3 Adam Hangi Kanalda Yayınlanacak? 3 Adam Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2017

Burak 13 Tem 2017 Haberler  0

Güncelleme:  3 Adam yeni sezonda yeni kanlında ve yeni yapım şirketi ile izleyicisi karşısında olacak. 3 Adam Tv8’den ayrıldı aynı zamanda yapımcısı Acun Medya ile de yollarını ayırdı. 

Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar’ın haberinden sonra 3 Adam programının hangi kanalda yayınlanacağı ya da tamamen kaldırılacağı merak konusu oldu. Ancak 3 Adam programının Star TV’de yayınlanacağı iddia ediliyor. 3 Adam’ın Star TV’de devam edeceği haberleri ise şu anda sadece duyumdan ibaret. Bu haberle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

TV8 ekranlarında Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın sunuculuğu yaptığı programda Mesut Yar’ın gelecek sezonda 3 Adam’ı göremeyeceksiniz not düşüle diye gündeme getirdiği programın reytinglerden dolayı yayından kaldırılmış olabileceği konuşuluyor; ancak gerçek çok daha farklı. Özellikle Eser Yenenler ile ilgili son zamanlarda bir çok toplumun gözünde küçük düşürücü haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak sevenleri ayıran kötü kalpli adam olarak lanse edildi.

Bahar Candan ve Murat BOZ kaçamağının tek sebebinin 3 Adam’ın kurduğu oyun salonu olduğu iddia edildi. Murat Boz ve Aslı ENVER’in ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen  Eser Yenenler ikilinin barışması ile rahat bir nefes aldı.

Birbirinden renkli konuklarla seyirci karşısında zevkli dakikaların yaşandığı 3 Adam son bölümü ile 24 Mayısta final yapmıştı. Final Bölümünde Merve Boluğur, Bensu Soral, Suzan Kardeş’in katılımıyla eğlenceli dakikalar yaşanmıştı. 3 Adam’a yeni yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Bu sırada Eğer 3 Adam biter ve yeni sezonu ile Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşamazsa olan İbrahim Büyükak’a olacak. Zira aralarında tek yedek projesi olmayan isim o. Eğer Eser Yenenler ile Acun arasında iddia edilen sıkıntı varsa Eser Yenenler’in Yeteneksizsiniz Türkiye Jüriliği de zora girecektir.

3 Adam En Komik Anlar

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir