8. Gün Demet (Dilan Telkök) Kimdir ?

Burak 02 Nis 2018 8.Gün  0

8. Gün Dizisi Demet Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Atv’nin bu sezonki en iddialı dizilerinden 8. gün yeni bölümleri ile izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizide konuların genişlemesi ile  yeni oyuncular da dizinin kadrosuna katılmaya devam ediyor. Diziye son olarak iki yeni oyuncu dahil oldu . Bu yazımızda Aziz’in kızı olan Demet karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu Dilan Telkök’ü yakından tanıyacağız.

8. Gün Dizisi Demet Kim ? Yaşı Boyu Kilosu

Dizide kötü bir karakter olan ve para için herşeyini satmaya hazır olan Aziz’in aksine kızı Demet son derece gururlu ve vatanını seven bir kızdır. Yazılımın yabancı ülkerlere satılmasını önlemek için elinden geleni yapacak ve Şehnaz’ın kurtarılmasında da kritik bir rol üstlenecek. Ayrıca Bahar ile arası açılan Ahmet ile de yolları kesişecek. Ahmet ile samimiyeti arttırmak isteyen Demet’in , Bahar ile neler yaşayacağı ise merak konusudur. Merak edenler için 8. Gün Demet kimdir sorusunun cevabını da yanıtlayalım.

Dilan Telkök Kimdir ?

1995 yılında Sakarya’da doğan genç oyuncu Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümün’den mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuğa yönelen Dilan Telkök bu alanda özel eğitimler almaya başlamıştır. 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl kösem dizisinin kadrosunda kendisine yer edinmeyi başaran güzel oyuncu bu dizide Elif karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader isimli dizi ile ekranlara gelmiş ve Ece karakterine başarıyla hayat vermiştir. 1.74 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 54 kg dir. Kahverengi göz rengine sahip olan Telkök başak burcudur. Oyuncunun bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

8. Gün Nilay (Mine Kılıç) Kimdir ?
8. Gün Fragmanda Çalan Müzik “Sen Yarattın Beni “
8. Gün Hayati (Musa Uzunlar) Kimdir?
8. Gün Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.