25 Haziran Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar Elendi mi?

25 Haziran pazar akşamı mübarek Ramazan Bayramının ilk günü Çağlar Patır Yavuz bey ile karşılaştı. 25 Haziran pazar akşamı Çağlar Patır Yavuz Bey karşısında ilk 15 soruda çok fazla geri de kalmasa da joker sorusu ile Yavuz Bey son 2 soruya girerken farkı 4 puana kadar çıkardı.

Bilindiği üzere 19 yarışmasında 19. soru son soru olarak soruluyor ve toplam değeri 4 puan. Bu durumda Çağlar’ın final sorusunu bilmesi Yavuz’un ise bilememesi gerekmekteydi. Çağlar bey son iki soruya çok büyük bir avantaj ile girmişti 

Çağlar Bey yarışmaya her ne kadar 2-0 önde başlasa da sonradan Yavuz Bey Çağlar Beyi terletmeyi başardı ve Çağlar Beyi pes ettirdi. Çağlar Bey 25 haziran pazar akşamı bayramın ilk günü 19 yarışmasına veda etti. Çağlar Bey 1.00.000 TL ile 19 yarışmasına veda etti. Yavuz Bey yeni bir seri için 28 haziran çarşamba akşamı tekrar Kanal D ekranlarında olacak. Çağlar Bey 19 yarışmasına hüzünlü bir veda etti. Çağlar Patır kendisi için maksatın hasıl olduğunu ve fırsat verenlere teşekkür etti.

Sonrasında ise Barış Kılıç Çağlar’a özel bir teklif götürdü ve 1.000.000 TL kazandığını eğer 200.000 TL sini kasaya koyarsa bir kez daha Yavuz ile düello imkanı vardi; ancak Çağlar ailesine sordu ve 19 yarışmasının kendine sunduğu teklifi reddetti. Çağlar Patır 1.000.000 ile Kanal D’ye güzel bir bayram hediyesi verdi.

 

dizibilgi google play

25 Haziran Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar Elendi mi? (2 Yorum)