Şahane Damat 28 haziran Salı 2. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının en iddialı yaz dizisi olan Şahane Damat 28 haziran Salı günü 2. Bölümü ile izleyici karşısında olacak.

şahane damat 2. bölüm resimleri21 haziran salı akşamı yayınlandığı ilk bölümü ile izleyici tarafından oldukça beğenilen ve ilginç bulunan Şahane Damat dizisi 2. bölümü ile 28 haziran salı akşamı Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Yapımcılığını Osman Sınav ‘ın üstlendiği, başrollerinde Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Erhan Yazıcıoğlu ve  Hande Kaptan yer aldığı Şahane Damat dizisi beklenenin aksine yaz sezonuna çok başarılı bir giriş yaptı. Özellikle büyük rakipleri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finali ve Aşk Yeniden’in final yapmasının ardından ortalığı boş bulan Şahane Damat dizisi hem yapımcısına hem kanalına bekleneni vermeyi başardı.

Şahane Damat 28 haziran Özeti

Şahane Damat dizisinde doktor Mehmet ile Melike arasında yaşanan aşk hikayesine Melike’nin ailesi de katılacak ve cümbüş başlayacak. Şahane Damat dizisi bir yaz dizisi olacak ve kahkaha hiç eksik olmayacak. Bakalım Şahane Damat dizisi 2. bölümde neler yaşanacak?

Şahane Damat 28 haziran Fragmanı