21 Eylül Ateş Böceği Neden Yok Final Mi Yaptı?

Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı dizide: Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora gibi oyuncuların yer aldığı Ateş Böceği dizisinde gün değişikliğine gidildiği açıklandı.

Perşembe günleri Star TV ekranlarında yayınlanan dizi yine Star’da yayınlanacak olan Siyah İnci dizisinin o güne kaydırılmasından dolayı bundan sonra pazar günleri yayınlanacak.İlk bölümleri reytinglerde 1. sıralarda yer alan Dizi Kanal D de yayınlanan Ver Elini Aşk ile çekişiyordu. 14 Eylülde Bizim Hikaye’nin de yayınlanmasıyla Ateş Böceği 5. sıralara kadar geriledi. 

Kanalın bunlardan dolayı mı yoksa televizyonların iddialı dizileri arasında sayılan Siyah İnci dizisine çok güvenmesinden dolayı böyle bir karar aldığı önümüzdeki günlerde belli olacak. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Ateş Böceği  12. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

21 Eylül Ateş Böceği Neden Yok Final Mi Yaptı? (1 Yorum)