46 Yok Olan 3. Bölüm Fragmanı 10 Nisan

46 Yok Olan 3. Bölüm Fragmanı 10 Nisan

Star Tv ekranların en kısa dizisi olma özelliğine 46 Yok Olan dizisi yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha 27 Mart Pazar akşamı yayın hayatına başlayan 46 Yok Olan dizisi gece dizisi olarak da biliniyor. 60 dk yayınlanması ve pazar gecesi 23:30 da yeni bölümü ile ekranlarda olması izleyici kitlesini memnun etmese de aldığı başarılı sonuçlar ile hem yapımcısının hemde kanalının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

46 Yok Olan 3. Bölüm fotoğraflarıErdal BEŞİKÇİOĞLU’nu bir genetik profesörü olarak izlediğimiz 46 Yok Olan dizisinde Murat Güney karakteri o ilk bölümler de ki üniversite hocalığını bırakarak; mafya babası gibi davranmaya başladı. Babası ile birlikte tüm ailesini kimin ve neden katlettiğini arayan Murat Güney bakalım emellerine ulaşabilecek mi?

46 Yok Olan 3. Bölümde Neler Olacak

46 Yok Olan dizisinin 10 nisan pazar gecesi yayınlanacak yeni bölümünde Murat Güney sonunda kız kardeşi Ezo’yu uyandırmayı başarır; ancak Ezo’nun tam olarak iyileşebilmesi için yoğun bir tedaviye ve devamında psikaytrist Ceyla’ya ihtiyacı vardır. Pskyatrist Ceyla başlarda Murat Güney karakterini başlarda sevmese de sonradan garip bir cazibesi olduğunu farketmiş ve yavaş yavaş ondan hoşlanmaya başlamıştır. Murat Güney ve Psikiyatrisit Ceyla arasında aşk yaşanacak mı? Yoksa Murat Cinayet dedektifi Selin’e mi aşık olacaktır.

46 Yok Olan 3. Bölüm tüyoları46 Yok Olan dizisi 3. bölüm tüyoları ve neler olacağını öğrenmek için 46 Yok Olan 3. bölüm fragmanı sayfamızda

46 Yok Olan 3. bölüm 10 nisan fragmanı