Adını Sen Koy 340. Bölüm Analizi (“ASLI”) 04 Mayıs 2018 Cuma

Adını Sen Koy 340. Bölüm 04 Mayıs 2018 Cuma

Zehra, Defne’nin kendisini kıskanması yüzünden şirkete birlikte giderlerken Defne’nin aracı hızlı kullanması sonucu kaza yapmışlar ve Zehra yaralanmış. Defne ye bir şey olmamıştı. Canan da Defneyi gördüğü günden beri hoşlanmamış. Ömer de gözü olduğunu anlamış ve Zehra yı uyarmıştı. Ama Zehra Canan’a inanmamış, onların arkadaş olduklarını söylemişti.

Canan hislerinde yanılmadığını biliyordu. Olayın üstüne giderek Defne’nin gerçek yüzünü Zehra ya göstermek istiyordu. Defne’nin şirket yemeği diyerek Ömer’i davet ettiği yemeğe Canan Zehra yı ikna ederek gönderince Defne’nin gerçek yüzünü iyice anlayan Canan, kaza da ambulansı Defne’nin çağırmadığını konağa kadar gelen görgü tanığı ve ambulansı gerçek çağıran kişiyi Adem amca yı gördü konuştu Canan.

Kazayı bizzat olayın görgü tanığından dinleyen Canan konakta bulunan Ömer, Zehra, Ayşe ve Defne ye bir misafirleri olduğunu, kaza anının görgü tanığının geldiğini, kazayı gördüğünü, geçmiş olsun demek için geldiğini, bir de kaza ile ilgili anlatacakları varmış deyince, Defne’nin eli ayağı birbirine dolandı.

Adem miş adı dedi Canan ve hatırladın mı? diye sordu. Hatırlamaz olur mu hatırladı elbet de bozuntuya vermedi, inkar etti Defne.

Ömer de hemen gelsin belki çarpan aracı görmüştür deyince Canan Adem amcayı getirmeye gitti. Ömer de Zehra ya hatırladın mı diye sordu. Zehra bir süre durdu düşündü ama hatırlamadı.

Canan amcayı almaya gitti ama yerinde yeller esiyordu. Adem amca buhar olup uçmuştu sanki, yoktu. Bahçeye baktı orada da yoktu. Hediye ablaya sordu o da görmediğini söyledi. Koridorda Bahşende ile karşılaştı Canan ve ona sordu yaşlı bir amca gördünüz mü? Kazayı görmüşte dedi. Bahşende öyle sert baktı ki, Canan sorduğuna soracağına pişman oldu.

Canan salona geçti, herkes onu bekliyordu. Yalnız geldi ve Adem amca yok anlamadım dedi. Ayşe de niye geldi? Niye gitti diye sordu. Kimse bir anlam veremedi adamın bu gitmesine. Bahşende de geldi keyfi yerindeydi. Para sızdırmak isteyen dolandırıcı olmasın dedi.

Ne alaka? Bahşende hanım sen gönderdin adamı işte. Kahve içecekmiş, bana kim eşlik eder diye sorunca Defne ben içerim diye yanıt verdi.

Durum anlaşıldı, Adamı Bahşende göndermiş, Defne yi kurtarmanın keyfini çıkarmak içinde, keyif kahvesi içecek. Defne de foyası meydana çıkmadığı için o da keyifli, o da keyif kahvesi içecek Bahşende teyzesi ile ikisi ortak nasılsa keyifleri de, kahveleri de bir.

Ömer Zehra’nın ilaç saati gelince odaya geçmek, dinlenmek istedi. Defne göz hapsinde tuttuğu Ömer’e sen gelirsin diyerek, Zehra ile vedalaştı. Ömer de ben de dinlenmek istiyorum diyerek gelmeyeceğini söyledi.

Canan da yanlarındaydı. Defne’nin bakışlarından rahatsız oldu ve Ömer eniştem benim sen Zehra’nın gözünün içine bakıyorsun, Zehra canının kıymetini bilmez, gıpta ile bakıyorum size diye diye Defne yi iyice sinir etti. Kasıtlı yaptı Canan bunu Defne rahatsız olsun, Ömer’in Zehra dan başkasına bakmayacağını anlasın diye de nerde onda bunu anlayacak kapasite.

 İpek, şirkette telefonda her zaman ki konuştuğu arkadaşı ile konuşuyor, akşam sinemaya gideceklermiş, Koray bu konuşmayı duydu rahatsız oldu, kıskandı İpek’i. Hem açık açık konuşmuyor, hem de göz hapsinde tutup duyduklarından rahatsız olup içi içini yiyor Koray’ın.

Asya, Annesinin odasında anneannesi de var yanında, giyeceği elbise seçiminde anneannesinden yardım istedi Asya. Seçtiler, annesi giydirmek istedi. Asya Artık büyüdüm kendi elbisemi kendim giyebilirim dedi gitti giydi geldi. Ayşe annesine sen bana çok iyi geldin dedi sarıldı. Asya da geldi o da sarıldı.

Benim anlamadığım bunca zaman oldu. Asya babam da babam diye tutturan çocuk babasını unuttu. Şimdiye kadar da kimse babasına ne olduğunu Asya ya anlatmadı. Bir pedagogdan da yardım almıyor Ayşe. Nasıl açıklayacak Asya ya babasının artık hayatta olmadığını? İstediği zaman göremeyeceğini?.

Herkes bir yerlere gidip salonda kimse kalmayınca, Bahşende Defne ile yalnız konuştu ve senin ambulansı çağırmadığını biliyorum. Kazayı gören adam çağırmış, onu da Canan ile konuşurlarken gördüm ve onu ben gönderdim diye durumu açıkladı.

Defne kendini savunmaya geçti. Bahşende de ben senin tarafındayım merak etme diyerek arka çıktı. Defne Ömer’in gözü Zehra dan başkasını görmüyor çok zor dese de, Bahşende iyice dolduruşa getirdi Defneyi. Bunu bir savaş olarak düşün sen kazanacaksın pes etmeyeceğini düşünüyorum dedi.

Defneyi doldurup dolmuşa bindiren, sonra da gazı veren Bahşende ama bilmiyor ki verdiği gaz kendisini yakacak.

Senin müktesebatın belli (kazandığın bilgiler demek) Bahşende karakterini yazan kişi eski kelimelere meraklı biri anlaşılan sürekli, unutulmaya yüz tutmuş eski kelimeleri kullanıyor Bahşende.

Ömer de seni en yakın zamanda görecek dedi. Bahşende hala Ömer ile Defne yi evlendirme, Zehra yı Ömer den ayırmayı düşünmekte.

Canan Ömerlerin odasına su götürüyordu. Salonda konuşan Defne ve Bahşendeyi gördü. Selam verdi ve iğneleyici bir şekilde, Ömer Zehra ya gözü gibi bakıyor, kazaya sebep olanları bir bulsa fena yapar dedi. Ah bir öğrense Defne’nin hırsından, bile isteye kaza yaptığını Defne yi evden kovarda. Nerde Ömer öğrenecek imkansız.

Öğrense bile, 1.Sezonda Alev’in başına gelen intihar olayı yeniden yaşanmasın diye gıkını çıkarmaz Ömer. O zaman Alev’i Müzeyyen hanım koruyordu. Defne yi de Bahşende koruyor.

Canan anladı içinden bunlar tencere kapak gibi duruyorlar dedi. Haklı Canan.

Ömer ve Zehra odalarındalar. Ömer Zehra için çiçek almış onu verdi. Zehra çok beğendi. Zehra’nın gözünden Ömer nasılmış? Zehra anlattı Ömer dinledi.

Zehra’nın gözünde Ömer; Merhametli, şefkatli, korumacıymış ve Zehra Ömer siz bir hayat düşünemiyormuş. Kendisi bile anlam veremiyor hangi ara her şeyim oldun? Babam kaza yapmasaydı, o talihsiz kaza olmasaydı, yanlış anlaşılma olmasaydı biz bugün burada olurmuyduk? Derken o ilk hastane koridorunda çarpıştıkları an geldi aklına ne günlerdi.

Her şey bir hastane koridorunda çarpışmaları ile başladı. Öncesi olsa bile Ayşe’nin Zehra yı görmesi o koridorda olmuş, Abisinin sevgilisi zannetmiş ve Ömer de Ayşe iyi mutlu olsun diye daha ilk kez gördüğü birine damdan düşer gibi bir gece vakti evinin kapısına giderek benimle evlenir misin? demişti.

Kaç kız böyle hiç tanımadığı bir erkekten damdan düşer gibi evlilik teklifi alır ki? Zehra aldı işte. Sonra Ömer’in kolunda gelinlikle gördük. O gelinliğin Hikayesi annesi de gelmesine rağmen anlatılmadı. Jülide gelinliğini Zehra’nın düğünde giydiğini bilmiyor. Oysa gelinliği Ayşe saklıyordu. Annesi geldiğine göre bunu anlatabilirdi.

Neyse dönelim hayale, Ömer ve Zehra teknedeler, Zehra kilitli kalmış çok korkmuş elini yaralamıştı da Ömer Zehra’nın eline pansuman yapıyordu o sahneyi hatırladı Zehra. ilk yatakta uyuya kalıp uyandıkları an, terasta gözgöze bakıştıkları an, koltukta uyuyan Zehra’nın üzerini örtmek için mumu alırken uyanan Zehra ile Ömer’in mum eşliğinde bakışmaları, Zehra’nın gidec’ğim diye direttiğinde Ömer’in göndermemek için kapıyı kapatması, Zehra ya tam araba çarpacakken Ömer’in Zehra’yı kolundan çekip birlikte yere düştükleri an, Zehra’nın baba evinde kaldığı gece Ömer’in onu almaya gittiği gece kolundan çekmesi, yatakta telefonu düşürdüğü an birlikte aynı anda almak için eğildiklerinde Zehra’nın saçının Ömer’in yüzüne değmesi ve bakışmaları..

Ömer’in tatlı intikamı Zehra yı yanağından öpmesi ve Zehra’nın yanağının utancından kızarması ki bu öpücüğü çok beğenmiştim ben. Sonra Ayşe’nin organize ettiği akşam yemeği ve bu yemeği dışardan izleyen Alev yüzünden Zehra ile dans eden Ömer’in Alev bizi izliyor, bir süre böyle kalalım öpüştüğümüzü sansın dediği an,

Ömer’in Zehra ya aldığı tokayı taktığı ve giydiği gece elbisesi ile Ömer’i büyülediği an.

Bütün bunları hatırladı Zehra ve bana baktığın, hayatıma dokunduğun ilk an kaderime de kalbime de ilmek ilmek işlendin dedi. Ömer de öyle oldu dedi.

Bu bölümü seyrederken, özellikle bu geçmiş günleri hatırladıklarında bende şunu fark ettim ki, bu dizi ve bu dizibilgitv sitesi, bu sitede tanıdığım arkadaşlarım onlarda benim kaderime, hayatıma, kalbime ilmek ilmek işlenmişler. Bir an bende o günlere gittim. Neler neler yaşadım ben bu diziyi izlerken, analizleri yazarken, neler neler geldi başıma hepsi gözümün önünden geçti. Ve her bir sahneyi ezbere biliyorum. Neyse aslı duygusala bağlama hadi devam yazmaya.

Zehra, Ömer’e; o en sert, en ketum, en duvarlı göründüğün zamanlarda bile kalbimin sesini durduramıyordum dedi. bana kızdığın zamanlarda senden bana zarar gelmeyeceğini söylüyordu yüreğim, Ömer de benden hiç mi korkmadın? Diye sordu. Zehra da korkmadım dedi.

Ömer de ilk evlendikleri geceyi hatırladı, Zehra’nın gelinliği ile odada Ömer onun üzerine yürüyerek cama kadar geri adım atması ceketinin düğmesini açtığı an köşeye sıkışan Zehra’nın gidecek yeri olmadığı an bile Zehra korkmamış. Bu adam bana dokunmaz diyormuş.

Geçmişi yad etme bitti. Zehra Ömer’e kötü yanlarını bir bir saydı. Bazen çok dik başlı oluyorsun, boşu boşuna kızdığın zamanlarda oluyor, maçosun, korumacı olayım derken fazla yasakçı oluyorsun dedi. Ömer’in duydukları hoşuna gitti. beni övmen hoşuma gitti diyerek sarıldı Zehra ya.

Eski güzel günleri hatırlamak güzeldi.

Koray sonunda İpek’in kiminle konuştuğunu öğrendi. İpek’in erkek arkadaşı şirkete geldi öyle gördü Koray.

Canan Zehra’nın yanına geldi ve başbaşa konuştular. Canan bir kere daha uyardı Zehra yı olanları tekrardan anlattı. Defne tehlikeli senin canını yakacak dedi. Zehra da bana ne yapabilir ki diyerek es geçti.

Canan da bildiklerimi Ömer’ e söyleyeyim dese de Zehra sakın onlar kardeş gibiler olmaz dedi. Canan nerdeyse yalvaracaktı Zehra ya ne olur gözünü aç sen çok iyi niyetlisin herkesi kendin gibi bilme diye uyardı.

Canan konaktan giderken, Defneyi gördü. Restleşti. Defne kafa tuttu dalga geçer gibi. Canan da sen fragmanı gördün filmin sonunu bekle dedi ayrıldı.

Defne Ömer’in yanına çalışma odasına girdi. Tam çalışmaya başlayacaklardı ki Ömer Defnenin aracını sordu, servisteymiş, şirket aracı ayarladı Ömer sonra da Canan’ın gittiğini hatırlayıp Zehra yalnız kalmasın diye odadan çıktı. Oh olsun Defne yalnız kaldı.

Ömer Zehra ile bahçede yürüyüş yaptılar. Zehra yürüyebildiği için çok mutlu. Bazı şeylerin kıymetini kaybetmeden anlayamıyor insan dedi.

Zehra nede doğru söyledi. Öyle sıradan basit gibi görünen ama aslında bir insanın hayatı için olmazsa olmaz sağlığının kıymetini kaybedince anlıyor insan.

 Bahçe dışında ani fren yapan bir aracın sesi ile irkildi Zehra. Ömer de korktu. Bir şey mi hatırladın diye sorunca ilk başta bir şey hatırlamayan Zehra yavaş yavaş kazayı hatırlamaya başladı. Defnenin Ömer aradığında telefonu açmadığını bile hatırladı.

Canan da mahalleye giderken yolda Defne’nin oyununu ortaya çıkaramadığı için kendi kendine söyleniyordu ki Çetin çıktı karşısına. Yardım etmek istedi kendisine Canan da olanların bir kısmını anlattı.

Şirketten de gelen bir kişi konakta Hediye ablaya kaza tutanağını teslim etti. Hediye ablada çalışma masasına koydu Ömer görsün diye ama görmedi çünkü, eve doktor çağırdı Ömer Zehra için.

Doktor şirket doktoruydu 1. Sezonda şimdi hastane doktoru olmuş. Zehra’nın durumu iyiymiş, temiz havada yürüsün dedi. size iyi bakılmış dedi gitti.

Zehra iyileşiyor olmasına pek sevinmedi. Çünkü, Ömer’in ilgisini iyileşince göremeyecekti bunu da söyledi Ömer’e.

Ömer de ben hep senin hizmetinde olacağım dedi. yastığını düzeltecekti ki, Zehra’nın saçını yastıkla çekti canı acıdı Zehra’nın. Zehra Ömer deyince panikledi kolu acıdı, masada duran bardak yere düştü kırıldı. Züccaciye dükkanına giren fil gibiydi Ömer.

Zehra iyileşince, Ömer Zehra yı tatile götürecekmiş. İspanya ya gitmek istedi Zehra bir aşk filmi izlemiş de ondan.

Zehra Ömer den su istedi. Bardak kırıldığı için su veremedi Ömer. Zehra da mutfağa gidip su içmek istedi. Hediye abla ile karşılaştı tam çalışma kapısının önünde ve suyu ben getiririm diyerek zarfı Zehra’nın eline tutuşturdu.

Oysaki o zarf Defne’nin Bahşende yi araması ile Bahşende nin eline gidiyordu ki ona ulaşamadan Zehra’nın eline kondu zarf.

En azından Zehra bakmayı akıl etti. Baktı tutanak, açtı okudu ve Defne’nin ambulansı kaza olduktan iki saat sonra aradığını öğrendi. Kendi kendine yoksa Canan haklı mı dedi. hele şükü anladın Zehra. Tabi Canan haklı da ispatlayamıyor.

CANAN DAN DEFNEYE GELSİN BU ŞARKI

Bakıcaz Artık

Kalp Kırılır Korkma

Yapıştırıcısı da Zaman

Taht Alır Adını Üstüne Oturandan

 

Senin ki Sandalye Özelden

Fazlada Yayılma istersen

Bi git Bakıcaz

 

Restine Rest, Jestine Jest

Bundan Sonra Böyle

Empati Mempati, Zoraki Sempati

 

Durmuyor Sahici Bende

Git Diyorum Yani Öteden

Daha Da Uzatmayalım Lütfen

Bi Git Bakıcaz

 

Ve De Ordan Bana Bir Mektup Yolla 

Üstünde Bir Kalple Ya Da Sadece Pulla

Aynıysa Tabi Adresim 

Değişmediyse Yerim 

 

Bakıcaz Artık Bakıcaz Artık

Ordan Bana Bir Mektup Yolla 

Üstünde Bir Kalple Ya Da Sadece Pulla

 

Aynıysa Tabi Adresim 

Değişmediyse Yerim 

Bakıcaz Artık Bakıcaz Artık

Hande YENER

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 340. Bölüm Analizi (“ASLI”) 04 Mayıs 2018 Cuma (145 Yorum)

 1. ozgur teyzosum biricik teyzosum seni burda gormek cok guzel cok mutlu oldum burda olmana sozlerin beni mutlu etdi dostluqumuz daimi olsun seni cokkkk seviyorum cuma gunun kutlu olsun dualarin ibadetlerin kabul olsun cok optum seni allaha emanet ol

 2. Hayırlı cumalar….sabah diğer sitede yorumunuz için teşekkürler .Benburaya Gözel kardeşim ve xanım,Aysel,Aytaç için yazıyorum ……görmeden dostluk sevgi saygıda onlarla gurur duyuyorum……Su damlası bizim çok kıymetlimizdi hüzün olunca inanası gelmiyor insanın …..sevgimle her şey gönlünüzce olsun

  • Teşekkür ederim Özgür hanım. Su damlamız o siteye de yazıyordu. Acı da olsa sizlerin doğruyu bilmesi gerektiği için acı da olsa bu haberi vermek zorundaydık. Başımız sağolsun. Oğuz hocayı da uyarıp bilgilendirirseniz seviniriz. Bu gerçekten önemli Oğuz hocanın da gerçekleri bilmesi gerekiyor. Cesur siteye giremiyor, Gözelde, Rada ve bende çok zorlanıyoruz. Siz lütfen iletin.

   • iyi geceler Ülker bir şeyler yazdı …ve….artık sitede bu …….hepimiz çok üzgünüz…..su damlası bizlerde büyük iz bıraktı…sorun çözüldü kapandı şoku sayenizde atlattık….sevgi saygı içersinde yorumlara devammmm….sevgimle….

 3. Hayırlı cuma günü Cesur bey su damlası benden söz etmiştir etmemesi imkansız……ve Allah sabırlar verin biz sevenlerine ailesine,size……iyi günler….keşke bu rüya olsa!

 4. Arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz icin öğretmenim xanim ve diğerddeğerli arkadaşlar Allah razi olsun siteye girmek istiyorum bakalım girirsem açıklama yaparım lutven konu kapansin. canım daha fazla yakmayin oğuz beyin sitesine girip açıklama yapayimda ulkerle ben daha sonra konusacagim bu konuyu bursa kapatacagim bunun hesabını ülker bana vericek

 5. Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar Aslı Hanım’,Oğuz Bey şu an köyde ve muhtemelen her an interneti olmuyor.Siteye geldiğinde de bütün mesajları okuma imkanı olmuyor sanırım.Resul Bey aracılığıyla ulaşırsanız ve olayın doğrusunu anlatırsanız o da son bir yazı yazar,konu kapanır diye düşünüyorum.Selametle kalınız

 6. gunaydin k azeri ablam canim benim nasilsin ve cuma gunun kutlu olsun ailenen mutlu neseli gunler dilerim

 7. aslim kiymetlim canim benim oguz abinin arkadasi resul abidir ben tanirim aslim senin yorumunu gordum sudamlamin sayfasina baktim ben sok oldum bi burda baska yorum yazmis oguz abinin mail adresine baska sey yazmis bu konu sakami asla ben yikilmis durumdayim cesur abime sana basta inandigimi guvendiyimi soyledim ulkerin laflari kafa karistirdi cesur abim birtanecik abim benim sen gercekten benim icin cok deyerlisin sudamlam haticemin emanetisin senin canin nasil yaniyorsa bizimde oyle allah annene sudamlami rahmet eylesin mekanlari cennet olsun ozur dilerim hakkini helal et aslim sendende tum kalbimle kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

  • Anladınmı şimdi benimde Cesurun da canının nasıl yandığını. Çok kötü bir durum. Benim orda yazılanlardan yapılan beddulardan haberim olmasaydı ben herkes tarafından yalancı biri olarak bilinecektim. Cesurda aynı şekilde Bu hiç hoş bir durum değil.

 8. Hayirli cumalar arkada$lar.Aslim artik kapansin bu konu canim,rica ediyorum.Cesur beyde daha kendine gelemezken,nelerle ugra$mali oldu?.lütven sakin olun,canim benim.

  • Gerçekler ortaya çıkana kadardı çıktı.Ülker Oğuz hocanın mailine su damlası yaşıyor çıkan haber yalan demeseydi konu kapanmıştı. Oğuz Hocanın mailine Ülker yaşıyor çıkan haberler yalan diye mesaj göndermiş, Oğuz hocada arkadaşlarına bu haberi verdi herkes sevindi. Oğuz hocanın gerçekleri öğrenmesi lazım arkadaşlarının da ve kendisi köydeymiş. Cesur onun savaşını veriyor. Herkes Ülker’in bir konuyu araştırmadan işin aslını bilmeden iş yaptığını bilmeli. Ülker gibi davranan insanlar suçsuz insanı ipe götürür. Resmen yalancı dedi daha ne olsun.

 9. Cesur yazdım inşallah girersin.Bak bunu yazdım çıktı mesajım orada.

  Merhaba arkadaşlar, ben kardeş site dizibilgiden geliyorum. Adım aslı orada analizleri yazıyor arkadaşlarımla sohbet ediyorum. Bu siteye daha önce hiç yazmadım. Dün gece Oğuz hocamın mesajını görünce yazdım. Ama mesajım çıkmadı. Sema hanım sitemize gelip açıklama yaptığınız içinde teşekkür ederim. Ayselcim seni seviyorum güzel kardeşim.
  Cesur siteye girmeye çalıştığını ama giremediğini yazdı size yazacakları var ama siteye giremiyor,
  Oğuz hocam, Cesur su damlasının telefonu ile siteye girmeye çalışıyor ıp adresinden bakmanızı istiyor. Lütfen rica ediyorum. Yardımcı olurmusunuz Cesur siteye girebilsin.

 10. Merhaba arkadaşlar lutven oğuz beyin sitesine hanginiz giriyorsaniz söyleyin benim ip adresimi kontrol etsinler ben oraya giremiyorum lutven sizden ricam bi baksinlar ben haticemin teli ile yazıyorum ip adresin kontrol etsinler girmek istiyorum oraya

 11. Cesur o siteye girmeye çalıştı ama giremedi.
  Su damlası için açılan sayfa ülker oraya yazmış Cesur okuyunca sinirlendi haklı olarak. Buraya başka oraya Oğuz abinin mailine başka mesajlar yazıyor Ülker

 12. Hayırlı Cumalar arkadaşlar,
  xanim, Cesur o siteye girip gerekli açıklamayı bizzat kendisi yapmak istiyor, ben de yazdım ama mesajım çıkmadı. Sende yazıyorsun o siteye bilgim var bu konuyu kapatmak için Cesur oraya yazacak tabi siteye girebilirse. Oğuz abinin de kandırılmasına göz yumamam. O Resul abinin arkadaşı.

 13. gunaydin aslim birtanem kiymetlim evet bu konu kapandi benim icin ve uzulme ben senin uzulmene kiyamamki icini ferah tut zaman her seyin ilacidir cuma gunun kutlu olsun rabbim dualarini ibadetlerini kabul etsin seni cokkkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

 14. aslim birtanem canim arkadasim uzme kendini ben seni suclamiyorum ben sana yurekten guveniyorum ben gercekten cok uzgunum bu konuyu kapatalim yalanci diyilsin icim SIkILIYOR resmen benim icin cok kiymetlisin sudamlami kayb etdim ya benimde canim yaniyor sen uzulme bana kustunmu kizdinmi hakkini helal et seni cokkkkkk seviyorum allaha emanet ol

  • xanim,
   teşekkür ederim. bende üzgünüm bu konu kapandı zaten sen merak etme. Ben sana küsmedim de kırılmadım da. her şeyi üzerine alınma.

 15. Cok tewekkur ederim Sema hanim Asli beni yalniw anladi ben cahil deyilim heyatin her bi yuzunu gormuwum bence kim olsaydi benim yerimde gorduyunu soylerdi.Boyle aciya bigane kalamazdi.Benim anlamadigim ne kotuluyum kecmiw Radaya haksiz yere laf atiyor.Asli wunu bilki arkadawlikdan cok iyi hemde cok anlarim.Ben kabulnemmek benim icin zor.amma kimse Su dsmlasi isminden Ulkere yazmiw aciklama vermemiw Allah kahr etsin kewke elimde sana mail gondermek firsatim olsaydi ben yolardim sana.Onda Kim yalan soylemdim icin belki hak verirdin.

 16. Arkadaşlar böyle devam ederse birbirinizi daha fazla kıracaksınız.En iyisi yanlış anlamalardan dolayı karşılıklı özür dileyip helalleşin.Aslı Hanım haberi yazan kişi olarak bütün olumsuz eleştirileri üzerine alınmış ve o da üzülmüş.Naçizane tavsiyem helalleşiniz ve konuyu kapatınız.Böylelikle Su Damlası kardeşimiz de huzurla uyur sonsuz mekanında

  • Merhaba Sema hanım,
   evet üzüldüm. Sitenize ilk kez mesaj yazdım çıkmadı. Oğuz hocama ve orada ki arkadaşlara saygılarımı iletin. Bu konu benim için kapanmıştır. sizin siteye Oğuz hocaya başka bu sitenin diğer bir sayfasına başka yazan Ülker çok büyük vebal altında.

 17. Merhaba. Aslıcım,Radam,K.Azeri,Xanımcım, Gözelcim,iR abi,Nurbanucum ve her kese çok teşekkür ederim.Aslıcım sayfa açmanın sırası degil canım kızım.Göker bey sayfaya gerek yok.rica ediyorum.teşekkürler.

  • Temiz yeni bir sayfa açılmalı, hangi sayfa olursa olsun fark etmez artık hayata devam etmemiz gerekiyor ablacım. Acımız var evet yüreğimizde ama ölenle ölünmüyor hayata devam ediyor edecek de.

 18. Peki neden Ayan yazanda Su damladan haber var biz soyleyende yalanci olduk.Ben terbiyezlik yapib size cevab soylemem Asli Allah yalan Kim soyleyirse cevabini GEC tez verecek Amin.Kewke yazmazdim cunki hak edip sizleri parmaklarinda oynadip kandirilsiniz.

  • Ayan Cesur gelip acı haberi vermeden önce yazdı bizde sevindik. Ama sonra Cesur geldi acı haberi verdi üzüldük, sonra sen mesaj yazdın o yaşıyor diye. Madem yaşıyor size göre neden gelip de buraya ben yaşıyorum üzülmeyin demiyor? diyemez ölen insan ondan anlatabildim mi Sevdacım.
   sen böyle kendini savunurken Ülker çoktan öldüğünü kabul etmiş. diğer sayfada yazdığından bu ortaya çıkıyor. Ama tabi Oğuz hocaya gönderdiği mail kafa karıştırıcı buraya böyle yazarken ona öyle yazması insan Ülker aklın başında mı senin dedirtiyor.

 19. Asli Rada bizim ne kotuluymiz kecmiw sizlere.Neden ortaligi kariwdiralimki.Cesur eyer boyle iw varsa bawin sag olsun Hecne olmaz Asli biz yalanci diyiliz Sudamlasindan gelmiw smsi neden yalan soyleyelimki.Ben inanmiyorum o Cesurdu bu benim fikrimdi.Asli biz fikrimizi soyledik senin bize laf atman gerekmez hic bi yere qacdigim yok sadece iwlerim vardi.Sanki Haticeni yakindan taniyormuw kibi beni o hakki kimse sana vermiyor beni Ulkeri yalanci soyleyesen.Biz aylarca konuwduq evet taniriz kewke hepsi ortaya cikartsin rebbim.Ben yurekden diyorum kimse yalan diyorsa Allah belasini versin.Belkide benim siteye yazib Haticeni axtarmagim kimse wo yaratir canin sag olsun Asli Rada Allah haki nahaka vermez.Eyer olmuwse Cesur telfonun sendese neden haber vermedi neden aciyi bize soylemedi.Onu nasil sevdiyimizi Allah biliyor Rada Asli siz bilmesenizde olur.

  • hayırlı geceler Sevda,
   sen arkadaşım dediğin Ülker’in sana söylediklerinden yola çıkarak hareket ediyorsun. sen benim yazdıklarımı okuyor ve cevap verip üzüldüğünü söylerken, Ülker bir özür dileme zahmetinde dahi bulunmadan su damlası için açılan sayfa da hiç bir şey olmamış gibi Cesura taziyede bulunuyor, burada böyle yazarken gidiyor Oğuz hocanın Resul abinin arkadaşının sitesine Oğuz hocaya o yaşıyor, çıkan haberlere inanmayın diyor.
   size gelen mailin açıklaması aşağıda var mesajımı okursanız anlarsınız.
   Cesur neden haber vermedi diyorsunuz o konuşmak anlatmak istememiş olabilir acı yaşıyor insan anlamak lazım.

 20. Hanım ablam tüm içtenlikle doğum gününü kutluyorum. Dilerim yüce mevlam Polat amcamla, torunlarinla ve evlatlarinla nice mutlu seneler geçirmeyi nasip eder. Rabbime emanet ol canım ablam benim.
  Aslı ablacim, kendini üzme rabbim her şeyden muhakayiftir.

  • Teşekkür ederim nurbanucum daha iyimisin kendini nasıl hissediyorsun? sağlığın nasıl? eve çıktın mı? Allah bir daha böyle sıkıntılar vermesin sana.

 21. Rada sen anladin mi ?neden tepkili olldugumu?saglam papuc olmadigini? Arkadaslikdan anlamadiklarini? Kisinin hayatinin kayip olmasi diyil arkadasin inanib inanmasi onemli sanki,sucun tamami aylinde ,hic aff etmem.

 22. Rada nasil buldun ?anladin mi neden tepkili oldugumu ? Saglam papuc olmadiklarini anladin sanirim?olyda en onemli sey kisinin kayb olmasi diyil inancli lmasi arkadasa , simdi gor kimlerle bi ortamda bulunuyoruz, sucun en buyufu aylinde ,satti bizi.hic aff etmiycem.

 23. Merhaba.Mingeçevirde patlama olmuş o yüzden 2 gün elektrik olmadı. ışık dün gece geldi.Bu gün açtım.3-4 yazı okudum.Bu son daha bu barede yazmıcam Aslıcım.Yalan kelimesi senin sözlüyünde yoktur canım kızım.Bunu her kes biliyor.bana inan.Kötü haberi ilk alan daha çok darbe almış oluyor.Sakin ol,sabırlı ol kendini bu kadar üzme kurban olurum.Sen elinden geleni yaptın.Senin görülrcek önemli işlerin var onlara odaklan güzel kızım.Allaha emanet ol.

  • Canım ablacım teşekkür ederim beni bilen kişilerden biri de sensin. öncelikle geçmiş olsun patlama için. Tamam ablacım. Sende Allah’a emanet ol. Senin bugün doğum günün biliyorum unutmadım Göker abi müsait olunca sana sayfanı açacaktır. iyi ki varsın ablacım.

 24. Aslı Hanım’cığım,öncelikle sakin olun,zira sevenlerinizi kırıyorsunuz.Ben Sema,dğer siteye yorum yapıyorum ama sizi de beğenerek takip ediyorum.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki kızların size hiçbir hakareti olmamıştır,kesinlikle yalancılıkla suçlamamışlardır.Sakin kafa ile yazılanları baştan okumanızı tavsiye ederim,bir büyüğünüz olarak.Su Damlası kardeşimiz için daha önce çirkin bir şaka yapıldığı için vefaat haberine doğal olarak inanmak istemediler.Cesur olarak yazan kişinin de gerçekte Cesur Bey olmadığını düşündüler,ki,bu gayet masumane.E mail durumu da baştan açıklansaydı,Ülker kardeşimiz Su Damlamızla yazıştığını düşünmezdi elbet.Bir kez daha tüm mesajları tekrar okumanızı tavsiye ederim.Şahsınıza ve Cesur Beyin şahsına hakaret,yalancılıkla suçlama kesinlikle yoktur.Ben Aysel’i çok seviyorum,zaten yeterince üzüldü arkadaşını kaybettiği için.Bir de sizin suçlayıcı tavrınız onu yıktı .Keşke daha sakinken cevaplar yazsaydınız.Hatice kardeşime Allahtan rahmet diliyorum ailesine ve Cesur Bey’e rabbim sabırlar versin.Selametle kalınız

  • Sema hanım öncelikle hoş geldiniz. Ben sakinim ama her zamanki aslı değil, canı yanan kişiyim. Ben kimseyi kırmıyorum. Bir an kendinizi benim yerime koyun siz üzücü bir haber veriyorsunuz ve sonra biri çıkıp böyle değil diyor. sizi üstü kapalı yalancılıkla suçluyor. Sonra da herkes acısı ile inanmak istediğine inanıyor ağzına geleni sayıp sayıştırıyor beddualar ediyor. Haberim var sizin sitede yazılanlardan. Bu haberi buraya yazan ben olduğuma göre önceki yalan haberler beni ilgilendirmez şuan benim bu acı haberi veren ve ismim geçmeden o bedduların hedefi ben oluyorum. Bana da hak vereceğinizi umuyorum.
   Ben Aysel’i suçlamıyorum benim mesajımı lütfen tekrar okuyun. Teşekkür ederim. Herkes sizin gibi yürekli olsaydı da Aysel’i aracı yapmasalardı. Aysel bu kadar üzülmezdi.

 25. Aysel suc sende diyil suc bilib bilmeden konusub milletin kafasini karistiranda. Diger site neresi? Bu konuyu baska yerlere mi tasidiz?

  • Su Damlası kardeşimiz diğer siteye de yazıyordu.Uzun zamandır kendisinden haber çıkmayınca ,herkes neler olduğunu,Su Damlasının neden yazmadığını sordu sürekli.Bu haber gelince dğer sitede de konuşuldu,kimse inanmak istemedi.Aysel’ciğim de kesinlikle güvendiği kişilerden duyduğunu yazdı.Onlardan duymasam ben de inanmazdım dedi.Kızcağızı yargısız infaz ediyorlar maalesef

   • Sema hanım bu haberi buraya ilk veren benim gelip benden direk sorsalardı da orada bilip bilmeden konuşulmasaydı. haberi ilk veren ben olunca hedef ben oluyorum.

 26. Kiz Asli sen fena cosmussun. Birak kimin ne hali var gorsun. Allah biliyor ya bende bilmese olur. Ama boyle olmaz birden ortaya cikib acisi olanin yarasini surekli kanatmasinlar. Birde kendilerine arkadas diyorlar. Hic icinizde bu aciyi hissettiginiz mi? Ama biz hissettik hem de mart ayinda. Icimize doldu sanki kotu bir sey oldugu baslarina bir is geldigi. Arkadaslik kotu gunde malum olur. Siz arkadaslar arasina subhe tohumu sepdiniz. Insan arayib arastirmadan her bilgini soylemez.

  • Evet Radacım, ortalığı karıştıranlar sevda ve ülker. Direk isim veriyorum. Herkesin acısı büyük, kafası karıştı bir umut belki dedi ama iş öyle değil işte. Cahil ile çıkma yola getirir başına bin türlü bela demiş büyükler.
   önce bir araştır, ne nedir değil anla öğren sonra konuş ama yok.

 27. Şuan gerçekten çok üzgünüm Aslı. Ben sana ne yaptım? Benim o laflarım sürekli bize yalan söyleyip bizi kandıranlaraydı sen niye üzerine alındın? Ben sana inandığımı ve sana güvendiğim için bu habere inandığımı söyledim zaten diğer sitede bile bunu yazdım ben. Neyse sen kafana göre bişeylere inanmışsın zaten fazla söze gerek yok doğal olarak arkadaşımın öldüğüne inanmak istemediğimi yazdım ben ister inan ister inanma sen bilirsin senin kalbin kırılmış olabilir ama şuan kalbi kırık bir Ayselde var artık

  • Merhaba Ayselcim,
   Benim sana sözüm yok ki, sen hep söyledin Cesura ve bana inandığını bunda sıkıntı yok. Sıkıntı buraya yazmayan biri senden istedi sen geldin yazdın. birilerinin isteğini yerine getireyim derken açtın ağzını yumdun gözünü hakkındı canın yanmıştı. Bende aynen senin gibi canım yanıyor.
   lafım sevdaya ve ülker’e onlar yaşadığını söyledi seninde diğer insanların kafasını karıştırdı.
   Bu haberi bu siteye yazan veren benim. Şimdi sen bana kırılmışsın kırılacak durum yok. Benim sana lafımda yok. üzme kendini. Sadece aşağıda adın geçti çünkü ne düşüneceğin benim için önemliydi. sen direk bana inanmak yerine ülkere inandın. kafan karışmıştı Canın sağolsun. ülker yaşı genç henüz hayatı görmemiş yolunda başında toy daha. küssen bana kalbin kırık biliyorum ama benim ki de kırık ama sana değil bunu bilesin. Bana küssen gel barışalım Ayselcim.

 28. Ya hocam sakin ol, seni bilen biliyor bilmeyenede kendini aciklasan ne olur ki ?aylar sonra alakasi olmayan bikonuya katilanlar ne istedigini her kes biliyor ,bize ne kim neye inanir? Kimsenin inanmasinin hic bi onemi yok ,biz gayet iyiyiz ,aciklama yapmaya da gerek yok,aysel soka dusdu oyle soyledi sen ona kirilma.

  • Ben sakinim abi, ama bu haberi buraya sizlere veren benim. bu durumda hedef ben oluyorum. önceki çıkan yalan haberlerin faturasını ben ödemem beni de ilgilendirmez.

 29. ACIMIZ BİZE YETİYOR. ŞUAN BUNU KALBİMDE ALLAH GÖZÜMDE YAŞ AĞLAYARAK YAZIYORUM.
  BUNDAN SONRA BEN CESUR SUSACAĞIZ ALLAH KONUŞACAK. NOKTA BİTTİ SON.

 30. O ALLAH KORKUSUNDAN BAHSEDENLER HESABIMIZ AHİRETE KALDI.BİLESİNİZ. ORDA BURADA YAZANLAR CANIMI YAKTINIZ İFTİRA ATTINIZ ALLAH DEYİP SUSUYORUM BU SAATTEN SONRA NE BEN NE CESUR KİMSE BU KONU HAKINDA KONUŞMASIN YETER.

 31. AMA BEN BU HABERİ VERDİĞİMİZ İÇİN BANA YALAN SÖYLÜYORSUN, CESURA SEN CESUR DEĞİLSİN DİYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

 32. AMA BEN BU HABERİ VERDİĞİMİZ İÇİN BANA YALAN SÖYLÜYORSUN, CESURA SEN CESUR DEĞİLSİN DİYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

  O ALLAH KORKUSUNDAN BAHSEDENLER HESABIMIZ AHİRETE KALDI.BİLESİNİZ. ORDA BURADA YAZANLAR CANIMI YAKTINIZ İFTİRA ATTINIZ ALLAH DEYİP SUSUYORUM BU SAATTEN SONRA NE BEN NE CESUR KİMSE BU KONU HAKINDA KONUŞMASIN YETER. ACIMIZ BİZE YETİYOR. ŞUAN BUNU KALBİMDE ALLAH GÖZÜMDE YAŞ AĞLAYARAK YAZIYORUM.
  BUNDAN SONRA BEN CESUR SUSACAĞIZ ALLAH KONUŞACAK. NOKTA BİTTİ SON.

 33. AMA BEN BU HABERİ VERDİĞİMİZ İÇİN BANA YALAN SÖYLÜYORSUN, CESURA SEN CESUR DEĞİLSİN DİYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

 34. OLAY BUNDAN İBARET.
  İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN.
  AMA BEN BU HABERİ VERDİĞİMİZ İÇİN BANA YALAN SÖYLÜYORSUN, CESURA SEN CESUR DEĞİLSİN DİYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. O ALLAH KORKUSUNDAN BAHSEDENLER HESABIMIZ AHİRETE KALDI.BİLESİNİZ. ORDA BURADA YAZANLAR CANIMI YAKTINIZ İFTİRA ATTINIZ ALLAH DEYİP SUSUYORUM BU SAATTEN SONRA NE BEN NE CESUR KİMSE BU KONU HAKINDA KONUŞMASIN YETER. ACIMIZ BİZE YETİYOR. ŞUAN BUNU KALBİMDE ALLAH GÖZÜMDE YAŞ AĞLAYARAK YAZIYORUM.
  BUNDAN SONRA BEN CESUR SUSACAĞIZ ALLAH KONUŞACAK. NOKTA BİTTİ SON.

 35. **************
  CESURUN YAZISI DEĞİŞTİRMEDEN EKLİYORUM İSTEYEN İSTEDİĞİNE İNANSIN.

  CESUR;
  ..ulkerin ve sevdanin söylediklerine açıklama yapıyorum. mailde ülkede giden mesaj şöyle olmus hatice öldükten sonra özel esyalari arkadaşlarına hatıra olarak verildi ben kaza sırasında haticemin başındaki bas örtüsünün aldım ona sarılıp ağladım su an bile o bas örtüsü bende hic yikamadim onun kokusu var onda saatini bi arkadaşı aldı. Telefonu sa cici Reyhan arkadaşımız vardı ya size bahs etmiştik ondan hatıra olarak haticemin teli onda kaldı ..hatice mailde ullerle konuşuyordu ölümünden sonra reyhan onun mail adresin kapatmış aylar sonra yeniden açmış reyhan sanmış ki bizim öğretmenim dediğimiz kişi Ülker .desteyide ondan alıyoruz öyle sanis benim bu durumunu anlatmak yardim almak için mail adresin açmış ulkere ülker senmisin yazmış .?oda evet benim peki sen haticemisin yazmış? Sonradan Reyhanin dikkatini onun Azerice konuşması cekmiski hani siz turksunuz ya ama bi tek mesaj atmış sonradan onun atadığı mesajları cevaplamamis hani ülker diyor ya benimle mailde konusuyor hayır öyle digil .sonra Reyhan bana geldi cesur bey ben şöyle birşey yapdim size destek olmak icin ve bu mail adresi öğretmenim dediğiniz kisininmi ben sok oldum hayır Dedim öğretimim ismi ülker digil Asli öğretmen o bana mail adresine yazdım ülkerimdedi ben hemen sordum olanları anlatdinmi hayır dedi kiz Azerice yazıyor ben biraz ona sasirmisim. Bende bidaha boyle biresey yapma bana söylemeden. .yani mail konusu boyle olmuş ben reyhandan teli bende kalsin dedim mail adresinude kapatdim

  ********************

 36. Ülker’in anlamadığı yaşadığını düşündüğü su damlasından ona mesajın nasıl geldiğinin açıklaması
  CESURUN BANA YAPTIĞI AÇIKLAMA DA SİZİN BİLMENİZ GEREKENLER. BU YAZIYI OKUDUKTAN SONRA ÜLKER VE SEVDA, AYSEL NE DÜŞÜNÜR BİLMİYORUM.
  AMA BİLDİĞİM BURADAKİ ARKADAŞLARIMIZI BİLGİLENDİRMEK İÇİN SİZE ACI HABERİ VERDİK AMA ASIL OLAN VERMEMEMİZMİŞ BUNU ANLADIM.

 37. Ülker’in anlamadığı yaşadığını düşündüğü su damlasından ona mesajın nasıl geldiğinin açıklaması

  CESURUN BANA YAPTIĞI AÇIKLAMA DA SİZİN BİLMENİZ GEREKENLER. BU YAZIYI OKUDUKTAN SONRA ÜLKER VE SEVDA, AYSEL NE DÜŞÜNÜR BİLMİYORUM.
  AMA BİLDİĞİM BURADAKİ ARKADAŞLARIMIZI BİLGİLENDİRMEK İÇİN SİZE ACI HABERİ VERDİK AMA ASIL OLAN VERMEMEMİZMİŞ BUNU ANLADIM.

  **************

  CESURUN YAZISI DEĞİŞTİRMEDEN EKLİYORUM İSTEYEN İSTEDİĞİNE İNANSIN.

  CESUR;
  ..ulkerin ve sevdanin söylediklerine açıklama yapıyorum. mailde ülkede giden mesaj şöyle olmus hatice öldükten sonra özel esyalari arkadaşlarına hatıra olarak verildi ben kaza sırasında haticemin başındaki bas örtüsünün aldım ona sarılıp ağladım su an bile o bas örtüsü bende hic yikamadim onun kokusu var onda saatini bi arkadaşı aldı. Telefonu sa cici Reyhan arkadaşımız vardı ya size bahs etmiştik ondan hatıra olarak haticemin teli onda kaldı ..hatice mailde ullerle konuşuyordu ölümünden sonra reyhan onun mail adresin kapatmış aylar sonra yeniden açmış reyhan sanmış ki bizim öğretmenim dediğimiz kişi Ülker .desteyide ondan alıyoruz öyle sanis benim bu durumunu anlatmak yardim almak için mail adresin açmış ulkere ülker senmisin yazmış .?oda evet benim peki sen haticemisin yazmış? Sonradan Reyhanin dikkatini onun Azerice konuşması cekmiski hani siz turksunuz ya ama bi tek mesaj atmış sonradan onun atadığı mesajları cevaplamamis hani ülker diyor ya benimle mailde konusuyor hayır öyle digil .sonra Reyhan bana geldi cesur bey ben şöyle birşey yapdim size destek olmak icin ve bu mail adresi öğretmenim dediğiniz kisininmi ben sok oldum hayır Dedim öğretimim ismi ülker digil Asli öğretmen o bana mail adresine yazdım ülkerimdedi ben hemen sordum olanları anlatdinmi hayır dedi kiz Azerice yazıyor ben biraz ona sasirmisim. Bende bidaha boyle biresey yapma bana söylemeden. .yani mail konusu boyle olmuş ben reyhandan teli bende kalsin dedim mail adresinude kapatdim

  ********************

  OLAY BUNDAN İBARET.
  İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN.
  AMA BEN BU HABERİ VERDİĞİMİZ İÇİN BANA YALAN SÖYLÜYORSUN, CESURA SEN CESUR DEĞİLSİN DİYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. O ALLAH KORKUSUNDAN BAHSEDENLER HESABIMIZ AHİRETE KALDI.BİLESİNİZ. ORDA BURADA YAZANLAR SİLERİNKİDE AHİRETE KALDI. CANIMI YAKTINIZ İFTİRA ATTINIZ ALLAH DEYİP SUSUYORUM BU SAATTEN SONRA NE BEN NE CESUR KİMSE BU KONU HAKINDA KONUŞMASIN YETER. ACIMIZ BİZE YETİYOR. ŞUAN BUNU KALBİMDE ALLAH GÖZÜMDE YAŞ AĞLAYARAK YAZIYORUM.
  BUNDAN SONRA BEN CESUR SUSACAĞIZ ALLAH KONUŞACAK. NOKTA BİTTİ SON.

 38. bu yazı biraz hafifletilmiş yazı bir önceki yazdığımı okusaydınız anlardınız. neyse.
  Ben ömrü hayatımda yalan söylemedim söylemem de bunu vebali büyük. Ama benim için Cesur için yazılanlarda doğru değil.

  **********************
  Gelelim konuya, isim vererek yazıyorum.
  sevda ve ülker ortaya bir yazı yazarak gittiler insanların kafasını karıştırdılar. oysa işin aslını bilmedikleri gibi, yaşları küçük olduğu için cahilce hareket ettiler.

  ***********
  söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı.
  ülkerde sevda dan bilgisizce cahilce hareket ederek bu sözü gerçekleştirdiler.

 39. Ben ömrü hayatımda kimseye yalan söylemedim. Allah korkusundan, bahsedenler orada burada olmadık yazılar yazanlar Allah korkusundan bahsedenler. Şuan kalbi kırık, yüreği yaralı aslı ile Cesurun hakkını nasıl ödeyecekler acaba?
  Şuan bu yazıları yazan her zamanki aslı arkadaşınız değil, kalbi kırılmış, yaralanmış, gerçek dostunu, düşmanını öğrenmiş aslı.
  Teşekkür ederim bana öğrettikleriniz için.
  Ben mesaj yazdım ama Allah biliyor gönderirken silindi. Allah biliyor benim canımı, Cesurun canını yakanları Allah’a havale ettiğimi.Mahşerde huzuru ilahide hesaplaşacağız, öyle Allah korkusundan bahsedip ahkam kesip bir yerlerde yazı yazmakla olmuyor bu işler.

 40. MESAJ YAZIP GÖNDERDİM ÇIKMADI PARÇA PARÇA GÖNDERCEĞİM.

  Hani biz bir aile idik? iyi günde de kötü günde de bir bütündük? öyle değilmiş anladım bunu bana çok güzel anlattınız.

 41. Evet Aslim.IR abi haqli,rica ederim sinirlanma.asil önemli olan Cesur beyin durumu.kalani önemli diyil.

 42. Aslim tamam bekliyorum bitanem ama Hanym ablayy bi tebrik edeyim

  SITEMIZIN ANNESI HANYM ABLAM DOGUM GUNUN KUTLY OLSUN.ALLAH SENI SEVDIKLERINDEN BIZDEN AYYRMASYN HER ŞEY BU GUZEL GONLUNÇE OLSUN.CANYM ABLACYM SAGLYKLY,SAYGYLY UZUN UZUN HAYAT DILEYORUM POLAT AMJAMLA NIJE YAŞLARA SENI COK SEVYORUM

 43. Bencede bos ver asli hocam , bazi insanlar neden kendini duyanin tam ortasi saniyor bu yasima kadar anlamadim , her seyden kendine bi pay cikarmanin ne gereki var ,bi haber aldik insanlik namine uzulduk teselli amaciyla bi kac kelime yazdik ve oldu bitti , ister dogru olsun ister yalan ,bizim icin degisen bi sey yok , bence sen aldirma , buyutme de ,bize onemli olan cesurun durumu gerisi hic onemli diyil.sonucda her kes bir gun biz inansakda inanmasakda olume mahkum.

  • ır abi canımı yakanlar öyle oradan ahkam kesemez bana kimse yalancı diyemez feleğini şaşırtırım.

 44. Bencede bos ver asli hocam , bazi insanlar neden kendini duyanin tam ortasi saniyor bu yasima kadar anlamadim , her seyden kendine bi pay cikarmanin ne gereki var ,bi haber aldik insanlik namine uzulduk teselli amaciyla bi kac kelime yazdik ve oldu bitti , ister dogru olsun ister yalan ,bizim icin degisen bi sey yok , bence sen aldirma , buyutme de ,bize onemli olan cesurun durumu gerisi hic onemli diyil.sonucda her kes bir gun biz inansakda inanmasakda olume mahkum.

 45. Sevgili Hanim abla.size saglikli,uzun ömür arzu ederim.büyûklûkden eksik olmayin,canim ablam.

 46. Merhaba arkadaşlar şuan duygularımı kelimelere dökmekte zorlanıyorum bana resmen yalancı dediniz. Allah deyip susuyorum. Ama bu susmak öyle susmak değil Allah biliyor. Gerekeni yapacağım öyle orda burda Allah korkusu yok deyip yazılar yazanlar yazdıklarını kendileri bir bir yaşayacaklar. Kimin haklı kimin haksız olduğunu kimin doğruyu söylediğini kimin olayın iç yüzünü bilmeden damdan düşer gibi açıklama yapıp su damlası ölmedi yaşıyor yazması ile ortalığı karıştırması büyük vebaldir.
  İsim vererek yazıyorum, sevda ve ülker ortaya bir şey attılar gittiler. Aysel de açtı ağzını yumdu gözünü peki öyle olsun.
  Ir abi, bırak özelimiz bize kalsın bazı insanları adam yerine koyanda kabahat.
  Ama ben gereken açıklamayı biraz sonra yazıp göndereceğim. sonrada bir çift sözüm olacak noktayı koyacağım.
  Bana yalancı diyenler ister inanır ister inanmaz umurumda değil.

 47. Gerci telefonda sorun var ama hanim ablanin dogum gununu kutlamazsak olmaz ,tebrik ederiz abla , geliyim habere , haberin yayilmasini asli israr etti ve cesurda nezaketen haber vermek zorunda kaldi yoksa bu haber tamamen gizli bi sekilde verilmisdi ,ozle sayfada ozel olarak asli ,rada ,gozel icin veriĺmisdi onlar israr etti diye cesur bizede acikladi ,o sayfadan kimsenin haberi bile yok ,hem adamin acisi yazilarindan belli ,anlamak istemeyen anlamasin ama kimsenin yarasina tuz basmasin ,kim neye ister ona inansin ,inanmayada bilir ama bu durumu tartismaya lizum yok , adam hayattan kopmus ,acisi buyuk ve yazdiklarindan da hiss olunuyor ama malzeme cikarmaya gerek yok ,sonucda gercegi deyisdirmek gibi bi durum soz konusu diyil ,haticeyi arkadas olarak severdik ve olum haberine uzuldik ,cesura annesinin olumu daha agir itki ,adam oksuz kimsesiz kalmis ,etrafinda kimsesi yok ,destek lazim ,biz inanmasakda olur.

 48. Hanim abla yuz yasamani ,mutlu mesut yasamani dilerim, hep sevdiklerin yaninda olsun ,bu karmasik zamanda nese dolu yasamak zor ama dilerim neseli omur yasarsin, haberin yayilma tarzi asla yalan oldugunu gostermiyor ,cunku cesur ve ya hatice ya da baskasi bu habero yayimlamadi ,bu haberi ilk once ozel olan bi sayfada ki asli,radave gozel boliyor aslinin israriyla ozel olarak cesor onlara anlatmisdi ve yayilmasini da istememisdi ,yogun istek uzerine yayilmasinda caresiz kalmisdi oyle haberimiz olsun diye nu sayfada yazdi ,adamin durumu kotu ve yasadiklarini kelimelerinde belli ediyor , duruma ozel bi aciklamada vermedi verecek durumuda yok zaten , ama kimse inanmiyor ve ya istemiyor ve tartismaya malzeme cikariyor o onlarin sorunu ,isteyen astedigine inanir ,adam hayattan vaz gecmis morel olamiyorsaniz ilaki bi sey konusacam diye didinmeyin ,bununla kendinize malzeme cikarmayin ,o ozel sayfayi ve orada konusulanlari kimse bilmiyor o yuzden asli ,rada dogrusunu soylemis ve cesurda onlar istedi diye acikladi ,bu kadar basit.

 49. Merhaba kızlar.çok teşekkür ederim.gözlenilmez oldu.Ama başka zaman.indi yaslıyız.sağ olun.

 50. gunaydin hanim ablam birtanecik canim ablam benim bizim buyumuz gonlu guzel ablacim bu gun dogum gunun hayatda torunlarinan ilgili ne arzularin varsa hepsi kabul olur insallah amin seni cokkkkkkk seviyorum iyiki varsin iyiki tanimisim seni rabbimden sana polat amcama uzun omur can sagligi arzu ederim cok optum seni ailenen nice mutlu yaslara

 51. gunaydin ayselim nasilsin birtanem bende dediklerine katiliyorum bende aynin seyleri dusunuyorum ay ben kafayi yeyicem

 52. gunaydin radam canim iyim bilmiyorum ama ben sudamlama cesur abime guveniyorum ve anliyorum iyi taniyorum kusuruma bakmayin ondan karisti ben kimseyi suclamiyorum canim arkadasim ulkerim belki dogru soyluyordu tahmin etdim ben yasamasini o kadar istedim ki neyse canim goz yaslarim kurumuycak sen nasilsin gunun nasil geciyor seni cokkkkk seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol gunun hep mutlu neseli gecsin

 53. Günaydın arkadaşlar. Aslım ben sana inandığım için güvendiğim için bu habere inandım ama sürekli birileri tarafından kandırılmak sinir ediyor beni. Lütfen kimse bir birine kızmasın kırılmasın belliki ortada bir oyun var ve bunu ortaya çıkarmamız gerekiyor. Biz Cesur beye ve sana inanıyoruz ama Ülkerle Sevda ablanında bir suçu yok burda ve olmayan şeyi söylemezdiler diye düşünüyorum. Ama sonuç ne olursa olsun bi şekilde kandırılıyoruz ve benide sinir eden şey bu kandırılmış olmamız. Ben hâlâ Su Damlamızın öldüğüne inanmıyorum bak öldü demeğe bile dilim varmıyor Aslım kızma kırılma bana lütfen

 54. Günaydin arkada$lar.neler oluyor?bu hiç dogru $ey diyil.kiminse derdi ûzerinde böyle i$ler yapmak,dalqa geçer gibi.sakin böyle $eyler yapmayin.adamlarin duygulari ile oynamayin.allah korkusu hiç mi kalmadi?!

 55. SITEMIZIN EN NADIDE GONUL GUZEL INSANI HANIM ABLA DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN. RABBIM SANA SAGLIKLI HUZURLU POLAT AMCAMLA BIRLIKTE UZUN OMURLER VERSIN. IYI KI VARSIN. SENI COK SEVIYORUM.

 56. Gunaydin. Nasilsiniz diyecem goruyorum hepinizin kafasi karismis. Demek ne Cesuru ne haticeyi kimse iyi taniyamamis. O yuzden hepiniz bir subheyle yaziyorsunuz. Hatice artik yok anlayin. Yalan yanlis seylere de uymayin.

 57. sevda ablam iyi olmana cok sevindim birtanem mehin ve naun un iyi olmalarina cok sevindim opucukmu yolladi ben onlari yerim benim icinde opersin ben sudamlamin yasamasini oyle tum kalblimle inanmak istiyorum ki bunu neden yaptilar ay ben sok oldum ne yapacagimi sasirdim sudamlam gelsinde ben yasiyorum desin gelsin ablacim guzel yurekli ablam benim anliyorum seni canimin ici seni cokkkk seviyorum cok optum seni tatli uykular sana

 58. Merhaba arkadaşlar.pes doğrusu bu ne ya ben neler okuyorum?.yani boyle olacağını bilseydim aramıza tekrar donmezdim sizler bana Haticemde hatirasiniz .Cesurun ismini kullanıp yalan yazıyorlar da ne demek? Allah aşkın lutven bırakın bu lafları .ben Cesur sonmezim kimseyi kandirmam hele kardeş Dediklerimi hic kandirmam .ip adersimi diyorsunuz Haticemin teli bende zaten .konuya açıklık veriyorum mail adresine gelen mesajdan haberim var zaten konuyla iygili Asli öğretmenim le konusucam bu konuyu kimseye yalan söylemem hesap vermekte zorunda digilim .ben Annemi ve Haticemi kayıp etdim benim acim bana yetiyor zaten tekrar donupte sizi rahatsız etdiysem kusura bakayım bi kişinin hayatıyla ilgili saka yapılırmi? Allahinizi severseniz yaa sizlere sayqim sonsuz bu konuyu öğretmenim le konusucam..

 59. ulkerim canim benim hos geldin kiz ozledim seni sudamlam yasiyormu ne diyeceyimi bilemiyorum olum sakasini neden yaptiniz bu kadarida pes artik oyle yikilmis durumdaydim ki anlatamam allahdan korkulari yok ya ben sudamlam yasiyorsa gelsin cesur abimde ben cok ozledim onlar benim icin cok deyerli bu konu aciklika kavussun kiz ulkerim nese kaynagim birtanem ben seni cok ozledim iyi olmana islerinin iyi olmasina cok sevindim hayatimin anlami hayirli haberlermi dedin ay ben anladim sen nisanlandimi ay cok sevindim mutluluklar dilerim canim yuzun hep gulsun duyune gidicez desene seni cokkkkk seviyorum kisa zamanda aramizda olursun insallah kendine cok iyi bak allaha emanet ol sana tatli uykular

 60. Ülkercim,
  öncelikle hoş geldin bizde seni özledik. Bütün mesajları okumadan sadece Sevdanın sana yazdığına istinaden yazmışsın anladığım kadarı ile.
  Sen su damlası ile en son ne zaman ne konuştun?
  bu önemli çünkü, kazadan sonra telefona ne oldu bilmiyorum? ama olası ihtimalleri düşününce ya ailesinin elinde kontrol amaçlı açıp baktılar?
  yada kazada kayboldu birileri buldu öyle seninle konuştular?
  başkası aklıma gelmiyor.
  gerçekler bir ortaya çıksın söyleyecek bir çift lafım olacak benim de elbet.

 61. Iyi aksamlar millet. canlarim her kese merhaba. Kusura bakmayin yogun is medwniyle katiyen yazamyirum telefonumda bozuldu. Sevdam bana yazdi su meseleyi. Yorgunluktan kinuya tam hakim olamadim ama su kadarini soyliyeyim Xedice yasiyor hatta turp gibi. Her harlde olup sonra hortlayib bana yazacak hali yok ya. Bir enindw sonunda bizlwre yazacak kafamizdaki soru isaretlerini goturecek insallah. Sizlere gelince hepinizi cok ozluyorum hemdecooook
  Onumuzdeki ay insallah donuyorum. Bu arada Aytacim Ayselim sizlere bir omur mutluluklar dilerim. Kiz bir kac aya bendendw hayrli haberler gelecek haberiniz olsun. Yani demedi demeyin haa insallah olursa duyune her kesi bekliyorum. Her kesi dediysemde yani burdaki sevdiklerimi deyer vediklerimi diyorum❤ insallah gelince uzun uzun yazicam sizesoz veriyorum. Amma simdi uyumam gerekiyor yarin altida kalkmam gerekiyor. Hepinizi cok opuyorum. Sizleri cok cok cok seviyorum unutmayin olurmu. Hadi kalin sGlicakla. Canlari benimmmmmmmmm

 62. Sevdacım madem senin ve ülkerin konuştuğu su damlası bizim su damlamız ona yazında gelsin buraya yazsın ben yaşıyorum diye hadi bekliyorum madem mailine yazıyorsunuz ikinizde su damlası ile konuşuyorsunuz yazın ona da gelsin buraya yazsın ben yaşıyorum diye.

 63. Aslicim ben soylemeye laf bulamiyorum eyer oylese ben onun telfonuna mailine yaziyordum bence oyle olsaydi senin fikrince kimse soylemezdiki Su damlasi yok bidaha yazma buraya.Yine cok eminlikle soyluyorum Su damlamiz olmemiw hemde dogrusa hic inanmagim gelmiyor icimden Ayselcim sanada katiliyorum kimse boyle etmiwse Allah belasini versin.Cesur abide yazdiklarimizi okuyursa hicse o yazsin.Aslicim beklemekden bawka carem yok.Eninde sonunda her wey bilinecek.O zamanlarda kazada olmuwdu.Bence Cesurun isminden daha inandirici olucak o yuzden bilmem aklima bin fikir geliyor

 64. İy geceler arkadaşlar.
  Aslı ablam ellerine sağlık güzel analizlerin için. Bu en beğendiğim bölümlerden biriydi.
  Bu arada Erkan Meriç abimiz ve Hazal subaşı anlamlısı kutluyorum. Dilerim Kıbrıs gibi nice ülkelerden nice nice ödüller almak nasipleri olur.
  Erkan abinin diziden ayrılma konusuda fos çıktı.
  Ya gerçekten su damlası yasiyormu. Ben hiçbir şey anlamadım vallah. Gerçekten yaşaması beni bizleri çok sevindirir.

 65. Göker bey nerdesiniz? Yönetici olarak yardımınız gerekli. İp adresimidir nedir bi baksanız kim bizi kandırıyor kim yalan söylüyor yardım edin bize lütfen

 66. Sevdacım,
  Cesur gerçek Cesur, acısı büyük. kendisi söyledi Su damlası bir iş gezisine gitmiş, dönüşte de kaza geçirmiş. mart ayının son günlerinde ve bu tv de haberlere de çıkmış. Cesurun gözü önünde olmuş her şey. acısını yaşarken 10 gün sonra da annesini kaybetmiş. Kolay değil. bu işte karışıklık yok. Cesur doğruyu söylüyor. Ama o diğer su damlası olan kişiler bizim tanıdığımız su damlası değil.
  Ayanın bulduğu kişide isim benzerliğidir. Ayan kendisi bir daha gelmedi zaten telefonunda sorun varmış.
  Ben sana kızmıyorum. Sadece Ülkerin konuştuğu kişinin şuan için su damlası yani bizim su damlamız olduğuna inanmıyorum ama benim konuştuğum Cesur bizim Cesurumuz Sudamlasının patronu ve nişanlısıydı.

 67. Buraya artık Su Damlası diye biri yazsada inanmam ben acaba bizi kandırıyormu diye düşünürüm

 68. Şuan Gerçekten kafam iyice karıştı. Kim bize yalan söylüyor kim kandırıyor? Böyle bir konuda yalanda şakada olmaz hiçmi ALLAH korkusu yok bu insanların neye inanalım biz şimdi? Kime inanalım? Bukadar insanı üzünce ne geçiyor ellerine? Şuan Su Damlasının yaşaması için dua ediyorum ama kandırılmış olduğumuzu düşününce sinir basıyor. Yalan söyleyip bukadar insanı üzen vebalini alan her kimsen cehennemliksin haberin olsun ALLAHTAN kork doğruyu söyle. Cesur bey bu laflarım size değil bugüne kadar hiç konuşmasakta ben sizi iyi birisi olarak tanıdım her lafınızada inandım tabi eğer benim tanıdığım Cesur beyseniz kusura bakmayın arkadaşlar sinirimi bir yerden çıkarmam gerekiyordu

 69. Aslim ben soylemiyorum Cesur yalan amma ben diyoromki kimse Cesurun isminden yazmiw.Yine benim fikrim.Kimse Ulkere yalan yazmiw diyorsun onuda bilmem.Allahin kismeti bi kere annesi hasta olmuw anladiq.Allah rahmet etsin hakikatsa peki Su damlasi neden niye olmuw harda olmuw hakkiniz var sorun bakalim Cesur yaziyorsa benim sozum yok hepisini geri alarim.Bide tam biledim sana mail adresine yazmiw Cesur ya siteye?Aslicim istersen bana kiz amma Su damlasi olmemiw.Peki Ayan nerden bulmuwdu Su damlasini neden anlatmadi ?Bence cok kariwiklik var buna ancak kendisi aydinlik getire bilir.Bakalim Bendende bu kadar Aslicim bana yalan gerek diyil bildiyimi sizinle paylawdim.

 70. Evet Gozel ablam Allah hatrina gelsin bi soylesin wokdan cikarsin.Sonrasinda kendisi bilir ister yazar ister yazmaz.

 71. Sevdacım,
  senin bu yazdıklarından o yazıyı yazanın su damlası olduğu anlamı çıkmaz. Su damlasının adını kullanarak, ülkerin mailini bir yerlerden bulan kişi öyle mesaj yazmış olabilir. Bu kısa zamanda ben inanmadım su damlası olduğuna. Hangi yazı Cesurun yazısına benzemiyor?
  Ben Cesura inanıyorum o bana yalan söylemez. Cesurun yaşadığı acı büyük, bizimde öyle.

  bu kadarına da pes doğrusu geçen senede böyle haberler çıkmıştı da Cesur o haberler yalan demişti.
  birileri birileri ile kafa buluyor da, ben kimse ile kafa bulmuyorum. Allah biliyor. Ben Cesura inanıyorum. O kişi su damlası değildir.

 72. Sevdacym biz Haticeni cok sevdik eger hayatdaysa cok mutly olujas bi zahmet gelip iyligini soylese sevgimize karşylyk biz cok buyuk şok yaşayorus şuan

 73. Ay canlarim benim ben iyiyim cok tewekkur ederim.Tatil iyide amma iw guc bi koysa nese inwallah hepsi yoluna girecek.Kaldi Su Damlamiza nasil oldu hop diye Allah uzak etsin oldu benim aklim almiyor.Bide o Cesur abinin yazisini benzemiyor.Vallah boyle yazmiw mail adresine Ulker senmisin?Ulkerde yazmiw evet benim bes sen Xedicemisin?Sonrasinda Ulker bir sure mesaj yazmiw amma cevablamamiw.Eynen kopiyasini bana yollamiwdi Ulker.Vallah konlu guzel arkadawlarim vallah bildiklerimi sizinle paylawmak istedim.Sizin yureyinizi boyle acitan movzuya bigane kala bilmezdim.Sizin benim icin ezizsiniz.Dogru cok zaman yazmadim pislikler yuzunden.Amma yureyi guzel olanlar daim kalbimde yawayir ve yawiyacaq.Eyer Su damlamizin zerre kader bizleri sevmiwse bence siteye yazsin hepsi yalandi.Arkadawlar bir coxunuz durust ve guzel arkadawlarsiz sizleri boyle kandirmak yureyimi sizladir.Insafa gelibde yazsa iyi olur.Kurban olurum ben size.Xanimim canim cocuklar iyi cok cok tewekkur ederim opucukleri var hepinize.

 74. Evet Hanymcim bende ne diyejegimi bilemiyorum.şuan şokdayym yeterki Su damlam heyatda olsun başga.bişey istemiyorum

 75. gozel ablam hos geldin canim benim inanki ben sudamlamin yasamasini cok isterdim ben sok oldum ne diyeceyimi bilemiyorum

 76. Ya kizlar nasyl ya umarym yalan olurda Su damlamyz heyatda olur inşalla .Aslim ben ne diyejegimi bilemiyorum.acy haberi başga biri verse inanmazdym ama Cesura guvenyorum .bizim kandyryldygymyz onemli dil yeterki heyatda olsun.Sevdacym lutfen gelin acyklayyn cok merak etdik.

 77. aslim kiymetlim sen yorumuma baktin kizdinmi ben sok oldum bir an suan agliyorum ne diyeceyimi bilemiyorum aklima mukayet ol aslim ben sana inaniyorum bu haberler yalan cikmisti ay elim ayagim titredi

 78. sevda ablam hos geldin nasilsin canim ben seni cok ozledim naun mehin nasillar onlarida ozledim tatil nasil gidiyor ulkerimide cok ozledim ve aleykum selam benden selamlarimi iletib onu cok sevdiyimi soylersin gelsin ben sok oldum su an sudamlamiz oldu haberini cesur abi soyledi ne yani sudamlam yasiyormu kandirildikmi ne diyeceyimi bilemiyorum ne olur ulkerden oyren haber ver bekliyorum ben seni cokkkk seviyorum iyiki varsin allaha emanet ol

 79. Hoş geldin Sevda hayırlı akşamlar. Sen ülker’e selamımızı söyle bir uğrasın bakayım buraya.Nasıl kim 3-4 gün önce yazmış. sen öğrende yaz bakalım.

 80. Hepinize hayirli akwamlar. Hepinizi ayri ayrilikda selamlayib ve sizi cok seviyorum.Once Aytacimla Ayselime bir omur boyu mutlukluklar.Heyatiniz bol neweli yuzunuz hep gulsun.
  Wimdi gelelim Ben okudum wok oldum bence o Cesur abi deyil kimse isminden yazmiw.Daha once olmuwdu bence onu sevmeyenlerdi.Bu benim fikrim ben inanmiyorum. Cok iwlerim var o yuzden siteye bakmamiwdim cok Uzur dilerim Aytacim gec yazdim.Ben Ulkerimden sorarim yine sizelere yazarim bu arada size coklu selami var.3-4 gun once Su damlasi Ulkere yazmiw ben yine tam oyerib yazarim sizlere cunki bene yazmamiw o yuzden tam bilmiyorum..Wimdilik howca kalin Allaha emanet olun.Opdum .

 81. Teşekkürler xanım,
  diğer kızlar, arkadaşlar nerede? tatile mi çıktınız hu hu 🙂

 82. aslim kiymetlim cok cok tesekkur ederim birtanem guzel dileyin sozlerin icin cansin ya candan otesin benim icin cok optum seni allaha emanet ol

 83. aslim canim benim hayatimin anlami cok cok tesekkur bu guzel sozlerin benim icin cok deyerli kiymetlim benim cok mutlu etdin beni ne yapsam hakkini odeyemem bu dizi sayesinde tandik bir birimizi iyi arkadas dost aile olduk haklisin diger arkadaslarimizda gelir mutlu haberini verirle r bu duana yurekten amin diyorum sende iyiki varsin canim kismetse hep burda olucam insallah dostlugumuz daimi olsun seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  • bende seni seviyorum canım sende kendine iyi bak. her şey gönlünce güzel olsun. elbetteki dostluğumuz daim olacak. Ne güzel hep burada olman unutmaman terk etmemen teşekkürler.

 84. k azeri ablam sag ol birtanem guzel yurekli ablam benim yuzun hep gulsun allaha emanet ol

 85. gunaydin radam k azeri ablam nasilsiniz canlarim benim evet aslimin analizi hepimize cok iyi geldi dermanimiz oldu hepimizin yuzunu gulduruyor helal olsun kiymetli arkadasima sizi cokkkk seviyorum kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

 86. gunaydin aslim kiymetli m prensesim mucizem benim nasilsin bu analiz cokkkk guzel olmus muhtesem olmus tek kelime bayildim helal olsun sana keyfle okudum zor uzgun zamanimizda yuzumuzu hep gulduruyorsun bu analizin cok iyi geldi hakkini helal et pamuk kalbli canim arkadasim sarkiyi cok sevdim bayildim helal olsun sana dizi hakda dediylerinde tamda demek istediylerimi soylemissin canimin ici 1 Sezonu hatirlayinca ben cok mutlu oldum sahneler gercekten etkiliciydi unutulmadi bu sahneler nazmiscim sag olsun zehra hele akillandi cok sukur tamda istediyim ki defnenin asil gercek yuzunu gordu gormeseydi delirirdim artik canan sag olsun ben bu kizi sevdim tatli oldu ya aslim benim kiymetlim iyi ki tandim seni seni cokkkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

  • xanım benim sağolasın. bizleri yalnız bırakamadığın için bende sana teşekkür ederim iyi ki varsın.

 87. Aslimin analizleri dertli cana derman olyor.cok cok cok teşekkur ederim bitanem.analiz cok guzel eline guzel gonlune saglyk .senden allah razy olsun hakkyny helal et canym

 88. Gûnaydin arkada$lar.nasilsiniz?Aslicim Rada haqli,bu zor günlerde bizi dü$ünürsun ya,o yûzden de sana te$ekkûr canim.biz hakikatan bu dizi sayesinde çok yakla$dik.tüm mutlu anlarimiz,dertli zamanlarimiz hep birlikte geçdi.Allah bundan böyle dert vermesin in$allah.buna göre san cani gönülden te$ekkür ediyorum canim benim haqqini helal et.

  • Günaydın K.Azeri,
   İdare ediyoruz. Elbetteki arkadaşlarımı düşüneceğim. Ben teşekkür ederim bizleri yalnız bırakmadığınız için.
   Evet bu dizi sizlerin olduğu kadar benim hayatımda önemli bir yere sahip. bu dizi, bu site burada tanıştığım arkadaşlarım hayatımda çok önemli bir yere sahip. Arada gelmeyen arkadaşlar var onları asla unutmadık. nesrin, ayşec. fati, ülker, lale, aylin ve daha bir çok arkadaşımız tek tek isim yazsak sayfa dolar. inşallah iyilerdir. bundan sonra hep mutlu haberler alırız inşallah. iyi günde de kötü günde de bir beden, bir canız biz.

 89. Gunaydin. Aslim cok cok guzel olmus eline saglik. Analizlerin o kadar iyi geliyor ki anlatamam. Bu zor gunlerde yuzumuzu gulumsetmeyi beceriyorsun helal sana. Nazmiye taktik degismis eski bolumleri ne kadar sevdigimizi biliyor o yuzden hatirlatma yapiyor. Su cananin kendine faydasi olmadi en azindan zehraya olsun. Bu zehra sonunda akillanmaya dogru gidiyor. Fil omer. Kiz bizde buna deve durdu dami yikti derler.

  • Günaydın Canım sabah şerifleriniz hayır olsun efendim.
   Ne demek canım elimden geleni yapıyorum. Acı var evet ama hayat kaldığı yerden devam ediyor. Hayata uymak durumundayız.
   Eski bölümleri evet seviyoruz. 1. Sezon 2. sezona göre daha iyiydi. ilk başlarda görüntü yayınlama yasağı vardı sanırım ondan yayınlamıyorlardı. birde şu kazayı nasıl kurtuldukları gösterselerdi. Bakalım 3. sezon nasıl olacak?
   Bak ben o sözü bilmiyordum öğrendim teşekkür ederim Radacım.