2019 Yılında Final Yapacak Diziler (Güncel Tam Liste)

Ocak ayının ilk haftalarında yeni reklam anlaşmaları nedeniyle ve Yılbaşı tatili sebebi ile her yıl bir hafta ara verilen sevilen dizilerin yayınlarına bu yıl 3 hafta gibi bir ara verildi. Ancak Ocak ayının son haftasında hem ara veren diziler ekrana dönecekti, hem de birbirinden iddialı yeni diziler başlayacak. Ocak ve Şubat 2019’da birbirinden iddialı 7 yeni yerli dizi ekrana gelecek.

Ancak başlayacak olan yeni diziler gibi bitmiş ve var olan bitecek diziler de var. İşte 2019 yılında yayından kaldırılacak olan Final Yapacak diziler.

Mehmetçik Kutlu Zafer

TRT1 ekranlarında yayınlanan Mehmetçik Kutlu Zafer isimli dönem dizisi, beklenen reytinglerin çok altında kalınca dizinin sezon sonunu beklemeden bitirilmesine karar verildi. Mehmetçik Kutlu Zafer 35. Bölümü ile ekranlara veda edecek.

Muhteşem İkili

Muhteşem İkili 22 Ocak Salı günü yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ancak gün değiştirmiş olması dizinin reytinglerini olumsuz etkileyecek gibi. Çoğu dizi gün değiştirince yayından kaldırılıyor.

İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan İstanbullu Gelin dizisinin 2019 yılında 3. Sezonu ile final yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı.

Yasak Elma

Söz

Çocuklar Duymasın

İkizler Memo – Can

Jet Sosyete

Bir Litre Gözyaşı

Bitmiş Yayından Kaldırılmış 2019 da olmayan Diziler

Şahin Tepesi

Ağlama Anne

Ufak Tefek Cinayetler

Avlu

Çarpışma

Bizim Hikaye

16 Mayıs 2019 Tarihinde Final yapacak.

KIZIM

Gülperi

dizibilgi google play

2019 Yılında Final Yapacak Diziler (Güncel Tam Liste) (5 Yorum)

  1. ikizler memo-can , soz, cocuklar duymasin dizilerin final yapacagini nerden biliyorsunuz o diziler asla final yapmaz onlarin reytingleri cok guzel