Adı Zehra İzlendi mi ? Reytinglerde Kaçıncı Oldu ?

Burak 21 Şub 2018 Adı Zehra  0

Adı Zehra İzlendi mi Tuttu mu ?

Uzun zamandır beklenen Adı Zehra dizisi nihayet ekranlarda yerini alıyor. 24 Şubat Cumartesi yayınlanacak bölümü ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizi için Kalbimdeki Deniz dizisinin günü değiştirildi. Kalbimdeki Deniz izleyicisi bu duruma biraz tepki gösterse de dizi bundan sonra Pazartesi günü ekranlarda olacak. Bu durum Adı Zehra dizisinin ne kadar iddialı bir yapım olduğunuda gösteriyor.

Gün değişikliği aynı zamanda Adı Zehra dizisi içinde beklentileri artırmış durumda. Zira Kalbimdeki Deniz’in izlenme payı yaklaşık 6 civarında idi. Reytinglerdeki sıralaması da 4-6 arasında değişen dizinin yerine gelen Adı Zehra’nın da kısa sürede bu oranları yakalaması bekleniyor. Dizinin zirvede yer alamak içinse izlenme payı 8 in üzerinde olan Survivor’ı geçmesi gerekiyor.

Adı Zehra eğer ilk üçte yer alamazsa bu durumda Kalbimdeki Deniz izleyicisinin tepkisi ile FOX Tv karşı karşıya kalacaktır. Başarısız olan bir dizi nedeniyle kendi dizlilerinin gününün değiştirilmesi elbette Kalbimdeki Deniz izleyicisini kızdıracaktır. Böyle bir durumda Kalbimdeki Deniz’in eski gününe dönmesi ihtimali zor olduğu için büyük ihtimalle iki dizi birden final yapabilir.

Cumartesi Reytinglerinin ardından Adı Zehra dizisinin kaçıncı olduğunu sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

 

Adı Zehra Şule (Hatice Aslan) Kimdir ?
Adı Zehra Serkan (Ali Can Yücesoy) Kimdir ?
Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ?
Adı Zehra 1. Bölümde Çalan Şarkı Adı Zehra Beni Vur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.