Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Adı Efsane’in final kararı öne alındı. Adı Efsane  dizisi 29. bölümü ile 29 eylül salı günü final yaparak ekranlara veda edecek. Başka bir açıdan bakıldığında Adı Efsane dizisi için Kanal D’nin sabrı taşmış olacak ki vadedilen süreyi bile bekleme gereği duymadı. Diğer taraftan Adı Efsane’nin finalinde Fikret Sibel’e olan aşkını saklamaktan vazgeçecek ve finalde ilanı aşk edecek.

Adı Efsane Final Fragmanı 29. Bölüm

Güncelleme:

Adı Efsane dizisi için ne yazık ki final kararı alındı. Adı Efsane dizisi 31. bölümü ile 12 eylül 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek. Adı Efsane  için alınan final kararının en önemli nedeni ise dizinin düşük giden reytingleri. Diğer taraftan Adı Efsane dizisinin yaz sezonunda yaz konseptine girmesi ile zaten yaz sezonu sonunda final yapma kararının verildiği tahmin ediliyor.

Güncelleme: Erdal BEŞİKÇİOĞLU 20. bölümü ile 13 haziran salı günü Adı Efsane dizisinden ayrılacak. Adı Efsane dizisi yaz boyunca Erdal BEŞİKÇİOĞLU olmadan bir gençlik dizisi konsepti ile  devam edecek. Erdal BEŞİKÇİOĞLU’nun olmadan çekilecek dizide yeni senaryo çalışmaları tamamlanmış. Adı Efsane yaz sezonun yani temmuz ağustos aylarında da gençlik dizisi olarak iyi performans gösterirse 2017 2018 yeni sezonunda da devam edecek.

Adı Efsane Dizisi  ilk bölümü ile 28 ocak cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Adı Efsane Dizisi  reytinglerini sürekli arttıran bir dizi. Adı Efsane Dizisinin ilk iki bölümü ile çok iyi reytingler aldığını söyleyemeyiz ancak tabi ki Efsane de bir anda doğmaz Adı Efsane Dizisi  içinde zaman lazım

Adı Efsane Dizisi  Kanal D’nin kendi yapım şirketi D Productions tarafından izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Bu nedenle yapımcı ve kanal arasında bir sözleşmeye gerek yok. Bu nedenle Adı Efsane Dizisi  için sizlere bir final tarihi veremeyeceğiz; ancak Adı Efsane dizisi ne zaman reytingleri düşerse o zaman final yapacaktır. Adı Efsane Dizisi  çok yüksek bütçeli bir film değil; bu nedenle de Adı Efsane Dizisini 4 reyting kurtaracaktır. Adı Efsane Dizisi  4 ve üzeri reyting aldığı sürece Efsane olmaya devam edecektir.

READ  Adı Efsane Neden Final Yapıyor? İşte Detaylar

Adı Efsane Dizisi  yayınlandıkça reyting sonuçları sayfamıza eklenecektir.

Adı Efsane Dizisi Reytingleri Adı Efsane Dizisi

Adı Efsane 10. Bölüm 1 Nisan 2017 Cumartesi 3.23 Reyting ile 11. sırada

Adı Efsane 10. Bölüm 25 Mart 2017 Cumartesi 4.14 Reyting ile 4. sırada

Adı Efsane 2. Bölüm 4 Şubat 2017 Cumartesi 4.16 Reyting ile 7. sırada
Adı Efsane 1. Bölüm 28 Ocak 2017 Cumartesi 3.48 Reyting ile 13. sırada

Adı EfsaneFinal Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? (2 Yorum)

  1. Dizilerin arasinda merakla bekledigim projeydi erdal besikci oglu gokce bahadir cok kaliteli sanatcilar onlar giderse daha dogrusu onceki sanatcilar giderse bu proje resmen cop.