Adı Zehra Serkan (Ali Can Yücesoy) Kimdir ?

Burak 02 Oca 2018 Adı Zehra  0

Adı Zehra dizisi Serkan  Kimdir ?

Adı Zehra dizisi Fox v ekranlarında yayın hayatına başladı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi çeken dizi ilk bölümleri ile de izleyiciden olumlu not almayı başardı. Dizinin başlamasıyla dizideki karakterler de merak edilmeye başlandı. Onlardan biri olan Adı Zehra dizisi Serkan kimdir gerçek adı ve bilgileri sizler için hazırladık.

ali can yücesoy resmi

Adı Zehra Serkan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Kaç Yaşında ?

Ali Can Yücesoy 1982 İstanbul doğumludur 1.84 boyundaki oyuncu 80 kg dir. İlk ve orta okulu Bursada bitiren Yücesoy daha sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin henüz başlarında Bakırköy Belediye Tiyatroları’nın seçmelerini kazanmış ve tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır.

Daha sonra kamera önüne yönelen oyuncu 2012 yılında Şubat dizisi ile ilk başrolünü oynamıştır. 2013 yılında Beren Saatin başrolünde bulunduğu İntikam dizisinde yer almıştır. Daha sonra Buğra Gülsoy ve Aslı Enver ile birlikte Bana Artık Hicran De isimli dizide yer almıştır. Oyuncu Meslektaşı Melisa Sözen ile Roma’da bir evlilik yapmış fakat bu evlilik 5 ay sürmüştür.

 

 

 

Adı Zehra İzlendi mi ? Reytinglerde Kaçıncı Oldu ?
Adı Zehra Şule (Hatice Aslan) Kimdir ?
Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ?
Adı Zehra 1. Bölümde Çalan Şarkı Adı Zehra Beni Vur

“Adı Zehra Serkan (Ali Can Yücesoy) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    İzlenecek bir dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir