8. Gün Nilay (Mine Kılıç) Kimdir ?

Burak 02 Nis 2018 8.Gün  0

8. Gün Dizisi Nilay Kim? Sinan’ın Kızı Nilay Kimdir ?

Atv ekranlarında yayınlanan 8. Gün dizisinde heyecan devam ederken diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Dizi sezona oldukça iddialı bir giriş yapmış olsa da henüz reytinglerde umduğunu bulabilmiş değil. Bu nedenlemdiir bilinmez diziye yeni karakterler dahil edildi ve senaryo genişletildi. Diziye son giren karakterlerden biri kötü adam Sinan karakterinin kızı Nilay . Merak edenler için nilay karakterini ve ona hayat veren güzel oyunu Mine Kılıç’ı yakından tanıyalım.

8. Gün Nilay Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Nilay dizide suç örgütü lideri Sinan’ın kzıdır. Hayatı boyunca etrafında koruma ordusu ile yaşamış olan Nilay’ın çok fazla arkadaşı da olmamıştır. Babasının korkusunda şu ana kadar hiçbir erkek ona yaklaşmamıştır. Güzel ve cesur bir kız olan Nilay’ın Bahar ile yolları kesişecektir. Merak edenler için bu karaktere hayat veren güzel oyuncu Mine Kılıç’ın biyografisine de göz atalım.

Mine Kılıç Kimdir ? Sevgilisi Kim ?

1986 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Şahika tekand Stüdyo’da oyunculuk eğitimleri alan Mine Kılıç tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Büşra isimli sinema filmindeki rolü ile iyi bir çıkış yakalamıştır. Daha sonra Beni Böyle Sev , Aile İşi ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerle ekranlarda boy göstermiştir. 1.70 boyundaki oyuncu 56 kg dır. Boğa Burcu olan oyuncunun bilinen bir ilişkisi bulunmamaktadır.

8. Gün Demet (Dilan Telkök) Kimdir ?
8. Gün Fragmanda Çalan Müzik “Sen Yarattın Beni “
8. Gün Hayati (Musa Uzunlar) Kimdir?
8. Gün Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.