20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yok ?

Burak 15 Kas 2018 Haberler  0

20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Mehmetçik Kutlu Zafer 20 Kasım Salı akşamı ekranlara gelmedi. Baş rollerinde İsmail Hacıoğlu, İsmail Ege Şaşmaz Özgü Kaya ve İlker Aksum gibi oyuncuların yer aldığı dizi ikinci sezonuna da çok iyi bir başlangıç yapmayı başarmıştı. Dizinin 20 Kasım Salı günü yayınlanması gereken 25. Bölümü ekranlarda yer almadı. Nedenini merak edenler için işte detaylar…

Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yayınlanmadı ?

20 Kasım Salı akşamı Mehmetçik Kutlu Zafer ekranlarda olmayacak çünkü Salı akşamı milli takımımızın Uluslar Ligindeki kader maçı olan Türkiye -Ukrayna maçı yer alacak. Dizinin 25. bölümü 27 Kasım Salı günü  ekranlarda olacak. Bu durum milli maçlar yayınlandığı müddetçe devam edecek ve dizi önüzmüzdeki dönem iki ayda bir yayına bir haftalık ara verecek.

Dizinin son yayınlanan 24. Bölümünde Fatma’nın yardımı ile Üsküplü, Kut şehrine girerek Neccar’ın evinde kıstırılır. Kurt Hamilton, Üsküplü’nün Neccar’ın evinde olduğunu düşünürken Mevlüd ve Said ise Üsküplü’yü kurtarma derdindelerdir. Mehmet üstlendiği önemli vazifeyi yerine getirmek için Osmanlı kışlasına sızmak üzere yola çıkmıştır. Zeynep’in Mehmet’i nasıl kurtaracağı ise merak konusudur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.