2015 Eylül En Çok İzlenen Yerli Dizi Belli Oldu

Bu haftanın en çok izlenen dizisi belli oldu işte reyting sonuçları

Televizyon kanalların yayınlanan diziler her geçen gün artmakta. Diziler hikaye ve oyuncu kadrolarıyla reyting izlenme oranlarını artırmak istemekte bazen reyting sonuçları dizilerin final yapma kararı aldırıyor. Bu konu bu derece önemli olunca kanallar arasındaki yarış iyiden iyiye kızışıyor. Strateji o kadar karışıyor ki dizinin yayınlanacağı gün ve saatin uygun olarak bulunması gerekiyor.

İşte Eylül 2015 En Çok İzlenen Yerli Dizi Atv’den Kırgın Çiçekler

kırgın çiçekler reyting sonuçları
                                                  Kırgın Çiçekler Reyting Sonuçları

Bu tahminimiz Eylül’ün ilk haftası ve daha önceki haftalarda ki liderlik koltuğuna oturmuş olmasından kaynaklanıyor. Bu ayın sonunda büyük bir sürpriz olmazsa Kırgın Çiçekler tüm programlar arasında en çok izlenen dizi olacak.İşte detaylar ;

100 Tv programı içinde 7.07 izlenme oranıyla reyting sıralamasında birinci oldu. Bu orana göre 21.38 puan alan yeni dizimiz liderliği kimseye kaptırmayacak gibi.

Kırgın Çiçekler Neden Bu Kadar Çok İzleniyor ? Reytingleri Neden Yüksek ?

Dizi konu olarak duygusal ve dram yüklü. Millet olarak bu tip dizileri çok sevdiğimiz bir kez daha anlaşılıyor. Dramatik ve duygusal çekimlerle izleyiciyi etkileyen Kırgın Çiçekler her geçen gün reyting oranını da bu ölçüde yükseltiyor. Ayrıca insanları diğer bölümlere meraklı bir şekilde hazırlayan dizi yapımcı ve senaristlerinin başarısı da göz ardı edilmemeli.

Yetimhane kızlarının hayat mücadelesi ve aşklarını konu alan Kırgın Çiçekler Atv ve yapımcılarını oldukça sevindiriyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaz’ın Öyküsü ile benzer yönleri bulunan Kırgın Çiçekler Yaz’ın Öyküsüne göre daha çok izleniyor. .

Sizce Kırgın Çiçekler Dizisi Neden Çok İzleniyor ? Yorumlarınızı Bekliyoruz…

2015 Eylül En Çok İzlenen Yerli Dizi Belli Oldu (1 Yorum)