31 Ağustos Ateş Böceği Neden Yok?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ateş Böceği bayram öncesi izleyicisi karşısında olamayacak. Başrollerini Seçkin Özdemir ve  Nilay Deniz’in paylaştığı Ateş Böceği dizisi 10. bölümü ile 31 ağustos perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıkacaktı; ancak 31 ağustos’un Kurban Bayramı Arife’si olması sebebi ile ekran karşısında izleyici bulamayacağını düşünen Star Tv dizisinin yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı.

Ateş Böceği dizisinin 31 ağustosta yayınlanacak 10. bölüm fragmanı da çıkmadı. Fragmanın çıkmaması bize Ateş Böceği dizisinin 31 ağustosta değil 7 eylülde yayınlanacağı bilgisini verdi. Ateş Böceği dizisi 28 eylül perşembe akşamı da izleyicisi karşısında olmayacak; zira Ateş Böceği dizisi yerine Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi Siyah İnci yayınlanacak. Tabi ki bu Ateş Böceği dizisinin final yapacağı anlamına gelmez. Ateş Böceği dizisi 13. bölümü ile gün değiştirecek ve muhtemelen perşembeden cumartesine alınacak.

Ateş Böceği dizisi 10. bölümü ile 7 eylül perşembe günü 20:30 da Star Tv’de

Ateş Böceği 10. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

dizibilgi google play

31 Ağustos Ateş Böceği Neden Yok? (11 Yorum)

  1. Atesbocegi göstermek zorundadır. çünkü bunlar 2017’de serbest bırakıldı ve 2018’de yasalaştırılmalıdır. ve göstermemeniz bizim hatamız değil, çünkü haftanın her günü yoğunlaşıyor. ve Siyah inci oynamasin cunku oyle iyi. Дорогие мои пусть пожалуйста показывают я без этого сериала не могу. И то смотрю только SÖZ и ATESBOCEGI пожалуйста не забирайте то что у нас есть. Чесно Siyah inci вообще не интересно и смысла нет смотреть , поэтому жалейте нас мы тоже люди и хотим после работы чем нибудь развлечься плииииииииз, умоляю!!!!!!!!!!!! Мы все любим ATESBOCEGIIII любииим loveeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!