13 Temmuz Galatsaray-Östersunds Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak ? Uefa Ön Eleme Maçı

Türkiyenin 4 yıldızlı takımı Temsilcimiz Galatasaray Uefa Avrupa Ligine Katılmak için yapacağı bu 2 maçta Östersunds ile karşı karşıya gelecek. Bu önemli maçlardan biri 13 Temmuz saat 20.00 da diğer maç ise 20 Temmuzda karşımıza gelecek.Temsilcimiz Galatasaray bildiğimiz gibi geçen sene hiçbir uefa etkinliğine katılamamıştı. Bu sorunun nedeni ise Uefa’nın maddi kısıtlamasını borçlar yüzünden geçmesiydi.

Galatsaray geçen sene bu durumdan zaten etkilenmemişti. Geçen sene ligi 4. sırada tamamlayan Galatasaray Uefa Avrupa ligine katılmak için karşı karşıya geleceği bu maç Galatsaray’ın Avrupa Ligindeki kaderini belirleyecek. Galatasaray da kadroya izninden dolayı yeni katılan Sneıjder muhtemel olarak kadroda yer alamayacak.

13 Temmuz Galatasaray-Östersunds Maçı Hangi Kanalda ?

13 Temmuz saat 20.00 sularında başlayacak olan maç Kanal D ekranlarında karşımıza gelecek. Ülkemizin Futbol’a duyduğu ilgi yüzünden bu maçta reyting rekorlarına gidebilecek kapasiteye sahiptir. Bu maçta istatistiklere bakılırsa Östersunds ekibi bu maçlarda mağlup düşen takım gibi gözüküyor. Galatasay bu iki maça kazanırsa bir ön eleme maçı daha yaptıktan sonra ancak Gruplara yerleşebilecek.

 

dizibilgi google play