9 Temmuz Cumartesi Var mısınız Yok musunuz Sonucu Kaç TL Kazandı

9 Temmuz Cumartesi Var mısınız Yok musunuz İkramiyesi

İlkay ve Denis 9 temmuz var mısınız yok musunuz yarışması sonucuStar Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Var mısınız Yok musunuz yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 2 temmuz cumartesi akşamı başladığı yayın hayatına yeni konsepti ile devam eden Var mısınız Yok musunuz 5. bölümü ile 9 temmuz cumartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak

İlkay ve Denise ile yarışmaya başlayan İlker AYRIK yarışmacıların performansları ile başarılı bir para ağacı elde ettikten sonra kutular açılmaya başlandı.

Hamdi Bey’in 13.500 Tl’lik teklifine Denise ve İlkay çifti yokuz dedi, kutularına giden İlkay ve Denise kutularında çıkan 5.000 TL’lik ödülü kazandı. Bayram havasında geçen yarışma cenaze havasında bitti.

var mısınız yok musunuz 9 temmuz sonuçları

Var mısınız Yok musunuz yarışmasının 5 temmuz çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde Didem ve Erdem Hamdi Bey’in 128.000 TL’lik teklifine varız dedi ve 128. 000 TL’nin sahibi oldu.

9 Temmuz Cumartesi Kaç TL Kazandı?

9 Temmuz Cumartesi günü bu sayfalardan sonucu öğrenebileceksiniz9 Temmuz Var mısınız Yok Musunuz fotoğrafları5 Temmuz Cumartesi var mısınız yok musunuz resimleri

Var mısınız Yok musunuz programının şuanda 9 temmuz cumartesi bölümü yayınlanmadı; bu nedenle de Var mısınız Yok musunuz yarışmasının 9 temmuz sonucunu ve kaç tl para ödülü verildiğini sizlere bildiremiyoruz.