Adı Zehra Şule (Hatice Aslan) Kimdir ?

Burak 10 Oca 2018 Adı Zehra  0

Adı Zehra Şule Kimdir Gerçek Adı Nedir ?

Ekrana gelmek için gün sayan Adı Zehra dizisi konusu ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de izleyiciyi meraklandırmayı başarmış durumda. Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi usta isimleri kadrosunda bulunduran dizi merakla beklenen fragmanın yayınlanması ilede büyük merak uyandırmayı başardı.

Yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği projenin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı , Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu birlikte kaleme alıyor. Dizinin ağırlıklı olarak dram sahnelerine yer vereceği ve seyirciye duygusal anlar yaşatacağı gelen bilgiler arasında.

hatice aslan

Dizinin konusu ise şu şekilde. Dizininana karakteri Zehra, Almanya’da baskıcı bir aile ile büyümüştür. Daha sonra Türkiye’ye dönmek için ailesini ikna etmeye çalışsa da bunda başarılı olamaz ve tek başına Türkiye’in yolunu tutar. Çekimleri bu nedenle Frankfurt’ta başlayan dizinin ilerleyen bölümleri İstanbulda çekilecek.

hatice aslan adı zehra

Şule karakterinin dizideki rolüne gelecek olursak Şule sosyetik ve zengin bir kadındır. Cemiyet hataında oldukça tanınmaktadır. Zeki ve zaman zaman iki yüzlü davranmasını gerektirecek aklar da hırslıdır. Fakat ailesi onun için her zaman birinci sıradadır. İki çocuk annesidir. Fakat kızlarından Hande 7 yıl önce kaybolmuştur. Oda Zehra’yı evlat edinerek kızı yerine koymuştur.

hatice aslan röportaj

Adı Zehra Dizisi Şule Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

20 Şubat 1962 Sivas doğunludur. Çocukluğuda bu ilde geçmiştir. 8 kardeşi vardır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 1983 yılında mezun olduktan sonra Ankara devlet tiyatrosuna dahil olmuştur. 3 yıl burada görev aldıktan sonra İzmir Devlet tiyatrosuna tayin oldu. !992 ye kadar burada görev almıştır. Daha sonra tekrar Ankara’ya dönmüştür .Bu ilde çekimleri gerçekleştirilen ve çoğunluğu devlet tiyatrosu oyuncularından oluşan Ferhunde Hanımlar dizisinde Necla karakterine 7 yıl hayat vermiştir.

Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev almaya başlayan oyuncu Hürrem Sultan ve Kınalı Kar dizilerinde yer almasının ardından En Son Babalar Duyar dizisinde yer almıştır ve oldukça geniş bir kitle tarafından tanınmıştır.  Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği Üç Maymun filminde yer almış ve ödül kazanmıştır. Daha sonra Mayıs kraliçesi dizisinde başrol oynamıştır. Oyuncu 2 evlilik yapmıştır. Oyuncunun bir oğlu ve Marmara depreminde ailesini yitiren birde manevi kızı vardır.

Adı Zehra İzlendi mi ? Reytinglerde Kaçıncı Oldu ?
Adı Zehra Serkan (Ali Can Yücesoy) Kimdir ?
Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ?
Adı Zehra 1. Bölümde Çalan Şarkı Adı Zehra Beni Vur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir