4 Kadın Sunucuları Kimler ? 4 Kadın Sunucu ve Yorumcuları

4 Kadın Sunucuları ve Yorumcuları Kimler ?

Yönetimin el değiştirmesi sonrası yeni bir sürece giren Kanal D yeni sezonda diziler yerine maliyeti düşük programlara da ağırlık vermeye başladı. 2018 – 2019 sezonu için Kanal D ekranlarında yayınlanacak programlardan biri de 4 Kadın ismindeki kadın programı. Güdelik yaşama dair konuların ileneceği programda güncel manşet konular ele alınacak ve yorumlanacak. 4 kadın bir araya gelerek hayata dair ne varsa yorumlayacak ve aralarında tartışacaklar.  4 Kadın programında birbirinden önemli dört isim yer alıyor. İşte merak edenler için 4 Kadın Yorumcuları…

Seda Akgül

Geçtiğimiz günlerde sunuculupunu yaptığı Gel konuşalım isimli programdan Seda Akgül’ün ayrılma kararı aldığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Güzel sunucu bundan sonra 4 Kadın programında yer alacak.

Seda Akgül 1971 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Sunuculuğun yanı sıra yazarlık da yapmaktadır. Hacettepe Üniversite İngilizce Bölümü’nden mezun olmuştur. Başarılı bir akademik akriyeri bulunan Akgül , İsveç Üniversitesinin bursu ile Brüksel’de AB Gazateceliği okumuştur. Daha sonra TRT sınavlarını başarıyla geçerek spikerlik kariyerine başlamıştır. Avrupa Birliğine Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda isimli politik programları hazırlayıp sunuculuğunu gerçekleştirmiştir.

2012 yılında Star Tv ye transfer olarak haber spikerliğine başlamıştır. Daha sonra Kanal D ye transfer olmuş ve bir reality show proogramının sunuculuğunu gerçekleştirmiştir. Daha sonra yine Kanal D ekranlarında yer alan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur programını sunmuş ve geniş bir kesim tarafından tanınmayı başarmıştır. Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi ve Dişilik mi Kişilik mi isimlerinde iki adet çok satan kitabı bulunmaktadır.

Hande Ataizi

2 Eylül 1973 yılında Bursa da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk kariyerinde de oldukça başarılı olmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Üç yıl Kenter Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmıştır. Daha sonra sinema filmlerind eyer almış ardından dizi oyunculuğuna geçiş yapmıştır. Dönemin gişe rekortmeni filmi  Mum Kokulu Kadınlar filmiyle sinema kariyerine başlamıştır. Bu filmdeki performansıyla Altın Portakal ödülüne layık görülmüştür. Cem Davran ile birlikte bir çok dizi film ve show programında yer alarak sevilen ikili olmuşlardır. 4 Ağustaos 2004 tarihinde Fethi Pekin ile olan evliliği sadece 24 saat sürerek rekor kırmıştır. Daha sonra 2012 yılında Amerikalı Gazeteci Benjamin Harvey ile evlenmiştir.

Eylül Öztürk Özkan

Sosyal Medya fenomeni olarak tanınmıştır. Bir dönemin popüler video platformu olan Vine’da “Memeli Mestan” ismiyle tanınmıştır.  İstanbul Üniversitesi Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır. Hosteslik eğitimi alarak bir süre hostesli yapmıştır. Bir kaç sinema flminde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

Deya Tuna

1965 yılında doğmuştur. Yeni Kapıda’ki gazinolarda şarkıcılık yaptığı dönmde , Günah filmini çeken İbrahim Tatlıses ile tanışmış ve hayat arkadaşı olmuştur. Bu birliktelikten şu an şarkıcılığı soyunan İdo doğmuştur. İbrahim Tatlıses’in evlenm teklifini kabul etmemiş ve uzun yılalr hayat arkadaşı olarak yaşamışlardır.  Tatlıses’e bir kaç filmde eşlik etmiştir. Uzun yıllar sonra sahnelere dönerek Güney Restoran’da transparan kıyafetle şarkı söylemesinin ardından Hüseyin Bozan tarafından bacağından vurulmuştur. Bir dönem köşe yazarlığı da yaptıktan sonra ilk kez kamera önünde bir projede yer alacaktır.

dizibilgi google play

4 Kadın Sunucuları Kimler ? 4 Kadın Sunucu ve Yorumcuları (1 Yorum)

  1. 4 Kadin. programi berbat toplumu ahlaksizliga yoneilmeye calisan bu yayin 22 agustostaki programda seda akgul birini sagina birini soluna alacaksin. biri zengi digeri fakir olacak bunlar kendini. entel. Zanneden. toplumda bunlara o baslayip f ile devam eden ahlaksiz toplulugu yuzlerine bakinca nemal oldugu anlasilan. Tipi. Tipler hande ataizinin mehmet erbille. Cirilciplak sarmas dolas resimlar cektirdigii kanbur burnunu duzeltirip estetik olup gece kulubunde. Sozde basina yakalanmamak icin tuvaletin caminda sikisan gerzek kari. Birde. Seda sayinida aramiza alalim. Bence. Ne oldugubelirsiz erkekcikmi karimi arada kalmis. Iki de bir allah diyen fakat allah onu erkek olarak yaratmasina ragmen hayir ben senin yarattigin consi kabul etmiyorum dyen bulentcigim. Birde diva mis. Onuda. Alin ayrica. Kendini afrodut denolennide alin kadroyu tamamlayin. Sizler hafif mesrep olabilir evde kalmis kiz kurulari. Veye poponuza. Bir tekme geldiginiz yere erkek arkadasiniz veya kocalariniz gondermis olabilir aglanacak halinize guluyorsunuz yakinda zaten yayindanda kaldirilir