4N1K Ne Zaman Başlayacak?

2016 yılında ödüllü yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K  isimli romanından uyarlanarak sinemada büyük başarı yakalayan 4N1K  projesinin filmin çok olumlu tepkiler almasının ardından Fabrika Yapım tarafından dizi haline getirileceği açıklandı. Öner Arslanel’in yapımcılığını üstleneceği 4N1K Dizisinde romanda ve filmde olduğu gibi 4 erkek ve 1 kızın arkadaşlık ve aşk ve hakhaka dolu macerası ekranlara gelecek.

4N1K filminin taslak oyuncu kadrosu bozulmadan yeni oyuncular takviye edilerek tam bir gençlik dizisi çıkarılması planlanıyor. 4N1K Dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Onbul yer alacakken 4N1K Dizisinin Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşması planlanıyor. 4N1K Dizisinin 2017 2018 yeni sezonun ikinci yarısında ekranlarda olması bekleniyor.

Muhtemelen 4N1K dizisi 2018 Mart veya şubat ayında Fox Tv ekranlarında olacaktır; zira 4N1K dizisi yaz konseptine uygun bir dizidir. Daha önce Fox Tv bunu No 309 dizisinden denedi ve başarılı oldu. Bilindiği üzere 4N1K ilk olarak bir Büşra Yılmaz’ın kitabı iken yine Fabrika Yapım tarafından sinema filmi haline getirilmiş beyaz perde de yapımcısına çok büyük kar ettirince dizi projesi gündeme gelmişti.

[saributon]4N1K dizisi[/saributon] tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız.

4N1K Dizisi Tanıtım Fragmanı

4N1K dizisi tanıtım fragmanı yayınlanmadı; bu 4N1K Filmi Tanıtım Fragmanıdır.

 

dizibilgi google play

4N1K Ne Zaman Başlayacak? (24 Yorum)

  1. 2020 4N1K nın devamı olacak mi çünkü en son foxplayde olan yeni başlangıçlar 13.bölümüyle sezon finaline girmişti. Şimdi ne olacak??

  2. ama öyle kanki bir başlatmadılar ne b ya bir aşladı dimi yazdayız ama onlarada yazık kolaymı dizi çekmek

  3. naber kanki bana katılıyorsun sogol kanki adamsın di mi resmen yazdayız millet deniz.havuza giriyor ayıp ayıp aaaa

  4. mart sonu geldi ama ya neyse ben biyerden 28 mayıs diye duydum ama inşallah daha çabuk gelir amin inş :D:D:D:D