Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ?

Fox’un merakla beklenen ve sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Adı Zehra dizi için artık geri sayım başladı.  Yeni yılın ilk aylarında başlaması beklenen dizi için yeni oyuncu haberleride gelmeye devam ediyor. 

NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp yapımcılığındaki dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Senayorusunu ise Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Diziye son olarak güzel oyuncu Seda Güven dahil oldu. Seda Güven dizide “Ceren” karakterine hayat veriyor.

Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ?

1984 Yılında Balıkesir de doğan oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümünü tamamlamıştır. Model olmak üzere ajans kaydı yaptıran oyuncu daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. 2002 yılında yayınlanan Ekmek Teknesi isimli dizide yer almıştır. 2010 yapımı Fatmagül’ün Suçu Ne ? dizi ile iyi bir çıkış yakalamıştır. Daha sonra Merhaba Hayat ve Kurt Seyit ve Şura adlı dizilerde yer almıştır.

2014 Yılında İksir: Dedemin Sarı filmi ile beyaz perdede boy gösteren oyuncu bu filmde başrol oynayan Keremcem ile 2014 yılında Pariste dünya evine girmiş fakat bu evlilik 1 yıl sürmüştür.

 

dizibilgi google play

Adı Zehra Ceren (Seda Güven) Kimdir ? (6 Yorum)

  1. Bu kadın keremcemle beraberken hanım hanımcık bişeydi sonradan gözü açıldı çok değişt.