28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

Tv8 ekranlarının sevilen günlük Aşk-ı Roman’dan izleyicisine kötü haber geldi. Aşk-ı Roman dizisi Kurban Bayramı haftası nedeniyle 28 Ağustos 2 Eylül tarihleri arasında yayınlanmayacak. Karar Tv8 üst kurulu tarafından verildi.

Bayram haftasında tüm Türkiye’nin Kurban kesmek için memleketine gitmesi sonucu televizyon karşısında çok izleyici kalmayacağını düşünen Tv8 yönetimi  yüksek reyting alan dizisi Aşk-ı Roman’ı yayınlamama kararı aldı. 

21 Ağustosta ilk bölümü ile ekranlara gelen Aşk-ı Roman dizisi için aldığı yüksek reytingler sonrası gelen bu karar ise ne yazık ki talihsizlik oldu. Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini ise Solmaz Çiros, Kaan Güvenilir ve Ayberk Yılmaz’ın paylaştığı Aşk’ı Roman dizisi ile ilgili bir karar daha alında.

Aşk-ı Roman Yeni Bölüm Ne Zaman?

Aşk-ı Roman dizisi 4 eylül pazartesiden itibaren 19:45’de değil bir saat erkene alınarak 18:45 de ekranlarda olacak. Bakalım Aşk-ı Roman dizisi verilen bayram arasından sonra başlayacak 2017 2018 yeni sezonuna nasıl başlayacak; zira yeni sezonda bir çok rakibi ile de reyting mücadelesi vermek zorunda kalacak.

Aşk-ı Roman 6. Bölüm Fragmanı 4 Eylül

dizibilgi google play

28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor? (1 Yorum)