7 Yüz Televizyonda Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 18 Eyl 2017 Haberler  0

Türkiye’de Kanal D’nin internet televizyonu olarak yayın hayatına başlayan D Smart’ın yeni Yüzü Blue Tv yeni dizileri ile göz kamaştırmaya başlıyor. Masum ve Sahipli gibi internet dizilerinde yakalanan başarı ve kazanılan paranın arkasında çok daha büyük bir proje olan 7 Yüz dizisi geldi.

Masum dizisi Blue Tv’nin ilk internet dizisiydi. Netflix’e rakip olmaya çalışan Bleu Tv yeni dizisi Masum’u bir sezonun ardından Kanal D ekranlarında da yayınlamaya karar verdi. 17 Ağustos 2016 Perşembe günü ilk bölümü ile Blue Tv’de yayınlanan Masum dizisi aradan geçen 13 alık sürenin sonunda 24 eylül 2017 pazar günü ekranlarda olacak.

Blue Tv’nin de benzer şekilde 7 Yüz dizisini de 13 veya 15 aylık süre sonunda 2018 2019 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanmasını bekliyoruz; ancak bu tarih kesin değildir.

[saributon]7 Yüz[/saributon] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

7 Yüz dizisinin her bölümü aslında bir film olacak; yani her bölümde farklı bir hikaye başlayıp bitecek; hikayeler çok etkileyici olacak; bu nedenle 7 Yüz dizisinde yer alan oyuncular sezon içinde farklı bir projede de yer alabilecek.

7 Yüz Tanıtım Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“7 Yüz Televizyonda Ne Zaman Yayınlanacak?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    “Netflix’e rakip olmaya çalışan” yazarken utanmadınız mı 😀 Netflixi dünya izliyor, BluTV’yi Türkiye bile izlemiyor neredeyse. Ayrıca Blue TV yazıp duruyorsunuz, doğrusu BluTV olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.