Adını Sen Koy 339. Bölüm Anazlizi (ASLI) 03 Mayıs 2018 Perşembe

Burak 02 Tem 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 339. Bölüm 03 Mayıs 2018 Perşembe

Defne Ömer’in arkadaşı iken şimdi sevgilisi, hatta biraz daha ileri giderek eşi olma niyetinde. Bunda Bahşende nin psikolojik baskısı etken, birde kapı dinlemesi ile Ömer ile Zehra’nın evli olsalar bile henüz karı koca olmadıklarını bizzat kendisinin duyması ile daha da bir umutlandı Defne. Ama sen ancak rüyanda, hatta rüyanda bile göremezsin Ömer’in eşi sen olmayacaksın Defne.

Birinci sezonda Alev di Ömer’e aşık olan Ömer ile evlenmek isteyen, Zehra ya yapmadığını bırakmayan. 2 sezonda da Defne aynı Alev gibi Müzeyyen Hanımın yerinde Bahşende, Alev’in yerinde Defne, Hilmi Yılmaz’ın yerinde Ercan Keser. Ama 1. Sezon daha heyecanlı, daha aksiyonluydu. 2. Sezon birinci sezona göre vasat kaldı. Benim görüşüm bu yönde. 1. Sezon daha iyiydi. Bilmiyorum izleyen arkadaşlar ne düşünüyorlar bu konu da? 

Devam edelim bölüm değerlendirmemize 🙂

Ömer ile her fırsat da başbaşa kalmayı isteyen ama Ömer’in iyi niyetinden Defne’nin niyetini anlamayan saf Ömer, Canan sayesinde Defne ile bir türlü başbaşa kalamadı. Şirkette İpek’i ajan olarak kullanan Canan, Ömer’in Defne’nin organize ettiği başbaşa kalmak istediği yemeğe zar zor Zehra yı da ikna ederek gönderdi.

Defne çok güzel bir masa hazırlatmış, Ömer ile başbaşa kalacağı hayalini kurarken, birden karşısında Zehra yı da görünce şok oldu Defne. Oh olsun sana.

Zehra bu sahnede gözüme bir başka güzel göründü nedense? Dış çekim açık alan, yeşilliklerin içinde olmaları güzel bir görüntü oluşturmuştu.

Defne istemeye istemeye Zehra ya hoş geldin dedi yanağından öptü. Ömer de oturmasına yardımcı oldu. Zehra ortamı ve masayı çok beğendi. Gerçekten de güzel bir ortamdı açık yazlık alan.

Ömer de Defneyi övdü. Organizasyon denilince akla Defne gelir diyerek. Zehra’nın kendilerinden başka kimsenin olmayışı dikkatini çekti. Erken mi geldik? Kimse yok deyince, Ömer de sordu neden kimse yok diye. Defne de zar zor kimse gelmeyecek dedi.

Ömer de Zehra da bu duruma şaşırdı. Defne de çevir kazı yanmasın diyerekten, allem etti kallem etti Ömer sen gelmeyeceğini söyleyince, bende senin geleceğin bir güne erteledim diyerek durumu kurtardı.

Zehra da bütün bu hazırlık? Deyince, Defne de hazırlık yapılmıştı, ben gelemeyeceğimizi haftaya geleceğimizi söylemeye gelmiştim diyerek bunu da kurtardı Defne.

Ayşe konakta odasında derin düşünceler içerisinde, Asya ya babasının öldüğünü nasıl söyleyeceğini düşünürken, annesi Jülide geldi odaya elinde bez bebek ile Asya için yapmış. Küçükken Ayşe ye de yapmış, adını pembiş koymuş Ayşe, onunla çok güzel oynarmış.

Ayşe, annesi ile dertleşip neden bunlar benim başıma geldi? Diye sordu. Nihat’ın aldatması, ölmesi, Asyanın babasız kalması çok zordu Ayşe için. Annesi de isyan etmeyeceksin, kızın için güçlü olacaksın, bak bana yıllarca çocuklarımdan ayrı kaldım dedi sarıldı kızana teselli etti kızını.

Defne yi telefonla aradılar, tutanak şirkete gitmiş, birinin eline geçer korkusu ile hemen oradan ayrıldı ve Ömer ile Zehra yı başbaşa bıraktı. Neye niyet? Kime kısmet?. Defne kendisi için düşündüğü bu güzel ortamı Zehra ya bırakıp gitti. Sadece ortamı değil Ömer’i de.

Ve bu güzel ortamda başbaşa kalan Zehra’nın aklına biz farklı zamanlarda, farklı kimlikler ile karşılaşsaydık birbirimizin dikkatini çeker miydik? Diye sordu Ömer’e. Ömer de; hangi zaman da, hangi ortamda olursa olsun benim kalbim döner dolaşır seni bulurdu dedi.

Kaderiniz bir yazıldıysa Ömer ne yaparsan yap, kimse sizi ayıramaz. Ama yok kaderiniz bir yazılmadıysa ne yaparsan yap bir araya gelemezsiniz. Kader dedin mi akan sular durur.

Zehra Ömer ile bir kır kahvesinde tanışsaydık ve sen çapkın biri olsaydın, mesleğinde garson olsaydı. Çapkın Garson Ömer Kervancıoğlu 🙂 Nasıl olurdu bunun hayalini kurdu. Bu hayal çok güzeldi.

 

Mekan aynı kır kahvesi, masa aynı masa Zehra aynı Zehra ama Ömer Adanalı bir garson elinde çay tepsisi içinde kahve getiriyor. Zehra yı görünce Adana şivesi ile vay vay vay çekti Murtaza. Ömer’in Adı da Murtaza, çapkın garson Murtaza 🙂 ama çok yakışmış bu rol de Erkan’a. Bir gün mutlaka bir Adanalıyı oynamalı.

Şalgam ile Adana yı fazla kaçırdığı için hayal gördüğünü düşünen Murtaza, yüzüne kendi kendine tokat attı. Anladı hayal değildi. Gülerek hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyerek kahveyi servis etti. Ama öyle tatlıydı ki, tam yanaklarından sıkıp sevmelik, sevdim ben bu Murtaza yı 🙂

Zehra ya uzun süre bakınca Murtaza, Zehra neden bakıyorsunuz? diye sordu. Murtaza da bahçede nadide bir gül açmışta ondan dedi Adana şivesi ile.

Zehra da safım hani nerde diye etrafına bakınıp duruyor. Murtaza da Zehra ya ahanda karşımda oturuyor diyerek o nadide gülün kendisi olduğunu söyledi. Çok tatlı gülümsüyor ve konuşuyor Murtaza Ömer de böyle olsaydı biraz.

Murtaza şivemden dolayı beni yadırgadınız herhalde? Deyince, Zehra da hayır da siz Adanalısınız galiba dedi. Murtaza da; hee Adanalıyık dedi gülümseyerek. Çok yakışmış bu Adanali rolü Erkan’a 🙂 nede olsa kendisi de Adanalı. Zorlanmamış oynarken çok doğal, içten, samimi, sıcak geldi. İzlerken hep gülümsedim 🙂

Zehra kahvesini içerken, Murtaza da çok beğendiği Zehra için masada güpe gündüz mum yaktı, gözlerinin ışıl ışıl parladığını söyledi. Zehra da laubali olmasak diyerek uyarıp bir mesafe koydu araya, benden başka müşteri, senden başka garson yok mu diye sorunca da, Murtaza yok, hepsini gönderdim, sizi görünce kalbimden vurulmuşa döndüm dedi.

İyi de kahveyi getirirken gördün, hangi ara da, derede garsonları gönderdin Murtaza? Ay çok komik bu oğlan 😀

Murtaza gözlerini beğendiğini söyleyip kalbinde derin bir yara açtığını ve bu yaranın iyileşmeyeceğini söyledi, Zehra’nın cevabını bekledi. Onu reddetmemesini istedi. Zehra da yeter ama ben evliyim deyince, Murtaza sanki kalbinden vurulmuş gibi oldu. şartlar başka türlü olsaydı sizde beni beğenirdiniz, neydek sizin gönlünüzü Civan bir delikanlı çalmış. Allah sahibine bağışlasın deyince,

Bu söz Zehra’nın çok hoşuna gitti amin dedi gülümseyerek. Eşinin çok şanslı olduğunu söyledi. Bu hayal de burada bitti.

Hayalden gerçeğe dönünce, Zehra gülüyor, Ömer ise çok ciddi, kıskanmış bir şekilde Zehra ya bakıyorum da sen bu Murtaza yı sevdin dedi. Zehra’nın hayalindeki Murtaza yı kendi kendisini kıskandı Ömer 🙂 ve kıskandığını da kabul etmedi. Hem hayal, hem de hayaldeki kendisi.

Zehra ya göre Murtaza; çapkın, romantik, sevimli, samimi ve çok sevmiş, bunu Ömer’e söyleyince, nerdeyse kızılca kıyamet kopacaktı. Ömer çok fena kıskandı Murtaza yı 🙂 hayaldeki kendisi oysa. İnsan hiçbir hayali kıskanır mı?

Zehra da sordu; sen kıskandın mı bu Murtaza yı? Ömer de; ne kıskanacağım Murtazayı dedi. Ama yüz ifadesi, ses tonu kıskandığını bas bas bağırıyordu. Ömer Zehra yı kıskandı 🙂

Vay anam vay, hayal kurma sırası şimdi Ömer de. Sen çiçek satıcısı olsan dedi daldı gitti. Zehra oldu mu Ülya, kolunda çiçek sepeti, saçları dalgalı, Makyajlı, olmuş sana bir afeti devran.

Ömer kır kahvesinde takım elbise, elinde telefon oturuyor. Ülya gördü Ömer’i, aşık oldu biran da,  a be kara yağız oğlan, boy desen boy, pos desen pos, maşallah, Allah özene bezene yaratmış dedi.

Bende seninle aynı fikirdeyim Ülya, Allah özenmiş de yaratmış. Allah sahibine bağışlasın, bize de böyle yakışıklısı nasip olur mu ki 🙂 kendine gel aslı.

Bu Ülya da çok şeker, çok cici, olmuş, Zehra dan da iyi gibi rolünü iyi yaptı Hazal bayıldım bu Ülya’nın işvesine, cilvesine, Hazal iyi iş çıkarmış. Kesin bu ikili 3. Sezonda ayrı karakterler olarak girsin diziye Ömer Murtaza, Zehra Ülya olsun çok iyi olur. Devamlı değil ha, kısa süreliğine, sonra Ömer Zehra devam etsin.

Ülya, hoş geldiniz dedi, seni daha önce hiç buralarda görmedim görseydim unutmazdım dedi. unutulacak adam mı be ya 🙂

Ülya kendini tanıtıp elini uzattı. Ömer de elini uzatıp Hülya deyip, benim adımda Ömer deyince, Ülya benim adım Hülya değil, Ülya dedi kendi şivesi ile. Sonra Hülya, Ülya birbirine karıştı anlaştılar.

Ömer çiçek almayacağını, ülya da çiçek satmayacağını söyleyip direk konuya girdi. Senin kalbin boştur? Boştur diyerek, şöyle işveli, cilveli bir hatunla dolmayı bekler diyerek kendine çeki düzen verdi. fena aşık oldu Ülya Ömer’e.

Hayırlısı dedi, iki yalnız bir araya gelince samanlık seyran olur diyerek, kendisinin de yalnız olduğunu dile getirdi Ülya. Ömer de, yalnız, ben yalnız değilim evliğim dedi. Ben karımı çok seviyorum ona aşığım dedi.

Ülya da hakikatli karın var, Allah sizi birbirinize bağışlasın dedi. Ömer’in de hayali bitti.

Ömer gülüyor, Zehra ise ters ters bakıyor. Bu kez Zehra Ömer’i hayalden kıskandıÖmer çok beğenmiş Ülya yı. Zehra’nın hoşuna gitmedi bu durum. En sonunda ikisi de hallerine güldüler. Ömer Zehra’nın elini öptü bu hayal de burada bitti. Güzel hayallerdi ikisinin ki de ve her ikisi de çok güzeldi. Murtaza ve Ülya.

İpek, telefonda bir arkadaşı ile konuşuyor, akşam sinemaya gitmekten bahsediyordu. Koray bunu duyunca içinden kiminle konuştuğunu düşündü, merak etti. Çok fena aşık olmuş Koray da farkında değil.

Defne de şirkete gelmiş, kendisine gelen kaza tutanağını kimse görmeden aldı ama telefonda Kumru ile konuşup, bütün hazırlığın boşa gittiğini, Ömer’in yanında Zehra’nın olduğunu söyledi. Sonra da şirketten ayrılırken zarfı düşürdü fark etmedi düşürdüğünü.

Ömer ve Zehra konağa döndüklerinde akşam olmuş, Canan, Ayşe ve Jülide salonda sohbet ediyorlardı. Canan, Ömer ve Zehra’nın başbaşa olduklarını öğrenince çok mutlu oldu. Biraz daha kaldı. Zehra ya odasına gidene kadar eşlik etti.

 Odaya geçince de lafı evelemeden, gevelemeden direk söyledi. Defne’nin gözü Ömer de dedi ama Zehra inanmadı o benim hayatımı kurtardı, kızın günahını alma dedi. Canan da şuan kanıtlayamam ama sen gözünü aç dikkatli ol diyerek uyardı Zehra yı.

Koray, Kerem’in babasının şirketinin başına geçmesini istediğini öğrenince, sen neden kendi işini kurmuyorsun ki diyerek yol gösterdi.     

Ömer odaya gelince, Canan gitti. Zehra yatağa uzandı. Ömer yanına oturdu ve Zehra Murtaza ya aşık olduğunu söyledi. Ömer de buna kızdı. Ben onun gibi çapkın olsaydım beni daha mı çok severdin diye sordu. Zehra da hayır ben seni zorbaykende, beni sevip göklere çıkardığında bile çok sevdim dedi.

Sonra Zehra sordu. Ben Ülya gibi olsaydım beni daha mı çok severdin? Ömer de ben seni seviyorum diyerek Zehra yı sevdiğini söyledi. her ikisi de birbirini seven iki kişi, hayalden olmayan insanlardan bile kıskanacak kadar çok seviyorlar birbirlerini.

Sabah olmuş, Ömer erkenden uyanmış, Zehra uyuyor kabus görüyor, Ömer diye sayıklıyorken birden uyandı. Ömer’i göremedi. Yataktan kalktı. Banyoya baktı, yoktu hemen telefon açtı açan olmadı. Korkuyordu Zehra, Ömer’e bir şey oldu diye. Ömer elinde kahvaltı tepsisi ile içeri girince Zehra koşarak Ömer’e sarıldı.

Ömer çok şaşırdı. Zehra’yı yatağa oturttu, Zehra da ağlayarak gördüğü kabusu anlatmaya başladı. Ömer gidiyormuş, Zehra arkasından koşmuş yetişememiş, bağırmış Ömer bakmamış. Ömer de ben seni asla bırakmam bu bir kabustu diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

Ben sağırda olsam, seni duyarım. Kör de olsa seni görebilirim. Elimde olmasa sana dokunabilirim. Dilim de olmasa ben seninle konuşabilirim. Dedi. Zehra yı sardı sarmaladı. Zehra da seni çok seviyorum dedi.

Bunları böyle görünce benimde aklıma eski aşklar geldi. Ferhat ile Şirin. Kerem ile Aslı. Leyla ile Mecnun. Şimdi de Ömer ile Zehra insanlar aşk görsünler bakalım.

Canan İpek’i aradı ve dünkü organizasyon hakkında bilgi aldı. Dün için öyle bir yemek olmadığını öğrendi. Bunu öğrenince Zehra’nın yanına gitti. Defne hakkında konuştu. Zehra da inadım inat onlar arkadaş boşuna günahını alma, Ömer duymasın dedi.

Koray da şirkette tutanak zarfını buldu. Şoförlerden biri konağa götürecekmiş.

Konağa da kazayı gören ve ambulansı çağıran kişi geldi. Canan onu eve aldı beklemesini söyledi içerdekilere haber verdi. Defne’nin eli ayağına dolandı.

Leyla Mecnun Aşk Görsün

 

Daldan dala kondun yeter yorulmadın mı ?
Aşka akan nehir gibi durulmadın mı ?
Benim aşkım bir tek sensin anlamadın mı?
Ey aşk bana geldin yare uğramadın mı?


Güzel gözlüm nar tanem
Al canım senin olsun
Beni öyle çok sev ki herkesin aklı dursun
Bülbül senden öğrensin gülü mutlu etmeyi
Hasret ateşi sönsün
Leyla mecnun aşk görsün
Aysel YAKUPOĞLU

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 339. Bölüm Anazlizi (ASLI) 03 Mayıs 2018 Perşembe” üzerine 25 yorum

 1. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim radam kiymetli arkadaslarim bende murtaza ulyani gormek isterim onlar tatli ciktilar ya omerin kiskanc halleri hosuma gitdi aslim hayal etmek konusunda her iki si bir bir ini aldatmadilar cok guzeldi hosuma gitdi neyse canlarim kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

 2. Rada dedi ki:

  Yeni gelin Aytac hosgeldin nasilsin? Bu karmasada seni de unuttuk. Yeni evin gelinligin mubarek. Bir omur mutlu olun.

 3. Rada dedi ki:

  Aslim eline saglik muhtesem olmus. Murtazanin omerden daha iyi agzi laf yapiyor. Begendim murtazayi. Zehra murtazaya yuz vermedi. Ama omer ulyani gorur gormez agzi qulaklarindaydi. Yukaridaki resmde odunun kiskanc surati her seye deger.

  1. aslı dedi ki:

   Sağol bir tanem.
   Murtaza yı bende beğendim. Ömer den biraz farklı. Biraz değil baya farklı. Arada Ömer Murtaza olsun. Ülya güzel kız olmuş. ömer ona güldü ama Zehra yı unutmadı. Her ikisi de eşlerini unutmadılar. Afferim ömer ile zehra ya birbirlerini hayal ile bile olsa aldatmadıkları için.

 4. kördüğümdeki HAYAT..BAYRAKTAR dedi ki:

  Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağolsun. CESUR ABİ..

 5. xanim dedi ki:

  merhaba aslim kiymetlim nasilsin evet uzgunum kolay diyil haklisin elimizden dua etmekten baska hic bi sey gelmiyor hep dua ediyorum cesur abim icin zor anlayiorum bi ran once toparlanir insallah dualarim hep onunla olum gence yasliya bakmiyor allah dan hepimize uzun omur can sagliki arzu ederim ve murtaza ulya sahnelerinde bende cok beyendim senaryonu bayildim canim benim seni cokkkk seviyorum cok optum seni kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   amin inşallah canım.
   Ülya ve Murtaza diziye renk kattı iyi oldu. 3. sezonda ben bu ikiliyi görmek isterim.

 6. peri dedi ki:

  Aslıcım eline sağlık,bu bolum guzeldi sen yazincada başka guzel olmuş,teşekkurlar.

  1. aslı dedi ki:

   Pericim teşekkür ederim canım.
   Dizi güzel ben yazarken bazen kızsam da bazı bölümler çok hoşuma gidiyor. Hikaye güzel.

 7. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aytacim nasilsin canim bende cesur abimden duydum cok uzgunum dunden beri kotuyum agliyorum bu nasil oldu diye canimdan can gitdi kalbim cok aciyor o bizim arkadasimizdi birtanemizdir gercekten zor bizim icin cesur abim annesini sudamlami kayb etdi onun icin cok zor elimizden de bi sey gelmiyor allah abime hepimize sabr versin biz onun hep yanindayiz destek olucaz ona canim arkadasim seni cokkk seviyorum su an sana sarilmaya cok ihtiyacim var yuzun hep gulsun sevdiyinen hep mutlu mesut ol gozel ablam hos geldin nasilsin ben seni cok ozledim cokda uzgunum bu aci bi turlu gecmiyor kolay diyil hepiniz kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun ailenizle gununuz mutlu neseli gecsin

  1. aslı dedi ki:

   Xanım, elimizden en iyisi dua etmek. Hem ölmüşlerimiz için hemde Cesurun biran önce toparlanması için dua etmeliyiz.

 8. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn ayilem.

  Aytacym hoş geldin kuzum.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim te$ekkûr ederim canim.bu analiz ilac gibi geldi bana.ama kalbimde bir agri bir bo$luk var.bu hayat böyle.xeyirle $er qarda$di.

  1. aslı dedi ki:

   K. Azeri teşekkür ederim. Hayat devam ediyor, etmek zorunda. Ölenlerin ruhları huzur bulması için Cesurun da hayatına kaldığı yerden devam etmesi gerekiyor. Acısı büyük onu anlıyorum ama hayat bir şekilde devam ediyor.

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Aytacim ho$ geldin.tekrar sizi tebrik ediyorum.mutlu ol canim.

 11. Aytac dedi ki:

  Ya ne olyor arkdaslar diger sayfa da okduk larim gercek olmaz nasil ya ne oldu cesur abi ni anesi yle su damlam mizin rehmet gityi yazlyor ne oldu nasil oldu nezama olmus bu demek oyuz den yok mus ben de bizi untu beni untu diye çok kiz misdim on gelin ce kuscem konsmycam onu la demsdim haytimi sokunu yasadim su anda ben çok kotyum ellerim esyor göz yaşına bogdum kendim o benim canım her seyim di biz onu la çok iyi arkdas dik can dosdyduk bir birmiz ne kadar çok sevdymiz sizler de bilyorsunuz onu hiç gormesem de çok sevmsdim bana söz vermsdi seni asla birkmycam diye sonra anide kayip oldu yaz madi ben ne diycemi bilmyorum çok uzunum hep kendime diyordum bi gün gelcek ben on duynumu anltcam boyle ol oldu soyle oldu diye oldynu bilmyordum nasil olmus beki emin misniz ya yalan haber se bi kere de olmsdu bu ne olur sak oldugunu soyleyin bana ne olur kalbi acyor suan da cəsur abcim burdamsin neçə olur bi se ver seni le konsmya çok ihtyacim var acını çok iyi anyorum canım abicim ne diycemi bilmyorum ben ne soylsem boş sen iki sevdyni kayp etin benim bile kalbi sizldyor çok acyor ama elim de aglmak da baska bi şey gelmyor sana sabrlar dilyorum cesur abi ALLAH yardmcin olsun anemize de su damlamiza da rabbim de rahmet dilyorum mekanlari cenet olsun amin amin

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım üzgünüm ama haber doğru canım. Dua etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Ama Cesurun her zaman yanındayız. O bizi bırakmadığı sürece bizi onun yanındayız. Herkes için zor ama hayatın vaz geçilmez gerçeği. doğmak kadar doğal olan ölüm hepimiz için var.

 12. Aytac dedi ki:

  Merhaba boncum çok tesekkur ederim bitanem çok şükür iyiym sadce biraz yorgunum az once sana da yazyordum ama nisanlim gelin ce cikdim simdi yazyordum ki seni yazdığını gördüm guzel duva ve dilklerin için de çok tesekkur ederim canım benim ben de seni çok olzedim çok sevyorum ne oldu sana nede iyi deylsin kötüyündən bi şey mi oldu simdi bu yazip diger sayfa bakcam çok merak etim inşallah kötü bi şey olmamsdir

 13. Aytac dedi ki:

  Iyi aksmlar Merhaba aslicim nasilsin canım arkdasim benim ne var ne yok her şey yolun dadır inşallah bizim için açdığın sayfa için təkrar çok tesekkur ederim bitanem seni çok sevyorum iyiki var sin analiz için de çok tesekkur ederim ellerin saglik çok guzel her zaman ki gibi

  1. aslı dedi ki:

   Sağolasın. teşekkür ederim. Bende seni seviyorum canım. Hayat kaldığı yerden devam ediyor.

 14. xanim dedi ki:

  aytacim hos geldin cok ozledim seni nasilsin duyunun cok iyi gecmesine cok sevindim canim hep iyi mutlu ol sana sevdiyinen coklu mutluluklar dilerim yuzun hep gulsun birtanem beni sorarsan hic iyi diyilim diger sayfaya bak anliyciksan beni cok optum seni allaha emanet ol

 15. Aytac dedi ki:

  Selam merhaba kalbi guzel canım arkdaslarim benim nasilsiniz ben geri dondum bütün islerimi de bitrdim burdayim artik sizleri de çok ozledim bol ça konsuruz eski si gibi inşallah duynu sorcak olur saniz çok şükür çok guzel kecdi hayalermin bile otesin de bi düyün oldu havayi fuskler filan yani her şey çok guzel di balca oynadik kurtlarmizi toktuk keski düyün resimlerini ata bilseydim siz de gordunuz sizler de hep benim yanim da kalbim deydiniz simdi siteye girdim aysel le bana ozel sayfayi gornce gercek de çok sevndim mutlu oldum o sayfaya da yazdim buraya da yazyorum hepinize təkrar çok çok tesekkur ederim iyiki var siniz sizleri çok çok sevyorum aslim goker abi size de çok çok tesekkur ederim beni nekdar çok mutlu etniz tahmin bile edmez siniz hepiniz 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım hoş geldin canım. Senin için ve Aysel için açılan sayfa için mutlu olmana sevindim. Düğünün de güzel geçmiş ne güzel. anlatsana evlilik nasıl gidiyor?

 16. xanim dedi ki:

  merhaba aslim kiymetlim canim arkadasim analiz cok guzel olmus bayildim tek kelime ile muhtesem olmus 1 sezon daha etkiliyici iyidi 2 sezona bakinca fena diyildi o da guzeldi omer ve zehranin hayal etdiyle ri murtaza ve ulya sahnesi cok guzeliydi bayildim yeni sezonda boyle sahneleri gormek isterdim erkan burda cok tatliydi hazalda oyle ikisiyde rolunu hakkini oynadilar helal olsun onlara kiymetlim canim arkadasim sanada helal olsun ellerin dert gormesin seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Xanım,
   teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum. Evet Murtaza ve Ülya karakterlerini bende çok sevdim. Erkan mutlaka bir Adanalı karakteri canlandıracağı komik bir dizi de oynamalı. Yada Adını Sen Koy dizidi içerisinde iki farklı karakteri canlandırmalılar. Hayal gerçek olmalı alın size bir senaryo konusu daha.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.