8. Gün Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

8. Gün Dizisinin Konusu Nedir ? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

Reyting rekortmeni bir çok diziye imza atan Ay Yapım’ın yeni projesi 8. Gün dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu açıklandı. Dizide ünlü oyuncu Burcu Biricik başrolde yer alacak.

8. Gün Dizisi Konusu ve karakterleri :

Ay yapım’ın yeni dizisi 8. Gün konusu açıklandı. Dizide Bahar (Burcu Biricik) bilgisayar programcısı olan annesi Şehnaz’ın şüpheli ölümünü araştıracak. Yazılım Mühendisi Şehnaz önemli projeler yürütmektedir ve devlet adına kritik bir bilgisayar programı yazmıştır.  Programdan haberdar olan yabancı ülke istihbaratları vakit kaybetmeden bu programı ele geçirmek isterler. Buna izin vermemek için elinden geleni yapan Şehnaz kısa bir süre sonra şüpheli bir uçak kazasında hayatını kaybeder.

8. gün oyuncu kadrosu ve konusu

Bahar annesinin ölümünden şüphelenir ve ardındaki sır perdesini aralamak ister. Annesinin önemli projelerinden haberi olsa da bu çapta büyük bir program yazdığından haberi yoktur. Şehnaz bu programdan kızına dahi bahsetmemiştir. Bahar annesinin ölümünü araştırırken karanlık güçler de Bahar’ın peşindedir. Programın Bahar’ın elinde olduğunu düşünenler Bahar’ı kaçırarak rehin alırlar…

8. gün
8. gün oyuncu kadrosu

Konusu ile oldukça sıra dışı görünen dizinin oyuncu kadrosuda iddialı olacak.  Umarız 8. Gün  birbirinin kopyası hikayeler arasından sıyrılarak fark yaratmayı başarır.

8. Gün Oyun Kadrosu :

Burcu Biricik (Bahar) : 

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya Elmalı’da dünyaya geldi. İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi esnasında Bornova Üniversitesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. Bu esnada bir kaç tiyatro oyununda oynadı.

Show Tv de yayınlanan Maçolar isimli dizi ile ekran kariyerine başladı. 2011 yılında Artiz Mektebi isimli yarışmada Alican Aytekin ile 1. liği paylaştı. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde yer almış ve büyük bir çıkış yakalamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8. Gün Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu (2 Yorum)

  1. Ay yapım bu değişik işleri iyi yapıyor. Kuzey Güney dizisindede başarılı olmuşlardı ama sonradan bozdular. Umarım bu dizi iyi başlayıp iyi gider.

  2. Nihayet adam akıllı bir dizi konusu. Konak ve zengin aileden gına geldi. İnşallah beklediğim gibi çıkar