Acil Aşk Aranıyor Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 18. Bölüm Show Tv 2015-2016

Acil Aşk Aranıyor Dizisinin Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı ? Acil Aşk Aranıyor dizisinin kanalı değişti mi ? Yeni Oyuncular Kimler ?

Show Tv’nin geçen sene başlayan yerli dizisi Acil Aşk Aranıyor bu günlerde 2. yeni sezon hazırlıklarını yapıyor. Buna Göre Dizimiz Ekim ayında yeni sezonuna başlayacak. Bu ay 18. yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geri dönecek.

Dizinin kanalı değişmedi 2014-2015 Sezonu Show Tv’de yayınlanan dizi 2015-2016 sezonu yine aynı kanalda ekranlara gelecek.Genç ve güzel oyuncuların dikkat çektiği dizinin oyuncu kadrosu tecrübeli isimlerden oluşuyor.

acil aşk aranıyor yeni sezon tanıtım fragmanı

Oyuncu kadrosunda Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan) ve Rojda Demirer (Ayla) gibi isimleri barındıran Acil Aşk Aranıyor dizisi çok yakın zamanda 2.yeni sezona Eylül ayında başlıyor.

Tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı

İlk bölümlerinde istenilen izlenme oranını yakalayamayan dizi yeni oyuncu transferleriyle iyi bir reyting rakamı yakalamıştı fakat Bu sene çıkan yeni dizilerden Kırgın Çiçekler ve Kiralık Aşk dizileri söz konusu dizinin izlenme oranlarını düşürecek gibi.

İşte Acil Aşk Aranıyor Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı (2015-2015 2. Sezonu) 18. Bölüm

Sizlerde yeni sezonda Dizimiz için neler tahmin ettiklerinizi Yorum olarak yazabilirsiniz…Teşekkürler

 

 

Acil Aşk Aranıyor Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 18. Bölüm Show Tv 2015-2016 (1 Yorum)