21 Eylül Hangi Dizi Zirvede Reyting Sonuçları

Burak 22 Eyl 2017 Haberler  0

Bu haftanın en çok merak edilen konularından bir tanesi de Bizim Hikaye dizisinin tutup tutmadığı idi. Dizi 14 Eylül tarihinde Kanatsız Kuşlar ve Ver Elini Aşk’ın ardından 4. sıraya yerleşerek hayal kırıklığı oluşturmuştu. 21 Eylül tarihinde bu sorunun cevabı da netleşti. İzleyicilerin tercihi bütün kategorilerde Bizim Hikaye oldu. Dizi bu şekilde büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Ver Elini Aşk dizisi geçen haftaki elde ettiği 3. sırayı korudu ancak izlenme oranlarında artış var. Dizide Ayperi ile Kaan arasındaki ilişki devam ediyor. Bebek bakımı konusunda anlaşamamalarına rağmen Kaan, Ayperi’den hoşlanıyor ve bunu dedesi ile konuşurken eş itirafında bulunarak hissettirdi ancak ortalık karıştı.

Geçen haftanın birincisi Kanatsız Kuşlar izlenme oranlarını artırsa da bu hafta 2. olarak sıralamaya girdi. Dizide Muzaffer’in çocuklara kötü davranması neticesinde Nefise’nin gösterdiği tepkiyi izlemiştik.

Bu haftanın 1. olan Bizimkiler ise büyük  bir sürpriz yaptı. Yerli Shameless olarak adlandırılan Bizim Hikaye dizisi 2. bölümünde Barış ile Filiz’in Yunanistan macerası anlatıldı. Dizinin önümüzdeki hafta ne kadar izleneceği merak konusu…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.