Acil Aşk Aranıyor Yeni Sezon 19. Bölüm Fragmanı Tüyoları 11 Ekim

Acil Aşk Aranıyor 19. Bölüm Yeni Sezon 2. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı ?

Efsane olmaya aday dizi geri döndü. Acil Aşk Aranıyor yeni sezona merhaba dedi bu hafta 19. bölümünü yayınlayacak dizi önümüzdeki hafta Pazar günü yani 11 Ekim tarihinde bu yılın 2. bölümünü yayınlayacak. Bu yeni yılda Acil Aşk Aranıyor dizisinin yeni bölüm fragmanlarını özet ve tüyolarını sizler için en hızlı şeklide paylaşacağız. Bakalım 19. Bölüm 11 Ekimde neler yaşanacak neler olacak. Bu sezon bizi hangi sürprizler bekliyor.

acil aşk aranıyor 19. bölüm tüyoları özeti

İşte Acil Aşk Aranıyor 19. Bölüm Tüyoları 11 Ekim

Yeni katılan oyuncularla dizi daha bir güzel oldu. Yeni gelen oyunculardan Serenay Aktaş şimdiden izleyiciler tarafından çok beğenildi. 19. Bölümü fragmanını bizler de sizler gibi heyecanla bekliyoruz. Zeynep karakteri ile oynayacak yeni oyuncunu bakalım bölümlerde performansı nasıl olacak ?

Nisan yaşama yeniden merhaba demenin heyecanını yaşarken bu rahatlayışı Sinan’a borçlu. Zeynep ve Özgür daha da birbirlerine olumlu bakarlar bakalım 19. bölümde ikili sevgili olacak mı veya olabilir mi ? 11 Ekimde yaşananlar bununla da bitmiyor. Geçen hafta Nisan Türkan’dan uzaklaşmak istemesi onun için hiç iyi olmadı keza Türkan’ın sevdiği insanın yani Sinan’ın annesi olduğundan haberdar olmasıyla her şey tersine döndü. Eğer Acil Aşk Aranıyor 2. fragmanını yayınlarsa yazımızdan ulaşabilirsiniz. Haberimizi takip edin.

Sizlerde Acil Aşk Aranıyor 16. Bölümde Yaşanacaklar hakkında yorum yazarak diziyi daha popüler yapabilirsiniz. Yorumlar en alt kısımdadır.

Acil Aşk Aranıyor Yeni Sezon 19. Bölüm Fragmanı 11 Ekim

fragman çıktığı anda yazımızda olacaktır…

2.Fragman