Gelin Evi Arzu Kimdir ? Arzu Kaç Puan aldı ?

Burak 23 Eki 2017 Haberler  0

Gelin Evi nde geçen hafta İstanbullu gelinler yarışmıştı. Oldukça çekişmeli geçen haftada birinciliği iki gelin paylaştı.  Bu hafta da İstanbullu gelinlerin yarışacağı programda gelinler ilk olarak Arzu hanımın evine konuk olacak.

23-27 Ekim Haftasında Gelin evinin ilk gelini Arzu Hanım oldu. Henüz 5 aylık evli olan Arzu 23 yaşında. Bir firmada ön muhasebeci olarak çalışan Arzu Hanım Konyalı ve Trabzonlu İsmail Bey ile evli. Lise yıllarından beri tanışan çift İsmail Bey askerden geldikten sonra görüşmeye başlarlar ve dünya evine girerler.

Arzu’nun Evi ve Çeyizleri nasıl yorumlar aldı ?

Arzu Hanıma fincan takımı hediye eden gelinlerimiz ilk olarak Salondaki TV ünitesini eleştirdi. Ünitenin salona uymadığı ve televizyona göre büyük olduğunu belirten gelinler ayrıca salon takımının neden koyu renk olduğu sorusunu yönelttiler.

Arzu hanım koyu rengi sevdiğini ve klasik renkler dışında bir renk tercih etmek istediğini belirtti.Koltuk takımı ve Ünitenin fiyatını merak eden gelinlere Arzu Hanım Tv ünitesini 180 tlye aldığını koltuk takımını ise 2900tl ye mal olduğunu belirtti.

Daha sonra Mutfağa geçen gelinlerimiz mutfak dolaplarına tam not verdi. Beyaz eşya fiyatlarını soran gelinler 4500 tl cevabını aldılar ve fiyatı oldukça makul buldular. Daha sonra tüm evin halılarının 1800 tl olduğunu öğrenen gelinler bu fiyatıda çok uygun buldu ve Arzu Hanıma “Ekonomik Gelin” lakabı taktı. Mutfaktaki tek eleştiri mutfağa uymadığı söylenen avizeler oldu.

Son olarak yatak odasına geçen gelinler yatak odasıda puf olmamasına şaşırdılar.Yatak odasında gelinler arasında nişan alışverişinde yaşanan sıkıntılarla ilgili ufak konuşmalar geçti. Daha sonra masa düzenine bakan gelinler masa örtüsü ve sürahiyi beğendi.

Gelin Evi Arzu Kaç Puan Aldı ? 23 Ekim Pazartesi

En yüksek puan Seda Hanım dan geldi ve 7 puan verdi.  Büşra Ayşenur ve Emine Hanımlardan 6 şar puan alan Arzu Hanım toplamda 25 puanla günü tamamladı. Haftanın 2. gününde Seda Hanım yarışacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.