Adı Efsane Yeni Sezonda Devam Edecek mi 2017 2018

Adı Efsane’in final kararı öne alındı. Adı Efsane  dizisi 29. bölümü ile 29 eylül salı günü final yaparak ekranlara veda edecek. Başka bir açıdan bakıldığında Adı Efsane dizisi için Kanal D’nin sabrı taşmış olacak ki vadedilen süreyi bile bekleme gereği duymadı. Diğer taraftan Adı Efsane’nin finalinde Fikret Sibel’e olan aşkını saklamaktan vazgeçecek ve finalde ilanı aşk edecek.

Adı Efsane Final Fragmanı 29. Bölüm

 

Güncelleme: Adı Efsane dizisi ne yazık ki yaz sezonunda devam etme kararı alsa da 2017 2018 yeni sezonunda devam etmek için onay alamadı. Adı Efsane  dizisi 31. bölümü ile 12 eylül 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek. 

Adı Efsane 21. bölümü ile 4 Temmuz’da yaz sezonu için izleyicisi karşısına çıktı ancak yaz sezonunda gençlik dizisi konsepti ile beklediğini bulamadı ve çok düşük reytingler aldı. Bu kadar düşük reyting alan Adı Efsane dizisi 12 eylül de final yapma kararı aldı.

Adı Efsane 21. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Güncelleme: Erdal BEŞİKÇİOĞLU 20. bölümü ile Adı Efsane dizisinden ayrılacak Adı Efsane dizisi 20. bölümü ile sezon finali yapacak. Adı Efsane Yeni Sezon ise temmuz ayında başlayacak ve yaz boyunca devam edecek. Adı Efsane Yeni Sezon senaryo çalışmaları tamamlanmış. Adı Efsane yaz sezonun da gençlik dizisi olarak iyi performans gösterirse 2017 2018 yeni sezonunda da devam edecek.

Adı Efsane dizisi izleyicisi karşısına çıkmaya başladığı 28 ocak 2017 tarihinden beri cumartesi akşamlarının en çok izlenen ilk 5 yapımı arasına girme başarısı gösteriyor. Başrollerini  Erdal BEŞİKÇİOĞLU ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Adı Efsane  dizisi gençlere yönelik konusu ile cumartesi akşamları gençlerin çok sevdiği Survivor’a rağmen tutunmayı başardı. Gençlerin en müsait günü olan cumartesi yayınlanan dizi gün geçtikçe daha da hayran kitlesine kazanması bekleniyor.  Peki Adı Efsane dizisinin 2. sezonu olacak  mı?

READ  Adı Efsane 12 Eylül'de 31. Bölümü İle Final Yapma Kararı Aldı

Adı Efsane Devam Edecek mi?

Adı Efsane dizisi Kanal D’nin kendi dizisi yani yabancı bir yapımcıdan sipariş edilmiş ve sözleşme yapılmış bir dizi değil bu nedenle de Adı Efsane dizisi için Kanal D yaz sezonunda da devam yada 2017 2018 sezonunda da devam kararı alabilir. Bu tamamen Adı Efsane dizisinin reytinglerine bağlı.

Kanal D Adı Efsane dizisinin şuan aldığı reytinglerden oldukça memnun en önemlisi de Survivor gibi büyük bir yapımın karşısında direnen bir yapım bulabilmek çok önemli.

Adı Efsane Reytingleri

Adı Efsane 2. Bölüm 4 Şubat 2017 Cumartesi 4.16 Reyting ile 7. sırada
Adı Efsane 1. Bölüm 28 Ocak 2017 Cumartesi 3.48 Reyting ile 13. sırada

Adı Efsane 2. sezon 21. bölüm fragmanı

Adı Efsane Yeni Sezonda Devam Edecek mi 2017 2018 (5 Yorum)

  1. Devam etmeli verdiği mesajlar harika ve bunlara ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz toplumsal olarak iyi işlere destek olmak gerekiyor kanalı umarım buna dikkat eder