3’te 3 Bir Zamanlar Bilgi Yarışması Başvuru Formu-Sunucusu Emre Altuğ Kim?

Burak 21 Haz 2019 Haberler  0

3’te 3 Bir Zamanlar Her Çarşamba saat 20. 00 de Trt 1 ekranlarında.
Yakın geçmişimizi konu alan sorulardan oluşan bilgi yarışması olan 3’te 3 Bir Zamanlar 26 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 20.00 de Trt 1 1 ekranlarında olacak.

Emre Altuğ’un sunacağı 3’te 3 Bir Zamanlar bilgi yarışmasıyla hepimizi geçmişe götürecek.

“Ahh, nerede o eski zamanlar…” hepimiz zaman zaman bu cümleyi kuruyor, geçmişte yaşadığımız güzellikleri özlemle anıyoruz… O eski zamanlar; kimimiz için sobanın üzerindeki kestane, kimimiz için gazete kuponuyla alınan eşantiyon, kimimiz için televizyon izlemeye gelen misafir, kimimiz için sokakta saklambaç oynamak anlamına geliyor…
İşte son yılların en sıcak, en samimi yarışması; 3’te 3 Bir Zamanlar tam da bu özleminizi dindirmek üzere geliyor. Türk televizyonlarının en eğlenceli bilgi yarışması olan 3’te 3 Bir Zamanlar, rengarenk konu ve konuklarıyla vazgeçemeyeceğiniz bir program olacak.

3’TE 3 Bir Zamanlar Yarışması Kuralları Başvuru Formu

Sanat, siyaset ve spor dünyasından ünlü konukların “Danışman” olarak yer alarak, yarışmacılara destek olacakları 3’te 3 Bir Zamanlar’ı, Başarılı şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ sunacak. 3’te 3 Bir Zamanlar’da, yarışmacılara kimi zaman nostalji yaşayacağımız, kimi zaman unuttuğumuz değerlerimizi hatırlayacağımız sorular sorulacak.

Kurallarını 3’te 3 Tarih yarışmasından hatırladığımız 3’te 3 Bir Zamanlar’da yarışmacıların ödül kazanmak için yapmaları gereken tek şey 3 soruya üst üste doğru cevap vererek 3’te 3 yapmak.

Yarışmacılar, herhangi bir seviyede 3’te 3 yaparak son doğru cevapladıkları sorunun miktarını garantilerken, onlara bu yolculukta koruma hakları ve konuk jokerleri yardımcı oluyor. Yani yarışmacı 3 soruyu art arda doğru cevaplarsa son bildiği sorunun miktarını kazanmış olacak. Yarışmacı emin olmadığı sorularda koruma hakkını kullanır. Yanlış cevap verirse 3 koruma hakkından biri gider. Yanlış cevaptan sonra yeniden 3 soru bilmek zorundadır.

Konuk danışman yardımı ile “soru değiştirme, ipucu ve iki şıkkı eleme” hakları vardır. Bu hakları bir soruda tamamen veya ayrı ayrı sorularda kullanabilir. Bu şekilde en son 3’te 3 yaptığı miktar yarışmacının olur.

15. soruya ulaşıp doğru cevaplamayı başaran yarışmacıyı ise tam 1 milyon lira bekliyor.
Renkli soru ve konuklarıyla yakın tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

3’TE 3 BİR ZAMANLAR BAŞVURU FORMU

3 ‘te 3 Bir zamanlar Yarışma programına başvurularınızı adresten yapabilirsiniz.

https://basvuru.3te3.tv/

3’TE 3 Bir Zamanlar Sunucusu Emre Altuğ Kimdir?

14 Nisan 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Niğde lidir. Tam ismi Niyazi Emre Altuğ’dur. Babası diş hekimi, annesi ev hanımıdır. Ailenin ikinci çocuğudur. Şişli Terakki Lisesindeki eğitimden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümünü tamamladı.

Sanat hayatına lise yıllarında gitar çalarak başladı. 1990’lı yıllarda dönemin ünlü sanatçıları Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener ve Levent Yüksel gibi isimlere vokalistlik yaparak profesyonel müzik yaşamına girdi. Bu sırada tiyatroyla da haşır neşir olan Emre Altuğ, üç sezon boyunca Haldun Dormen Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol aldı.

Sanatçı, ilk albümünü 1999 yılında “İbret-i Alem”le yaptı. 
2000 yılında Zonguldak Devrek’te askerliğini tamamladı.
10 Ağustos 2008’de eğlence mekanı Sortie’de manken Çağla Şikel ile evlendi. Bu evlilikten Kuzey ve Uzay adında iki oğulları olan Altuğ, Ocak 2015’te sanatçıyla evliliklerini sonlandırdı. 

“Bir Kış Öyküsü” adlı müzikalde, “Ağaçlar Ayakta Ölür”, “Halk Çocuğu” gibi TV filmlerinde “Kolay Para”, “Eve Giden Yol 1914” adlı sinema filmlerinde, “Tatlı Hayat”, “Lise Defteri” ve “Sensiz Olmuyor” adlı dizilerde rol aldı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“3’te 3 Bir Zamanlar Bilgi Yarışması Başvuru Formu-Sunucusu Emre Altuğ Kim?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Aşk bir rüya dizisinin özetleri ni neden yazmıyor sunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.