Adını Sen Koy 356. Bölüm Analizi (“ASLI”) 28 Mayıs 2018 Pazartesi ( SON 10 BÖLÜM )

Burak 13 Ağu 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 356. Bölüm 28 Mayıs 2018 Pazartesi ( SON 10 BÖLÜM )

Er yada geç elbet bütün gerçekler gün yüzüne çıkacak. Ama bu dünya da ama öbür dünyada hiçbir şey saklı kalmayacak. Kalmadı da. Defne Ercan Keser ile iş birliği yaparak Ömer’i sırtından vurmak üzereyken son anda Bahşende hanım, o çok güvendiği Defne’nin, Ömer’in yanına yakıştığını, şirkette bir tek imza yetkisinin kendisine yakışacağını düşündüğü Defne’nin gerçek yüzünü bir telefon konuşmasına şahit olunca anlamış, bu durum kendisinde ağır sonuçlara sebep olmuştu.

Bahşende hanımın yüksek tansiyona bağlı olarak beyin kanaması geçirmesi sonucunda felç kalmıştı. Sorumlusu da Defne, baş düşmanları Ercan ile iş birliği yapması.

Bahşende nasıl aldı telefonu bilinmez ancak Defne’nin sesini kaydetmeyi başardı. Bunu da zorda olsa Zehra ya dinletmeyi başardı Bahşende. Ve Zehra hemen şirkete Ömer’in yanına gitti. Toplantı da imza yetkisi Defne ye verilmeden kaydı dinletmeyi başardı. Bu kaydı toplantı da olan herkes dinledi. Defne herkese rezil oldu. Ömer çok öfkeli.

Ömer herkesin dışarı çıkmasını istedi. Bir tek Defne ye sen kal dedi öfkeli bir şekilde. Defne korkuyor, bütün yaptığı kötülükler ortaya çıkıyor. Ömer Defne ye bunu neden yaptın? Sen beni sırtımdan hançerledin, sen benim gözümde bir hainsin dedi.

Defne kendince kendini savundu ama hiç sağlam bir tutar dalı yoktu. Mecburdum, Ercan beni zorladı, tehdit etti deyince, Ömer bana gelip anlatabilirdin, polis den yardım alabilirdin ama yapmadın. Onun yerine beni sırtımdan hançerledin dedi.

Defne de bir sürü şey sıraladı ve sonunda da ben seni seviyorum dedi.

Allah aşkına Defne, seven insan sevdiğine zarar verir mi? sen zarar verdin Ömer’e bu nasıl bir sevgidir? Bu sevgi midir? Bence bunun adı sevgi değil, takıntıdır. Sen Ömer’e takıntı boyutunda sevdalıydın o kadar.

Defne Ömer’e olan sevgisinin eskiden beri olduğunu ama Ömer’in o zamanlar gözü kimseyi görmediği için duygularına hakim olabildiğini ama Zehra hayatına girip de aşık Ömer’i görünce duygularına hakim olamadığını, benim kimyamı sen bozdun diyerek Ömer’i suçladı Defne. Sen beni bir arkadaş, bir kardeş olarak görüyordun ama ben seni seviyordum beni görmüyordun dedi.

Bu da gösteriyor ki Zehra yı çok fena kıskanmış Defne. Zorba olan Ömer’i aşık Ömer’e dönüştüren Zehra idi. Zorba Ömer den korkan Defne duygularını kendine saklamayı başarmış ancak aşık Ömer’i görünce duygularını hakim olamamış. Ömer’in gözü Zehra ile açıldı sana niye aşk ile baksın. Aşk ile bakacağı tek insan Ömer için Zehra. Sen Ömer’in arkadaşlığına, dostluğuna sahip olduğun için sevineceğine, şimdi onları da kaybettin.

Ömer bu saatten sonra artık senin ne iş arkadaşın, ne normal arkadaşın, nede sevgilin olmaz. Hem kimyanı Ömer neden bozsun ki? sen kendine, duygularına hakim olamadıysan Ömer’in bunda suçu ne? Ömer’i hep den kaybettin Defne. Hadi Defne tak sepeti koluna herkes kendi yoluna güle güle…

Ömer dedikçe Defne, Ömer de adımı ağzına alma dedi. Affetmesi için yalvardı Defne ama Ömer dinlemedi.

Dışarda da Ayşe ile Zehra konuşuyorlar. Ayşe olanlara inanamıyor. Çocukluğumuz birlikte geçti, bize bunu nasıl yapar diye sorunca, Zehra da bunu sağlıklı bir insan yapamaz, doğruyu yanlışı ayıramaz hale gelmiş dedi ve sizin bilmediğiniz daha birçok şey var bana zarar vermek istedi dedi Zehra.

Ayşe de neden biz sınanıyor muyuz? Neden en sevdiğimiz insanlar tarafından ihanete uğruyoruz diye sordu.

Ayşe’ciğim düşmanı uzakta aramayacaksın. Düşman genelde içerde, en yakınlar arasında olur. Dostlar ise biraz uzakta. Düşmanlar, dost gibi görünür ve sana içten zarar verirler. Bunu seni kıskandıkları, çekemedikleri, haset ettikleri, senin onlardan bir adım önde olmanı istemedikleri için yaparlar.  

Defne yi karşısında gören Ayşe, ona hesap sordu, seni kardeşimiz gibi gördük, evimizi açtık sana, adımı ağzına alma diyerek, eşyalarını toplayıp gitmesini söyledi. Koray, ipek, Selin hepsi bu tartışmayı gördüler. Koray kızlara abarttıklarını söylüyordu. Koray da Defne’nin gerçek yüzünü bu sayede görmüş oldu.

Zehra Ömer’in yanına gitti. Nasıl olduğunu sordu. Ömer, şaşkındı, bunu Defne den beklemiyordu. Defne’nin gerçek yüzünü nasıl göremedim? diye kendine kızdı Ömer.

Ömer’in bunda bir suçu yok ki, Defne yi hiç bir zaman bir sevgili olarak görmedi. Ayşe ne ise Defne de oydu Ömer için. Ancak Alev gibi Defne de Ömer’e aşık olmuş ve Ömer’e olan aşklarından her ikisi de mantıklı düşünemeyerek sevdiklerini söyledikleri Ömer’e çok büyük zararlar vermek için Ömer’in can düşmanları ile iş birliği yapmışlardı. Alev de, Defne de söyledikleri gibi gerçekten Ömer’i sevmiyorlar. Gerçekten sevselerdi böyle davranmazlardı. Ömer’e zarar vermezlerdi.

Zehra Ömer’i teselli etmek için Ercan istediğini elde edemedi dedi ve sarıldı. Ömer’in eşi olarak, hayat arkadaşı olarak Zehra bir kere daha Ömer’in ve şirketin geleceğini kurtarmıştı. Ömer de farkındaydı bunun onun için teşekkür etti. Akşam yemeğini başbaşa dışarda yiyerek bunu kutlamak istedi Ömer. Hak ettiler kutlamayı.

Defne dışarda bir bahçede oturmuş ağlıyor. Ömer’i hayatımdaki her şeyi kaybettim diyerek ağlıyor. Aklını kullansaydın sende Defne. Aklın yok muydu? Ne diye Ercan ile iş birliği yaptın? Hadi yaptın, her fırsat geçtiğinde eline neden Ömer’e gerçekleri anlatıp yardım almadın? Zehra yı kıskanman Ömer’in arkadaşlığını, dostluğunu kaybetmene neden oldu. Değdi mi Defne?

Ercan kendinden o kadar emin ki kutlama yapmak için havai fişek hazırlamış, Defne arayıp da deşifre oldum kutlamalar iptal deyince başından aşağıya soğuk su yemiş gibi şok oldu. Defne işten kovuldum, gideceğim buralardan deyince, Ercan da ben git demeden hiçbir yere gidemezsin dedi. Defne’nin ipleri kukla gibi Ercan’ın elinde nereye isterse oraya hareket ettiriyor Defne yi.

Ercan, Kervancıoğlunu yeryüzünden silmeye and içmiş, bu yola baş koymuş, bir planı daha varmış, Defne ile o planı hayata geçirecekmiş. Hala akıllanmıyor Defne. Bunca olandan sonra Ömer’e yardım etmez ve Ercan’ı yakalatmazsa hapislerde hayatının sonuna kadar kalır. Bunu da istemediğine göre kıt aklını kullanacaktır Defne. Nede olsa hapishane de kalmayı istemiyor. Ömer’i zannettiği kadar sevmiyor ama hapis de kalmamak için polisle iş birliği yapacaktır Defne. Bu da gösteriyor ki canı kıymetli. Sevdiğini söylediği Ömer’in canı kıymetsiz Defne için.

Ömer ve Zehra Bahşende’nin yanına giderek ona teşekkür ettiler. Hediye abla çorba getirdi içmek istemeyince Zehra içirdi. Siz bizim için kıymetlisiniz iyileşeceksiniz diyerek. Bahşende için çok zor bir durum. Yapmadığı kötülük kalmayan Zehra’nın ellerinden çorba içmek.

Ömer salona geçti. Annesi, Ayşe ve Hediye abla ile olanları konuşurken, Zehra Bahşende’ye çorba içiriyordu. Çorba içmesi bitip odadan çıkacakken Zehra, Bahşende izin  vermedi. Belki kendince özür diledi, üzgün olduğunu söyledi.. ne söylemeye çalıştı bilinmez ama Zehra bana yaptıklarınız için üzüldüm ama size kızmadım. Siz Ömer’e layık bir eş olarak beni görmüyorsunuz bunu da biliyorum. Siz Ömer’i sevdiğiniz kadar bende Ömer’i seviyorum dedi. Zehra bunu söylerken Ömer de kapıdaydı duydu ve gülümsedi sonra da gitti.

Sonunda Aysel hanım, Çetin ve Canan’ın sayesinde Levend denen dolandırıcının gerçek yüzünü görmüş oldu. Levend evlenmiş boşanmış, hem de birkaç kere, evlendiği kişilerin paralarını alıp boşanmış. Aysel’in de başına gelecekler bunlardı ama Canan ve Çetin buna izin vermediler. Salim amca da geldi o da öğrendi olanakları.

Herkes gidince Halit amca geldi. Salim amcanın moralini bozuk görünce anlat dedi ama bir şey anlatmadı Salim amca. Nasıl anlatsın ki ben Aysel’i seviyorum desin ki? kendisine bile itiraf edemiyorken.

Şirkete İpek’i görmeye erkek arkadaşı Sarp geldi. Koray ondan hoşlanmıyor. Birde Sarp’ı telefonda arkadaşına bana ev lazım akşam evi boşalt dediğini duydu iyice sinir oldu. İpek Sarp ile telefonda konuşup evin adresini kağıda yazdı. Sonra da böyle bulamam konum at dedi. Adres masada kaldı. İpek çıktı. Selin odadaydı. Koray geldi. Selin’in adres yazılı kağıdı çöpe attığını gördü. Selin gidince de çöpten kağıdı aldı Sarp’ın evine gitti Koray.

İpek, Sarp ile masa hazırlarken Koray da binaya girdi. İpek’in ayağı takılıp düşerken bağırdı, Koray da kapı önünde İpek2in bağırdığını duyunca kapıyı kırarak içeri girdi. İpek’i yerde Sarp ile gördü ve hemen Sarp’a saldırıp yumruk attı Koray.

Mahallede ise Aysel hanımın evinde yangın çıkmış. Şükran teyze haber verdi.

Defne, Ercan’ın yeni planı için şirkete gitti. Güvenlik görevlisine yakalandı. Defne de özel eşyalarımı almaya geldim, Ömer beyin haberi var deyince, görevli memur bir şey yapamadı. Odasına geçti, Ercan’ı aradı. Ercan da şirket dosyalarının resmini çek dedi ama dosyaları aldıkları için bunu yapamadı. Bilgisayara bak dedi, şifresini değiştirdikleri için Defne bilgisayarı da açamadı Ercan dan da azarı işitti. Son olarak Ömer’in yerini öğren bana dedi.

Ömer çalışma odasında Bahşende ile Zehra’nın konuşmasını duyduktan sonra Zehra için yerlere küçük notlar yazıp bırakmış, Zehra’nın gelmesini bekliyor. Zehra geldi ve ilk notu gördü.  “Deliler gibi”   “bende”  “sana”  “aşığım”  bende sana deliler gibi aşığım yazmış Ömer. Zehra’nın sözüne karşılık cevaptı bu. Sonra da akşam yemeği için dışarı çıkmak için hazırlandılar.

Ömer Zehra ile başbaşa olmak için restoranı kapatmış. Onlardan başka kimse yok. Ömer Zehra ya öyle güzel bakıyor ki, bu güzelliğin sırrı ne diye sordu? Cevap alamadı. Ömer de Zehra ya ne istersen iste deyince, Zehra Ömer den şiir okumasını istedi. Ömer de şu şiiri okudu.

Ömer;

Güle sordum;

Benim yarim her sabah başka güzel, her akşam başka

Söyle bana sırrı ne?

Suya sordum;

Benim yarim her bahar başka güzel, her yaz başka

Söyle bana sırrı ne?

Aya sordum;

Benim yarim her gece başka güzel, her seher başka

Söyle bana sırrı ne?

Gül;

Yarine sor dedi. Bu sırrı ancak aşıklar bilir
Su;

Yarine sor dedi. Bu sırrı ancak aşıklar bilir
Ay;

Yarine sor dedi. Bu sırrı ancak aşıklar bilir

Ey güzel yârim geldim kapına, merhamet et

Güzelliğinin sırrı ne?

 

Zehra;

Beni, sabah-akşam, gündüz-gece

Baharda-yazda, güzel gören senin gözlerin

Senin kalbin. Benim sırrım sensin… dedi.

Bu Ömer ile Zehra’nın hikayesiydi. Kötü başlayan ama sonu güzele doğru giden…

Birbirlerinin ellerinden tutup sevgi ile birbirlerine baktılar ve yemek servisi başladı. Afiyet ile yemeklerini yediler. Çay servisi isteyeceklerdi ki, Ercan Keser elinde silahla geldi. Zehra çok korktu. Ömer hangi ara mesaj yazıp gönderdi bilinmez ama gözü ile telefonuna bak dedi. Zehra telefonuna baktı.

Ömer den mesaj vardı. Her şey kontrolüm altında merak etme yazıyordu. Ercan kendinden o kadar emindi ki ama bilmediği Defne’nin Ömer ile anlaşma yapmış olması sebebi ile polislerde oradaydı ellerine kelepçe vurdular. Hapse girmemek için yapmıştı bunu Defne.

Ömer de Ercan’a hak ettiğin yere parmaklıklar ardına gidiyorsun. Çok iyi bir avcı olduğunu düşünüyordun, çok iyi bir av oldun dedi.

Bir daha seni Ömer’in etrafında görmek istemiyorum Ercan Keser, keser misin? balta mısın? neysen artık, sinir şey.

İŞTE BU BİZİM HİKAYEMİZ ( Ömer ile Zehra’nın Hikayesi )

Seni gördüğüm o günden beri 
Kalbim perişan gönlüm bir deli
Sana yazdığım beni anlatan aşkımla dolu bu sözlerimi

İşte bu bizim hikayemiz( Ömer ile Zehra’nın hikayesi )   öyle saf öyle temiz
Kenetlenmiş ayrılamaz kalbimizde ellerimiz 

Kanımda canımda dört yanımda
Senden başka hiç kimse olmasın
Bir gün görsem yeter bana gözlerim yolda kalmasın 

Olmayacak bir dua mıydı bu? ALLAH’ım bana reva mıydı bu? 
Yoksa hemen sonu gelecek acıyla dolu bir aşk mıydı bu?
İşte bu bizim hikayemiz ( Ömer ile Zehra’nın hikayesi )  öyle saf öyle temiz
Kenetlenmiş ayrılamaz kalbimizde ellerimiz

Kanımda canımda dört yanımda 
Senden başka hiç kimse olmasın
Bir gün görsem yeter bana gözlerim yolda kalmasın

Emel SAYIN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 356. Bölüm Analizi (“ASLI”) 28 Mayıs 2018 Pazartesi ( SON 10 BÖLÜM )” üzerine 68 yorum

 1. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Hepinize hayirli sabahlar.Nasilsiniz? Duydum beni ariyormussunuz? Benim canim arkadaslarim dogum gunu unutmamislar. Hepinize tek tek tesekkurler iyi ki varsiz iyi ki benimlesiz. Allah razi olsun hepinizden. Sizin gibi arkadaslara sahib oldugum icin cok sansli biriyim sizi cok seviyor tek tek sarilib kocaman opuyorum hepinizi. Tez zamanda geri gelicem.

  1. aslı dedi ki:

   Benim arkadaşım gelmiş hoş gelmiş. Özledik seni. Bende sana sarılıp seni öpüyorum canım benim görüşürüz. ❤❤❤

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hanim ablam hos geldin nasilsin polat amcam nasil selamimizi iletirsin doktordan insallah guzel haberler aliriz sonuclar nasil cikti soylersin merak ederim guzel dileylerin icin sag ol bende iyim babamda abimde iyiler cok sukur k azeri ablam nasilsin guzel dileyin icin sag ol iyiki varsin senin cocuklarindan gorek insallah gozel ablam nasilsin ha burada cok tesekkur ederim sohbet kardesimin gelisini kutlariz hepinizi cokkkk seviyorum ailenizle mutlu huzurlu neseli bol bereketli gunler dilerim rabbim yardimciniz olsun cok opuyorum allaha emanet olun

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.nerdesin Aslımız.İntizar gözlerimiz yollarda kaldı.Allah korusun parmağına bir şeymi oldu? senin için çok endişe ediyoruz.Bir ses versen.Biz bekleriz.Allah amanında.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim kusura bakma seni merakta bıraktığım için. Parmağım iyi, dün biraz ateşim çıktı ondan siteye giremedim, bugünde biraz var ama dünkü kadar değil. İyim arada gelip mesaj yazıp çıkıyorum ablacım. görüşürüz.

 4. Gozel dedi ki:

  HU HU DOGUM GUN COCUGY ARANIYOR

 5. Gozel dedi ki:

  Hanym ablacim inşalla o guni sabirsizlikla bekliyorum ablacim
  K Azeri ablam,Hanimcim teşekkuller hoş sozlerniz icin inşalla banada o gunleri gormek nasyp eylesin.Hanimcim şukurler olsun hep iy olsunlar duynde bayramlarda gez kizim

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Radacim,ben de tüm arzulara ko$ulurum,cani gönûlden tebrik ediyorum canim benim.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr ederim Hanim abla. Siz de torunlardan,ezizlerinizden göresiniz canim ablam benim.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim Gözelim. senin askerine de nasip olsun Xanim kizim,cok sag ol,Rabbim sana da kismet etsin canim benim.

 9. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hoş gördük.Ayancım nasılsın.her zaman toyda dügünde.Senden,Xanımdan görek inşallah.
  Xanımcım sen nasılsın. baban,abin nasılllar.
  “Aslımız”nasılsın,parmağın iyileşdimi?Ayrıca ben de 10 parmakla yazmak istiyorum.nasıl ögrenim?
  K.Azeri çok teşekkür ederim ilgin için, her şey için.dügündeymişsin.Oğullarından göresen inşallah hayırısı ile.
  Gözelcim çok teşekkürler güzel kalbin için.Gün o gün olsun sayfaların birinde Söhbetin gelişini kutlayak inşallah.
  Konsilium sabaha kaldı. Sizi çok seviyorum.Hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, ilgine çok teşekkür ederim ablacım parmağım iyileşti bir şeyi kalmadı çok şükür. Sende, Polad amcamda iyisinizdir inşallah.
   Ablacım ben 10 parmak eğitimimi Yönetici asistanlığı eğitimi alırken orada aldım.belgem var. F klavyede gösterdiler. Standardı f klavyeymiş. Benim bilgisayarım Q klavye onun için ekstradan dışardan f klavye aldım öğrenmek için. sınavımız f klavye üzerinden olmuştu.
   Sen evden öğreneceksen, kursa gitmeyeceksen internetten 10 parmak klavye programı Q klavye diye yaz ilk çıkan on parmek Q klavye dersleri m5bilişim onu aç, orada parmaklarını hangi harfe nasıl yerleştireceğin gösteriliyor ona göre evde çalışırsın ablacım.

 10. Hanim abla dedi ki:

  R abbim inayet eylesin
  A rzuların yerine yetsin.
  D ilerim nazar degmesin
  A ylenle mutlu ol kızım.
  Allahtan uzun, sağlıklı, hayırlı bir ömür isterim senin için.Güzel yetiştirilmiş evlatların gurur yerin olsun.Sevdiklerinle nice mutlu senelere.

 11. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol sohbet kardesim nasil merak etdim bu arada bende iyim abim babam da iyi mirferid meyxanaci vardi ya komsumuz oluyor onun duyunune gidicekler insallah bende cok mutluyum seni cokkkk seviyorum vakit bulunca gelirim allaha emanet ol

 12. xanim dedi ki:

  ayanim hos geldin ben cok iyim sen nasilsin ayrica ciftimize suprizini cok beyendim eminim bayilicaklar tekraren hayirli olsun hep mutlu olsunlar cok opuyorum sana islerinde kolay gelsin allaha emanet ol

 13. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim iyiz sen nasilsin ne guzel duyundeydin ciftimize bir omur boyu mutluluklar dilerim yuzleri hep gulsun bende merak etdim doktorlar polat amcam icin ne soyledi insallah sonuclar iyi cikaq allaha emanet ol

 14. Gozel dedi ki:

  Iyi gunler canlar
  Ayanim el openlen cok olsun bitanem sana iy eglenceler
  Hanimcim iyim siz nasylsynyz abim baban iylermi mutly gunler
  Aslim nasylsin mutly gunler canim
  Hanim ablacim nasylsynyz Polat amjamiz iymi selamlar ona hayyrly gunler
  K Azeri ablam duynemi gitdin omur boyy mutlulyklar dilerim ciftimize neşeli gunler ablam

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Ayancim,sürprizin de gûzel.her $ey gönlûnce olsun canim benim.

 16. Ayan dedi ki:

  Evet canlarim ben geldim.
  GÖZEL ABLAM ELLERINDEN ÖPERIM.
  Xanimim canim nasilsin?
  ASLIM DÜN GELEMEDIM BENDE AMA BU GÜN Geldim.
  Çok kisitli zamanim var süpriz hazirliyom.
  Size söylerim sürprizi.
  Su damatla gelinin en komik hallerini çekdim. Sarki koydum fona. Ve herkesin onlar hakkinda fikirlerini topladim onlari hazirliyom. Bi de MAYAMI’DE güzel bir otelde 15 günlük oda rezerve etdim. Bu gün verecegim.
  Neyse…
  Ben kaçar.
  Çünkü kocaman çiçek kalpler geldi. Onlarin basinda duracagim ki kirmasinlar.
  ASLIM bahçemiz o kadar güzel oldu ki anlatamam.
  Aff edersiniz çok kalamayacagim.
  ÖPTÜM.

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin Ayancım, gelin ve damat bir ömür mutlu olurlar inşallah darısı sana inşallah. sürprizlerin özellikle hediyen çok güzelmiş.
   Bende seni öpüyorum görüşürüz canım.

 17. K.Azeri. dedi ki:

  Selam Aslim.nasilsin, parmagin nasil oldu?canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım arkadaşım, iyi parmağım iyileşti çok şükür.sende iyisindir inşallah

 18. K.Azeri. dedi ki:

  Hanim abla merhaba. nasilsiniz?Konsiliumun neticesi nasil,doktorlar ne diyorlar,sonuclar nasil?

 19. K.Azeri. dedi ki:

  Her kese merhaba.nasilsiniz arkada$lar?Xanim kizim dün dûyûndeydim o yüzden gelemedim canim.

 20. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz gozel ablam hos geldin nasilsin bitanem cok ozledim seni hanim ablam nasilsin polat amcam nasil k azeri ablam gelmedin merak etdim hepinizi cokkkk seviyorum ailenizle mutlu saglikli neseli gunler dilerim :):)

 21. xanim dedi ki:

  gunaydin radam hos geldin nasilsin cok ozledim seni bu gun benim canim arkadasim yani senin dogum gunun dogum gunun kutlu olsun iyiki varsin iyiki tanimisim seni guzel yurekli arkadasim benim hayatda cocuklarinan ilgili tum arzularin dileklerin kabul olsun seni cokkkkk seviyorum birtanesin sen yuzumu her zaman gulduren arkadasim tum sevdiylerinen nice mutlu saglikli yaslara

 22. xanim dedi ki:

  gunaydin ayanim canim arkadasim hos geldin kiz ozledim seni ben iyim sen nasilsin haberlernen gelmissin cok sag olasin iyiki varsin ne guzel senin adina cok sevindim sana iyi eylenceler bitanem seni cokkkk seviyorum ailenen gunun mutlu neseli gecsin

 23. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim nasilsin birtanem elin nasil oldu agrin varmi merak etdim benim gunumde qayet iyi gecti gun yeni basliyor isler beni bekler seni cokkkkk seviyorum canim arkadasim ailenen gunun mutlu huzurlu neseli gecsin

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanım, elim iyi çok şükür canım. Senin adına sevindim. hep mutlu ol görüşürüz.

 24. Gozel dedi ki:

  Guzel yurekli canym arkadaşym Radacim bu gun senin dogum gunun iyki dogdun iyki varsyn iykide seninle arkadaş oldum dogum gunun kutly olsun canym benim yeni yaşyn mutlulyklar getirsin rabbimden uzun uzun yaş dileyorum.sevdiklerinle beraber nije yillara canym Radam

 25. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn mutly sabahlar hayyrly gunler canlarym benim cekimler başlamyşmi.neden bilmedim sevinmedim hazer yoklugi icin meger.

 26. Anonim dedi ki:

  Selamunaleykum arkadaşlar.Adını sen koy üçüncü sezon çekimlerine başlandı,haberiniz var mı?

  1. aslı dedi ki:

   Ve Aleykümselam, Hayır yoktu, sen söyleyince haberim oldu. Hayırlısı olsun. Erkan ve Hazalsız bir adını sen koy olacak nasıl olacaksa?

 27. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar Ayancım, akşama doğru misafirlerim geldi ondan siteye yeni bakabildim canım. Mesajını okudum Göker abiye notunu ilettim.
  Rada gelirse söylerim giden geri gelmiyor ki, arada geliyorlar. Hatta kaç zamandır gelmeyenler bile var. Neyse, gelelim senin düğün organizasyonuna maşallah sana canım.
  Bende seni seviyorum, öptüm bende seni canım benim iyi eğlenceler sana. Görüşürüz.

 28. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar ooohooo bu gun kimleri goryorum resmen Ayanym gelmiş hoş geldin kuzum cok ozledik seni yaryn Radamyn dogum gunumi oo cok sevindim cok sag ol hatyrlatdygyn icin sana iy eglenceler guzel kalplym

 29. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar.
  Nasilsiniz bir daha?
  ASLI’M canim benim sana bir zahmet Rada yarin burada olursa ona söylersin yorumumu okusun.
  Bu arada hatirlarsan ben Su damlasinin youtube kanalina abone olmusdum. Bugün erkenden baktim dizinin çekimleri baslamis. Su damlasi da buna dair karelerden ibaret bir video paylasmisdi.
  O sebeple söyledim. Bu arada ben geçenlerde OGUZ abinin sitesine bakmistim orada SENA ÇAKIR’IN Zehra karakterine talip oldugu yaziyordu. Ama o zaman Hazalin dizi çekimleri baslamamisti. Hâtda Hazal net bir karar bile vermemisti. Ama simdi Dudu Zehra olamaz, olmaz yani.
  Sena Çakir çok hizlica konusuyor ve anlamak soru isareti altinda oluyor. O Zehra gibi altdan alan, sakin bir karaktere hayat veremez.
  Bu arada eger Rada için yeni sayfa açilirsa lütfen Göker bey’e söyler misin yorumu’mu o sayfaya tasisin.
  Ben burada olacagima emin degilim ki.
  Ama seni çok seviyorum Asli’m güzel arkadasim. Ayrica Aytac’a Selamimi ulastirma konusunda olan çaban için çok tesekkur ederim. Hadi ben simdi gidiyorum. Kiz kapisina kinaya geldik. Bu aksam çok süper olacak galiba. Çünkü bu geceyi de dügünü de ben organize etdim. Yalniz organize sirketi yarin gelip kuracak masalari filan ama gerçekten çok süprizlerim var.
  Neyse…
  Gele bilirsem dönicegim buraya.
  Bay. Öptüm tatli yanaklarindannn.
  Bu arada sorunu simdi gördüm. HAZAL diziden ayrilmis.
  ERKAN ise yeni bir Ömer karakteri yaratacagim diye çok çaba harc edicem. (Malum Zehra yok ya). Demis ve pazarlik yaparak daha çok para istemis lâkin bu nasilsa KARAMEL YAPIM çok cimri. Senin pasana karsi da cimrilik yapmis. Pasan da buna tahammül edememis diziden ayrilmis.
  SORU SORDUGUNU FÁRK EDEMEMISIM. Aff edersin o sebeple sonda yazdim.

 30. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar.
  Nasilsiniz bir daha?
  ASLI’M canim benim sana bir zahmet Rada yarin burada olursa ona söylersin yorumumu okusun.
  Bu arada hatirlarsan ben Su damlasinin youtube kanalina abone olmusdum. Bugün erkenden baktim dizinin çekimleri baslamis. Su damlasi da buna dair karelerden ibaret bir video paylasmisdi.
  O sebeple söyledim. Bu arada ben geçenlerde OGUZ abinin sitesine bakmistim orada SENA ÇAKIR’IN Zehra karakterine talip oldugu yaziyordu. Ama o zaman Hazalin dizi çekimleri baslamamisti. Hâtda Hazal net bir karar bile vermemisti. Ama simdi Dudu Zehra olamaz, olmaz yani.
  Sena Çakir çok hizlica konusuyor ve anlamak soru isareti altinda oluyor. O Zehra gibi altdan alan, sakin bir karaktere hayat veremez.
  Bu arada eger Rada için yeni sayfa açilirsa lütfen Göker bey’e söyler misin yorumu’mu o sayfaya tasisin.
  Ben burada olacagima emin degilim ki.
  Ama seni çok seviyorum Asli’m güzel arkadasim. Ayrica Aytac’a Selamimi ulastirma konusunda olan çaban için çok tesekkur ederim. Hadi ben simdi gidiyorum. Kiz kapisina kinaya geldik. Bu aksam çok süper olacak galiba. Çünkü bu geceyi de dügünü de ben organize etdim. Yalniz organize sirketi yarin gelip kuracak masalari filan ama gerçekten çok süprizlerim var.
  Neyse…
  Gele bilirsem dönicegim buraya.
  Bay. Öptüm tatli yanaklarindannn.

 31. aslı dedi ki:

  Ayan gelmiş, hoş gelmiş. Oh maşallah ya gezmelerdesin ya düğünlerde. Senin en son yazdığın mesajdan bu yana Aytac gelmedi selamın hala askıda duruyor yerine ulaşmadı bilgin olsun canım.
  Bizde seni özledik.

  Evet Erkan ve Hazal diziden ayrıldılar. Hazal’ın dizi çekimleri başladı. Darısı Erkan’ın başına.
  Yeni sezonda dizi olurmu? olursa nasıl olur bilmiyorum?
  Sena Çakır nerden çıktı? Dizi devam edecekti ise Zehra Ömer karakteri olarak, neden ayrıldılar o zaman?
  Şuan hiç bir fikrim yok. Yeni sezon da Tolgahan ile Hazal’a bakacağım o kesin.
  Hayırlısı onların özel hayatı, kendileri bilir. görüşürüz canım kendine iyi bak, kınada iyi eğlenceler sana.

 32. Ayan dedi ki:

  Canlarim benim.
  Nasilsiniz?
  Ben geldim.
  Ilk bir tebrikim var.
  Bir az erken ama olsun.
  CANIM RADA’M DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!
  Nice mutlu senelere…
  Canim arkadasim Rada.
  Sana dünyanin ennnn. Tatli meyvesi olan saglikli bir ömür dilerim. Hep mutlu mesut bir insan olursun INSALLAH.
  Ben senin nasil iyi bir arkadas, iyi bir es ve anne oldugunu çok iyi biliyom canimin içi.
  Sirf da bunlar için ALLAH seni sevdigi kullarindan yapar umarim.
  Hep yüzünün gülmesini isterim.
  Canim benim ben senin dogum gününün 15 agustosta yani yarin oldugunu biliyom. Ama ben yarin çok mesgulum malum dügüne sayili günler kaldi.
  Neyse…
  Benden sana çam sakizi çoban armagani bir sarki.(AZERI sarkisi).

  Gel görüselim biz bu yerde.
  Göker beyin sitesinde
  Aslilar olan yerde.
  Gel anlasalim biz bir yerde
  Erkan ve Hazal sevgisinde
  Hanim ablanin siirinde.
  Gel beni atma daglara tepelere
  Arkadasim ol dönerim pervaneye
  Gitmem bir daha asla kalirim bu sitede
  Senin için dönerim ben bu siteye.

  YAXSI KI VARSIN
  EN DEGERLI INSAN.
  Yaxsi ki varsin,
  Hep benim arkadasimsin.
  YAXSI KI VARSIN
  HEP VARLIGIMSIN
  Yaxsi ki varsin
  Sen varsin, sen varsinn.

  -INSALLAH BEGENIRSIN. Kendimce sarkinin sözlerini degistim. Eli sopali Ayanin seni kutluyor canim arkadasim.
  ******

  Simdi ise gelelim canim arkadaslarima.
  Ooooo kimleri görüyorum. LALECIM, GÖZEL ABLA, HANIM ABLAM CANIM ABLAM. Hanim ablam Polat amca rahatsiz diye duydum nasil simdi iyi mi?
  Sen nasilsin?
  Pek özledim hepinizi.
  Ama kosdurmadayim Vallahi. 16 agustosta dügün var bu günde kina gecesi yapacagiz. Hepimiz süsleniyoruz.
  Siz nasilsiniz Gözel ablam?
  Iyi misin?
  Lalecim sen nasilsin güzelim. Canlarim yaa.

  Xanimcim ve ASLI ÖGRETMENIM. Nasilsiniz?
  Hepinizi çok özledim.
  Aslicim ben yeni ögrendim. HAZAL VE ERKAN DIZIDEN AYRILMIS.
  Hâtda Hazal baska dizide oynayacakmis da Erkan ve Yaprak onu ziyarete gitmisler.
  De sene dizinin tadi kaçdi.
  Ayrica Zehra rolüne Sena Çakiri alicak olurlarsa “KALK GIDELIM”E yazik ederler. Ben o diziyi izliyorum ve Dudu karekterini çok severim de A.S.K DA tutmaz Sena Çakir.
  Sen izliyecek misin? Pasan gitdi. Hazalim gitdi.
  Ayrica senin pasanla bizim kiz evlenmeyi bile düsünüyorlarmis.
  HAYIRLISIYLA INSALLAH.

 33. xanim dedi ki:

  merhaba canim arkadaslarim nasilsiniz azcik vakit buldum hanim ablam aslim gozel ablam nasilsiniz gununuz nasil geciyor lalem de gelmis hos geldin nasilsin canim arkadasim cok ozledim seni bebis oldumu kerim oglusun nasil cok merak etdim seni bu arada cesur abimi bende merak ediyorum gelsinde iyi oldugunu bilsek hepinizi cokkkk seviyorum erkan abim hangi dizide oynarsa ben bakicam sabirsizlikla bekliyorum fatos abla her seyi paylasiyor oyreniriz yakinda ailenizle mutlu neseli gunler dilerim allaha emanet olun

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanım, hoş geldin. fena değil, senin günün nasıl geçiyor?

 34. Gozel dedi ki:

  Erkanin dizisi henuz net dilmi umarym atv de yillar sonra dizisi ile anlaşir ben buni istiyorum

  1. aslı dedi ki:

   Canım ben net değil diye biliyorum. Çünkü, Hazal’ın dizisini duyuran ablası neden Erkan’ın dizisini duyurmasın mantıklı düşününce henüz net olmadığı anlaşılıyor.
   Erkan Meriç’in oynayacağı dizi şuan Yıllar sonra dizisi yada Sevene Kadar dizisi değil. Hepsi bilgi kirliliği.

 35. Gozel dedi ki:

  Aslim bu analizde cok guzel olmuş teşekkul ederim.bu bolumde şiir okumalaryny cok sevmişdim hazal ile cok guzeller.cok yakyşyorlar kimbilir yeni partnori ile oyle uyumli olurmiki bence olmazlar izleyip gorujes inşalla.Aslim elin nasyl daha iymi şimdi .dykkat et kendine canym goruşurus buarada Radam gelmiş darysy yaramazyn başyna kimbilir yine kac zaman bizi merakda birakijak

  1. aslı dedi ki:

   Sağolasın bir tanem teşekkür ederim. Evet ilk kez karşılıklı birbirlerine şiir okudular. izleyip göreceğiz bakalım tutulacak mı dizileri?
   Elim biraz daha iyi çok şükür. Bayrama bir şeyi kalmaz inşallah.
   Ah o yaramaz beni kesin meraktan öldürecek. gelsin de ben iyiyim merak etmeyin desin de başka bir şey istemiyorum o sıpadan.

 36. Gozel dedi ki:

  Iy gunler canlarym ohoo kimler gelmiş Radamla Lalam gelmiş hoş gelmişler
  Radam iymisin nasylsyn cocuklar nasyl bu yaz tatili iy yapdyn sinirim .
  Lalecim nasyldyn iymisin canym dogum yapdynmi seni cok merak etdik Kerimin kucuk kiz kardesimi yada oglan kardeşi geldi.uzun uzun omur versin anneli babali buyusin canym

 37. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Lale.nasılsın.Kerim nasıl?2.gəldimi?Adı ne? Ay kızım neden görünmüyoprsun.çok özlüyoruz seni.hem de çok narahat oluruk.Ailede her şey yolundamı? Aslı çok sevinecek geldiyin için.Yine gel.Allaha emanet ol kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Aynen ablacım çok sevindim Laleciğimi gördüğüme umarım yine gelir.

 38. Lale turkmen dedi ki:

  gunaydin arkadaslar.nasilsiniz. ben Erkan Mericin yeni dizisindeki partneri olucak Aybuke Pusati hec sevmiyordum. Insallah o olmaz.

  1. aslı dedi ki:

   Kimleri görüyorum Lalem gelmiş hoş gelmiş, sefalar getirmiş. Nasılsın? bebiş dünyaya geldi mi? Erkan’ın dizisi şuan tam net değil. Bilmiyorum canım. görüşmek üzere hoş çakal canım benim.

 39. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Analiz çox güzel olmuş.tebrik ederim.Ömerle Zehranın şiirlerinden duyğulandım.Bahşende de nihayet iyi aile kızı dediyi Defnenin nasıl biri olduğunu gördü,umarım anladı.Defne ise aşkın ne olduğunu anlamadan kendisini aşık sanıyor.Aşk ihaneti kabul etmiyor.O yüzden aşkın imtihanında sınıfta kaldın Defne. Helelik bu kadar.Sağ olun kızlar.Allah amanında.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım ablam benim. Nasılsın Polad amcam nasıl daha iyi günlere ulaşın inşallah.
   Ömer Zehra için ilk defa bu kadar içten bir şiir okudu. Zehra istediği için. Zehra’nın ona verdiği cevap da çok güzeldi.
   Haklısın ablacım. Bahşende defnenin gerçek yüzünü görmüş oldu. Defne aşık değil bence. kendini aşık zannediyor. Aşık insan sevdiği insanı sırtından vurmaz. Defne Ömer’i sırtından vurdu. bu nasıl aşk, bu nasıl bir sevgidir?

 40. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Vayyy güzel analizler devam ediyor dolayısıyla keyfim de devam ediyor teşekkürler Aslımıza yatarken tekrar okuyorum ve çok güzel uyuyorum

  1. aslı dedi ki:

   Canım arkadaşım benim, teşekkür ederim. Keyfin sağlıkla hep devam etsin inşallah, Ben şimdi sana şu reklamlarda görülen arabalardan birini mi hediye etsem ne yapsam 🙂
   Sana iyi uykular, tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

   1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

    Günaydın arkadaşım araba konusunda düşüncelerin için teşekkür ederim sağolasın senin analizlerin benim için arabadan daha önemli

    1. aslı dedi ki:

     Günaydın hayırlı günler canım arkadaşım, gönlü zengin arkadaşım sağ olasın. Kalbi güzel arkadaşım ❤ 🙂

     Yazdıklarıma verdiğin değer için, yalnız bırakmadığın, zaman ayırıp okuduğun için teşekkür ederim.

 41. xanim dedi ki:

  aslim birtanem canim evet haklisin hanim ablam evet erkan abimin yeni dizisi belli olmus onun adina cok sevindim hayirli ugurllu olsun basarilari daimi olsun ben izleyicem ben gideyim artik telimi abime vericem hepinizi cokkkk seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

  1. aslı dedi ki:

   Sana da iyi geceler tatlı rüyalar canım. Allah rahatlık versin.

 42. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar.Ne kadar doğrudur bilmiyorum Erkan Meriçin oynadığı dizinin adı “Sevene kadar”Ekim ayında yayımlanacaktır. Star tv-de.Kadın baş rolünde Aybüke Pusattır.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar ablacım,
   Bu haber doğru mu bilmiyorum ablacım. Kesinleşmiş olsaydı, Erkan’ın ablası olarak gördüğü fatoş hanım bunu duyururdu o böyle bir şey paylaşmamış Ben Fatoş hanıma güveniyorum. Hazal’ın dizisinin duyurusunu yapmıştı ama Erkan için bir haber henüz yok.

 43. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim bu analizleri ben neden gec görüyorum.nazar deymesin ard-arda.çok gûzel her zamanki gibi.siir,$arki için de te$ekkür canim benim.Öpdûm.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, neden geç gördüğün konusunda bir bilgim yok, bilmiyorum canım. Canın sağolsun. Amin inşallah canım bende seni öptüm. ❤
   Son ona gelmişiz.

 44. xanim dedi ki:

  merhaba radam gelmis hos geldin canim arkadasim nasilsin cok ozledim seni cocuklar nasil seni cokkkk seviyorum cok optum ailenen yeni haftan yeni gunun hayirli ugurlu mutlu gecsin vakit bulunca gelirim allaha emanet ol

 45. K.Azeri. dedi ki:

  Ho$ geldin Rada.nereye kayb oldun kiz?nasilsin?

 46. xanim dedi ki:

  merhaba aslim birtanem kiymetlim analiz gercektende cok muhtesem olmus sarkida cok guzel secim olmus bayildim eline yureyine saglik bu bolumde omer ve zehra sahneleri guzeldi hele siyir cok guzeldi hayran kaldim resmen cok optum allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanım, Teşekkür ederim canım. ❤
   Bu bölümde hem Zorba Ömer’i, hem aşık Ömer’i, hemde şair Ömer’i gördük.

 47. Rada dedi ki:

  Kiz Aslim cok guzel olmus eline saglik siirde sarkida tam uyumus analizine

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Radacım teşekkür ederim sağ olasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.