180 Bölümde Devri Alem(Adını Sen Koy 8. Bölüm Analizi)

Burak 17 Haz 2017 Adını Sen Koy  0
 1. Bölüm sonunda Ömer den Zehra ya gelen seni seviyorum sözüne kadar neler yaşadı bu çiftimiz?

Nerden nereye ilk 7 bölümü hatırlamıştık hadi devam edelim 8. BÖLÜM

 1. BÖLÜM

ZEHRA YENER TARAFINDAN KAÇIRILIR “KAÇIRILMA 1”

Ömer Zehra yı evine bıraktığında Yener onu pusuda bekliyordu ve yabancı bir arabadan indiğini görünce cinleri tepesine çıktı ve yanına gidip o adamın kim olduğunu sordu Zehra’ya ve onu zorla arabaya bindirmeye çalıştı sen benimsin diyerek.

Zehra söylemiyor sana, ben söyleyeyim Yener, o kişi Ömer Kervancıoğlu namı diğer Zehra’nın müstakbel eşi ve ilerde çok seveceği kişi.

Zehra Yener’e çok direndi. O sırada Ömer aradı anahtarını unutmuşsun diye ve Yener’in sesini duyunca, kim var senin yanında? diye sorsa da Zehra cevap vermedi, sonra alırım diyerek kapattı telefonu.

Yener çok zorladığı an Zehra gelmemekte diretince dengesini kaybedip kafasını arabaya çarptı bayıldı. Yener de Zehra yı arabaya koyup kaçırdı.

Zehra’nın bu ilk kaçırılışıydı ama son olmayacaktı. Daha başına neler neler gelecekti bu 180 bölümde Zehra’nın. Ömer ile Zehra’nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir eminim.

Ömer Zehra’yı telefonla arasa da baygın olduğu için açamadı. Yener baktı telefona açmadı. Ömer de Zehra’nın evine gitti, giderken de Yener’in arabasının yanından geçti Zehra arabadaydı Ömer bilmiyordu.

Ömer bir kere daha aradı Zehra yı ve Yener telefonu arabadan attı.

Bu dizide kaç telefon var? Ve kaç telefon kırıldı? Atıldı sayısı belli değil. Saysaydık bir küçük telefon satış noktası açardık herhalde.

Ömer de yarın sabah nasılsa ayağıma geleceksin o zaman görüşeceğiz senle dedi.

Ömer bey, sende Zehra yı ayağına getirtmeyi ne çok seviyorsun. Bu kez sen onun ayağına gidecek onu kurtaracaksın. Ona çok kızsan da, yanlış anlasan da Zehra’nın beyaz atlı kurtarıcı meleği olacaksın.

Yener, Zehra’yı kulübe gibi bir yere getirdi baygındı ve elini-ayağını bağladı. Kendine geldiğinde, Yener’e kendisini bırakmasını söyleyerek bu yaptığın zorbalık olduğunu söylediğinde,

Yener; sen bu zorba lafına iyi alışmışsın, seni zorba diye biri aradı kim o? Dedi.

Zehra; bu yaptığın suç, bırak beni, imdat diye bağırsa da ne fayda, ıssız bir yerde olduğu için kimse onun sesini duymadı.

Beton yiyecek bir şeyler ile birlikte bir de silah getirmiş Yener’e gelirken. Bir silahımız eksikti oda oldu, tam oldu.

Akşam olmuş, Ömer eve gelmişti. Ayşe abisini büyük bir sabırsızlıkla odasına çıkardı. Zehra’nın elbiseleri gelmişti. Ömer Zehra için aldığı elbiseleri evime gönderin demişti ya işte gelen elbiseler onlardı. Ve bir daha da Zehra için elbise almadı Ömer. Ta ki aşkının farkına varıp Zehra ya evlenme teklif edeceği zaman o gelinlik gibi elbiseyi alıncaya kadar. Zehra Ömer’in aldığı o elbiseyi 180. bölümde giydi.

Ömer ve Zehra birbirlerinin gözlerine öyle bir bakıyorlardı ki, bu ilk bakışla başlayıp, her bakışta konuşmadan devam edecek olan bir aşkın başlangıcıydı. Her bakışta birbirlerine  biraz daha aşık olacak, birbirlerini bir değişimin içinde bulacaklardı. Farkında değillerdi ama çok büyük bir aşk başlamıştı Ömer ve Zehra arasında, farkına varmaları zaman aldı o kadar.

Ayşe, abisinin odasını değiştirme planları yaparken, Ömer aklından o kız burda, benim odamda diye geçiriyor.

Ömer’in odasına ortak çıktı ama yapacak bir şey yok artık sen evli bir erkek olacaksın Ömer bey ve sana ait olan ne varsa Zehra’nın da olacak. Şimdiden buna alışsan iyi olacak.

Ayşe’nin tahlil sonuçları Ömer’in telefonuna mesaj olarak gelince, hemen yurt dışındaki doktoru aradı ve sonuçları mail ile göndereceğini, doktorların ümitsiz olduklarını, tedavisinin olmadığını, küçücük bir umut varsa, sizden haber bekliyorum dedi.

Çıkmadık candan ümit kesilmezmiş, doktorda olsalar, o sonucu Ayşe’nin 6 ay sonra öleceğini kesinkes söylemeleri umudu kırmaları çok üzücü. Bir insanın öleceğini Allah dan başka kimse bilemez. 

Nice insan var ki, dün çok sağlıklı iken bugün hayatta değil, nice insan var ki, ölecek diye başı beklenirken yaşıyor.

Her canlı ölümü tadacak, ancak ölümün nerede? Ne zaman? Ne şekilde geleceği belli değil. Hiç birimiz 5 dakika sonra başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. O sebeple yaşarken de, ümit var olmak gerekli. 

Nefes alıp veriyorsak hala bir umut var demektir. Umudunu hiçbir zaman yitirmemeli insan.

Ömer de kardeşi Ayşe için, içinde hep bir umut besledi, onu diri tuttu ve hiçbir zaman umudunu yitirmedi Ömer direndi. Tek başına hastalığa umudu ile kardeşine olan, Asya ya olan sevgisiyle ve bu umuda Zehra yı da ekledi Ömer kardeşi Ayşe için.

Asya dayıcım diye koşarak geldi ve dayısına sarıldı.

O ne içten bir sarılmaydı candan, gönülden, kardeşinin bir parçasıydı Asya ve annesi Asya için yaşamalıydı, yeğenine sıkı sıkı sarılan Ömer ondan çok büyük bir güç aldı yüzü güldü.

Yener Zehra yı bırakmamakta kararlı biz bu kulübeden evlenmiş olarak çıkacağız, annende seninle evlenmemi çok istiyor dediğinde ben istemiyorum dedi Zehra. Onu

dinleyen mi var? Yok. Dediğim dedik, çaldığım düdük diretiyor Yener evleneceğiz diye.

Sevim, Salim amcayı hastaneden çıkarmak için evden çıkınca kapıda Beton ile karşılaştı. Zehra yı ben tutamıyorum bari o tutsun diyor. Zehra denizde bir balık sanki tutacak öldürecek kızı Yener, bırak yüzsün denizinde özgürce Zehra, tutmasın onu ne Yener nede Sevim.

Salim amcaya da yalan söyledi Sevim, hastane parasını Yener ödedi diyerek ve hayatını kurtardı, sende borcunu ödersin diyerek kızını Yener’e verirsin diye ima da bulundu. Para göz Sevim.

Ayşe’nin Amerika da ki doktoru Ömer’i aradı ve hastalığın tedavisi olmadığını 6 aylık ömrü kaldığını söyledi ve o an Ömer yıkıldı bütün umutları yıkılmıştı. Çok sevdiği kardeşi gözlerinin önünde ölecek ve Ömer bunu bilerek, bilmiyormuş gibi davranacak, içi kan ağlarken yüzü hep gülecekti.

Neden? Kardeşi anlamasın üzülmesin, son günlerini mutlu geçirsin diye. Demir de o konuşma esnasında odaya girince o da öğrendi durumu ve Allah dan umut kesilmez belki bir mucize olur dediğinde, Ömer ağlayarak kardeşim ölüyor, belkisi kalmadı dedi ağlayarak.

Ne zordur öleceğini bilmek, ne zordur her gün o sona doğru adım adım ilerlemek, ne zordur için kan ağlarken hiçbir şey yokmuş gibi davranmak, ne zordur canın yanarken ben iyiyim demek, ne zordur her gece ölüme uyur gibi uyumak ve her sabah uyandığında bugünde geçti deyip, yeniden yeni bir günde yine ölümü hatırlamak. Ne zordur her an ölümün sıcaklığını ensende hissedip, o yokmuş gibi yaşamak. Ne zordur ölümü bile bile hayatta yaşamak.

Ömer kardeşinin son günlerini mutlu geçirmesi için biran önce Zehra yı bulmak için harekete geçti. Nihat’ın yanına gitti Zehra yı buraya getiren sendin, git bul getir dedi ve gitti Ömer. Bu kadar netti.

Zehra da tuvalete gitmek istediğini söyleyip dışarı çıkmış ve bir şekilde kaçmayı başarmıştı epey bir koşmuş yola çıkmayı başarmıştı ancak yolda Beton araba ile karşısına çıkınca yine Yener’in esiri oldu Zehra.

Nihat da Mehtap’ı boğaz manzaralı bir yere götürüp konuştu Zehra yı sordu, birde şirkete gelip olay çıkaran kişiyi.

Mehtap da; o kişinin Zehra’nın sözlüsü olduğunu, yakında evleneceklerini söyledi. yalancı Mehtap yaktı Zehra’nın başını, başı yanasıca.

Zehra’nın nikah için çekildiği resim gelmiş Ömer baktı ve her role giriyor düzenbaz dedi. şu ağzına biber süreceğim senin Ömer bey.

Ayşe abisini aradı, odasını düzenlediğini, akşama beklediğini söyledi. Zehra yok ki nasıl gelecek akşama?

Nihat da, Ömer’e Zehra’nın sözlüsü olduğunu, yakında evleneceğini söyleyip, şirket kayıtlarından Yener’in şirkete gelip olay çıkarıp Zehra yı aradığını söyleyince. Ömer o kaydı izleyince Yener’i hatırladı. Araba ile çarpıştıklarında ki adamdı.

Adı Yener Sönmez di. İlk bölümlerde SÖNMEZ olan soyadı sonradan KAPLAN oldu Yener’in. Artık güler misin? ağlar mısın? Sinirlenir misin? bilmem bu bölümlerden sonra hata üstüne hata gelmeye başlayacak hazırlıklı olmak da fayda var.. 

Benim dilime doladığım o 19. Bölüm yok mu? Ah o canım bölümü çekim hataları ile mahvettiler 20 ve 21 de öyle.

Ve Ömer Nihat’a Zehra benim karım olacak iftira atma dedi. Ömer daha evlenmeden karısı olduğunu kabul etti Zehra’nın. Ve emniyetten tanıdığını arayarak Yener Sönmez’i bulmak istediğini söyledi.

Yener de zorla Zehra ile evlenmek istiyor, Zehra yok dedikçe, deliriyor Yener ve silah zoru ile ya benimle evleneceksin yada seni öldürürüm dedi Yener.

Ömer de Yener’in yerini emniyetten öğrenip kulübeye geldi. Zehra’nın başına dayalı olan silahı görmedi.

Çünkü; Zehra Yener’in şakasının olmadığının farkındaydı eğer evet dersem çıkacak mıyız buradan? deyip Yener’i sakinleştirmeyi başardı.

Betonun getirdiği yüzükleri Zehra’nın parmağına takarken Yener buradan çıkınca babanı görmeye, sonrada nikah başvurumuzu yaparız dedi. Zehra Ömer ile evleniyor zaten ne başvurusundan bahsediyorsun sen Yener.

Ömer kulübeye gelmişti, işte o esnada Yener Zehra’nın parmağına yüzük takıyordu. Ve Ömer bunu pencereden gördü ne oluyor burada diye içeri girdi.

Yener silahı Ömer’e doğrultup sen kimsin deyince,

Zehra; Ömer dedi.

Zehra, ölüm ile burun buruna gelen Ömer’e ismi ile hitap etmişti. 180. Bölümde olduğu gibi.

Ölüm korkusu, kaybetme korkusu Zehra’ya Ömer’in ismini söyletmişti. Beline bomba bağlandığında da ölüm ile burun buruna olmasına rağmen söylememişti Zehra ve bundan sonra ki bölümlerde, kaç kere daha ölümle yüz yüze geldiler Ömer ve Zehra.

Yener ile Ömer bir süre boğuştular ve silah patladı Zehra vuruldu.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“180 Bölümde Devri Alem(Adını Sen Koy 8. Bölüm Analizi)” üzerine 82 yorum

 1. Aslınur dedi ki:
 2. Hanim abla dedi ki:

  Yılların sormadıgı,yolların yormadıgı, dostların unutmadıgı bir ömür. Fikri bu kadar güzel ifade etmek.Aklım almıyor.Bunları genc bir kızın yazdıgına inanamıyorum.Bir kelime il: Aferin Aslınur.

 3. Azeri Aytac dedi ki:

  Aslicim tewekur ederim canim aslinur sanada tesekkur ederim yazdigin icin hadi ben gidiyimde hemencecik izliyiyim 🙂

 4. Zehra&Ömer dedi ki:

  Aslı hanim siz kaç yasındasınız?

 5. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim cok saol canim. Allah hepimiz icin her şeyin en hayirlisini yapsin amin Inşallah.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım benim amin.

 6. Demet dedi ki:

  Aslı yazmışsınya 19,20 ve 21. Bölümlerde çekim hataları vardı diye birkaç tanesini yazar mısın? Hatırlamıyorum çünkü

  1. aslı dedi ki:

   Ben hiç unutmadım buraya yazmıştım o zaman yine yazayım 19. bölüm, Ömer’in Zehra’yı depeoya kapattığı bir önceki bölümün devamı yangın çıkmıştı 18. bölümde ve Zehra yangının dumanından etkilenmiş bayılmıştı. 19. bölümde Ömer onu depodan çıkardı ayağında ayakkabı yoktu, arabaya koydu şirkete gitti arabadan çıkardı yine ayakkabı yoktu, köşeyi döndü ve revir yazan odaya girecekken kucağındaki Zehra’nın ayağında siyah ayakkabı, odaya girip sedyeye yatırınca eli ile çıkardı ayakkabıyı. olmayan ayakkabı birden oldu kuş olup uçup Zehra’nın ayağına girdi ne hikmetse artık.
   20. bölüm 19 devamıydı ve Demir Zehra için kıyafet almıştı. o kıyafetleri giyip Zehra konağa geldi ayağında siyah ayakkabısı ve üzerinde ki yeni kıyafetleri vardı. devamı olduğu için 20 dedim bundan sonra 21. bölümde Zehra Ömer’in kollarına bayıldı broş bende değil dedi. broş kedinin boynundaydı Zehra’nın ayağında da siyah ayakkabısı vardı. Ömer odaya çıkarmış yatağa yatırmış (bu sahnelerin ayrıntısı yok nasıl yatırdı? ) yatak da yatan Zehra’nın ayakkabıları yok yattığı için yatak kenarında da yok gayet net hatırlıyorum sonra Zehra’nın midesi bulanıyor yatak dan kalkıp yalın ayak banyoya koşuyor. banyo kapısından içeri girerken biraz önce acele ile koşan Zehra o değil sanki ve ayağında o meşhur benim için meşhur siyah ayakkabı ve çok yavaş çok sakin banyoya giriyor. sanki biraz önce midesi bulanan koşan Zehra o Zehra değil aheste aheste giriyor ayağında ayakkabı ile. duygu mahvoldu benim için Demetcim.

   1. Demet dedi ki:

    Çok sağol Aslı’cığım yazdığın için ben pek hatırlamıyodumda o bölümleri zaten ben 7. Bölümden sonra izlemeye başladım ama en önemli bölümü yani Zehra ve Ömer’in evlendikleri bölümü kaçırmıştım neyse canım analizlerinin devamını bekliyorum. ALLAH’A EMANET OL.HAYIRLI SAHURLAR HERKESE…

    1. aslı dedi ki:

     Sağ olasın hayırlı sahurlar:)

 7. Hayat dedi ki:

  Teşekkürler Aslicim bende buraya den gormusdum yani hayatta vazgecemegiz şey ne sorusuna kadar. Sonunu seyretmemistim bişey kacirmamisim teşekkürler canim

  1. aslı dedi ki:

   Canım videosu var sitede Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Hayat Tadında’ya Konuk Oluyor başlığında oradan izleyebilirsin.

 8. Aslınur dedi ki:

  Aaa benim yazdığım program özeti niye çıkmamış:(

  1. aslı dedi ki:

   çıktı çıktı okudum ben:)

 9. aslı dedi ki:

  Arkadaşlar, Programı izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için Resul abimiz videoyu eklemiş koşun sayfaya Erkan severler:)

  https://dizibilgi.tv/hazal-subasi-ve-erkan-meric-hayat-tadindaya-konuk-oluyor/

 10. aslı dedi ki:

  Arkadaşlar, izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için Resul abimiz videoyu eklemiş koşun sayfaya Erkan severler:)

  https://dizibilgi.tv/hazal-subasi-ve-erkan-meric-hayat-tadindaya-konuk-oluyor/

 11. Aslınur dedi ki:

  E Aylin artık nasıl heyecanlandıysan , Erkan dedin mi gözün hiç bi şeyi görmüyo maşallah:)
  Allah sizi rüyalarınızda ayırmasın:)

  1. Aylin dedi ki:

   Evet canim . Oyle oluyor Erkani gorunce .

 12. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım ben baya uzun zaman yazdığım için…dinlene dinlene yazdım sayfayı da yenilemedim ve senin yazını görmedim canım o yüzden yazdım ama sen de çok güzel özetlemişsin sağol:)

  1. aslı dedi ki:

   sende sağ ol bir tanem:)

 13. Aslınur dedi ki:

  Hayat , Azeri Aytac yazıyorum sizin için
  Stüdyoya geldi ikisi yine aralarında muhteşem bi uyum Hazal siyah pantolon üstüne siyah V yaka tişört giymiş , Erkan da siyah pantolon üstüne beyaz tişört giymiş gri beyaz ayakkabıları vardı neyse konuya dönelim
  Önce bi babalar gününü kutladı babasının ve diğer tüm babaların Erkan
  Fulin Arıkan gelir gelmez gülerek yıkılıyor her yer dedi , sonra dedi gerçekten ikisi de çok güzeller dedi ekranda gözükmüyor dedi güldüler , Fulin hanım “insanlara ne yaptınız neden bu kadar seviliyorsunuz dedi
  Erkan da onların bizim uyumumuzu , sinerjimizi kimyamızı farketmeleri ve bizim onlara karşı olan sevgimizi de hissetmeleri dedi , Fulin hanım ilk deneyiminiz mı diye sordu Hazal “evet ilk” dedi Erkan da daha önce oldu ama dizi olarak ilk dedi , daha sonra projeye nasıl dahil oldukları nasıl karar verdikleri soruldu Hazal da mis turkeyde 3. olduğunu sonra tekliflerin geldiğini ve hayatında farklı bi şey yapmak isteyip oyunculuğu seçtiğini söyledi ve hiç de pişman değilim dedi
  Erkan da “benim görüşmelerim devam ediyordu dedi ve ben bu projeyi seçtim çünkü bizim güçlü bi hikayemiz var” dedi ve Fulin hanım dedi sen de best model of the world (bence Erkan Best SMİLE Of The World seçilmeli:)) seçilmiştin sen oyunculuğu düşünüyor muydun dedi , o da evet kafamda oyunculuk vardı modellik de buna bi basamak oldu dedi
  Sonra Fulin hanım en çok sorulan soruyu sormak istiyorum ama zaten tahmin edebiliyorum dedi o an zaten Erkan Hazal bir ağızdan “sevgili misiniz” diye soruyorlar dedi , Erkan da Hazala bakarak “sevgiliyiz mi” dedi Hazal hemen yok hayır dedi hepsi bi gülmeye başladı , Fulin hanım daha sonra bu dizi çeken herkesin yakıştırılan oyuncuların sevgili olması istenir beklenir dedi , Hazal da olmasını bekliyorlar sağolun yakıştırdığınız için dedi
  Sonra sunucu diziyi biraz özetledi konusunu falan anlattı , biraz sezon finalinden görüntüler verildi , o kamera arkasında da Fulin hanım Erkan ve Hazala yeni sezonla ilgili soru sormuş sonra sunucu bi espri yaptı kötü espriydi dedi ki maalesef Zehra yuvarlanacak ölecek Ömer de alevle evlencek sonra dedi şaka şaka onlarda bilmiyormuş ne olacaklarını , sonra en zorlandıkları sahneyi sordu Erkan ağlama sahnelerinde zorlanmadığını söyledi Hazal da ben zorlanıyorum dedi ama genelde Erkan o sahneleri çok iyi çok rahat bi şekilde oynuyor dedi
  Nerde çekim yapıldığı soruldu Anadolu yakası , Pendik , Kartal dediler
  Çekimler ne zaman başlar diye soruldu Erkan Ağustos başı falan dedi , bi de günlük hayatınızda nasılsınız​ denildi onlar da dizi olduğu zaman günlük hayatımız diye bi şey yok dediler çünkü günlerinin tamamı sette geçiyo
  OHHH bitti bu kadar arkadaşlar…
  Ay Aslı seni şimdi çok iyi anladım , o kadar uzun nasıl yazıyorsun sen , hayret ettim şuan , benim parmaklarım kopardı herhalde ama maşallah sana:)

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim ben yazmayı sevdiğim için bana hiç zor gelmiyor.
   Sen beni birde kendi yazdığım yazılarımı yazarken gör, kalemle karalar dururum öyle, en çok da geceleri yazmayı seviyorum el ayak çekilmiş, herkes en derin uykusunda bir ben ayakta, gökte yıldız, ay ve gecenin karanlığı bir de ben sorma gitsin.

 14. Aylin dedi ki:

  Bu gun günlerden 18 haziran . Bu gününde ne kadar özellik var böyle . Benim canim aşkının doğum günü ve bu gun Erkan ve Gazali gördük canlı canlı . Allahim bu nasil bir gozelik boyle yaratmissin . Çok sukur sana . Ya insan bu kadar mutavazi,bu kadar içten ile bikirmi . Ikiside çok gozelerdi . Allah nazarlardan saklasin . Yolari acik başarıları bol olsun .

  1. aslı dedi ki:

   Canım arkadaşım rüyalarını süsleyen prensini görünce heyecandan eli ayağına dolanmış, tarihler karışmış, kalbi de küt küt atmıştır artık Erkan için:)
   çok tatlı biri Erkan özlemimizi bir nebzede olsa giderdik.

 15. Anonim dedi ki:

  Bu gun günlerden 18 temmuz . Bu gününde ne kadar özellik var böyle . Benim canim aşkının doğum günü ve bu gun Erkan ve Gazali gördük canlı canlı . Allahim bu nasil bir gozelik boyle yaratmissin . Çok sukur sana . Ya insan bu kadar mutavazi,bu kadar içten ile bikirmi . Ikiside çok gozelerdi . Allah nazarlardan

  1. Aylin dedi ki:

   Anonim olmus ve heyacandan 18 temmuz yazmış yorumunda yarıda kalmış . Olsun siz onu benim Erkani gördüğüm için heyecanına verin .olurmu arkadaşlar . Aşağıda yeniden yazdim yorum

 16. Aslınur dedi ki:

  Eveeet saat 10:55 ve şuan ve hayat tadında programı bittiii , valla canlı yayın çok güzeldi , bana çok iyi geldi
  Bu arada izleyemeyen arkadaşlar nete bölümü koyuyorlar bugün içinde çıkar herhalde , siz de ordan izlersiniz:)

 17. Hayat dedi ki:

  Arkadaşlar hayat tadindaki hazal ile erkanin reportacinin tumuni izleyemedim seyreden varsa ozetlermisiniz luuutttfeeen

  1. aslı dedi ki:

   Hayat cım diğer sayfa ya Program sayfasına yazmıştım ama senin içinde buraya yazayım canım:)

   Program ilk önce müzikle başladı, bir grupla, müzik yapıyorlarmış, Erkan ve Hazal daha sonra katıldı programa dizinin son müziği deli oyun klip şeklinde verildi.
   Erkan babasının ve tüm babaların babalar gününü kutladı.babası ve annesi izliyormuş onları.
   sevgili misiniz sorusuna sevgiliyiz mi diyim dedi gülerek ve çok güzel bir kahkaha attı. Hazal’a bakarak ve değiliz dedi Erkan. Biraz hasta sanırım hep öksürdü aralarda geçmiş olsun.

   Dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? sorusuna bizde tam bilmiyoruz, ağustos gibi başlayabilir, bize de net bir tarih vermediler dedi Erkan.
   tatilde neler yaptıklarını sordu Fulin hanım, Erkan da ailesinin yanına Mersin’e gittiğini, sevdiklerini gördüğünü, kendisi varken nasıldı? kendisi yokken nasıl onları gözlemlediğini, spor yapmayı çok sevdiğini ama yapamadığını, dinlenerek zamanını geçirmek istediğini söyledi.
   dizide Ömer karakterini sevdiğini, duygusal sahnelerde daha rahat olduğunu, Hazal ise; duygusal sahnelerde zorlandığını, komedi sahnelerinde daha rahat olduğunu söyledi. kamera arkasında çok güldüklerini söyledi.
   bir bölümü kaç kez çekiyorsunuz sorusuna, güldüğümüz zaman tüm set ekibi gülüyoruz buna ihtiyacımız var, ekibinde bizim de ve 7-8 kez çektiğimiz oluyor, o an kimse bize hadi demiyor dedi.
   bu dizinin sevilmesinde tüm ekibin çaycısından,set ekibine kadar emeği var ekip işi dedi Erkan.
   Dizinin yeni sezonunda neler olacak bilmediklerini, en fazla 5 bölüm bildiklerini onuda söyleyemeyeceklerini söyledi Erkan.
   Ömer’in geçmişte annesi ile yaşadığı olay yüzünden bayanlara duvar ördüğünü, tek sevdiğinin kardeşi Ayşe olduğunu, onun içinde anlaşmalı bir evlilik yaptığını, Zehra’nın da babası için bu evliliği yaptığını, sete seyircilerin geldiğini, onları çok sevdiklerini, setten dışarı çıkamadıklarını, Erkan sürekli Ömer olarak hayatına devam ettiğini söyledi sürekli sette oldukları için.
   Hayatta asla vazgeçemeyeceğiniz nedir sorusuna Erkan ailem ve kedim köpeğim onlardan da vazgeçemem dedi.

 18. Azeri Aytac dedi ki:

  Aslicim eminim yine cok guzwl yazdin ama ben henuz okyamadim yarisini okuyorum aksama iftar icin misafirler gelicek evde iw falan yapiyorum her yanm agriyor buyuzden bow bir vakit buldugum anda girip okuyorum biraz biraz kara yazilarina bayiliyorum cok guzel yaziyosun canin tesekurler:D haaa bu arada erkanla hazal bugun geleceklerdi hayat tadindaya dimi offff kacirdimyaa geldilermi?

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım canım çok sağol, güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, öncelikle geçmiş olsun ve de kolay gelsin diyorum.
   Evet program saatinde başladı bitti ancak izleyemediysen videosu ekledi Resul abimiz

   Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Hayat Tadında’ya Konuk Oluyor sayfasından bakabilirsin.

   https://dizibilgi.tv/hazal-subasi-ve-erkan-meric-hayat-tadindaya-konuk-oluyor/

 19. Azeri Aytac dedi ki:

  Aslicim eminim yine cok guzwl yazdin ama ben henuz okyamadim yarisini okuyorum aksama iftar icin misafirler gelicek evde iw falan yapiyorum her yanm agriyor buyuzden bow bir vakit buldugum anda girip okuyorum biraz biraz kara yazilarina bayiliyorum cok guzel yaziyosun canin tesekurler

 20. Azeri Aytac dedi ki:

  Adlicimm canimm bitanecik arkadasim 2 kez dogum gununu kutluyorum sana mutlu huzurlu daima sevincli gunler diliyorum yuzundeki gulumseme hic eksik olmasin damima yuzunde tebessum olsun sana uzun omur can sagligi diliyorum 🙂 tekrardan IYIKI DOGDUN ARKADASIMMMMMM

 21. Könül Azeri dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar Aslıcım doğum günün kutlu olsun sana sağlam xoşbəx günlət arzu edirem pasdandan bizim əvəzimize dadarsan öpdüm♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler, çok teşekkür ederim Könül bende seni öpüyorum:)

 22. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Asli guzelim dogum gunun kutlu olsun.Dunyanin tum guzellikleri seninle olsun guzel yurekli arkadasim. Analizini hala okumadim ama cok guzel oldugu kesin. Bir gun olmadin ortalik fena karismis diger sayfada

  1. aslı dedi ki:

   Çok teşekkür ederim canım arkadaşım benim
   öpüyorum seni:)

 23. Lale turkmen dedi ki:

  Soz ucar yazi kalir. Benimde sana bu ozel gununde verilicegim tek hediye kalbimden gecen cumlerleri yazmak. Bizim arkaşligimiz gok yuzundeki ay yildizlar gibidir. Ben her zaman seninle konuşamam ama bir arkadaş olarak ay yildizin her zaman var oldugunu bildigin kadarda benimde seninle kalben yaninda oldugumu bil olurmu canim. Hayatda huzun senden gok yuzu kadar uzak olsun. Yaşamin temiz kalbin kadar guzel olsun. En icten diledigin dilekler umutlarin gercek olsun. Mutlulugun sonsuz olsun. Sana hayatda her kesi şaşirtacak kadar saglik dilerim. Internetde uzun yazmama izin vermiyor cumlemi bitirmeden yazdigim yazilar kendi kendine gonderilyor nedense. Aslicim bak bun gun senin gunun. Senin icin Erkan kardeşinde televizyona cikiyor. Ben Twitterim olmadigi icin yazamiyorum ama belki seni sevenlerin birisi erkandan senin dogum gununi kutlami yazarlar. Mesela Resul beyde yaza bilir:) Hayat tesaduflerden dolu olur mu olur. Sen dunyanin en mutlu, en sagliki insani olmani diliyorum guzel arkadaşim.

  1. aslı dedi ki:

   Lalecim canım arkadaşım benim, senin yazdığın bütün mesajları okudum ve o kadar içten, samimi, yüreğinin en derinlerinden gelen gerçek duygularını yazmışsın ki, çok duygulandırdın beni, çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Rabbim de seni mutlu etsin inşallah amin.

   Güzel duaların içinde canı gönülden inşallah amin diyorum canım meleğim benim.
   Evet hatırlıyorum, analiz sayfasına o zamanlar fazla yazı yazan olmazdı, 3-5 arkadaş dışında bende okunmadığını düşünüyordum. Meğerse arkadaşlar yazmasalar da okuyorlarmış, onlardan biri de sendin. O zaman iyi ki de yazdın yoksa biz senin gibi güzel bir kalbi olan yüreği sevgi dolu birini nasıl tanıyacaktık.
   O gün sen yazdın iyi ki de yazdın seni tanıdık, iyi ki varsın Lalecim seni çok seviyorum, seviyoruz bunu hiç unutma:)

   Beni can evimden vurdun, neden mi? her gece o gökyüzüne bakarak yıldızlarla ve olursa ay dede ile konuşurum da ondan.
   Artık her gece sende beni o yıldızlar gibi dinleyeceksin, seni hiç unutmayacağım Lalecim.

   Bugün Erkan kardeşimi gördüm evet çok mutlu oldum, o beni tanımasa da, bilmese de bugün bana o ekrana çıkarak çok güzel bir doğum günü hediyesi verdi, kendisini gördüm canlı yayında mutlu oldum çocuklar gibi, zaman biraz daha olsaydı da daha fazla görebilseydik onu, o güzel gülüşünü, gözlerini:)

   sana sımsıkı sarılıyor ve o güzel yanaklarından öpüyorum benim yüreği güzel arkadaşım meleğim Lalecim:)

 24. Anonim dedi ki:

  Aramizda kilometreler mesafeler olabilir ama benim kalbim ker zaman seninle canim arkadaşim. Soz ucar

 25. Aslınur dedi ki:

  Aslım canım benim 2. kez doğum günün kutlu olsun:)
  Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için (ki hayatta unutmayız canım benim), bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun , iyi ki dostuz:)
  Sen bizim hayatımıza girerek hayatımızı renklendirdin , ben de sana burdan rengarenk kalpler yolluyorum
  ❤️❤️❤️
  Hadi yine iyisin Aslı , bugün Erkan Hazal canlı yayına katılıyor , bu da onların sana küçük bi doğum günü hediyesi…:)

  1. aslı dedi ki:

   Aslınur canım çok teşekkür ederim. Kalplerin çok güzel, aldım o güzel kalpleri en güzel şekilde koruyacağım onları.
   Aslınurcum, bugün mutlu olmadığım kadar çok mutluyum paşamı gördüm canlı canlı, çok özlemişim gülüşü bakışları çok güzel maşallah onu gördüğümden beri ağzım kulaklarımda geziyorum, benim için çok güzel bir gün oldu onun sayesinde.
   Erkan yine bilmeden bana bir iyilik yaptı, benim yanımda oldu bu güzel günümde bayramlık çocuklar gibiyim:)

 26. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim canim arkadaşim dogum gunun kutlu olsun. Saglikli mutlu huzurlu uzak yaş dilerim. Gecelerin yildizlar kadar parlak, bahtin guneş gibi nurlu olsun. Allahim kalbindeki tum dileklerini gercekleştirsin, yuzunden hec bir zaman tebbessum eksik olmasin. Bu gun senin icin kalpten edilen arzularin hepsi gercek olsun birtanem. Iyiki varsin canim. Opuyorum seni.

  1. Anonim dedi ki:

   Aslim bizim arkadaşligimiz bir gun senin analizin cikmadigi gun senden analiz sormamla başladi. Hatirliyormusun sende bana analizle ilgili cok yorum olmadigi icin okunmadigini zannedip yazmadim demişdin. Senin yazdigin o sozler benim hayatimin bir parcasi oldugu analizleri her gun okumak istegi beni bu sayfaya yazmaya mecbur etdi. Ben analizlerin sayesinde seninle arkadaş oldum. Gercek arkadaşin ne oldugunu uzun zaman sonra bu sitede anladim. Sen benim icin hayatimin en ozel 6 insaninin birisin. Aramizda kilometreler mesafeler

 27. Nurbanu dedi ki:

  Aslı abla doğum günün kutlu olsun. Yaraticidan tek dileğimiz her sene ailenle beraber yaş gününü kutlamak nasip olsun. Hayırlı ve uzun ömrün olsun. Allah dileklerini kabul eylesin İnşallah.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah Nurbanucum çok teşekkür ederim o güzel yanaklarından öptüm canım:)

 28. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım,nedense benim tebrikim yok.Ben gece saat 12- ni gözledim,sonra yazdim.2.yazı çıkmış ama.Neyse.Ben de tüm soylenilenlere katılıyorum.Dilerim öyle bir ömür yaşayasan ki annen bakıb hem sevinsin,hem de seninle iftihar etsin ve Allah da senden hep razı kalsın ve her zaman seni korusun.

  1. aslı dedi ki:

   Ablacım, Diğer yazdığın mesaj da çıktı onu da okudum şimdi ben:)
   Canım ablam benim, benim için çok güzel dua etmişsin canı gönülden amin diyorum, meleklerde eşlik eder bu duana inşallah ve Allah’ın sevdiği ve koruduğu bir kul olurum, oluruz inşallah ablacım inşallah.

 29. aslı dedi ki:

  Aylincim bir tanem, meleğim benim sen ne yaptın böyle:)
  benim bu sitede 2. kez doğum günümü kutluyorsunuz çok teşekkür ederim.
  senin bana sarıldığın gibi bende sana sarılıyorum yalnız mutluluktan akan gözyaşlarım omzunu biraz ıslatacak gibi:)
  Benim için ettiğin tüm güzel dualar için çok teşekkür ederim. Amin inşallah diyorum.
  Canımsın sen mesajını okudukça tebessümüm artıyor o ne güzel bir gecedir Kadir gecesi ve sen o çok özel gecede benim için dua ediyorsun Allah razı olsun Aylincim canım arkadaşım. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah. Seninde gönlünde yatan aslan, her gece rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensin seninde karşına çıksın inşallah canım benim.
  beni çok mutlu ettiğin kadar, çok da duygulandırdın çok teşekkür ederim öptüm o güzel yanaklarından meleğim prensesim canım arkadaşım:)
  Senin ve Azerbaycan da bulunan diğer bütün arkadaşlarımızın Kadir gecesi mübarek olsun duaları kabul olsun inşallah. Türkiye de Kadir Gecesi 21 Haziranda.

 30. aslı dedi ki:

  Ir abi, sana da çok teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm evet aynı zaman da babalar günüde ve bu sitede tanıdığım 2 değerli güzel insan Ir abi ve Resul abi babalar gününüz kutlu olsun.
  evlatlarınızla, eşinizle sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür yaşamanız dileğiyle:)

 31. aslı dedi ki:

  Çok teşekkür ederim arkadaşlar, Hayatcım senin vesilenle bu sitede benim 2. kez doğum günüm kutlanıyor çok teşekkür ederim hatırladığın için sağ olasın. o güzel duaların içinde canı gönülden hayırlısıyla inşallah diyerek amin diyorum. bende seni öpüyorum iyi ki tanıdım seni:)

 32. Hanim abla dedi ki:

  Aslı,güzel kızım,hayırlı geceler.Bizim zahmetlerle ugraşıyorsun biliyorum.Allah kolaylık versin.Canım kızım,arada bir sana az yaz,dinlen demem seni çok sevdiyimdendir.Kendi kızım da olsa böyle söylerdim.Bazen anneler evladını çok sevdiyinden onlara zarar vere biliyorlar.Ben Sabah tezden işe gidiceksin,git uyu” diye- diye küçük kızı gece namazından uzaklaşdırdım.En iyisi sen beni dinleme,kendin dogru bildiyin gibi yap.Allah şahidimdir ki hepinizi kızım gibi seviyorum.Benim sevmem ne ki.Dilerim sizi Allah sevsin ve sevindirsin,inşallah.Hayırlı Ramazanlar,hayırlı sahurlar.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler ablacım:)
   o ne güzel bir duadır Allah sevsin, sevindirsin inşallah hepimizi bu duana en içten dileklerimle inşallah diyerek amin diyorum.

   bak ablacım yukarı da Nihat da burada edilen bütün dualara elini açmış amin diyerek eşlik ediyor bize.
   Allah’a emanet ol ablacım:)
   kızınızı yeniden gece namazına davet edebilirsiniz yeniden yakınlaşır inşallah.

 33. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Bir rivayete göre senin dogum gününü artık kutlamışız.Bu defa rivayet deyil,hakikat.Bizde yaşından asılı olmayarak böyle derler:” Böyük kız olasan.”” Saglıklı,mutlu,yardım sever.Allahın ve annen isteyen gibi.Rabbim seni korusun.Amin.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah ablacım.

 34. Hayat dedi ki:

  Aslicim dogum gunun kutlu olsun. Allah daima seninle olup isteklerini kabul etsin . Ailenle hep mutlu mesut sur canım arkadaşım .
  Bizde saat bir oluyor.Arkadaşımın dogum günü geldi . Öpüyorum seni

  1. IR dedi ki:

   Ay dugru diyusun sen , bo gun yani 18 haziran aslinin dugum gonu , saglikli sahatli , motlu , messut nece seneler , ozun omur ayle seadeti diliyurom , hayat hanimada yad ettiyi icin tesekkor ediyuruz.

 35. Aylin dedi ki:

  Öncelikle söyleyim Demiri fotoğrafını gorunce ne kadar mutlu oldum anlatan . Gerçekten onu ozledigimi hiss etdim . Dizinin en iyisi . Hep Omerin desteksizi . Omeri yalnis kararlardan cekindirmeye çalışan tek kişi . Çok özel bir insan . . Gelelim Omere ve Zehraya . Aşkın gücü böyle bir sey . Her ne kadar nefret etsende kalbinin en derin noktasinda onun için endişeleri ona Zarar gelmesine dayanamasin. Zehra ilk defa o gün Omer dedi . Omer onu kurtarmaya gelmisdi . Daha o gün Zehra Tanımadığı Omeri Yenersek korumak istemişti . Omer Nihata ‘Zehra benim karım olacak iftira atma dediğinde ,ne kadar mutlu olmuştum . Zoraki olsada Omerin Zehrani benimsemesi, karım demesi bizi en çok mutlu eden bir olaydı dizide . Aslicim ellerine sağlık . Sana çok zahmet veriyoruz . Kim bilir bu analizleri yazmak icin kac saat bilgisayar onunde otoruyorsun . Hakkını helal et .

  1. Aylin dedi ki:

   Su an Azerbaycanda saat 00 00 . Ve biz geneelde dogum gunu cocuklarinin bu saatden sonra tebrik ederiz . Su an ayin 18 ne gecmis bulunuyoruz ve bu gun benim caniim arkadasimin ,biricik Aslimin dogum gunu . Aslicim ilk basda seni doguran ve boyle guzel yetistiren annenin ellerinden opuyorum .Canim beni sana hayat boyu mutluluklar dilerim hayatın hep sevinçle, neşeyle dolsun . Yuzun hep gülsün . Allah ailenle sevdiklerinle sana huzurlu, sevgili dolu bir hayat nasib etsin . Tüm dileklerinin gerklesmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun bir tanem . Bak bu gece azerbaycan da kadir gecesi ve ben bu gece senin icin bir dilekte bulunacağım . Inşallah Allah bir gün karşına Paşam diye sevdiğin ,Omer gibi bir adam çıkarır ve o adam senin kaderinin yazısı olur . Iyiki dogmussun ,iyiki varsın ,iyiki benim arkadasimin .❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤. Sana sim sıkı sardildim ve o gozel yanağına öpücük kondurdum.

   1. Nurbanu dedi ki:

    Teşekkürler Aylincim hoş geldin diyisine

  2. aslı dedi ki:

   Ömer Demir gibi, Zehra Leyla gibi arkadaşları olduğu için çok şanslılar. Ömer de Zehra da daha ilk bölümlerde her ne kadar birbirlerini tanımasalar ve aralarında bir iletişim kopukluğu olsa da, Ömer Zehra’nın canını yaksa da başkalarının Zehra’nın canını yakmasına müsaade etmedi birbirlerini korumak için ellerinden geleni yaptı Ömer ve Zehra.

   Helal olsun canım benim, fazla zamanımı almıyor, işlerimin hepsini bitirip öyle dinlenirken yazıyorum keyifli oluyor benim için o günlere gidiyorum.
   arada bahçeye çıkınca bilgisayarı açık unutuyorum o kadar:) işlerimi halledip gelip bakıyorum ki bilgisayar açık kalmış:)

 36. Aslınur dedi ki:

  Ben diğer sayfaya dün yazmıştım ama hâlâ çıkmadı 🙁 neyse
  Aslıcım canım benim çok sağol yine tek kelimeyle harika olmuş valla , ya bizi kırmayıp her defasında yazıyorsun ya ne diyim harika bi insansın hele o siyah yazıların beni benden alıyor , bu arada faticim diğer sayfada çıkmadı buraya yazıyorum , Faticim canım benim çok çok geçmiş olsun , rabbim tez vakitte sağlığına kavuştursun şifa versin , bak bi de gerçekten hastaneyi ihmal etme her ne kadar sevmesende , rabbim sana dayanma gücü versin dualarımdasın canım benim…ALLAH`A EMANET OLL 😐

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Aslınurcum:)
   sizleri mutlu görmek beni çok mutlu ediyor.

   Fati bugün doktora gidecekti inşallah iyi haberlerle gelir. Faticim iyi misin canım?

 37. Könül Azeri dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar nasılsız?Aslıcım gerçekden gözel yazmışsın teşekkürler bu halimde ilac oldun canlı yayımıda bir izliyelim Kardeşimle Zehramı özlemişem♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   onları herkes çok özledi. ekranlarda göreceğiz sayılı saatler kaldı:)

 38. Gunay dedi ki:

  Hos gorduk Hanim abla.

 39. Nurbanu dedi ki:

  AA bir yeni sayfa daha. Ablacim yine harika ozetlemissin. Eline ve emeğine sağlık. Allah nasip ederse gecenki Erkan’ın canlı yayınından sonra onları yarinki canlı yayında yan yana görmek onlara olan ozlemlerimizi bir nebze Dr olsa azaltacak gibi. Ozetlerin için teşekkürler ablacim.

  1. aslı dedi ki:

   o canlı yayını bende sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nasıl geçecek? neler anlatacaklar? inşallah izleyeceğim bir aksilik olmaz ise.

 40. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim ellerine saglik canim. Bu bolumden sonra supermen kardeşin iş başi yapicak. Kacirilmalar başladi:) yenerin soyadinin sonradan degişdigini dizide fark etmemişim analizin sayesinde bunuda ogrendim. yenerin soyadinin degişmesi bu bolumin hatasi degildi sonradan senaristler daha once kime hangi soyadini koydugunu unudup o an aklina geleni yazmişlar sanirim. Korayin soyadini omerin yalniş soylemesi gibi. Kendini ovup bitiremdikleri atilla c. ve irmak c. yonetmenligi devraldikdan sonra başlayacak hatanin buyugi oyle degilmi canim. Yeni yonetmenler gelirse hatasiz dizi izleriz belki.
  Siyah yazilarin hayatin ta kendisi. O yazilar bana bir cocuk babasi gencin babaannesin hasta oldugunu ogrenip olucegini duşundigi zamanlarda arabayla kaza yapip kendisinin vefat etdigini hatirlatdi. Bu olaya 2 sene oldu babaannesi daha hayatda. Allah ruhunu şad etsin abi dedigim cok iyi bir insandi.

  1. aslı dedi ki:

   Dizinin ilk 10 bölümü kusursuzdu, mükemmeldi her yönüyle iç çekim dış çekim kıyafetler, arabalar, her şey vardı zengin hayatıydı resmen ama sonra ne olduysa artık, yönetmen mi? senarist mi? diziyi bozdu, yavaş yavaş bozulmaya başladı dizi ve çok hata yapmaya başladı. bu daha ilk hataları, bundan sonra ise Zehra’nın depodan ayakkabısız çıkıp Ömer’in kucağında revire ayakkabı ile girmesi, banyoya yalın ayak koşan Zehra’nın banyo kapısında ayakkabı ile içeri girmesi, telefonu evde unutup sokağa çıkınca çantasında telefonun çalması, şarjı bitip kapanan Zehra’nın telefonunun her ne hikmet ise sarjla dolup Ömer’in yanına vardığında telefondaki mesajı göstermesi bunun gibi saymakla bitmeyecek çekim hatalarıyla doldu taştı dizi.

   Allah rahmet eylesin, ruhu şad olsun, bak sen birebir yaşamışsın o yüzden doktorlar kesin konuşmamalılar bence.

 41. Hanim abla dedi ki:

  Analiz intizarinda olanlar, yeni sayfaya hepiniz hoş geldiniz.

  1. Hayat dedi ki:

   Hoş bolduk ablacim
   Aslicim eline yuregine sağlık ir bey gibi biber konusuna çok güldüm. Ya gerçekten biber sursen insanın ağzına nasıl bir ifade alır surati çok merak ediyorum omerinkini diyemiyorum bile aklıma bile gelmiyor nasıl olur bu sert kaba omerin surati cok komik olur her halde

   1. aslı dedi ki:

    2.sezonda Zehra Ömer’in ağzına biber verse şöyle en acılısından bizde görsek nasıl oluyormuş? çok canı yanar.
    Zehra’nın hazırladığı sıcak gözlemeyi yerken sıcaktan ağzı yanmıştı işte ona yakın bir şey olur Ömer’in yüz ifadesi:)
    Biberi yeyince ya su ister yada tatlı bir şey yemek ister ağzı fena yanar çünkü.

  2. aslı dedi ki:

   Hanim ablacım sende hoş geldin:)
   hayırlı iftarlar herkese Arkadaşlar, Rabbim tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri, ettiğiniz duaları hayırlısı ile kabul etsin inşallah. Amin.

  3. IR dedi ki:

   sende hos geldin hanim abla .

 42. Hayat dedi ki:

  Ömerden çektiğini yenerden çekmedi ama zehra. Yener siddet kullanıyordu ama ömer gibi sözle diyldi. Kalbi en çok söylenen söz kirar canı en çok söylenen cümle yakar. Sonunda omerde itiraf etti ki yanılmış karısının kalbini bi cok kere bi çok konuda kırmış canını yakmış . Nerden nereye geldi kos kocaman Ömer Kervencioğlu. Gercekden de nikahta keramet varmis

  1. aslı dedi ki:

   Ömer çok değişti olumlu yönde, buna vesilede Zehra oldu. zor bir süreçti bu her ikisi içinde ne fırtınalardan geçtiler her ikisi de.

 43. IR dedi ki:

  Sen bi harikasin , biber meselesine oyle goldumki cevremde herkes sasirdi, yani oyle konsantre olmusum birden senin agzina biber surecem diye ukodum kopdum allah seni goldurson.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim, Amin inşallah abi, Rabbim cümlemizi güldürsün inşallah. Ne mutlu bana seni güldürebilmeyi başarmışım:)

  2. Ayna dedi ki:

   Ir bey herkes size abi diyor.acaba siz kac yasndasınız,sorabılirmim?

 44. Hayat dedi ki:

  Teşekkürler aslicim hala okumadim eminim muhtesem. Yeniden izliyor gibiyim. Devamında bizim için yazarmisim lütfen

  1. aslı dedi ki:

   Elbetteki yazarım Hayatcım:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.