31 Mart 2019 Pazar Günü Diziler Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Burak 26 Mar 2019 Elimi Bırakma  0

Pazar günleri yayınlanan, Savaşçı, Kardeş Çocukları, Nöbet, Elimi Bırakma, Tozkoparan, Çok Güzel Hareketler 2 dizileri yayınlanmayacak.


31 Mart 2019 Pazar günü Yerel seçimler var bu sebep ile her seçimde olduğu gibi bu seçimde de TV kanalları seçim gündemi ile ilgili haberler ve özel yayınlar yapacaklar. Bundan dolayı pazar günü yayınlanması gereken diziler yayınlanmayacak.

TRT 1’de yayınlanacak olan seçim özel programı nedeni ile pazar akşamı yayınlanması beklenen Elimi bırakma dizisi ve diğer bütün dizilerin yeni bölümü yayınlanmayacak ve bir sonraki hafta diziler kaldığı yerden 7 Nisan pazar günü yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Akşam saatlerinde başlayacak olan seçim özel yayınları nedeni ile FOX’ta ‘Savaşçı’, Star’da ‘Kardeş Çocukları’, TRT 1’de ‘Elimi Bırakma’ ve ‘Tozkoparan’, Kanal D’de ‘Çok Güzel Hareketler 2’ ve Show TV’de ‘Nöbet’in yeni bölümleri 7 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

1 Nisan 2019’da Okullar Tatil mi? Pazartesi Günü Resmi Tatil Olacak mı?

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 1 Nisan’da okullar tatil mi? 1 Nisan resmi tatil mi?

Tüm özel ve devlet okullarında oy verme işlemi gerçekleştirilecek. Oy verme akşam saatlerine doğru sona erecek ve sayım aşamasına geçilecek. Bu işlem geç saatlere kadar devam edecek. Sayım aşamasının geç saatlere kadar sürmesi nedeni ile seçimin ertesi günü okulların tekrar eğitim verebilmesi için düzenin eski haline getirilmesi gerekiyor. Fakat bunun için yeterli süre bulunmuyor. Bu yüzden ertesi gün okullar tatil edilmesi bekleniyor. Buna ek olarak öğretmenler de idari izinli sayılacaklar.

1 Nisan resmi tatil değil. Kamu kuruluşları 1 Nisan 2019 Pazartesi günü açık olacak. Memurlar ve diğer kamu çalışanları da görevlerine devam edeceklerdir.

1 Nisan’da devlet ve diğer tüm özel bankalar da açık olarak hizmet vermeye devam edecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.