Adı Efsane Hakan Ummak (Sadık) kimdir kaç yaşındadır ?

Adı Efsane Hakan Ummak (SADIK) kimdir ? biyografi .

Ocak ayında yayınlanması beklenen,başrolünü Erdal Beşikcioğlu’nun üstlendiği Adı Efsane Dizisi “Beyaz Gölge” adlı bir diziden Türk televizyonlarına uyarlanmış olup hayattan ümidini kesmiş ve kızlarını tekrar kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatmaktadır.

Henüz yayına girmediği halde Efsane olan dizinin başrolleri arasında Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır da bulunurken dizinin geniş ve kaliteli kadrosunda merak edilen isimlerden birisi ise Hakam Ummak(Sadık).

Adı efsane

Henüz yayına girmemiş olan Adı Efsane dizisi kadrosunda yer alan Hakan Ummak dizide Sadık adlı karakteri canlandıracaktır.Hakan Ummak 3 Haziran 1987 Mersin doğumludur.Tiyatroya ilk olarak okul yıllarında düzenlenen bir tiyatro gösterisinde yer alarak başlamış olup eğitimine İstanbul’da aldığı tiyatro eğitimleriyle devam etmiştir.

Hakan Ummak

Eğitimine daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde devam eden Hakan Ummak tiyatronun yanı sıra şiire olan tutkusuyla ön plana çkıyor.Kendi yazdığı şiirleri bir blog sitesi arayıcılığıyla takipcileriyle paylaşan Hakan Ummak şimdiye kadar çok fazla projede yer almasa bile yakışıklılığı ve karizmatikliği ile ön plana çıkıyor.

Hakan Ummak adı efsane

Aynı zamanda doğayı ve doğa yürüyüşlerini çok seven Hakan Ummak ilk olarak Gamsız Hayat projesi ile tanınmış olup üst düzey performansı göze çarpmıştır.Son olarak Aşk Bir Hayal adlı dizide rol alan Ummak bu dizide gösterdiği performanstan dolayı geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır.Hakan Ummak yeni başlayacak olan Adı Efsane Dizisinde Sadık adlı karekteri canlandıracak olup başarılı bir performansa imza atması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adı Efsane Melis (Almila Ada) Kimdir? Kaç Yaşında Resimleri