3 Adam TV 8 ‘de Neden Yayınlanmıyor? 3 Adam Neden Bitti?

Güncelleme: 3 Adam kendi yapım şirketini kuruyor. Daha önce Tv8’den ve Acun Medya’dan ayrıldıklarını açıklayan 3 Adam yeni sezonda kendi yapım şirketi ile yeni bir program yaparak izleyicisi karşısına çıkacak. 

TV8 ekranlarında Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın sunuculuğu ile yapılan 3 Adam’ın gelecek sezonda TV 8 ekranlarında yayınlanmayacağı kesinleşti.. İddiayı dile getiren isim ise Posta Gazetesi yazarı Mesut  Yar. Programın yayından kaldırılmasında elde edilen reyting sonuçlarının etkisinin olduğu söyleniyor.

Posta Gazetesinden Mesut Yar’ın köşesinden duyurduğu habere göre Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın yeni sezonda TV 8 ekranlarında program yapmayacaklar. İşte Mesut Yar’ın yazısı  “Yetenek Sizsiniz jürisinde Hülya Avşar, O Ses Türkiye jürisinde de Yıldız Tilbe olacaksa; yani çıkan haberler balon filan değilse, bu kış da çok eğleneceğimizin garanti olduğunu not düşüyorum…Yaz uykusuna yatan TV8’in kış döneminde rakipleri için yine kabus olacağını düşünüyorum. Bir eksikle; Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın programı Üç Adam artık yayınlanmayacak. Not düşüle!”

3 Adam Reytingleri

Bu sonuçlara göre 3 Adam’ın reyting kaygısından dolayı kanaldan ayrıldığını söyleyebiliriz. Sosyal medyada ise Kanalı onlar için aldım‘dan nerelere gelindi eleştirileri yapılmakta

 3 Adam neden final yaptı?

Diğer bir iddia ise 3 Adam’ın Türk izleyicisinin nefretini kazanması. Özellikle  Son yaşanan Nihal ve Bahar Candan ve Murat Boz olaylarından sonra Eser Yenenler’in sevgililerin arasına giren her yerde parti yapan bir adam olduğu insanlara tarafından düşünülüyor.

Aslında bakılırsa Acun Ilıcalı’nın halkın görüşlerine çok önem verildiği biliniyor. Zira Acun topumun nabzını çok iyi tutan bir patron. Bu durumu göz önüne alıp 3 Adam’a çıkış vermiş olabilir.

 

dizibilgi google play