8. Gün Fragmanda Çalan Müzik “Sen Yarattın Beni “

Burak 16 Şub 2018 8.Gün  0

8. Gün 3. Fragman’da Çalan Şarkı Sen Yarattın Beni

Uzun zamandır beklenen 8. Gün dizisinin başlamasına artık sayılı günler kaldı. Dizinin yayın tarihi yaklaşırken dizinin tanıtımlarıda bir bir ekranlarda ve internet ortamında yerini almaya başladı . Fragmanların yayınlanması ile dizinin müzikleride oldukça beğeni toplamış durumda.

8. gun burcu biricik sen yarattın beni şarkısı ile dans ediyor

 

Dizinin yayınlanan 3. tanıtımında duygusal bir arka plan müziği duyuluyor. Dizide aksiyonun yanında dram sahnelerinin de ağılıkta olduğunu daha önceki haberlerimizde belirtmiştik. Bu nedenle dizide bolca duygusal şarkılarda duyacağız. Merak edenler için son fragmanda duyulan Aylin Ural’ın “Sen Yarattın Beni” şarkısını ve sözlerini paylaşalım.

Aylin Ural : Sen Yarattın Beni

Ben Alışmadım ki Sensiz

Güzelliğin tadına

Ben adamışım ömrümü

Seninle paylaşmaya

 

Yüreğinde bir sevinç var

Gönlümde bir heyecan

Beni Dinliyor musun

Sen yarattın beni

 

Bendeki güzeli

İşte bu aşk beni

Sana mahkum etti

Sen Yarattın beni

 

Öğrettin sevmeyi

İşte bu aşk beni

Sana mahkum etti

 

8. Gün Şehnaz’ın Yazdığı Yazılım Ne ?

8. Gün’de bilindiği gibi bilgisayar programcısı olan bir annenin yazdığı önemli bir yazılımın peşine karanlık güçlerin düşmesini konu alıyor. Annesinin öldürülmesinin ardından sakin bir hayat yaşayan kızını artık zor günler beklemekte.

8. gün şehnaz sen yarattın beni şarkısı hakkında konuşuyor

Yayınlanan 3. fragman da dizinin konusuna dair daha geniş bilgiye sahip olmaya başladık. Bahar Mutlu bir şekilde mutfakta kocası için yemek yaparken kapı çalınır ve maskeli eli silahlı adamlar evi basar. Daha sonra Şehnaz’ın konuşması ise yazılım ile ilgili detaylı bilgiyi bize vermekte.

8. gün şehnaz

“Jetleri satın aldığımız ülke ile savaşa girsek onları vuramayız. İşte tam bu noktada hazırladığımız yerli yazılım çok önemli.Artık dostumuza düşmanımıza biz karar vericez”  sözlerinden yazılımın ne işe yaradığını anlamış oluyoruz. Bilindiği gibi Türkiye’nin satın aldığı Jet uçaklarının yazılımı satan ülke tarafından yapılıyor ve istenildiği anda bu uçaklar kullanılamaz hale getirilebiliyor. Demekki Şehnaz bunu önleyen bir yazılım hazırlamıştır ve bu elbette bazı ülkelerin derin devletlerini harekete geçirmiştir.

8. gun kumarhane baskını

Dizinin konusu gerçekten ilginç ve sıra dışı. Umarız beklentileri boşa çıkarmaz ve uzun soluklu kaliteli bir dizi olur. Sizlerde dizi ile ilgili tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

8. Gün Nilay (Mine Kılıç) Kimdir ?
8. Gün Demet (Dilan Telkök) Kimdir ?
8. Gün Hayati (Musa Uzunlar) Kimdir?
8. Gün Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

“8. Gün Fragmanda Çalan Müzik “Sen Yarattın Beni “” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Evet iyi olacak

  2. Anonim dedi ki:

    ben bu diziden çok umutluyum çok iyi olacak gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.