25 Haziran Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar Elendi mi?

Burak 25 Haz 2017 Haberler  0

25 Haziran pazar akşamı mübarek Ramazan Bayramının ilk günü Çağlar Patır Yavuz bey ile karşılaştı. 25 Haziran pazar akşamı Çağlar Patır Yavuz Bey karşısında ilk 15 soruda çok fazla geri de kalmasa da joker sorusu ile Yavuz Bey son 2 soruya girerken farkı 4 puana kadar çıkardı.

Bilindiği üzere 19 yarışmasında 19. soru son soru olarak soruluyor ve toplam değeri 4 puan. Bu durumda Çağlar’ın final sorusunu bilmesi Yavuz’un ise bilememesi gerekmekteydi. Çağlar bey son iki soruya çok büyük bir avantaj ile girmişti 

Çağlar Bey yarışmaya her ne kadar 2-0 önde başlasa da sonradan Yavuz Bey Çağlar Beyi terletmeyi başardı ve Çağlar Beyi pes ettirdi. Çağlar Bey 25 haziran pazar akşamı bayramın ilk günü 19 yarışmasına veda etti. Çağlar Bey 1.00.000 TL ile 19 yarışmasına veda etti. Yavuz Bey yeni bir seri için 28 haziran çarşamba akşamı tekrar Kanal D ekranlarında olacak. Çağlar Bey 19 yarışmasına hüzünlü bir veda etti. Çağlar Patır kendisi için maksatın hasıl olduğunu ve fırsat verenlere teşekkür etti.

Sonrasında ise Barış Kılıç Çağlar’a özel bir teklif götürdü ve 1.000.000 TL kazandığını eğer 200.000 TL sini kasaya koyarsa bir kez daha Yavuz ile düello imkanı vardi; ancak Çağlar ailesine sordu ve 19 yarışmasının kendine sunduğu teklifi reddetti. Çağlar Patır 1.000.000 ile Kanal D’ye güzel bir bayram hediyesi verdi.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“25 Haziran Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar Elendi mi?” üzerine 2 yorum

  1. Yunus dedi ki:

    Arkasında oldugun.icin lirasını sana verir artık

  2. Nazlıcan dedi ki:

    Çağlar sonuna kadar senin arkandayız 1.000.000 lira alarak gurur kaynağı oldun seni tebrik ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.