Sev Yeter 143. Bölüm Özeti 2 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı

Burak 27 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 143. Bölüm Özeti 2 Ocak 2019 Çarşamba Neler Yaşanacak ?

 

Abhi silahın sahibi olan Kumar’ı Rinki cinayeti hakkında sorguya alır. Kumar silahı kullanan şahsın kendisi olmadığını iddia eder ve Ishita onunla konuşmaya geldiğinde silahı  emanet olarak bıraktığını ve oyuncakçıda emanet olan silahı bir kadının kullandığını söylüyor. Kadının yanında bir kız çocuğu olduğundan bahseden Kumar, Ruhi’nin resmini gösteriyor. Abhi bunun üstüne Bhallaların konağına geliyor ve konaktaki tüm kadınların parmak izini almak istiyor. Hatta Shagun’u da çağırıyor. Raman onun hamile olmasından dolayı çağrılmasına tepki gösteriyor. 2 Ocak 2019 Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 143. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 2 Ocak 2019 Özeti 143. Bölüm Tüyoları

Konaktakiler Raman’ın bu tutumlarını enteresan bulur. Ishita neden bu biçimde davrandığını sorunca insanlık ölmedi deyip geçiştirir. Bala ve Appa ise aynı yere buluşmak için giderler. İkisi de birbirine palavra söylüyor. Konakta bayanların parmak izlerinin alındığına dair haber gelince ikisi de ayrılıyor. Görgü şahidi adam ise gelip silahı ateşleyen şahsın Mihika olduğunu söylüyor. Herkes şok oluyor. Mihika cümbüş alanında kullandığı silahın gerçek silah olduğunu fark etmeden balona nişan almıştır ve Rinki gelen mermiyle ölmüştür.

Herkes göz yaşına boğuluyor, Rinki kaza mermisine kurban gitmiştir. Shagun senin yüzünden kardeşim on beş gün ceza evinde yattı diye kızınca Ishita tepki gösteriyor. Raman Shagun’u teselli etmeye çalışırken Ishita neden onu sakinleştiriyorsun diyor. Shagun ise benim için değil bebek için endişeleniyor  diyor. Ishita bu sözlerin ardından kendini çok kötü hisseder.

Ashok da gelince etraf iyice gerilir. Ashok Rinki Mihir’i kandırınca onu öldürdü benimle de Mihir’i kurtarmak için evlendi her şey ortada diyor. Etraf gerilince Abhi Ashok’u dışarı yolluyor. Raman da Mihika’dan şüphelenince Ishita kızgın bir şekilde sen git de Shagun’un yanında ol diyor. Raman, Shagun’u dert etme diye kızıp Abhi’den gelecek raporları bekleyelim deyip çıkıyor. Abhi’nin raporları sonunda geliyor. Parmak izinin Mihika’ya ait olduğu kesinleşiyor. Mihika Rinki’yi öldürmekten ceza evine giriyor. Raman Mihika’nın bilerek olarak onu vurmadığına dair ifade verince Mihika özgürlüğüne kavuşuyor. Bayan Bhalla ise bu vaziyete çok üzülür, benim kızım öldürüldü Raman diye ağlıyor. Kumar ise ülkeyi terk etmek üzere hazırlanıyor. İshita, Raman’a desteği için teşekkür ederken Raman da Shagun hakkında konuşmak istiyor ama Ishita onu durduruyor. Öte yandan Ruhi şiir ezberleme yarışında dereceye girdiği için mükâfat alacaktır. Bundan dolayı hazırlanmaları gerekiyor. Vandu ise sürpriz yapıp geldiğinde Bala’nın ona pervasız davranışlarına ve yaşına göre değil de daha genç işi giyindiğine dikkat ediyor.

Bala işe gidiyorum deyip çıkıyor. Vandu afallamıştır. Shagun ise çocuklarını özlemiştir, Raman gelip onu ağlarken görünce moral vermeye çalışıyor. Abhi ise Mihir ve Mihika’nın devamlı beraber takılmalarını çekemez. Ishita ise Ruhi’nin ödül merasimine katılamayacağını Raman’a söyleyince Raman Shagun ile beraber gitmeye karar veriyor.

Ishita’nın beklediği hasta gelmeyince Ishita hemen merasime gitmeye karar veriyor. Sarika ise kariyer anlamında kendini yetiştirirken Bayan Bhalla konağa karşı sorumlu olduğu şeyleri yerine getirmiyor diye kızar ve Rumi’yi de eşin senden üstün olacak şekilde çağır diyor. Rumi arasa da Sarika sunum yapmakta olduğundan yanıt veremiyor. Sarika ise iyi bir iş olanağı yakalıyor. Ishita geldiğinde Raman ve Shagun’u görünce sinirleniyor fakat Ruhi’nin hatırı için kalıyor. Shagun ise oradan hızla ayrılıyor.Bu arada Ishita, Raman’a öğrenmem gereken bir şey mi var diye kızıyor.

Sev Yeter 143. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Sev Yeter 144. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 143. Bölüm Özeti 2 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    güzel özet olnuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.