak kari koca olmayi el ele bile tutusmuyorlar omer zehranin elini bile tutarken sanki mikrop kapacakmis gibi tutuyor hep itekliyor bukadari fazla siz bebeden bahsediyorsunuz daha fazla kandirmayin her kez kaçacak yer atıyor ya karısını sıkı sıkı sarsılamıyor ya nede bağrına basıyor yata bile gömlek pantolon yatıyor sabah giyinme derdi olmasın diye her kezin yanında öpüyor yanlızken bi buse nile yapmıyor yatınca karını kollarına alıp yatmadı bile suz bebek diyordunuz yeter artık ömer karısını kucaklarken bile itekliyo

 3. Lale turkmen dedi ki:

  Aslim gecmis olsun canim. Allah acil sifalar versin. Sanada Allah guc kuvvet versin her seye yetisebilmen icin.
  Ir abi, Radacim, Faticim Omer ne yapsa hakli degilmi, Ne de olsa Zehrada suclu Omerde biraz suclu:-) Sizlerle tatli tatli atismayi cok ozledim. Omerle Zehra barisdikdan sonra banada haber verin o bolumden izlemeye baslicam. Ben 216 bolumden sonrasini izlemedim. izlemek istemiyorum ama siz barisdilar diye yuksek sesle bagirirsaniz izlerim.
  Ulkercim ablanin bu siteye giremedigini yazmissin bendede ani durum. Her gun girebilmek icin ugrasiyorum. Bence bu sorun eski model telefon sorunu degil ayarlardan bir seyler yapmak lazim. Ben bazen girebiliyorum ablanda her gun girmeyi denese arada sirada bir girebilir.

 4. Anonim dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar

 5. xanimazerifan dedi ki:

  gunaydin sevda naunablac im ben cok iyim sen nasilsin dunen yokdun cok ozledim sizleri cocuklar nasil onlari op benim icin ulkerim send e hos geldin nasilsin canim insALLAH iyisindir bizim tatl ici sairimiz

 6. su damlasi dedi ki:

  Hayirli cumalar arkadaslar ben diyer sayfada yaziyorum lutven gelin ora bekliyorum cuma 15 aralik fraqman sayfasi

  ULKERİM canim sende bi ricam var nolur ALİ arkadas var ya. Burda onunla konus ben anlatdim anlamiyor beni adin yazdigim sayfada yazip mene oxu onu basa sal mene elle mesaj yazmasin. …

 7. Sevda Naun dedi ki:

  GUNAYDIN GUZELLER CUMAMIZ MUBAREK OLSUN HAYIRLI BAWLASIN
  AMIN.AMIN.AMIN.AMIN.AMIN
  SU DAMLAM SUYUM HAVAM
  AYTACIM GUZEL KIZIM
  ULKERIM TATLIM YUREYIM
  XANIMIM CANIM BITANEM
  MERSINLI ELAM KRALICAM
  ASLIM BITANEM
  HANIM ABLAM
  RADAM CANIM
  BETUL CANIM MELEYIM
  TANIWAMADIQLARIM HEPINIZ SIZI COOOOK SEVIYORUM IYIKI VARSINIZ
  SU DAMLAM GULUM CUMA DUAN ICIN COK COK COK TEWEKKUR.
  ULKERIM CICEYIM INWALLAH BURDA OLARIZ SANADA COK COK TEWEKKUR.
  ASLIM EMEYINE SAGLIK AMA BI KOTU GUNLER CUMA GUNUNDEN ISTERIM BITSIN.HOWCA KALIN GORUWURUZ.

 8. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Günaydın diyorum severek,
  Cumanızda mübarek…
  Mutlu sabahlar diliyorum,
  Sizleri çok seviyorum.
  Dünden beri kayb oldunuz
  Resmen siteyi unutdunuz
  Burdan çok uzak kalmayın,
  Özleyen birisi var anlayın,
  Hadi toplanın bakalım,
  Yinede arkadaş olalım.
  Güzel sohbete başlarız,
  Ordan burdan laflarız,
  Şimdi gidiyorum,
  Ama sizi burda bekliyorum,
  Ha bide kocaman sarılıyorum.
  ***Küçük tatlıcı şair***

 9. xanimazerifandan hanim ablama dedi ki:

  iyi aksamlar hanimablac im biz iyiz sen nasilsin ablam seni gorduyume cok sevindim poladamc aya selam soyle kendin e cok iyi bak ALLAHA EM ANET OL IYI GECELER TATLI RUYALAR

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba güzel arkadaşlarim,nasılsınız,iyisinizdir inşallah.Diger sayfada selamlaşmak istedim,geri döndü.Belki burada alındı.Geceniz hayırlı,uykunuz şirin olsun.

 11. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,nasılsın.Hastan da iyileşmiş çok şükür.Analizi o kadar sabırla yazıyorsun ki bizi de sakinleştirirsin.Bence sabır Allahın bir lütfüdür sana.Her iki sayfada yazdıkların çok güzel,çok içten.Çok-çok teşekkürler,çok sag ol.Allah razı olsun ve her zaman seni korusun.

 12. Gozel dedi ki:

  Aslim analizin icin minnetdarym canym cok guzel cok iy anlatyosun ellerine bu guzel konlune saglyk canym benim dizi baya karyşyor Ayşe ile Nihatcok guzeldi dizide bir biregi anlayan kary kocadylar olaryda ayyrmaya calyşya bu senarist aşk olsun
  Aslim hep dualarym senin ile bitanem allam senin konlunce versin her şeyi temiz kalbyna kurban olurum canym

 13. A l i ___________ ulker dedi ki:

  T A T L I C I ULKER DEYERLI
  Dostum elllerine saglik…
  bugun arkadaslar neden yoxdular.. ben şimdi kime
  Yazmaliye ?

  1. Rzali dedi ki:

   Selam Ali nasilsin?seninle hic tanisma firsatim olmadi.bende buranin eski yorumcularindanim.seni yeni gordum.ve hos geldin deme firsatim olmadi hic.aramizda olmana sevindim

 14. Ali dedi ki:

  Armin bizim aramiza hoş
  Geldin bizimle rahet sixiladan
  yazişa bilersin hoşca kal
  Arkadaş

 15. ali ________ulker dedi ki:

  Merheba kibar oyretmen .
  Men necur sizlere yardim
  edebilerem ? aytac damla hanim abla nerde?
  Kibar dostum menim iletişim emkanlarim az.. nokiya 5800 o da mokafat..
  Cevap yazmaya bilirem vekit yoktur…allah yardimcin olsun helelik. bay..

 16. ali ________ulker dedi ki:

  ulker deyerli dostum
  Selam saygilar . bana haber
  vEREN YOK . siteleri aramakdan yoruldu m şmdi tesadofan tapdim.
  Huzur ve mutlulug içinde yasiyin bay

 17. xanimazerifandan tatlici ulkerime dedi ki:

  tatlici ulkerim bitanem sen inde axsamin xeyr cok ozle dim seni nasilsin seni cok seviyorum opdum seni ken dine cok iyi bak

 18. Fati dedi ki:

  Selam arkadwlar.Hosbulduk Aslicim iyiyim bende ozledim seni canim bende seni opuyorum.Sagol ali kardaw iyiyim seni sormali?Ulker ben sana sabah yazdim analiz sayfasinda sormuwdun yawimi cocuklarimi oraya yazdim.

 19. Tatlıcı ülker\_\_\_XANIM_/_/_/ dedi ki:

  Hu, hu Xanım axşamın xeyir. Bu gün kimsə olmadığı üçüm yazmağ istəmedim…

  1. Rzali dedi ki:

   men yazsam nece cavab yazmaq isteyersen???

 20. Tatlıcı ülker___ALİ___ dedi ki:

  Ali merhaba ben analizi az önce yazıp gönderdim. Artık ne zaman çkıcağı Ulaş abiye kalmış.

 21. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 22. ali______xanimazerifa dedi ki:

  xanim azerifa lutfen ulker analizi çixib na vax çixacag?

 23. ali_______asli dedi ki:

  asli deyerli analizer
  eLLERINE saglik analizden
  Dolai huzurlu yaksamlar

 24. ali______xanimazerifan dedi ki:

  xanimazeri lutfen sayir arkadaslar nerdediler?
  Infarmasiya isterim.

 25. ali_\\______xanimazeri dedi ki:

  xanimazerifan selam tesekkur
  Edirem deyer verdiginiz icin .
  Doslara tak be tek bas voracam bouk sorun bana
  Hanki vegit nereye bas vuracam. helelik by

 26. xanimazerifan dedi ki:

  iyi aksamlar alicim men yax siyam sen necesen dostum ulker sudamlam aytacim sevdanun ablam ve diger arkadaslarimida merak etd im nerdesiniz cok ozledim sizi ben

 27. ali xanimaz dedi ki:

  xanimazerifan..
  REca ederim. admin ? men bilmiyom
  Bana dayin

 28. ali dedi ki:

  iyi yaksamlar a.s.k
  Hos buldug .nasilsiniz?iyisinmi?
  Mutlu olasan

 29. ali dedi ki:

  xanimazerifan
  Ya,ksamlar
  Iyisin mi?
  Huzurlu mutlu
  Olasiz

 30. xanimazerifandan asli ma dedi ki:

  iyi aksamlar aslim ya ananenin iyi olmasina cok sevindim merak etme kisa zamanda iyil esir senin gozunden uy ku akiyor sen git dinle n rahat bir uyu kendin e cok iyi bak ALLAHA EM ANET OL

 31. Anonim dedi ki:

  Vallahi ister ömelerle zehrayi ayrirsinlar isterlerse bi uçtan uca atsınlar artik fark etmiyor adini şensoy yazanı senaristi ekibi halktan size size tavsiye ederim bak yeni bi diz daha geliyor 1 cisi hiç kırık bakıcı bunlar günlük dizi sizde izleneni elinizle dizi bitiriyorsunuz bakıcı aynı adini senkoya benziyo gibi geliyor size dar olan bize bol gelicek gibi inanin sizin inadiniza inanin el verir reytink leri tavan yaptırırız bunada sizleri sahit edriz bakın görün artık derizizlenenini daha fazla diziyi rezil etmeyin sizleri ne zehra nede ömer kurtara bilir diziyi bize harcatmayin elimizle besledimiz bize harcatmayin elimizi çaktırmayın elimiz yine dizinin üstünde olsyn)

 32. Anonim dedi ki:

  Güzel yorumlarınız güzel şiirler güzel sözler pozitif enerji saçıyorsunuz çevrenize daha ne olsun Aslı hanım ayriyeten teşekküre gerek varmı bizler size teşekkür borçluyuz

 33. xanimazerifan dedi ki:

  iyi aksamlar alicim men yaxsiyam seninde yaxs i olmana sevindim biraz dan adinisenkoya baxic am diziden sonra danis ariq sag ol

 34. ali______Fati dedi ki:

  merheba fati
  Nasilsin ?
  Iyi misin?
  Sag ol saglikla kal.
  A L I

 35. ali dedi ki:

  xanimazerifan
  Selam deyer.i arkadas
  Nasilsiniz ? ugurlu huzurlu
  Olasiz hoşca kalin

 36. A.S.K hastasi dedi ki:

  Fati hosgeldin. Benim liste ne kadar kabarirsa kabarsin omer hit parat da herzamanki gibi 1numara benim icin. Omer tum alanlarda listenin basinda. Zehra salaklik katigorisinde kendi basina is acmakta 1numara. Ir abi bensiz gitmis dovmege. Ofkeden gedirken benim odunu almis.. Donuste odunu omere kaptirmis. Omerde hazir kendisi gibi odunu bulunca pitonun adamlarini dovmege baslamis. Koy dovsun yorulunca elden dusunce ben onu doverim. Gerci o zaman odun dovmekten isindigi icin kurumus olucak. Ama yine isimi gorucek. Salak kiz kendini o col yabanisi icin feda edicegi icin en cok o dovulecek. Tek deve kervancioglu yetmiyor. Simdi tum ailesinin derdini cekmek zehraya kaldi. Basina gelicek her belayi hak ediyor gerizekali kiz. Kimin icin? Anca kendini ve parasini dusunen ruh hastasi icin.

 37. xanimazerifan dedi ki:

  merhaba aslicim nasilsin ananen nasil oldu insALLAH IYIDIR DUALARIMIZ HEP SENINLE ANALIZ COK GUZEL olmus eline saglik dunku bolum cok sinirliydi zehra
  vurulmadikca zorba omer i nanmaz buna artik muged e tam cadi seytan ya ayse miz tam iylesdi derken mug e yine hasta edicek kizi

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanimazerifan,
   Anarnem dün ve önceki gün çok kötüydü. Hastaneye götürdüm tedavi uygulandı gece yanında ben kaldım. bugün daha iyi çok şükür sen eve git dinlen dedi. 3 gündür uyku yok gözümde oturduğum yerde uyuklar haldeyim. bende evime geçtim. arada yanına gidiyorum yarın yine hastaneye gideceğiz. iyi olaacak inşallah.

 38. Fati dedi ki:

  Dun izlemiwdim bu bolumu ama izlememeye karar verdim dizi Aslinin analizinden tapik edicem.izleyince daha bi sinirleniyorum,ama asli analizi.oyle guzel yaziyorki senarstin yapamadigini Asli yapiyor diziye bagliyor insan.Rada nasilsin kiz?senin liste iyice kabariyor eskiden listenin bawinda omerdi wimdi zehra omeri geciyor qaliba.

  1. aslı dedi ki:

   ooo kimler gelmiş kimler. Hoş geldin faticim nasılsın özledim
   Teşekkür ederim yazdıklarıma verdiğin değer için öptüm seni canım

 39. Armin dedi ki:

  Yahu hani Zehra vurulacakti ha
  Hayatımda ilk kez iyi bir insanın vurulmasını istiyorum
  Çünkü Zehra başka türlü aklanamuycak ya vallaha sıtkım sıyrıldı bu nedir ya
  Ömere de yazık haa
  😡 😡 😡 ☹☻

  1. aslı dedi ki:

   Zehra vurulacaksa onu hemen geçiştirmeseler bari. Saniyelik görüntü olmasa iyi olur.
   işlesinler dizide o konuyu

 40. Armin dedi ki:

  Kendimden kaçak
  Yarim keskin bıçak
  Nerde bende o yürek
  Yardan cayacak
  Hep köşe bucak❤❤❤❤❤❤

 41. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam. Aslim bu haftanin 3 analizi icin tesekkur ederim eline saglik canim benim. Kiz nerdesin sen ya. Analizin geliyor ama sen yoksun. Birisi bizim elimizden kurtulmak icin seni bekliyor. Aslinda amaci benden kurtulmak. Gel ozledim seni. Kiz bu muge tam alev kilikli manyak cikti. Aysenin aklina neler sokuyor oldurucem ben bu kizi. Cevriye hala subheleniyor keski nihat soylese halasina. Cevriye hala saclarindan surur o manyak mugeni. Sacid midir macidmidir bunun hem konakta hem de sirketde kostebegi var. Konakta ya can ya hizmetcilerden biridir. Bizim gerizekali salak yine dunyanin derdlerini yukledi sirtina. Bu kiz olmez baskalarinin derdini cekmek oldurur sunu.Magara adami omer hemen zehranin itifasini isleme koydu cokbilmis. Bu dizif erkek erkege is halletmek yok mu? Illada kadinlar uzerinden yurutecekler pis islerini. Fragmanda zehra ben sana ihanet etmedim diyince anlasma haberinin disari cikmasi ile ilgili soyluyor.

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar canım benim, bu dizi ve yazdığım analizlerde olmasa benim halim nice olurdu Allah bilir.
   Geleceğim inşallah bende sizleri çok özledim.
   Müge çok kötü hiç sevmiyorum onu. Alev Mügeden iyiydi. Kötülükte yapsa bizimkileri yakınlaştırırdı.

 42. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim anonim,
   bir isim olsaydı da isim ile hitap edebilseydim size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir