46 Yok Olan 24 haziran Final Fragmanı 13. bölüm

46 Yok Olan dizisi 24 haziran cuma günü final bölümü ile ekranlara gelecek46 Yok Olan 13. bölüm

Star Tv ekranlarında Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Kay Allen ve Melis Birkan’ın başrolünü paylaştığı 46 Yok Olan dizisinin final fragmanı konulu konumuz ile karşınıdayız

27 mart akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Nuvona Film imzalı 46 Yok Olan dizisinin final yapacak olması bizlerle birlikte tüm 46 Yok Olan fanlarını da çok üzdü; ancak ne yazık ki final haberleri kesin.

46 Yok Olan dizinin senaristi Ercan Mehmet Erdem 46 Yok Olan dizisinin ne yazık ki 24 haziran cuma gecesi final yaparak ekranlara veda edeceğini duyurdu. Ercan Mehmet Erdem kendisinin yeni sezonda Tims Productions’ın imzasını taşıyan yeni bir projeyle izleyici karşısına çıkacağını da sözlerine ekledi.

46 Yok Olan Final Bölümü 13. bölümde neler yaşanacak?

46 Yok Olan dizisinin 24 haziran cuma gecesi final bölümünde Murat Güney sonunda kız kardeşi Ezo’yu uyandıracak; sadece uyandırmakla kalmayıp onu hayata da bağlayacaktır.

Ferit’in düşmanı olduğunu anlayan Murat Güney Ceyda’nın da yardımı ile anne ve babasının öcünü alacaktır.

46 Yok Olan 13. bölüm Final Fragmanı

46 yok olan final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

46 Yok Olan 24 haziran Final Fragmanı 13. bölüm (1 Yorum)

  1. bu ne biçim ste yha önce haberi doğru alın dizinin oyuncuları ve yapımcısı açıkladı dizi 2.sezon onayını aldı diye ne finali birde iyi bir halk gibi site açmışsınız