Menü Aç/Kapat
20 Nisan O Ses Çocuklar Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi ? Haberler 18.04.2016
20 Nisan O Ses Çocuklar Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi ?

20 Nisan 2016 Çarşamba Tv8 O Ses Çocuklar Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor ? Bitti Mi ? Final Mi Yaptı ? Niye Yok

o ses çocuklar yeni bölüm 20 nisan 2016

Tv8 ekranlarının klasik ses yarışması O Ses Çocuklar programının yayınlanması gereken 20 Nisan Çarşamba tarihli yeni bölümü var mı yok mu ? Niye yayınlanmıyor yayından mı kaldırıldı ? sorularının cevabı yazımızda.

o ses çocuklar haberleri

Sevilen yarışma programı O Ses Çocuklar Tv8 yayın akışına bakıldığında Çarşamba günü akıştan kaldırıldı. Buna göre geçen haftalarda haftanın 2 günü ekrandan izlenebilen O Ses Çocuklar artık 1 güne indirildi. 20 Nisan yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

[kirmizitext]Yayın günü değişen O Ses Çocuklar artık haftada 1 gün yayınlanacak. Yeni yayın günü bundan sonra sadece Perşembe günleri olacak.[/kirmizitext]

Bakalım Tv8’in bu yeni uygulaması reytingleri nasıl değiştirecek ?
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

ELİF NAZ GÜRESER

malesef yayınlanmayacak çok üzgünüm

Cevapla

Ecrin su çoban

merak etmeyin bu haber yalan hala haftada 2 gün… 🙂

Cevapla

Anonim

insanlari kandirmayin nezaman adam yerine koyulacagiz.programlari keyfinize göre dehistirirseniz oturup kendiniz seyredin.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler