28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

Burak 27 Ağu 2017 Aşk-ı Roman  0

Tv8 ekranlarının sevilen günlük Aşk-ı Roman’dan izleyicisine kötü haber geldi. Aşk-ı Roman dizisi Kurban Bayramı haftası nedeniyle 28 Ağustos 2 Eylül tarihleri arasında yayınlanmayacak. Karar Tv8 üst kurulu tarafından verildi.

Bayram haftasında tüm Türkiye’nin Kurban kesmek için memleketine gitmesi sonucu televizyon karşısında çok izleyici kalmayacağını düşünen Tv8 yönetimi  yüksek reyting alan dizisi Aşk-ı Roman’ı yayınlamama kararı aldı. 

21 Ağustosta ilk bölümü ile ekranlara gelen Aşk-ı Roman dizisi için aldığı yüksek reytingler sonrası gelen bu karar ise ne yazık ki talihsizlik oldu. Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini ise Solmaz Çiros, Kaan Güvenilir ve Ayberk Yılmaz’ın paylaştığı Aşk’ı Roman dizisi ile ilgili bir karar daha alında.

Aşk-ı Roman Yeni Bölüm Ne Zaman?

Aşk-ı Roman dizisi 4 eylül pazartesiden itibaren 19:45’de değil bir saat erkene alınarak 18:45 de ekranlarda olacak. Bakalım Aşk-ı Roman dizisi verilen bayram arasından sonra başlayacak 2017 2018 yeni sezonuna nasıl başlayacak; zira yeni sezonda bir çok rakibi ile de reyting mücadelesi vermek zorunda kalacak.

Aşk-ı Roman 6. Bölüm Fragmanı 4 Eylül

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

“28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?” üzerine 1 yorum

  1. MİSAFİR dedi ki:

    KAÇ BÖLÜM OLACAK ACABA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir