Acunn.com – Survivor 2016 5 Mayıs Kim Elendi Smsde Birinci Oldu

Tv8 Yan Ekran Plus İndir Acunn.com Survivor 2016 5 Mayıs Kim Elendi Sms Sıralaması Birincisi Kim Oldu Öğren Eleme Konseyi Sonucu

survivor eleme konseyi 5 mayıs

Survivor bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşanıyor. 5 Mayıs Perşembe günü ekrana gelen yarışmada Ünlülerden bir yarışmacı adaya veda edecek ve elenecek. Bakalım Birleşmeden sonra ilk elenen kim olacak ? Semih Öztürk Elendi Mi ?

Survivor 2016 En Son Kim Elendi ?

Geçen hafta adadan elenen isim Tuğba Özay oldu. Ünlü manken 4 eleme adayı arasından en az oyu alarak elendi. 4 eleme adayı ise Serkay Semih Gizem Kerimoğlu ve Tuğba olmuştu. Bu adaylardan sms birincisi Serkay oldu. Bize göre Semih fanları Gizem Kerimoğlu’na destek verdi ve bu yüzden de Semih halk oylamasında 2. oldu.

Survivor 5 Mayıs Perşembe Sms Birincisi Kimi Söyledi ?

Survivor 5 Mayıs günü son elenme adayı belli oluyor buna göre Ünlülerden bir isim sms birincisi olacak. Eğer birinci 3 eleme adayından biri ise sms ikincisi olan yarışmacı 3. eleme adayının ismini söyleyecek. Sonuçlar belli olur olmaz yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Tv8 Yan Ekran Plus Sms Sıralaması Öğrenmek İçin Uygulama İndir

Acunn.com Tv8 Yan Ekran Plus Survivor 5 Mayıs 2016 Kim Elendi Kim Birinci Oldu ?

survivor 2016 5 mayıs

Ünlülerden elenen isimi kaçıranlar için açıklayacağız. Yayın politikamız gereği bütün sıralamayı açıklayamıyoruz.Programda açıklanan birinci ve elenen isimi sizlerle paylaşıyoruz.