21 Eylül Ateş Böceği Neden Yok Final Mi Yaptı?

Burak 15 Eyl 2017 Ateş Böceği  0

Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı dizide: Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora gibi oyuncuların yer aldığı Ateş Böceği dizisinde gün değişikliğine gidildiği açıklandı.

Perşembe günleri Star TV ekranlarında yayınlanan dizi yine Star’da yayınlanacak olan Siyah İnci dizisinin o güne kaydırılmasından dolayı bundan sonra pazar günleri yayınlanacak.İlk bölümleri reytinglerde 1. sıralarda yer alan Dizi Kanal D de yayınlanan Ver Elini Aşk ile çekişiyordu. 14 Eylülde Bizim Hikaye’nin de yayınlanmasıyla Ateş Böceği 5. sıralara kadar geriledi. 

Kanalın bunlardan dolayı mı yoksa televizyonların iddialı dizileri arasında sayılan Siyah İnci dizisine çok güvenmesinden dolayı böyle bir karar aldığı önümüzdeki günlerde belli olacak. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Ateş Böceği  12. Bölüm Fragmanı

 

 

AteşBöceği Neden Final Yapıyor? İşte Kesin Final Nedeni ve Tarihi
31 Ağustos Ateş Böceği Neden Yok?
Ateşböceği Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Ateş Böceği Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

“21 Eylül Ateş Böceği Neden Yok Final Mi Yaptı?” üzerine 1 yorum

  1. Dilek dedi ki:

    Bence buyuk hata pazar gun savasci var kim izlerki sali gunune koysalardi keske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.