46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

/ 25 Şubat 2024 / 15 views / yorumsuz
46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Nunova Film sonunda dizi sektöründe çalışan tüm emekçilerin ve oyuncuların sesini duydu. Dizi sektöründe çalışan neredeyse herkes dizilerin oldukça uzun olmasından ve bir bölümü çekmek için bazen haftada 90 saatin üzerinde çalıştıklarından ders yanardı. Nunova film bu yeni sez4on projesi Yok Olan dizisinde bu sıkıntıya bir dur dedi ve Amerikan dizi sistemine geçişin ilk adımını attı. Yok Olan Dizisi her hafta 60 dk şeklinde yayınlanacak; ancak bu 60 dk’nın içi oldukça dolu olacak gereksiz ve boş sahneler yer almayacak.

46 Yok Olan Dizisi Konusu

46 Yok Olan dizisi konusuna baktığımızda kız kardeşini hayata geri kazandırmak için bir bilim adamının kendini kobay olarak feda etmesi, büyük çabalar harcaması ve sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkmanın hikayesi anlatılacak.

46 Yok Olan Dizisi Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu(Murat Güney) 

Erdal Beşikçioğlu 46 Yok Olan Dizisinde bir genetik profesörünü canlandıracak ve babasının katilini arayacak. 1970 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu 46 yaşındadır. Sayısız projelerde yer alan Erdal Beşikçioğlu Köprü filminde canlandırdığı vali rolü ile tanınmıştır. Bir Ankara Polisiyesi Behsat Ç. Projesi ile ünlenen başarılı oyuncu Erdal BEŞİKÇİOĞLU reaksiyon dizisinde yer almış; ancak projenin ömrü kısa olmuştur.

Murat Güney’in bir üniversitede genetik profesörü olarak çalışmaktadır. Yıllar önce Murat’ın babası öldürülmüştür; kardeşi Ezo ise babasının öldürülmesinden etkilenmiş ve sakinleştiriciyi fazla kaçırınca komaya girmiştir.

Yasemin Kay Allen(Selin)

1989 İngiltere doğumludur. Ünlü sanatçı Suna YILDIZOĞLU’nun kızıdır. Eğitimine İngiltere’de devam eden Yasemin Allen daha sonra Türkiye’de Müjdat Gezen Tiyatro akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.İlk olarak Kavak Yeller dizisinde yer alan Yasemin Allen başarılı performansı ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almış. Son olarak ise Şeref Meselesi dizisinde başrol oynamıştır.

Selin bir Cinayet Dedektifidir. Tek amacı seri katili yakalayabilmektir. 

Melis Birkan(Ceyla)

1982 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Türkiye onu Çağan Irmak’ın Issız Adam projesinden tanımıştır. Daha sonra ise Leyla Mecnun dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Son olarak Büyük Sürgün Kafkasya projesinde yer almıştır.

Ceyla başarılı bir Psikiyatristtir. Murat’a kardeşini uyandırmada yardım edecektir. Daha doğrusu komada olan bir kıza yardım edemeyeceğini bilmektedir; ancak yazdığı bir doktora tezi ile Murat Güney’in dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Saygın SOYSAL(Doğan)

1982 doğumlu olan yakışıklı oyuncu şuanda 34 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Bu Kalp Seni Unutur mu?’, ‘Türkan’ gibi sayısız projede rol alan Saygın SOYSAL son olarak ‘Kara Para Aşk dizisinde rol almıştı.

Doğan da cinayet dedektifidir ve Selin’in de iş ortağıdır. Psikopat bir kişiliğe sahiptir. Seri katili yakalamak onun için hayat amacı haline gelmiştir. 

Berkan ŞAL(Salim)

1969 doğumlu oyuncumuz Anraka Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olmasına rağmen yıllarda Dj’lik yapmıştır. İlk olarak Behsat Ç dizisinde Akbaba rolüne hayat vermiş sonrasında ise Reaksiyon dizisinde Ceset rolünü üstlenmiştir.

Berkan ŞAL 46 Yok Olan Dizisinde Salim karakterini canlandıracaktır. Salim Murat Güney’in sağ kolu ve şoförüdür.

Ayça Eren(Ezo)

1986 Aydın doğumlu oyuncu 30 yaşındadır. ilk olarak Behsat Ç dizisinde Behzat’ın ev arkadaşı Şule karakterini canlandırmıştır. Erdal Beşikçioğlu’nun önerisi ile dizi işine girmiştir. Aslen fotoğrafçıdır.

Ezo babası öldükten sonra depresyana girmiş ve intihar etmiştir. 3 yıldır komada kalmaktadır. Profesör Murat Güney’in küçük kardeşidir.

Metin BİLGİN(Ferit)

Ferit tıp fakültesinde bir profesör. Murat Güney’in çalıştığı üniversitenin Dekanı. Murat Ferit’e amca diye hitap eder.

Selin ULUDOĞAN(Sude)

Şamanizme inanan bir kız