‘4N1K’ Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Orijinal hikayesi genç yazar Büşra Yılmaz’ın internet ortamında yazdıklarından çıkan ve 25 milyon kişinin okumasıyla kitaplaştırılan ‘4N1K’ daha sonra  Deniz Coşkun tarafından senaryolaştırılıp yine Deniz Coşkun yönetmenliğinde filmleştirilmiş durumda. 12 Mayıs 2017 yılında gösterime giren filmde;  Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer gibi oyuncular yer alıyorlardı.

Yaprak isimli sıradan bir genç kızın aksi yönünde gelişmekte olan hayatına aniden giren aşk serüvenini anlatmakta olan filmin dizideki konusu da aynı olacağa benziyor. Çünkü aynı adlı kitaptan uyarlama olan film tutulduğu için dizi olması kararlaştırılmış.

Fabrika Yapım’ın yapımcılığında gerçekleştirilen filmi 460 bin kişi izlemişti. Aynı ekip ve Fabrika Yapım’ın yapımcılığıyla filmi dizi haline getirmeyi kararlaştırdı. ‘4N1K’ Dizisi kesin olarak Fox Tv ekranlarında olacak. 4N1K Dizisinde ki oyuncuların filmde rol alan oyuncuların yanı sıra başka oyuncularla da görüşüleceği ancak kanalı netleşmeden teklifler alınmadığı bildirildi.

4N1K Dizisi Oyuncu Kadrosu 

 Gözde Mutluer

Hasan Denizyaran

Burak Yörük

Sina Özer

Buse Narcı

Cemrehan Karakaş


4N1K – Fragman

‘4N1K’ Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı..

 

dizibilgi google play

‘4N1K’ Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (5 Yorum)

  1. 4N1K dskskskxkxkz büşüğ jsiaxllxsk yaşasın dizi oluyor ndsxkfkskkcmsnxxnnzm