Sev Yeter 184. Bölüm Özeti 28 Şubat Perşembe Fragmanı

Birisi Niddhi’nin pasaportundaki sayfaları yırttığı için seyahat etmesine izin verilmemiştir. Sarika iyice aklını karıştırmak için bunun Shanaya’nın yapmış olabileceğinde ısrarcıdır. Suraj, Bala’ya yaptıklarından pişman olduğunu ve sadece yardımcı olmak istediğini söyler. Ishita, Niddhi’nin aklını karıştırmak için Bhalla evindeki davete yanına Ashok’u alarak gider. Evdeki kadınlar Shanaya’yı gerçekten Ishita olduğuna itiraf ettirmeye çalışmak için bir plan yapmışlardır.

Sonunda onunla baş başa kalabildiklerinde, planlarını bilmeleri gerektiğini bu yüzden gerçekten Ishita olduğunu söylemesi için baskı yaparlar. Ishita sonunda dayanamaz ve itiraf eder. Sarika herkesin orada olduğunu görüp neler döndüğünü anlamaya çalışır ancak Amma durumu toparlar. Ruhi Raman’dan onu terk etmek istediği için özür diler ve Ishita ile hala birlikte olduklarını bildiğini söyler.

Araları düzelmiştir. Niddhi’ye de artık annesinin o olduğunu söyleyip sarılır ve ondan da özür diler. Romi, Sarika’nın şüphelendiğinin farkındadır ve o bir şeyleri mahvetmeden önce onu durdurmak zorundadır. Ishita, Shagun ile birlikte bebeği kontrol etmek için doktora gider. Abhishek ikisinin birlikte olmasından şüphelenir.

Ishita durumu bir şekilde kurtarmıştır. Raichand’ i arayarak Abhishek’ın hala ondan şüphelendiğini ve bir şeyler yapması gerektiğini söyler.
Niddhi Raman’ı takip etmeye başlamıştır. Raman takip edildiğini anlar ve plan yolunda gitti için memnundur. Bir otele gider ve orada Shanaya ile buluşurlar. Niddhi ikisinin sarılırken görünce çok sinirlenir.