50 Metrekare Dizisi Oyuncuları (Tam Liste) – Netflix

Burak 07 Oca 2020 Oyuncu Kadrosu  0

50 Metrekare dizisi hazırlıkları sürerken kadrosu merakla bekleniyordu. Netflix platformunda yayınlanacak olan 50 Metrekare dizisi konusu ile ilgili henüz bir açıklama bulunmuyor. Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız Burak Aksak’ın yeni projesi olan dizinin yönetmen koltuğunda da kendisi oturuyor. Bir çok kanalla görüşen bir türlü anlaşma sağlayamayan Burak Aksak diziyi Netflix’de yayınlamak üzere anlaştı.

Geniş kadro yapısıyla belirli bölümde çekilecek olan 50 Metrekare dizisinden beklentiler büyük. Netflix’in kaliteli yapımlarına birini daha eklemek üzere anlaştığı bu dönemde dizinin yönetmen ve senaristi olan Burak Aksak’a büyük görev düşüyor. Platforma layık bir şekilde çekilmesi, yazılması gereken dizide Burak Aksak’ın bu işi başaracağından şüphemiz yok. 50 Metrekare dizisi oyuncuları kimler? Dizi’de kimler var? biraz da buna bakalım.

50 Metrekare Dizisi Oyuncuları Kadrosu


Engin Öztürk

Eskişehir doğumlu olan Engin Öztürk 2003 yılında askerlik mesleğine merak salarak İzmir Hava Astsubay okuluna gitmiştir. Bu mesleğin kendine göre olmadığını anlayınca bırakıp oyunculuğa yönelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü okumaya başlayan Engin Öztürk gösterdiği başarıyla kendini ön plana çıkarmayı başarmıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde kendini kanıtlayan oyuncunun oynadığı ilk dizi olarak kayıtlara geçmiştir. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Hakan Muhafız, Yüzleşme gibi önemli yapımlarda da yer almıştır. Başarılı oyuncuya yeni dizisi 50 Metrekare’de başarılar diliyoruz.

 


Aybüke Pusat

1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncu her ne kadar göstermese de 25 yaşındadır. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi bale bölümünde tamamlamıştır. Fiziği ile gözleri kamaştıran oyuncunun dansa olan ilgisi dikkatlerden kaçmamıştır. Balerin olmak isteyen Aybüke Pusat çabalarının sonucunu almıştır. Daha sonra tekrar üniversite okumak isteyip Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüne kaydını yaptırmıştır. Kariyerine oyuncu olarak devam etmek isteyen güzel oyuncu Pusat ve Medcezir dizileriyle adını duyurmuştur. Aybüke Yıldırım İnstagram Adresi: @aybukepusat  Burcu: İkizler Boyu:  1.74. 50 Metrekare dizisinde oynayacağı karakterin hakkını vereceğinden şüphemiz yok, başarılar diliyoruz.

 


Cengiz Bozkurt

Nevşehir’de dünyaya gözlerini açan usta oyuncu 1965 doğumludur. Yaşı 55 ‘e dayanmış olan oyuncunun gösterdiği enerjik performansla biyolojik yaşıyla bir alakası olmadığını kanıtlamıştır. Bir çok yapımda tercih edilen oyuncunun öne çıkan en önemli karakteri Erdal Bakkal karakterini canlandırdığı Leyla ile Mecnun dizisi oldu. Simasını akıllara kazıtan oyuncunun yer aldığı son dizi ise Jet Sosyete oldu. Yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

 


Özgür Emre Yıldırım

Özgür Emre Yıldırım, 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Özgür Emre Yıldırım; 2010 yılında rol aldığı Al Gülüm Ver Gülüm dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.Oyuncuya yeni dizisi olan 50 Metrekare’de başarılar diliyoruz.

 


Hasan Yalnızoğlu

1974 doğumlu Survivor yarışma prgoramından efendi duruşuyla tanıdığımız usta oyuncu 50 Metrekare dizisinin önemli karakterlerinden biri olacağı söyleniyor. Boyu: 1.92 Burcu: Terazi eşi ise Tatiana Ruichiana ‘dır. Uzun soluklu dizi yapımlarında yer verilmeyen oyuncu damgasını 50 Metrekare dizisinde canlandırdığı karakter ile vuracak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir