4 Kadın Zamanı Seda Akgül Neden Yok ? Neden Ayrıdı ?

4 Kadın Zamanı Seda Akgül Neden Yok ? Progamdan Neden Ayrıdı ?

4 Kadın Zamanı programı geçtiğimiz Ağustos ayında ekranlardaki yerini almıştı. İlk bölümleriyle farklı tarzı ve başarılı sunucuları ile dikkat çeken yapımdan bir ayrılık haberi geldi. Başarılı sunucu Seda Akgül’ün programdan ayrıldığı açıklandı. Yeni dönemde dizilerden ziyade düşük bütçeli programlara yönelen Kanal D yönetimi Seda Akgül’ü transfer ederek öenmli bir işe imza atmıştı. Fakat Seda Akgül’ün Kanal D ekranlarındaki macerası sadece 1.5 ay sürdü.

Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’ndan Neden Ayrıldı ?

Seda Akgül’ün programdan ayrılma nedeni olarak programın beklenen ilgiyi görmemesi gösteriliyor. Program beklenen sıralamanın oldukça altında kaldı ve bir türlü çıkış yakalayamadı. Hal böyle olunca Seda Akgül’ün transfer olurken anlaştığı yüksek rakamlar büyük ihtimalle kanal yönetimine fazla geldi. Bir diğer söylenti ise Seda Akgül’ün Kanal D yönetimi ile başka bir proje için anlaşma yapması.

Seda Akgül sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 4 Kadın Zamanı programından ayrıldığını resmen duyurdu. Programa devam edecek olan diğer meslektaşlarına da başarılar diledi. Seda Akgül’ün yeni projesi ile ilgili bilgiler elimize ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın….

dizibilgi google play