45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 2018 Ne Zaman?

Sinema, Tv ve müzik dünyasının merakla beklediği Pantene Altın Kelebek Ödülleri için geri sayım başladı. Cem Davran ve Çağla Şikel’in sunumlarıyla gerçekleşecek olan törende farklı kategorilerde ödüller dağıtılacak. Peki, Altın Kelebek Ödülleri bu yıl ne zaman verilecek?

2018 ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ HANGİ GÜN?

Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile magazin severler ile buluşacak olan ödül töreni bu yıl 9 Aralık 2018 Pazar akşamı saat 19. 45 de ekrana gelecek. En iyi kadın ve erkek oyuncular, en iyi yapımlar ve daha birçok farklı kategorilerdeki ödüller pazar günü sahiplerini bulacak.

Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle bu yıl 45’incisi düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için aday kategorileri açıklandı.

 

İşte finalistlerin listesi:

EN İYİ KADIN OYUNCU

Aslı Enver – İstanbullu Gelin (Star)
Aslıhan Gürbüz – Ufak Tefek Cinayetler (Star)
Aybüke Pusat – Söz (Star)
Bergüzar Korel – Vatanım Sensin (Kanal D)
Birce Akalay – Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
Demet Evgar – Avlu (Star)
Dilan Çiçek Deniz – Çukur (Show TV)
İrem Helvacıoğlu – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Özge Özpirinçci – Kadın (fox)
Serenay Sarikaya – Fi (Puhu TV)

EN İYİ DİZİ

Arka Sokaklar – Kanal D
Avlu – Star
Bizim Hikaye – fox
Çukur – Show TV
Diriliş Ertuğrul – TRT 1
Kadın – fox
Sen Anlat Karadeniz – atv
Söz – Star
Siyah Beyaz Aşk – Kanal D
Ufak Tefek Cinayetler – Star

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ

Alina Boz – Alp Navruz – Elimi Bırakma (TRT)
Aslı Enver – Özcan Deniz – İstanbullu Gelin (Star TV)
Bergüzar Korel – Halit Ergenç – Vatanım Sensin (Kanal D)
Birce Akalay – İbrahim Çelikkol – Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
Demet Özdemir – Can Yaman – Erkenci Kuş (Star)
Dilan Çiçek Deniz – Aras Bulut İynemli – Çukur (Show TV)
Gökçe Bahadır – Mert Fırat – Ufak Tefek Cinayetler (Star TV)
Hazal Kaya – Burak Deniz – Bizim Hikaye (Fox)
İrem Helvacıoğlu – Ulaş Tuna Astepe – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Serenay Sarıkaya – Ozan Güven- Fi (Puhu TV)

EN İYİ ERKEK OYUNCU

Aras Bulut İynemli- Çukur (Show TV)
Burak Deniz – Bizim Hikaye (Fox)
Engin Altan Düzyatan – Diriliş Ertuğrul (TRT1)
Erkan Kolçak Köstendil – Çukur (Show TV)
Halit Ergenç – Vatanım Sensin (Kanal D)
Haluk Bilginer – Sahsiyet (Puhu TV)
İbrahim Çelikkol – Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
Mert Fırat – Ufak Tefek Cinayetler (Star)
Ulaş Tuna Astepe – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Tolga Sarıtaş – Söz (Star)

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ

Dip – Puhu TV
Dudullu Postası – Blu TV
Fi – Puhu TV
Görünen Adam – Youtube
Masum – Blu TV
Sahipli – Blu TV
Sıfır-Bir: Bir Zamanlar Adana’da – Blu TV
Şahsiyet – Puhu TV
Yaşamayanlar – Blu TV
7 Yüz – Blu TV

EN İYİ YOUTUBER/INSTAGRAMMER

Berkcan Güven
Çağla Şıkel
Damla Altun
Danla Biliç
Duygu Özaslan
Enes Batur
Kafalar
Orkun Işıtmak
Oguzhan Uğur – Babala
Şeyma Subaşı

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN

Baran Bayraktar
Bilal Sonses
Can Oflaz
Çağla
Eli Türkoğlu
Emre Sertkaya
Ezhel
Feride Hilal Akın
Melek Mosso
Veysel Mutlu

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU

Ali Semi Sefil – Kadın (fox)
Alp Akar – Bizim Hikaye (fox)
Alp Eren Khamis – Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Beren Gökyıldız – Bizim Hikaye (fox)
Demir Birinci – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Dogancan Sarıkaya – Çukur (Show TV)
Ebrar Alya Demirbilek – Meleklerin Askı (Show TV)
Kübra Süzgün – Kadın (fox)
Yaman Tümen – Diriliş Ertuğrul (TRT 1)
Zeynep Selimoğlu – Bizim Hikaye (fox)

EN İYİ DJ

Abdullah İnal
Arem & Arman
Burak Yeter
Deeprise
Emrah Karaduman
Erdem Kınay
Mahmut Orhan
Ozan Çolakoğlu
Ozan Doğulu
Suat Ateşdağlı

EN İYİ ERKEK SUNUCU

Acun Ilıcalı – Survivor (TV8)
Ali İhsan Varol – Kelime Oyunu (teve2)
Arda Türkmen – Arda’nın Mutfağı (TV8)
Emre Karayel – Çarkıfelek (Kanal D)
Eser Yenenler – Şöhret Kafası (Kanal D)
Fatih Ürek – Gelinim Mutfakta (Kanal D)
Hakan Ural – Gel Konuşalım (TV8)
İlker Ayrık – Acayip Tipler, Yaparsın Aşkım, Saatli İlker Ayrık Takvimi (fox)
Murat Yıldırım – Kim Milyoner Olmak İster (atv)
Onur Büyüktopçu – Yemekteyiz (TV8)

EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ KADIN

Ceylan
Ebru Gündeş
Ebru Yaşar
Intizar
Seda Sayan
Sibel Can
Yıldız Tilbe
Zara

EN İYİ FANTEZİ MÜZİK ERKEK

Alişan
Berdan Mardini
Cengiz Kurtoğlu
Davut Güloğlu
KFatih Ürek
Ferman Toprak
Hakan Altun
Serkan Kaya

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI

4 Kadın (Kanal D)
Esra Erol’da (atv)
Gelin Evi (Show TV)
Gelinim Mutfakta (Kanal D)
Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)
Pelin Çift’le İyi Fikir (TRT 1)
Pelin Karahan’la Nefis Tarifler (Show TV)
Yemekteyiz (TV8)
Zahide Yetiş’le (Show TV)
Zuhal Topal ile Sofrada (fox)

EN İYİ HABER PROGRAMI

5N1K – Cüneyt Özdemir (CNN TÜRK)
Arka Plan (A Haber)
Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge (CNN TÜRK)
Ajanda (Habertürk)
Ayrıntılar – Enver Aysever (Halk TV)
Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel (CNN TÜRK)
Doğrudan Siyaset, Siyasi İşler – Simge Fıstıkoğlu (NTV)
Fatih Altaylı ile Teke Tek (Habertürk)
Memleket Meselesi (A Haber)
Uğur Dündar’la Halk Arenası (Halk TV)

EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK

Aydoğan Topal
Deniz Türkan
Gökhan Birben
Hakan Yılmaz & Kadir San Tarhan
Kubat
Mahmut Tuncer
Mümin Sarıkaya
Resul Dindar
Volkan Konak
Yavuz Bingöl

EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN

Elif Buse Doğan
Eylem Aktaş
Ezgi Eyüboğlu
Merve Yavuz
Selda Bağcan
Sevcan Orhan
Suzan Kardeş
Zara
Zeynep Bakşi Karatağ

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ

4N1K İlk Aşk – Fox
Ateşböceği – Star TV
Darısı Başımıza – Show TV
Dolunay – Star TV
Erkenci Kuş – Star TV
Meleklerin Aşkı – Show TV
Ver Elini Aşk – Kanal D

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU

Açelya Topaloğlu – Darısı Başımıza (Show TV)
Asuman Dabak – Ver Elini Aşk (Kanal D)
Ceren Taşçı – Erkenci Kuş (Star)
Demet Özdemir – Erkenci Kuş (Star)
Eslem Akar – 4N1K İlk Aşk (fox)
Gözde Mutluer – 4N1K İlk Aşk (fox)
Nergis Kumbasar – Darısı Başımıza (Show TV)
Oya Başar – Meleklerin Aşkı (Show TV)
Özge Gürel – Dolunay (Star)
Sevda Erginci – Ver Elini Aşk (Kanal D)

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU

Ali İl – Ver Elini Aşk (Kanal D)
Ali Yağcı – Erkenci Kuş (Star)
Anıl Çelik – Erkenci Kuş (Star)
Atakan Hoşgören – 4N1K İlk Aşk (fox)
Berkay Hardal – Meleklerin Aşkı (Show TV)
Burak Yörük – 4N1K İlk Aşk (fox)
Can Yaman – Erkenci Kuş (Star)
Cemrehan Karakaş – 4N1K İlk Aşk (fox)
Seçkin Özdemir – Ateşböceği (Star)
Sina Özer – 4N1K İlk Aşk (fox)

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU

Banu El – Ajans Akşama Doğru (A Haber)
Buket Aydın – Kanal D Ana Haber (Kanal D)
Buket Güler – Ana Haber (CNN TÜRK)
Canan Yener Reçber – TRT 1 Ana Haber (TRT 1)
Didem Arslan Yılmaz – Akşam Haberleri (Habertürk)
Ece Üner – Show Ana Haber (Show TV)
Gülbin Tosun – ana Haber (fox)
Lale Arslan – Ana Haber (Halk TV)
Nazlı Çelik – Star TV Ana Haber Bülteni (Star)
Seda Öğretir – NTV Ana Haber

EN İYİ KADIN SUNUCUSU

Çağla Şikel – Çağla ile Yeni Bir Gün (fox)
Demet Akbağ – Demet Akbağ ile Çok Aramızda
Dilay Korkmaz – Magazin D
Esra Erol – Esra Erol’da (atv)
Evrim Akın – Çocuktan Al Haberi (Show TV)
Eylül Öztürk – (Kanal D)
Müge Anlı – Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)
Pelin Çift – Pelin Çift’le İyi Fikir, Gündem Ötesi (TRT 1)
Pelin Karahan – Pelin Karahan’la Nefis Tarifler (Show TV)
Zahide Yetiş – Zahide Yetiş’le (Show TV)

EN İYİ KLİP

Adamlar – Hikaye
Aleyna Tilki & Emrah Karaduman – Dipsiz Kuyum
Buray – Deli Divane
Demet Akalın – Canıma da Değsin
Ece Seçkin – Dibine Dibine
Edis- Buz Kırağı
Edis – Yalan
Ezhel – Geceler
Hadise – Farkımız Var
Mabel Matiz – Öyle Kolaysa

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ

Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Ege’nin Hamsisi (TRT 1)
Güldür Güldür Show (Show TV)
Jet Sosyete – (Star TV – TV8)
Kalk Gidelim (TRT 1)
Koca Koca Yalanlar (Kanal D)
Şevkat Yerimdar (Fox)
Tolga Çevik – Tolgshow (fox)
Yeni Gelin (Show TV)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUN

Ali Sunal – Güldür Güldür (Show TV)
Alper Kul – Güldür Güldür (Show TV)
Bartu Küçükçağlayan – Jet Sosyete (Star)
Cengiz Bozkurt – Jet Sosyete (Star)
Çağlar Çorumlu – Jet Sosyete (Star)
Hakan Yılmaz – Koca Koca Yalanlar (Kanal D)
Sarp Apak – Jet Sosyete (Star)
Tamer Karadağlı – Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Tolga Mendi – Yeni Gelin (Show TV)
Uraz Kaygılaroğlu – Ege’nin Hamsisi (TRT 1)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU

Aslı İnandık – Güldür Güldür (Show TV)
Aylin Kontente – Güldür Güldür (Show TV)
Başak Parlak – Şevkat Yerimdar (fox)
Bestemsu Özdemir – Ege’nin Hamsisi (TRT 1)
Evrim Alasya – Koca Koca Yalanlar (Kanal D)
Feride Hilal Akın – Yeni Gelin (Show TV)
Gülse Birsel – Jet Sosyete (Star)
İrem Sak – Güldür Güldür (Show TV)
Pınar Altuğ – Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Jessica May – Yeni Gelin (Show TV)

EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI

Bunu da Konuşmak Lazım (Flash TV)
Cumartesi Sürprizi – Pazar Sürprizi (Show TV)
Duymayan Kalmasın (Star)
Gel Konuşalım (TV8)
Her Şeyi Konuşalım (TVEM)
Magazin 8 (TV8)
Magazin D (KANAL D)
Magazin Merkezi (Uçankus TV)
Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa (Teve2)
Söylemezsem Olmaz (Beyaz TV)

EN İYİ MÜZİK GRUBU

Adamlar
Athena
Duman
Gripin
Manga
Koliva
Kolpa
Seksendört
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Zakkum

EN İYİ POP MÜZİK ERKEK

Buray
Can Bonomo
Edis
İdo Tatlıses
İlyas Yalçıntaş
Kenan Doğulu
Koray Avcı
Mabel Matiz
Murat Boz
Oguzhan Koç

EN İYİ POP MÜZİK KADIN

Aleyna Tilki
Ceylan Ertem
Demet Akalın
Hadise
Hande Yener
Kalben
Nil Karaibrahimgil
Sertab Erener
Sıla
Simge

EN İYİ PROJE

Burcu Güneş – Anadolu’nun Güneşi
Cem Karaca – Merhaba Gençler
Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun – Usta Çırak
Enbe Orkestrası – 2018
Funda Arar – Arabesk
Muazzez Abacı – Sezen’imin Şarkıları
Resul Dindar – Aşk-ı Meşk
Teoman – Koyu Antoloji
Ve Nazan Öncel Şarkıları
Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları

EN İYİ YARIŞMA

Ben Bilmem Eşim Bilir (Kanal D)
Çarkıfelek (Kanal D)
Eyvah Düşüyorum – (Star)
Kelime Oyunu – (teve2)
Kim Milyoner Olmak İster? (atv)
MasterChef Türkiye (TV8)
Milyonluk Resim (fox)
O Ses Türkiye (TV8)
Survivor (TV8)
Yaparsın Aşkım (fox)

YILIN ŞARKISI

Burak King – Yanıyoruz
Candan Erçetin – Kim Korkar
Ece Seçkin – Dibine Dibine
Edis – Yalan
Emrah Karaduman feat. Aleyna Tilki – Dipsiz Kuyum
Ezhel – Geceler
Gazapizm – Heyecanı Yok
İdo Tatlıses – Bileklerime Kadar Acıyo
Mabel Matiz – Öyle Kolaysa
Manuş Baba –Eteği Belinde

EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ

Alpay Göltekin, Zeynep Alasya – Diriliş Ertuğrul (TRT 1)
Cem Tuncer – Kadın (fox)
Çagatay Akman – Bizim Hikaye (fox)
Emir Ersoy – 4N1K İlk Aşk (fox)
Ender Gündüzlü – Metin Arıgül – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Levent Güneş, Ayşe Önder, Engin Arslan, Kemal Sahir Gürel – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (atv)
Sertaç Özgümüş & Güntaç Özdemir – Şahsiyet (Puhu TV)
Toygar Işıklı – Çukur (Show TV)
Yıldıray Gürgen – Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
Yıldıray Gürgen – Vatanım Sensin (Kanal D)

EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU

Açıl Sezen – Sabah Raporu (Bloomberg HT)
Ahmed Arpat – NTV
Ata Arslan – Gün Sonu (Halk TV)
Can Okanar – Ajans (A Haber)
Cem Öğretir – atv Ana Haber (atv)
Erkan Tan – Sabah Ajansı (A Haber)
Fatih Portakal – Ana Haber (fox)
İsmail Küçükkaya – Çalar Saat (fox)
Tunç Arslanalp – Gece Haberleri (CNN TÜRK)
Zafer Kiraz – TRT Ana Haber (TRT)

EN İYİ SENARİST

Ahmet Yurdakul – Avlu – (Star)
Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Ayşe Kutlu Üner – Erkenci Kuş (Star)
Birol Güven – Çocuklar Duymasın (Kanal D)
Ferhat Ergün – 4N1K İlk Aşk (fox)
Gökhan Horzum – Çukur (Show TV)
Hande Altaylı – Kadın (fox)
Mehmet Bozdağ – Diriliş Ertuğrul (TRT 1)
Meriç Acemi – Ufak Tefek Cinayetler (Star)
Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (atv)

EN İYİ SPOR PROGRAMI

1 Numara – – Tugçe Saatman, Serkan Akcan (beinsport)
90’a: Serkan Korkmaz (Daimi Konuklar: Hıncal Uluç, Kemal Belgin, Güven Taner) – (a spor)
IbeIN ASIST – Güntekin Onay, Tümer Metin, Tugay Kerimoğlu (beinsport)
Derin Futbol – Ertem Şener, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Gökmen Özdenak, Abdülkerim Durmaz (Beyaz TV)
Gündem Spor – Ugur Meleke, Cem Yılmaz (CNN TÜRK)
Pazar Akşamı Futbol – Fuat Akdağ, Tayfun Bayındır, Serdar Ali Çelikler (CNN TÜRK)
Stadyum – Ali Gültiken, Serkan Reçber, Ersin Düzen (TRT)
Takım Oyunu: Serkan Korkmaz (Daimi Konuk: Erman Toroglu) (A Spor)
Yüzde Yüz Futbol – Ridvan Dilmen, Murat Kosova (NTV)

EN İYİ YÖNETMEN

Ali Bilgin / Deniz Yorulmazer – Ufak Tefek Cinayetler (Star)
Çağrı Bayrak – Erkenci Kuş (Star)
Emre Konuk – Payitaht Abdülhamid (TRT 1)
Metin Günay – Diriliş Ertuğrul (TRT 1)
Nadim Güç – Kadın (Fox)
Orhan Oguz – Arka Sokaklar (Kanal D)
Osman Sınav, Emre Kabakuşak, Yusuf Ömer Sınav – Sen Anlat Karadeniz (atv)
Sinan Öztürk – Çukur (Show TV)
Taylan Kardeşler-Burak Arlıel – Vatanım Sensin (Kanal D)
Yüksel Aksu – Avlu (Star)

 

Sizlerde birinci görmek istediğiniz kişileri yazarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

“Aslı”

 

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 2018 Ne Zaman? (1 Yorum)

  1. Selam. Aslım bir sözle super olmuş. Bence Diriliş və Sən anlat karadeniz. Çoklu altın kelebek alıcaq gibi görünüyor. Muzikler ve yönetmenleri, yapımcıları çok iyi. Baş roldakılarda superler. Aslım9 aralıkın analizin yapsan çok sevinirim. Yaparmlsın canım arkadaşım? ?????☺❤